Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #3311 10 sierpnia 2016, 19:36

Paullinka89 Gotowa na wszystko
A waga z dzisiejszego usg 3160g zapomniałam napisać :)

Zgłoś nadużycie #3312 10 sierpnia 2016, 20:25

Buba Gotowa na wszystko
Zobaczymy czy sprawdzi im się waga :) ale fajnie, że już jutro sie poznacie! Od jutra już zawsze będziecie we trójkę (może kiedyś we czworo :) ). Kubuś ma delikatnie uciekające oczko, ucieka mu do góry i w bok, nie da się tego niczym skorygować w sensie żadne okularki czy ćwiczenia nie pomogą, tylko operacja. Czasami jak się zamyśli to widać.
Achaa no to chyba kilka lat temu nie było takiego wymogu płukania przed cc. Obyś szybko doszła do siebie :)

Zgłoś nadużycie #3313 10 sierpnia 2016, 21:03

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Dziewczyny życzę Wam szczęśliwego rozwiązania i zdrowych ,wspaniałych maluszków!My kończymy jutro 3 tygodnie :D

Zgłoś nadużycie #3314 10 sierpnia 2016, 21:39

Ojej biedulek, szkoda że się nie udało skorygować. No to ściskam kciuki za wizytę, może coś jeszcze wymyśla poza operacja, w końcu operacja to ostatecznosc i oby się udało uniknąć! Lidzia jak to szybko zlecialo, cudne są te Twoje szkraby w sam raz do schrupania :) mnie już stres przeszedł czekam z utęsknieniem na jutro aż zobaczę jak malutka wygląda i w końcu ja przytule

Zgłoś nadużycie #3315 10 sierpnia 2016, 21:40

tysia2506 Fajna mama
Lidzia śliczne dzieciaki ale nie są podobni do siebie 😊

Zgłoś nadużycie #3316 11 sierpnia 2016, 0:33

Brunette83 Gotowa na wszystko
Buba bardzo mi pasuje ta data, tego dnia mam wieczorem wizytę u swojego gina i stówka zostałaby w kieszeni bo akurat idę prywatnie. Powodzenia na wizycie z Kubusiem, skoro nie można inaczej skorygować tej wady to pewnie dobrze to zrobić jak najszybciej żeby się nie poglebila.
Lidzia cudne dzieciaczki :-) napisz w wolnej chwili coś więcej co u Was.
Paulinka widać że co szpital to inne zwyczaje a tego golenia na gładko to już w ogóle nie rozumiem. W każdym razie powodzenia kochana. Czekamy z niecierpliwością na wiesci i zdjęcie Majeczki :-)
Ja nie śpię bo znów boli mnie brzuch, nie potrafię określić czy to skurcze. Boli jak przy okresie a właściwie przed okresem bo bóle miesiączkowe mam tak silne że czasem nawet mdleje i karetka do mnie przyjeżdża i dostaje kroplowe albo zastrzyk także jestem gotowa na ból :-) Dziś wbilam sobie nóż w palec dosyć głęboko, krew się dlugo lała i myślałam żeby jechać na SOR żeby szew założyć ale po godzinie krwawienie ustapilo więc tylko plaster przykleilam a jak wieczorem go zmienialam to z całej siły uderzylam się w to miejsce o kant. Smialam się przez łzy z tego mojego ciazowego fajtłapstwa że nawet bólu za bardzo nie czułam :-)

Zgłoś nadużycie #3317 11 sierpnia 2016, 7:27

Buba Gotowa na wszystko
Paulinka, operacji nie da się uniknąć, już się z tym pogodzilismy choć nie powiem strasznie się boimy, wiadomo operacja w znieczuleniu ogólnym. Masakra. Jak przyjdzie co do czego to będę bardzo przeżywać. Ale dr do której chodzimy jest ok, ma dobre opinie i wierzę że wie co robi. Zobaczymy co dzisiaj powie.
Bardzo trzymam kciuki od rana za Ciebie, daj nam znać jak się czujecie po wszystkim, jak malutka :)

Brunette, to jesteśmy dogadane na 16.08. :) Ale masz bóle miesiączkowe, kurde straszne. I teraz tak samo Cię bolało? Obyś do porodu poznała że te skurcze to "te". Pewnie się zaczyna u Ciebie :) a może już urodziłaś? Rzeczywiście jesteś trochę sierota, musiała nieźle Ci krew pryskać :)

Lidzia, urocze dzieciaczki, wyglądają na spokojne :)

Ja od 5. na nogach, codziennie tak się budzę. Zawsze z rana mam stresa, bo mała jeszcze śpi i dopiero jak pochłonę śniadanie się budzi. Czekam aż Kuba wstanie i na zakupy idziemy, zapowiada się u nas ładna pogoda dzisiaj :) Mnie standardowo nic nie boli, tylko drętwieją mi strasznie dłonie. Jak Wy się czujecie?

