Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #3251 8 sierpnia 2016, 12:46

Daga Fajna mama
A ja byłam twardzielka bo co to taki poród mam dwa za sobą hehe a dzisiaj mam pierońskiego mega stracha . Jutro mam się wstawić na 8 do szpitala pewnie będą robić badania krwi, usg i ktg i czekanie do środy uff.

Zgłoś nadużycie #3252 8 sierpnia 2016, 14:11

Buba Gotowa na wszystko
Ja dzisiaj mam trochę więcej energii niż zwykle, poprasowałam, odkurzyłam, byłam na zakupach, teraz siedzę i się byczę. Mam pierogi od babci, więc obiad z głowy. U nas gorąco, jak mąż wróci z pracy pójdziemy na spacer, męczy mnie to siedzenie w domu. Z drugiej strony męczą mnie długie spacery, ale wolę to niż kiszenie się w chacie.

Tysia, jeszcze dwa dni wytrzymaj, żeby mały nie był wcześniakiem, później niech się dzieje co chce.

Daga, nie ma się co dziwić że masz stresa, też bym miała! Ale przynajmniej wiesz kiedy to się stanie, musisz spróbować się wyluzować.

Zgłoś nadużycie #3253 8 sierpnia 2016, 14:57

tysia2506 Fajna mama
Buba powiedz to Wojtkowi :)

Zgłoś nadużycie #3254 8 sierpnia 2016, 14:59

tysia2506 Fajna mama
Daga trzymam kciuki będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #3255 8 sierpnia 2016, 15:58

Buba Gotowa na wszystko

tysia2506 napisał(a)

Buba powiedz to Wojtkowi :)

Wojtek, mówię Ci, masz siedzieć jeszcze dwa dni, co Ci zależy :D

Zgłoś nadużycie #3256 8 sierpnia 2016, 16:26

tysia2506 Fajna mama

Buba napisał(a)

Wojtek, mówię Ci, masz siedzieć jeszcze dwa dni, co Ci zależy :D

haha wytrzyma 2 dni :)

Zgłoś nadużycie #3257 8 sierpnia 2016, 16:39

lorelei_l Fajna mama
Daga powodzenia w szpitalu :) komfort zawsze taki, że wiesz kiedy się bejbik pojawi, więc bez żadnego wyczekiwania skurczy i liczenia :)

Tysia dwa dni to miną jak z bicza strzelił

Buba jak taka aktywna jesteś to może będzie poród przed terminem :P

Ja dziś byłam u fryzjera skrócić włosy trochę, bo łatwiej utrzymać w czystości w szpitalu i potem. Zresztą pewnie i tak mi wypadną w ciągu pół roku, więc jak będę często przycinać to się uda jakąś fryzurę znośną mieć za 6 miesięcy :P :P :P

Zgłoś nadużycie #3258 8 sierpnia 2016, 19:57

Brunette83 Gotowa na wszystko
Hej, ja dziś jem migdały i popijam zimnym mlekiem którego nie cierpię ale męczy mnie straszna zgaga i trochę mi to pomaga. Zjadłam kakaowy batonik i mam za swoje.
Buba mi lekarz ostatnio powiedział że dzieci mają około 90-cio minutowe fazy snu więc rano Jagodka zapewne sobie smacznie spała :-) zazdroszczę Ci tej energii, ja się ograniczam do wstawienia zmywarki i prania, ewentualnie coś uprasuje. Resztę mąż ogarnia.
Tysia to się biedna umeczysz z tymi skurczami, bierzesz nospe? Kiedy masz wizytę? Bo może u Ciebie się już powoli zaczyna.
Daga ja też póki co wyluzowana totalnie jeśli chodzi o poród ale jestem pewna ze jak się zacznie akcja to i stres przyjdzie, to chyba naturalne. Zaraz będziesz mieć Dzidzie przy sobie i zapomnisz o strachu :-)
Paulinka mam nadzieję że już wszystko ogarnelas co było do zrobienia i teraz tylko odpoczywasz.
Lorelei dobrze ze poszłaś do fryzjera, w końcu na porodowce trzeba dobrze wyglądać :-)
Ja mam jutro kolejne ktg, ciekawa jestem czy pojawią się jakieś skurcze. Brakuje mi mięśni na środku brzucha, czuje dokładnie jak się rozeszły na boki i podnoszenie się z łóżka albo przekrecanie z boku na bok jest mega nieprzyjemne. Boli mnie właśnie ta środkowa cześć. Też tak macie?

