Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #3791 20 września 2016, 16:27

Buba Gotowa na wszystko
O matko Brunette, taką miałaś bestię w domu ?? ? Dobrze, że mąż przybiegł i Cię uratował, dobrze że blisko pracuje. Ja tak samo boję się okropnie pająków, nic mnie tak nie obrzydza! Skąd taka wielka franca mogła się znaleźć w Twoim domu?
Jeszcze ten leżaczek bardzo mi się podobał i się wahałam, który brać :) http://allegro.pl/baby-mix-elektroniczna-hustawka-lezaczek-panel-i6402274423.htm...
A bujaczek możesz trochę złożyć, chciaz rozumiem że u Was to każda wolna przestrzeń jest ważna. Sprawdzałam konto i ciągle kasy nie ma, od meża z pracy z ubezp. przelaliśmy sobie na konto oszczędnościowe. Złożyłam podanie o 500zł i dzisiaj przyszło. Jutro będę dzwonić do tego gościa od ubezpieczeń, w kulki se leci.

Umówiłam Jagodę na bioderka, termin na 25.10. będzie miała wtedy 8 tygodni więc ostatni dzwonek.

Lorelei, o dziwo ładnie spała :) wzięłam ją do siebie do łóżka to jak zakwękała cycka wyciągnęłam i spałyśmy elegancko ;) dzisiaj mąż zrobił leczo, trochę mu się przesoliło, ciekawe co mała na to danie powie :) Wy też już więcej dzieci nie planujecie?

Kurcze, Paulinka to co ona przez 2h robi? Czy to przez to, że jeszcze zlewa jej się dzień z nocą czy po prostu jest wtedy marudna?

Zgłoś nadużycie #3792 20 września 2016, 20:26

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Pol godziny je, wtedy jej sie oko przymyka, potem 20 min na odbicie i ulezenie jedzonka a reszte czasu oczy jsk 5 zl i bawimy sie w usypianie. Nie wiem co jej sie tak poprzestawialo, wczesniej chociaz w nocy spala ladnie

Zgłoś nadużycie #3793 21 września 2016, 6:40

lorelei_l Fajna mama
my dziś mamy szczepienie pierwsze a Iza mi prezent zrobiła i tylko jedną pobudkę w nocy o 2 :D mogłoby jej już tak zostać :D Juz coraz mniej mleka mam czuję po piersiach, więc może uda mi się szybciej ja na butelke przestawić. Już lecę na maściach sterydowych na twarz, ale niby powinnam raz dziennie smarować a ja to robię 3 razy żeby była ulga. Chyba dopiero tabletki mi pomogą.

Zgłoś nadużycie #3794 21 września 2016, 13:28

Ja tez mialam dzisiaj super noc, pobudka dopiero o 6 rano :) dziecie zjadlo, wstalo o 11 i dalej spi :D przyszly nam w koncu butelusie dr browna ,ciekawe czy sie sprawdza u nas. A jak po szczepieniu sie ma Iza? My na dniach szczepimy

Zgłoś nadużycie #3795 21 września 2016, 13:28

tysia2506 Fajna mama
Cześć dziewczyny ale naskrobalyscie nie nadrobie was u nas dobrze jesteśmy już po chrzcinach dziś byliśmy na na badaniu bioderek i wyszły idealnie ☺ od poniedziałku Wojtuś jest bardzo marudny ma trochę katarku dziś kupiłam mu aromactiv mam nadzieje ze pomoże i będzie mu się lepiej spało. U nas niestety w nocy wciąż pobudki co 3 godziny a ja marze o nieprzerwanych 6 godzinach snu 😕

Zgłoś nadużycie #3796 21 września 2016, 16:36

lorelei_l Fajna mama
Szczepienie ok, nawet bardzo Iza nie płakała, bardziej ją wkurzało, że głodna, bo duże opóźnienie było. Mamy skierowanie do neurologa dziecięcego, bo się na jedną stronę patrzy, a na drugą trudno ją zaktywizować. Na NFZ czekania 6 miesięcy, więc idziemy prywatnie za 2 tygodnie.

Zdjęcie do paszportu to było wyzwanie, bo na każdym Iza jakieś miny stroiła, ale coś wybrałyśmy. Jutro ma być do odbioru. Może mi się w końcu uda do mopsu jutro wybrać, żeby wniosek o becikowe złożyć

Zgłoś nadużycie #3797 21 września 2016, 21:06

Tysia to nasz juz z glowy , a jak sie udalo przyjecie z tej okazji ? Jak Wojtus sie sprawowal? Lorelei to zaciskamy piastki zeby sie wyjasnilo i oby to nie bylo nic powaznego. Wyzwanie a jednak jakos sie udalo, kurcze na pewno bylo ciezko ja naklonic do bycia w bezruchu z otwartymi oczami

Zgłoś nadużycie #3798 21 września 2016, 23:06

tysia2506 Fajna mama
Wojtuś w kościele wszystko przespal 😊 przesyłam parę fotek

Zgłoś nadużycie #3799 21 września 2016, 23:09

O jejku kawaler do schrupania 😊 i superowy torcik, az mi slinka pociekla :D

Zgłoś nadużycie #3800 22 września 2016, 11:08

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Hej. Wojtuś śliczny :) Ja też Wam moje dzieciątka pokażę Oto Natalka Rozalka i Aluś. Wczoraj zdjęcia robione :)

Zgłoś nadużycie #3801 22 września 2016, 12:55

Ale urosly Ci Lidzia szkraby. Piekne dzieciaczki. My po usg bioderek wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #3802 22 września 2016, 15:42

tysia2506 Fajna mama
Lidzia masz cudne Dzieci 😍

Zgłoś nadużycie #3803 22 września 2016, 15:42

tysia2506 Fajna mama
Paulinka super że u Ciebie z bioderkami też ok 😊

Zgłoś nadużycie #3804 22 września 2016, 15:45

tysia2506 Fajna mama
My idziemy 5 października na kolejne szczepienie wtedy będzie 6 tyg i 1 dzień a 4 października idę na kontrolę do gina

Zgłoś nadużycie #3805 22 września 2016, 15:46

tysia2506 Fajna mama
Nie wiem co jest grane ale suwaczki nie odmierzaja mi dni stoją w miejscu mimo wymiany na nowe i odświeżeniu strony a jak jest u Was?

