Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #2811 29 czerwca 2016, 14:09

Daga Fajna mama
a to moje M1 z dzisiaj :D

Zgłoś nadużycie #2812 29 czerwca 2016, 14:17

Daga Fajna mama
i jeszcze Adusia z 32tc

Zgłoś nadużycie #2813 29 czerwca 2016, 14:25

tysia2506 Fajna mama
Ładny brzusio a zdjęcie Buzki piękne 😍

Zgłoś nadużycie #2814 29 czerwca 2016, 14:28

Daga Fajna mama
no własnie tej buźki nie chciała łobuzica pokazać doktor kombinował jak sie da, a ona ciagle jak nie raczkami się zasłaniała to nohalek w łożysku hehe

Zgłoś nadużycie #2815 29 czerwca 2016, 14:52

Buba Gotowa na wszystko
Nie czaję, trzecie dziecko mają mieć a figury jak nastolatki, czy z każdą kolejną ciążą tak sie dobrze wygląda? Jak tak to piszę się na trzecią :D :P Daga, śliczne zdjęcie buźki, ale macie pamiatkę :)

To moje 118cm obwodu :)

Zgłoś nadużycie #2816 29 czerwca 2016, 14:53

tysia2506 Fajna mama
Buba nie narzekaj tez jest dobrze 😊

Zgłoś nadużycie #2817 29 czerwca 2016, 14:56

Daga Fajna mama
Hehe Buba ty tez świetnie wyglądasz wogole nie widać tych 118 cm . Ja to co ciąża to marzę ze w końcu zostaną mi kg a nie skóra i kości ale nic z tego nie wychodzi

Zgłoś nadużycie #2818 29 czerwca 2016, 15:11

Brunette83 Gotowa na wszystko
Lidzia to zostały Ci tylko 3 tygodnie, zaciskaj nogi, żeby dzieciaczki nie chciały wyjść wcześniej :)
Buba cieszę się, że zakup się Wam udał, możesz odetchnąć :) ma fajne duże koła, na pewno Jagódce będzie wygodnie :)
Dziewczyny piękne brzuszki macie i świetnie wyglądacie :)
Daga jaka z Ciebie laska, masz super nogi i pupę, gdzie te 12 kg ?? Adusia cudna :)
To Wasze kołderki też nie są małe a myślałam, że tylko moja jakaś taka większa.
My mamy ten zielony wózek peg perego, jakby się nie sprawdził to nasi przyjaciele zadeklarowali odstąpić nam swój (ten czerwony). Tysia zastanawiam się czy to nie taki sam jak Twój. To jest chyba graco symbio.

Zgłoś nadużycie #2819 29 czerwca 2016, 15:13

Buba Ty też jesteś laska i masz piękny okrągły brzuszek :) mi też się zawsze wydawało, że przy kolejnych ciążach tyje się więcej

Zgłoś nadużycie #2820 29 czerwca 2016, 15:18

tysia2506 Fajna mama
Mój wózek to tako captiva turbo dream

Zgłoś nadużycie #2821 29 czerwca 2016, 15:35

Buba Gotowa na wszystko
Brunette, też masz fajny wózek, myślę że będziesz zadowolona. Ale fajni znajomi, że macie taką opcję jakby coś :) spacerówka prezentuje się ekstra!
Ja myślę że właśnie tyje się mniej, zwłaszcza jak za pierwszym razem sobie kobieta pofolgowała i miała trudności by dojść do jakotakiej figury po porodzie. W moim przypadku myślę, że też ważna jest pora roku, bo mamy świeże owoce i warzywa i tego się więcej je, a zimą wiadomo :D
Mój mąż biega, ja nie lubiłam nigdy, ale postanowiłam sobie że jak już będę mogła to będziemy razem jeździć do lasu i w swoim powolnym żółwim tempie będę się ruszać.

Dzięki dziewczyny, ale do figury nastolatki mi wieeeeeeele brakuje :) moje dodatkowe kg poszły w brzuch, cycki, ramiona, tyłek i uda, twarz mam jak księżyc w pełni. Kurde, czyli poszły mi wszędzie :D a żeby ich przybyło właśnie opędzlowałam pół opakowanie delicji, nigdy ich nie jem ale dzisiaj mam mega ochotę. Poprawiłam makrelą wędzoną.

Zgłoś nadużycie #2822 29 czerwca 2016, 22:25

Buba mój mąż też biega a ja tego nie znoszę, byłam z nim dwa razy to za chwilę wracałam do domu bo nie dawałam rady. Wolę w domu poćwiczyć z Chodakowską i mam zamiar do tego wrócić po połogu.
Moja buzia też się zrobiła strasznie okrągła, reszta kg jest w brzuchu i udach. A tak bym chciała żeby poszło w cycki ale niestety póki co nie urosły nawet o milimetr.

Zgłoś nadużycie #2823 29 czerwca 2016, 22:30

Lorelei_I czy to jest standard we wszystkich szpitalach że trzeba mieć pieczątkę do rodzinnego porodu? Mi nikt na ten temat nic nie mówił a chce żeby mąż był przy mnie i tak się zastanawiam czy muszę wcześniej jechać po jakiś dokument.