Zgłoś nadużycie #3318 11 sierpnia 2016, 7:53

Daga Fajna mama
Hej dziewczynki ja dzisiaj pospałam tu jest mega cisza :-D obudził mnie mąż oznajmić ze Szymuś gotowy juz na kolonie no i mała ma teraz czkawkę. Lidzia dzieci cudne Alanek ma mega włoski. U nas w szpitalu nie czyszczą pochwy słyszałam że to nie jest dobra metoda i ja bym się na to nie zgodziła. Co do skurczy u mnie spokój na ktg dosłownie zero a mam dwa razy dziennie. Brunette możliwe ze po porodzie te bóle przed okresem Ci mina i w końcu będziesz miała spokój. Mnie tylko raz tak brzuch bolał ze się zwijałam ale po tabletce przeszło

Zgłoś nadużycie #3319 11 sierpnia 2016, 9:12

Hej Dziewczynki, dziękuję za kciukasy. Za półtorej godziny mniej więcej powitamy mała na świecie :) Brunette też miałam takie bóle plus klucie aż w pochwie ale bez twardnienia brzucha, położna mówiła że różne bóle się zdarzają a jak brzuch miękki to nie są to skurcze. Buba smutno mi jak takie małe dzieci muszą takie poważne operacje przechodzić, więc życzę by się wszystko udało. To na pewno będzie mega ciężki widok widzieć swoje dziecko po zabiegu. Ale dacie radę i będzie wszystko w porządku! :)

Zgłoś nadużycie #3320 11 sierpnia 2016, 10:07

tysia2506 Fajna mama
Paulina powodzenia

Witajcie ja dziś masakryczna noc byłam pewna że się zaczyna i będziemy jechać i dupa 😢 o 1 przebudzil mnie ból w dole brzucha rozchodzący się na krzyż i kość ogonową ból się nasilał kolo 2 zaczęły się skurcze bolały potem co 10 min potem co 8 min i kolo 4 przysnełam obudziłam się i przeszło. 😢 a liczyłam ze się zaczyna kurcze może gdybym chodziła a nie leżała to może by się rozkręciło teraz znowu pobolewa mnie w dole brzucha

Zgłoś nadużycie #3321 11 sierpnia 2016, 10:14

Buba Gotowa na wszystko
No może jakbyś pochodziła to coś by to dało, pewnie dzisiaj już urodzisz. Czop Ci ciągle odchodzi czy odszedł za jednym zamachem?

Paulinka, ok. 11. będziesz juz po :) ale emocje! Powodzenia jeszcze raz!!!!

Wróciłam teraz z Kubą ze sklepów i przez drogę nagle taką wilgoć poczułam że byłam pewna że to wody, ale nie. CHyba upławy. Gdzieś wyczytałam, że takie mega upławy zwiastują zbliżający się poród.

Zgłoś nadużycie #3322 11 sierpnia 2016, 12:25

Dziewczyny jestem zdechla. A oto moja królewna 3340gr i 53cm. Nie wiem ile dostała pkt

Zgłoś nadużycie #3323 11 sierpnia 2016, 12:25

tysia2506 Fajna mama
Czop się znowu zaczopował wątpie że dziś urodzę bo skurcze się uspokoiły jedynie boli mnie cały czas podbrzusze nic więcej.
Co do upławów mam od jakiegoś tygodnia bardzo rzadkie i czuć wilgoć też chodzę i sprawdzam czy to nie wody

Zgłoś nadużycie #3324 11 sierpnia 2016, 12:30

tysia2506 Fajna mama

Paullinka89 napisał(a)

Dziewczyny jestem zdechla. A oto moja królewna 3340gr i 53cm. Nie wiem ile dostała pkt

jej gratulacje już po szybko :) jest śliczna :)

Zgłoś nadużycie #3325 11 sierpnia 2016, 12:31

tysia2506 Fajna mama
bardzo fajna waga jak na 38 tydzień idealna

Zgłoś nadużycie #3326 11 sierpnia 2016, 12:34

Cieszę się waga, że jednak ładnie ja podtluczylam. Nie mogli jej wyjąć chyba jej się tylek zaklinowal , wyciskali ja przez dłuższą chwilę. Teraz czekam aż ja dogrzeja bo podobno chłodna była i mi ją przyniosą, bo narazie widziałam ja przez chwilę

Zgłoś nadużycie #3327 11 sierpnia 2016, 12:38

tysia2506 Fajna mama
a jak się czujesz?

Zgłoś nadużycie #3328 11 sierpnia 2016, 12:54

Paullinka89 napisał(a)

Kochana wielkie gratulacje :-) Majeczka prześliczna, jakie ma piękne usta :-)

Zgłoś nadużycie #3329 11 sierpnia 2016, 12:56

Buba Gotowa na wszystko
Paulinka jakie ona ma sliczne usteczka! :-) :-) :-) piekna dziewczynka, bardzo ladna waga i nawet wieksza od szacunkowej z usg, super :-) gratuluje Mamusiu, witamy w naszym gronie :D mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie i ze dadza Ci sie zregenerowac. Poplakalas sie? :-) czy szok jest zbyt wielki? Jak ja zobaczylam Kubusia to nie potrafilam nic innego powiedziec jak "czesc Kubus, czesc, jezusmaria Kubus" :-)

Zgłoś nadużycie #3330 11 sierpnia 2016, 13:07

Buba jesteśmy umówione więc nie strasz odchodzacymi wodami :-) co do bóli to teraz nie mam tak jak podczas okresu tylko przed czyli sporo mniejsze.
Daga tak mi właśnie każdy mówi że po porodzie jest duża szansa na złagodzenie tych dolegliwości. Bardzo na to liczę.
Ja dziś znowu miałam ciężką noc nawet nie będę opisywać a teraz męczy mnie migrena, ech.
Tysia Ty jesteś ewidentnie na wylocie a skąd wiesz że czop się zaczopowal?