Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #2991 15 lipca 2016, 13:47

Buba Gotowa na wszystko
Daga, ale masz super kota, piękny! Lubię szare kotki :)
Właśnie, dobrze że to oni nie rodzą, pewnie nasza populacja już dawno by wymarła :D mój mąż to jest pod wrażeniem porodu i tego czego dokonuje kobieta, nie powiem pierwsze tygodnie po porodzie nosił mnie na rękach :D ale w końcu mu przeszło :P

Kochany zus przesłał mi kasę, już z 13.07. miałam awizo ale nie sprawdzałam skrzynki :) Fajnie się złożyło, jutro z rana biorę męża w obroty i jedziemy do Ikei. W rossmannie kupię już pieluchy i resztę drobiazgów, może uda mi się spakować torbę :)

Zgłoś nadużycie #2992 15 lipca 2016, 18:24

Daga Fajna mama
A ja dzisiaj spakowałam torbę chyba z nudów i może dla tego, ze cały dzień mi sie brzuszek mega napinał skurcze były dość nieprzyjemne ale teraz sie uspokoiło :) . To Buba jutro szalejecie :) , ja juz wszystko kupiłam reszte to juz na bieżąco :)

Zgłoś nadużycie #2993 16 lipca 2016, 9:00

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Lidzia ślicznie urządzony kącik :) Daga jak ja to mówię okazały okaz kota, pięknie :D co do torby to ja sobie umyslilam, że idę do Rossmanna kupić buteleczki podróżne na kosmetyki dla siebie, od razu będzie lżej w torbie :)

Zgłoś nadużycie #2994 16 lipca 2016, 14:30

Łowy udane, nakupowalam buteleczek, mini pastę do zębów itd, oczywiście jeszcze nie mogłam się powstrzymać i kupiłam sobie bluzeczki :D co tam ze na ostatni miesiąc z brzuchem ;)

Zgłoś nadużycie #2995 16 lipca 2016, 17:35

tysia2506 Fajna mama
Tez spakowałam torbę prawie wszystko nie mam jeszcze klapek pod prysznic i stanika do karmienia

Zgłoś nadużycie #2996 16 lipca 2016, 22:41

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Daga śliczny kotek :D Dziewczyny a mnie strach ogarnia przed cesarką...I to boję się coraz to bardziej.

Zgłoś nadużycie #2997 16 lipca 2016, 22:43

A co do pakowania to lepiej być przygotowaną w razie czego wcześniej.

Zgłoś nadużycie #2998 18 lipca 2016, 7:57

Buba Gotowa na wszystko
Cześć :)

Lorelei, już w domu jesteście? :)

Paulinka, też kupiłam kilka sztuk buteleczek w rossmannie, zawsze to ciut lżejsza torba :P

W końcu nie pojechaliśmy do Ikei, bo nie było czasu ale kocyk i tak kupiłam, wielki biały taki jak chciałam, dzisiaj go wypiorę w dzieciowym proszku :)
Torby oczywiście nie spakowałam, nie wiem co mi jest że się zebrać nie mogę. A nie powiem, codziennie przed zaśnięciem odczuwam dziwny rodzaj stresu "a co jeśli zaczęłoby się za wcześnie a ja nawet pary klapek nie mam spakowanej". Nie no, dzisiaj coś tam właduję w końcu.

Czy tylko ja jestem jeszcze niespakowana?

Zgłoś nadużycie #2999 18 lipca 2016, 9:03

tysia2506 Fajna mama
Ja się spakowałam w sobotę poprałam ciuszki cześć wyprasowałam trochę się zmobilizowalam bo nam jakieś dziwne przeczucie ze urodzę wcześniej 36/37 tydz lepiej 37 no zobaczymy

Zgłoś nadużycie #3000 18 lipca 2016, 9:42

Brunette83 Gotowa na wszystko
Dziewczyny to ja do Was dołączam z przeczuciami tyle że ja mam bóle okresowe od piątku i dość silne skurcze, wczoraj odpadł mi czop albo jego część i trzy razy dziennie dwójka czyli jakby oczyszczanie się zaczęło. Mieliśmy jechać do szpitala ale w sumie nic złego się nie dzieje poza tym nie zamierzam rodzic w tym tygodniu bo Mąż ma w końcu urlop więc ja zaciskam nogi. Torba prawie spakowana ale brakuje pierdolek. W czwartek wizyta u gina i zobaczymy co powie.
Lidzia a czego się dokładnie boisz?