Zgłoś nadużycie #2824 29 czerwca 2016, 22:58

tysia2506 Fajna mama
Pierwsze słyszę o jakiejś pieczątce dwa razy rodziłam z mezem poprostu przyjeżdżam z nim i nikt nic się nie pytał nawet

Zgłoś nadużycie #2825 30 czerwca 2016, 6:59

lorelei_l Fajna mama
Brunetka zobacz na stronach internetowych szpitali- jeśli wymagają pieczątki to taka informacja jest na stronie :) albo możesz zadzwonić na dyżurkę położnych zawsze udzielają informacji :)

Ja przytyłam 4 kg mniej na razie niż w poprzedniej ciąży, ale wiadomo wtedy była zima, a teraz jak jest tak gorąco to piję i jem owoce głównie. Poprzednio 5 dni po porodzie miałam już 10 kg mniej (czyli tyle ile chciałam mieć docelowo) a potem nie udało mi się nie schudnąć jeszcze bardziej. Po połogu jeszcze miesiąc robiłam ćwiczenia dla ciężarnych a potem zrobiłam 6 weidera i szybko mi się brzuch odbudował.

Zgłoś nadużycie #2826 30 czerwca 2016, 8:07

Buba Gotowa na wszystko
Hej :)

Brunette, właśnie, żeby te kg szły w cycki i tam zostawały to by bylo cudownie! Moje urosły, podczas nawału pokarmu powiększą się do granic możliwości tak że rozstępy wyjdą, po czym będą znowu puste i zrobią się wiotkie i obwisłe. Oglądam te wszystkie programy Sekrety chirurgii itp. i nie rozumiem kobiet, które przychodzą do programu, ryczą, lamentują, że nie czują się prawdziwymi kobietami, bo np. mają mniejsze piersi czy bardziej obwisłe niż przed ciazą. Jako 18. letnia dziewczyna miałam pełne, jędrne piersi nie to co teraz, ale akceptuję to i rozumiem, że tak to już jest, grawitacji się nie oszuka :) Na wygląd piersi wpływu wielkiego nie mam, ale na wygląd ciała już tak stąd pomysł z bieganiem. Tak samo jak Ty, nie lubię biegać bo zaraz się męczę, mam zadyszkę i wrażenie że płuca wypluję, ale zacznę biegać małe dystanse, powolutku w swoim tempie, nie na wyścigi. Mam nadzieję że mi się uda. Jeszcze podobają mi się zajęcia na trampolinach, to też jest fajny pomysł żeby się przejść jak już wróci kondycja :) Próbowałam ćwiczyć z Chodakowską ale brakło mi samozaparcia. A Ty dzięki jej ćwiczeniom schudłaś? Nie nudziły Ci się?

Lorelei, to Ty potrafisz się zaprzeć i wykonać cel, podziwiam. Teraz też na bank szybko dojdziesz do dawnej sylwetki.

Nie mogę doczekać się wieczora i meczu, tak się nim stresuję! Mogliby chłopaki jeszcze jeden raz wygrać, chociaż raz :)
Tymczasem ubieram małego i idziemy na zakupy, póki nie jest mega skwar.

Zgłoś nadużycie #2827 30 czerwca 2016, 8:29

Daga Fajna mama
Niestety piersi po ciąży nigdy już nie będą takie jędrne na szczęście mój mąż je w pełni akceptuje i jakoś obywa się bez kompleksów, aczkolwiek jakby były większe to było by super hehe. Ja uwielbiam jeździć na rolkach niestety ani bieganie ani rower do mnie nie przemawiają. Kiedyś chodziłam dużo na siłownię i tęskni mi się za tym miałam wtedy mega jędrne ciało było super :-D . Buba ja też czekam na mecz wierze w naszych chłopaków niech walczą do końca :-D

Zgłoś nadużycie #2828 30 czerwca 2016, 9:50

lorelei_l Fajna mama
Ja przed ciążą miałam miseczkę B w ciąży duże C :) :) :) ale niestety potem to trudno zachować sprężystość :( a te wszystkie balsamy to pic na wodę :) jak się rozciągnie to potem się kurczy i tyle :) trzeba się pogodzić albo zbierać kasę na implanty :P :P :P

Zgłoś nadużycie #2829 30 czerwca 2016, 10:50

tysia2506 Fajna mama
Hej skwar juz od rana kupiłam wczoraj leżaczek bujaczek fisher price 😊 używany ale wypiore i będzie jak nówka 😊 zamówiłam wczoraj od jednego sprzedawcy koszule do szpitala podpaski bella i niedrapki pozostało jeszcze kupić papcie i chyba to będzie wszystko

Zgłoś nadużycie #2830 30 czerwca 2016, 11:10

Dzwoniłam do szpitala i na szczęście nie potrzebuję żadnej pieczątki do porodu rodzinnego. Z anestezjologiem też wywiad w dniu porodu się odbywa. Jak już jesteśmy w temacie cycków to kiedy kupić staniki do karmienia? Nie ma co się przejmować ich wyglądem bo tak jak Buba mówisz nie mamy za bardzo na to wpływu. Trzeba zaakceptować takie jakie są a najważniejsze, że podobają się naszym mężom :) Z Chodakowską dobrze mi się ćwiczy, nie nudzę się bo mam prawie wszystkie jej programy. Na wadze mało kilo mi ubyło ale ciało zrobiło się fajnie umięśnione i jędrne. Trampolina super pomysł ale to faktycznie trzeba mieć kondycję :)
Ja meczu nie obejrzę, bo nie mamy telewizora, zresztą nie lubię piłki nożnej. W sobotę zostałam zmuszona do obejrzenia jak byliśmy u teściów i tylko się denerwowałam :) ale oczywiście trzymam kciuki za chłopaków.
Wczoraj źle się czułam i cały dzień przeleżałam a pół przespałam a dziś rozpiera mnie energia i od rana sprzątam i chyba spakuję już torbę do szpitala. Upały wróciły więc okno zamknięte i wiatrak chodzi.
Paulinka odezwij się co u Ciebie bo dawno nie pisałaś.