Zgłoś nadużycie #3259 8 sierpnia 2016, 20:24

Buba Gotowa na wszystko
Brunette, ja tak nie mam, chyba mi się mięśnie nie rozeszły sama nie wiem, nie znam się. Podpytaj może jutro nawet na ktg, może jakiś lekarz będzie Ci podłączał i coś podpowie. Wcale energii nie mam, gdybym mogła to najchętniej caluśki dzień bym przeleżała heheh :D ale tak się nie da. Wkurza mnie to, że idę na bosaka i piasek w przedpokoju przykleja mi się do stóp to już wezmę ten odkurzacz i przejadę, nie lubie bałaganu ogólnie a już najmocniej mnie wkurza kurz, jak mi na meblach na drugi dzień siada po wytarciu! :P No to biorę chusteczki do tyłka i przecieram codziennie. Czekam aż mąż przyjdzie i np. zabawki po Kubie posprząta bo nie ma opcji, ja się nie schylę :P
Kurde, zaraz idę się myć i muszę grażynkę ogarnąć, znowu joga.
A nie masz rennie na zgagę?

Lorelei, coś Ty, jeszcze przenoszę możemy sie założyć :D dzisiaj połaziłam z moimi chłopakami po lesie, wzięliśmy małemu rower dwukołowy i nauczył się jeździć :D taka jestem z niego dumna!!
Zrobiliśmy niedużo, jakieś 1,5km ale ja muszę się ruszać bo mnie wnerwia to siedzenie na dupsku, czekam jak na zbawienie aż mąż wróci z pracy i nas zabierze gdzieś :)
Tobie też tak włosy strasznie wychodziły? Masakra co, serce pęka jak sie widzi ile włosów sie traci, dobrze zrobiłaś że poszłaś teraz je podciąć.

Tysia, ja myślę że wytrzyma, siedzi tyle tygodni to co to są dwie doby do oficjalnego terminu ciąży donoszonej. A niech sobie nawet jeszcze trochę przełuży pobyt, w końcu raz ma takie all inclusive :D i Ty też.

Spokojnej nocki :)

Zgłoś nadużycie #3260 8 sierpnia 2016, 21:03

Buba ja też się muszę dziś ogarnąć w razie gdyby jutro chciał mnie lekarz badać na fotelu a już długo tak ciagne bez golenia :-) mam identycznie z tym kurzem. Jednego dnia wytre a na drugi dzień biało i też chusteczkami wilgotnymi jadę :-) Brawo dla Kubusia :-) powodzenia jutro na wizycie.

Zgłoś nadużycie #3261 8 sierpnia 2016, 21:21

tysia2506 Fajna mama
Wizytę dopiero mam 16 bo moja lekarka na urlopie 😕

Zgłoś nadużycie #3262 8 sierpnia 2016, 22:30

tysia2506 napisał(a)

Wizytę dopiero mam 16 bo moja lekarka na urlopie 😕

Mam to samo, lekarz na urlopie a wizyta 16, chociaż według mojego lekarza miałam tej wizyty już nie doczekać :-)

Zgłoś nadużycie #3263 8 sierpnia 2016, 22:34

tysia2506 Fajna mama
No jeszcze mamy tydzień może nie będziemy musiały na nią jechać

