Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #2451 2 czerwca 2016, 14:45

lorelei_l Fajna mama
No ja dziś też od 4 30 nie mogłam spać- za jasno, za ciepło, za zimno, za głośno ptaki śpiewają, córa się kręciła, normalnie wszystko mi przeszkadzało. Chyba muszę sobie dziurę na brzuch w materacu zrobić i wtedy będę się wysypiać :D

Zgłoś nadużycie #2452 3 czerwca 2016, 10:53

tysia2506 Fajna mama
Co tu taka cisza?

Zgłoś nadużycie #2453 3 czerwca 2016, 10:54

tysia2506 Fajna mama
Lorelei z ta dziura byłby dobry pomysł 😃

Zgłoś nadużycie #2454 3 czerwca 2016, 13:07

Daga Fajna mama
Hello u nas wielkie pakowanie starszy syn jutro jedzie na zielone kolonie, my juz we wtorek mam nadzieje ze wizyta u gina będzie ok. 22 czerwca mam ostanie prenatalne ciekawe jak tam maleńka. Ostatnimi czasy upodobała sobie mój pepek mam mega bombardowanie z czego zadowolony jest mój synek nie może odkleić się od brzuszka. Z wyprawki mam już wszystko jedynie musze ciuszki poprać te nowe i te po synku ale to myślę że pod koniec czerwca. Miłego weekendu dziewczynki :-D

Zgłoś nadużycie #2455 3 czerwca 2016, 14:31

tysia2506 Fajna mama
Ja wczoraj miałam jakiś kryzys przed spaniem nagle zaczęłam płakać mały dał mi strasznie popalić uparł się na prawą stronę gdzie są wszystkie narządy i urządził sobie trening bokserski do tego patrzeć w lustrze nie mogę na siebie wydaje mi się ze jestem brzydka gruba i wogole beznadziejna. Ahhh te hormony...

Zgłoś nadużycie #2456 3 czerwca 2016, 14:51

lorelei_l Fajna mama
Tysia każda z nas to przechodzi, trzeba przeczekać.

Ja dziś wieczorem muszę nas spakować na wesele, ciekawe jak długo będziemy się bawić, bo ja o 21 już zazwyczaj zasypiam :D Ale przynajmniej się objem dobrego jedzonka :D :D :D

Zgłoś nadużycie #2457 3 czerwca 2016, 14:59

tysia2506 Fajna mama
Lorelei i znowu kg do przodu 😉 baw się dobrze i smacznego

Zgłoś nadużycie #2458 3 czerwca 2016, 19:51

Brunette83 Gotowa na wszystko
Hej Dziewczynki, ja dziś miałam wizytę u gina i wszystko jest ok tylko nie znam wagi Dzidziusia . Spojenie na szczęście się nie rozchodzi, szyjka długa i zamknięta. Lekarz dalej nie potrafił powiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka. Myślę że ostatecznie dowiem się na usg 3 trymestru które planuję zrobić za dwa tygodnie.

Tysia nie wiem jak wyglądasz teraz ale na zdjęciu z komunii wygladalas pięknie i kwitnaco 😃 gratuluję wyników glukozy bo są super niskie, ja miałam w normie ale mimo wszystko dużo wyższe.

Buba u nas dalej nie wiadomo nic ze zwrotem podatku. Mąż dzwonił do US w poniedziałek i okazało się że babka która się zajmowała nasza sprawą była na L4 i miała być w środę, mąż zadzwonił tam w środę a babki dalej nie ma ale sprawa podobno trafiła do ich radcy prawnego więc dalej czekamy.

Co do kosmetyków dla dzieci to ja sama już od dawna używam babydream więc i dla dziecka będę je kupowala. Są delikatne, pięknie pachną i bardzo tanie.

Odnośnie otulaczy to ja na pewno ze dwa kupię, słyszałam świetne opinie, każdemu się sprawdzają i faktycznie uspokajają dziecko i szybko usypiaja. Chyba zdecyduje się na używane bo ceny są wysokie.