Zgłoś nadużycie #3806 22 września 2016, 15:58

Buba Gotowa na wszystko
Hej :)

Tysia, ale Wojtus elegancki meżczyzna no no :) ile osób mieliście na chrzcinach i gdzie robiłaś?

Paulinka, super że na bioderkach wsjo ok :) a jak malutka, mniej ulewa dzięki butelkom? Zaleta karmienia mm, już Ci pięknie nockę przespała, zazdroszczę :)

Lorelei, najważniejsze że udało się jakieś foto wybrać, musiało być mega trudno takiemu szkrabowi zrobić dobre zdjęcie :) czyli na wesele możecie jechać w komplecie :)
A jak nocka po szczepieniu, nie było gorączki? Oby u neurologa nic złego nie wyszło, pewnie pediatrę masz nadwrażliwą, ale lepiej w tę stronę i sprawdzić na zaś. Niezłe terminy, 6 miesięcy wow, chore!!!

Lidzia, ładnie maluchy trzymają główki :) sama im robiłaś zdjęcia czy miałas fotografa?

Moja maruda w nocy miała jakis kryzys, przez godzinę nie spała, co ją odłożyłam to oczy jak 5zł. Mi też się już płakać chciało, bo z Kubusiem nie mieliśmy takich akcji, jego wystarczyło odłożyć, nakręcić karuzelę i w minutę sam usypiał, a w nocy po jedzeniu to sekunda i dobranoc. Nie wiem, liczę że jak podrośnie to się to zmieni. Zauważyłam, że uwielbia jak się ją bierze na rączki, w mig się uspokaja, widać bardzo potrzebuje czułości i noszenia.
U nas niedawno trochę popadało a chcieliśmy iść na spacerek. Jak sie przejaśni to wyciagnę rodzinę, od tego siedzenia w domu tylko bym podjadała :P Z ciąży zostało mi jeszcze +5,5kg, zrzuconych 17,5kg, walczę dalej :)

Zgłoś nadużycie #3807 22 września 2016, 15:59

Buba Gotowa na wszystko
U mnie suwaczek jest ok, Jagódka ma 23 dni. A Wojtuś 29 czyli też dobrze liczy.

Zgłoś nadużycie #3808 22 września 2016, 18:27

lorelei_l Fajna mama
Tysia Lidzia super dzieciaki :) aż się nie chce wierzyć, że jeszcze niedawno każda z nas w ciąży była :)
Paulinka dobrze, że usg wyszło ok, jedno zmartwienie mniej. 
Buba był lekki stan podgorączkowy, bo na jednym pomiarze było 37,4 a na drugim 37,0 więc nie dawałam nawet nic przeciwgorączkowego. Dziś też trochę więcej śpi, ale u Kamila było to samo. 
Dziś była złożyć wniosek o becikowe o 10 40 brałam numerek to 44 osoby w kolejce przede mną, jakaś laska zrezygnowała i dała mi swój (niby 32 osoby przede mną). Wróciłam do domu i pojechałam znów za 1,5 h. W sumie weszłam o 13.00 a ta laska brała numerek 9 50, więc 3h czekania. Ale wniosek złożony, więc teraz czekać tylko.

Zgłoś nadużycie #3809 22 września 2016, 18:54

Buba Gotowa na wszystko
Ale cudne zdjęcie, jakie Iza ma już wielki oczyska :D Śliczna.

Też muszę o becikowe złożyć, tylko do gina trzeba się umówić, codziennie zapominam zadzwonić :/ Mam zaświadczenie o dochodach za 2014, wnioski (tylko nie wiem jak to cholerstwo wypełnić, poszukam w necie wzorów, mam tylko po jednym egzemplarzu i nie chcę się pomylić), nie wiem co tam jeszcze każą składać do tego.

Ciągle nie mam kasy z ubezpieczenia, jutro dzwonię do agenta, to pewnie jego wina, on jakiś nieogarnięty jest. Już sie mnie pytał czy dalej chcę kontynuować ubezp. to mówię że nie, wolę u męża wykupić bo na drugi dzień wypłacają pieniądze, a nie trzy tyg. mija i zero odzewu, kpina jakaś.

Zgłoś nadużycie #3810 22 września 2016, 21:42

Tysia u mnie tez suwaczki stoja w miejscu. Buba ta noc byla wyjatkiem, nastepnej nocy juz siedzialysmy od przed 3 do po 5 rano ... Nie bede butelek jeszcze chwalic na przod ;) ogolnie w sobote minie tydzien jak stosujemy nowy lek i obym nie zapeszyla mala jeszcze nie wymiotowala, ale ulewa czesto. Dzis zwiekszylam dawke bo syropek ma calkiem hamowac cofanie sie tresci pokarmowej. Lorelei 3h czekania masakra. Cale szczescie ze juz zalatwilas. Zdjecie do paszportu bardzo bardzo ladne ,jestem pelna podziwu ze sie udalo takie zrobic :) co do temperaturki jak pytalam pediatry to maluszki maja normalna temperature do 37,7