Zgłoś nadużycie #3264 8 sierpnia 2016, 23:19

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Hej :) Wszystko już ogarniete, jutro i ja musze wykonać jogę pod prysznicem i ogólnie się do ładu doprowadzić, dopakowac torbę i resztę dnia odpoczywam, chociaż i tak w szpitalu te kilka ostatnich dni odpoczne :D ja też nie mam sił na nic, za to są chęci. Dziecina dalej mi na dół napiera i na pachwiny, koleżanka mówi że nie długo urodze, może wyprzedze cesarke ;) Czego Wam też życzę biedactwa skoro tak się męczycie jak i ja z tymi bólami. Lorelei super ze sobie nową fryzurke zafundowalas przed, a bardzo krótko obcinalas? Jezu dziewczyny ja się okropnie boję że mi włosy po porodzie już całkiem wyleca bo i w ciąży mi bardzo leciały. Chyba się pochlastam jak zobaczę przerzedzone włosy...Daga informuj nas jak u Ciebie sytuacja wygląda, oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko przebiegło pomyślnie. Buba i tak duży dystans pokonałas podziwiam, ja jedynie teraz się mogę przemieszczać po mieszkaniu a i to mi sprawia ból :P gratulacje dla Kubusia, że tak szybko załapał jazdę na dwukolowcu :)

Zgłoś nadużycie #3265 9 sierpnia 2016, 8:10

Buba Gotowa na wszystko
Hej,

ale pogoda badziewna u nas, szaro i ponuro, nad ranem ok. 5. była wielka burza, grzmiało strasznie. Teraz znowu mamy burzę.

Brunette, ja też sie ogarniam tylko przed wizytą :D z wielkim brzuchem nie mam cierpliwości i robie to jak już muszę. Nawet nogi mi się cięzko goli a co dopiero grażynę.

Paulinka, niestety wypadną każdej wypadają :/ ja mam kręcone włosy to jeszcze aż tak nie widać, że są przerzedzone. Poprzednio leciały mi strasznie.

Wstawię Wam fotę z niedzieli, jak mi się mała śmiesznie wygięła w brzuchu :)

Zgłoś nadużycie #3266 9 sierpnia 2016, 9:25

tysia2506 Fajna mama
Hehe Buba u mnie takie wypiecie to standard 😊
U nas póki co słoneczko ale widać już szarość na niebie wiec pewnie coś przyjdzie
Leżę w łóżku wymeczona znowu bo bolał mnie w nocy brzuch i krzyż masakra

Zgłoś nadużycie #3267 9 sierpnia 2016, 9:43

Buba Gotowa na wszystko
Pewnie u każdej ciężarówki takie wypchnięcia to standard, ale mi do tej pory nigdy nie udało się zrobić foty z tą pozą bo zawsze Jagoda była szybsza i co sięgałam po tel. ta sie przemieszczała i po zdjęciu. Albo cwana jest, mówię do męża "patrz jak się wygina" on zerka a mała przestaje. Tak jest za każdym razem :P Będę za tym tęsknić!!

Zgłoś nadużycie #3268 9 sierpnia 2016, 10:19

Daga Fajna mama
Hej dziewczynki ja juz jestem na oddziale po wszystkich badaniach :-D jutro ciecie mała waży prawie 3700 ciekawe czy się sprawdzi. No i czekamy :-)

Zgłoś nadużycie #3269 9 sierpnia 2016, 13:19

tysia2506 Fajna mama
Daga ale ci zazdroszczę ze jutro będziesz tulic Ade trzymam kciuki będzie wszystko dobrze daj nam znać jak tylko będziesz w stanie i koniecznie fotka

Zgłoś nadużycie #3270 9 sierpnia 2016, 13:49

Buba Gotowa na wszystko
Daga, pewnie emocje sięgają zenitu :) Który masz teraz dokładnie tydzień ciąży? Nie pamiętam jak pisałaś. Kawał babki się szykuje :D Po cichutku też Ci zazdroszczę, że już jutro poznasz swoją córeczkę :) :) trzymam kciuki!
Mnie dzisiaj trochę brzuch boli, ale nie ma tragedii. Nie mogę doczekać się 19:30! :)