Zgłoś nadużycie #3001 18 lipca 2016, 10:09

Daga Fajna mama
U nas ok nic się nie dzieje ja gdyby nie cc to pewnie urodziłabym po terminie :-) . Brunette jak ci czop odpadł to tak do dwóch tyg powinnaś urodzić tak słyszałam. Z doświadczenia to nie wiem bo mnie w dniu porodu odpadały hehe. Jutro mam wizytę ciekawe co powie i czy nie zmieni terminu cc

Zgłoś nadużycie #3002 18 lipca 2016, 10:10

Buba Gotowa na wszystko
Brunette, o kurde to brzmi już poważnie, oby to nie było na poród. Może jednak podjedź do szpitala albo do swojego lekarza niech rzuci okiem czy wszystko oki. Niepokojąco brzmi to że się organizm oczyszcza i że mówisz że wypadł Ci kawałek czopa. Ale on może odchodzić na jakieś 2tyg. przed porodem, nie musi oznaczać że zaraz coś się zacznie. Może masz skurcze przepowiadające, nie przedźwigałaś się albo nie zaliczyłaś dłuższego dystansu? Bo mnie zawsze brzuch zaboli jak za dużo chodzę.

Poszłam za ciosem i coś tam spakowałam do torby, powiedzmy 1/4 tego co mam w planie, ale od razu lżej na sercu :)

Ale mam lenia, trochę prania na mnie czeka ale coś się zebrać nie mogę.

Zgłoś nadużycie #3003 18 lipca 2016, 10:13

Buba Gotowa na wszystko
Daga, ja do siebie też mam takie przeczucie że pewnie przenoszę, jeszcze się okaże że z córką tego samego dnia będziemy miały urodziny :) Ciekawe co tam gin Ci jutro powie :)

Zgłoś nadużycie #3004 18 lipca 2016, 11:16

Brunette83 napisał(a)

Dziewczyny to ja do Was dołączam z przeczuciami tyle że ja mam bóle okresowe od piątku i dość silne skurcze, wczoraj odpadł mi czop albo jego część i trzy razy dziennie dwójka czyli jakby oczyszczanie się zaczęło. Mieliśmy jechać do szpitala ale w sumie nic złego się nie dzieje poza tym nie zamierzam rodzic w tym tygodniu bo Mąż ma w końcu urlop więc ja zaciskam nogi. Torba prawie spakowana ale brakuje pierdolek. W czwartek wizyta u gina i zobaczymy co powie.
Lidzia a czego się dokładnie boisz?

Mi czop też zaraz przed porodem wypadł.Wszystko na to wskazuje że zbiera się na poród..
Ja boję się tego grzebania w moim brzuchu przez lekarzy.A to już w czwartek...jeszcze dziś mam takie lekkie plamienie i gęsta wydzielone.Może dziś będę musiała jechać jak nie przejdzie.Dziewczyny ja za Was wszystkie trzymam kciuki i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i każdy dzidziuś się urodzi jak już będzie gotowy.

Zgłoś nadużycie #3005 18 lipca 2016, 11:34

Daga spoko za dwa tygodnie mogę rodzic, byle nie w tym i nie w przyszłym tygodniu. Powodzenia na wizycie.
Buba właśnie nic nie dzwigalam ani nie chodziłam dużo, na lekarza poczekam jednak do czwartku. Mała się sporo rusza więc chyba jest ok. Też muszę jeszcze doprać kilka rzeczy ale czekam na słońce bo poki co zimno i pada.

Zgłoś nadużycie #3006 18 lipca 2016, 12:07

lorelei_l Fajna mama
Wróciłam w sob, ale mamy w domu awarię neta, więc z tel tylko na fb mogę coś przejrzeć, a dodawanie komentarza trwa 15 minut, na forum nie ma szans się zalogować. Teraz oczywiście jestem w pracy :P
Lidzia powodzenia :) bo nie wiem, kiedy neta mi naprawią. Na drugim forum już 5 dzieciaków jest :D  
Brunetka to już bliżej niż dalej. Mi odszedł czop 2 dni przed porodem poprzednio. 
Napiszę coś więcej jak będę mieć w domu neta.

Zgłoś nadużycie #3007 18 lipca 2016, 12:07

Hej hej :) Lidzia to już za kilka dni, więc nic dziwnego że się stresujesz. Buba ja w torbie jeszcze nic nie mam :) mam wszystko, ale jeszcze koszule do karmienia i szlafrok mam do wyprania, a to co ma być w torbie jest na widoku. Jest dużo tego przez te wielkie paczki podkładów i wkładek i chyba kupię wielka walizkę i dopiero się spakuje. Wczoraj byłam w Plejadzie polazic po sklepach, chciałam coś do domu poszukać, ale tak mnie bolał krzyż i brzuch ciągnął, że nie dałam rady :/ odlozylismy to co mieliśmy w koszyku bo kolejki były ogromne i pojechaliśmy do domu. Ja tam nie mam takich myśli,że zacznie się za wczas. Planuję dotrwac do przynajmniej 37 tygodnia ;) jedyne czym schizuje to to skierowanie na cesarke

Zgłoś nadużycie #3008 18 lipca 2016, 12:12

Lidzia nic nie będziesz czuła, anestezjolog będzie nad tym czuwał. Myśl pozytywnie.

Zgłoś nadużycie #3009 18 lipca 2016, 12:17

Tez korzystam z fona i mi wcześniej praktycznie wszystkie posty ucielo, teraz zobaczyłam co się u Was dzieje. Lidzia faktycznie jak Ci nie przejdzie to pojedz jeszcze dzisiaj do szpitala, bo może maluchy akurat wcześniej chcą wyjść niż termin CC. Tak czy inaczej trzymam kciuki :* Brunette to musisz tak samo teraz kontrolować sytuację, przede wszystkim jak Ci zaczną wody odplywac to też jedz na pogotowie. To Juleczka zdecyduje kiedy będzie gotowa wyjść i nie masz wpływu czy to będzie w tym tygodniu czy w następnym. I dawajcie nam dziewczyny znać na bieżąco jak u Was sytuacja wygląda. Jeju Lorelei a co Ty znów w pracy robisz? Szalona kobieto hehe uciekaj do domu :P

Zgłoś nadużycie #3010 18 lipca 2016, 15:10

Paulinka a Ty jak się czujesz? Kiedy będą Ci wyznaczać termin cesarki? Ja właśnie kupiłam specjalnie do szpitala dużą walizkę na kółkach z wittchena. Akurat była mega promocja a później się przyda na wyjazdy wakacyjne. Tak sobie myślę że przed porodem brzuch się przecież obniża a ja mam wysoko, nawet wlazłam dziś w moje dżinsy 36 rozmiar bo nie miałam nic innego ciepłego i czystego i bez problemu pod brzuchem się zapielam więc może to jeszcze nie to.
Buba obejrzałam tylko zapowiedź tych "porodów" i już mi się słabo zrobiło :-)
Lorelei_I Ty cierpisz na pracoholizm :-)
Byłam dziś w h&m żeby kupić stanik do karmienia ale mojego rozmiaru brak ech. Kupiłam w końcu dzidziusiowe kosmetyki więc brakuje mi już tylko tego stanika a i czekam na kuriera z otulaczem.