Lorelei_l udanej zabawy Wam życzę tylko nie szalej za bardzo 😃

Daga Wam życzę aby pogoda dopisała, też się wybieram nad morze i nie musi być gorąco ale żeby chociaż nie padało.

Paulinka jak Twoje samopoczucie?

Zgłoś nadużycie #2459 3 czerwca 2016, 19:52

Aaa Buba zapomniałam dopisać... Cieszę się że w końcu dostałaś swoje pieniądze 😃

Zgłoś nadużycie #2460 3 czerwca 2016, 22:01

29tc 💜

Zgłoś nadużycie #2461 3 czerwca 2016, 22:22

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Cześć Mamusie. Dobrze, że po wizytach u Was i u maluszków wszystko ok :) Tysia też teraz przechodzę taki kryzys sama ze sobą, a najbardziej denerwują mnie włosy i to że w nic się nie mieszcze. Ale czekam na wypłatę i ruszam na zakupy dla siebie ;) Brunetka dzięki, że pytasz. Ogólnie prócz lekkich zalaman czuję się ok. Do brzucha się przyzwyczailam i nawet mi tak bardzo nie ciąży. Widzę, że i Twój brzusio zaczyna nabierać ciążowych kształtów :) Lorelei życzę udanej zabawy, żebyś nie padła o 21 :)

Zgłoś nadużycie #2462 3 czerwca 2016, 22:27

Paullinka89 Gotowa na wszystko
A mam do Was takie pytanie, czy farbujecie włosy podczas ciąży ?? Zakładalam , że zafarbuje włosy po porodzie, ale uświadomiłam sobie że przecież nie zostawię takiego maluszka na kilka godzin pod cudzą opieka, zresztą i tak nie mam komu.. I mam dylemat w związku z tym. Chciałabym sobie zrobić sombre i nie wiem czy jest to bezpieczne dla dzidzi nawet przy farbach bez amoniaku. Wizytę mam 14 czerwca dopiero wtedy zapytam lekarki, ale czekam na Wasze zdanie

Zgłoś nadużycie #2463 4 czerwca 2016, 6:34

Buba Gotowa na wszystko
Hej ja jeszcze z lozka nadaje, ale tak na szybciora. Moja siostra dzisiaj wychodzi za maz i bedzie duzo emocji i biegania :-) :-) Paulinka smialo farbuj, farbowanie jest bezpieczne, mam kolezanke fryzjerke ktora do polowy ciazy pracowala i farbowala klientki, nie ma przeciwskazan. Brunette, Lorelei super ze wizyty udane :-) Brunette ale Twoja dzidzia tajemnicza :-) uciekam bo wlasnie Kubus wstal.

Zgłoś nadużycie #2464 4 czerwca 2016, 9:31

Daga Fajna mama
Paulinka ja w każdej ciąży farbowałam włosy i to farba z amoniakiem i bez amoniaku, w końcu my przyszłe mamusie musimy pięknie wyglądać :-D tak, że spokojnie możesz farbowac . Buba dużo szczęścia i miłości dla siostry udanego weselicha :-) . Mój starszak właśnie pojechał na zielone kolonie uff pojawiła się w oku łezka, w moim oku ;-)

Zgłoś nadużycie #2465 4 czerwca 2016, 10:24

tysia2506 Fajna mama
Paulina ja normalnie farbuje włosy wiec bez obaw 😊
Daga syn będzie się wspaniale bawił 😊 ja łezki mam za każdym razem jak syn gdzieś jedzie nawet na jednodniowa wycieczkę 😉
Buba trzymam kciuki za wesele baw się dobrze 😊
Brunette Superowy brzusio ciesz się ze jeszcze nie jest taki duży bo mi już jest naprawdę ciężko nagle mnie wsadziło juz chciałabym żeby rodzic mówią ze ciąża jest wpaniala ale ja już trzeci raz chce aby już było po bo mam dosyć 9 miesięcy to zdecydowanie za długo

Zgłoś nadużycie #2466 4 czerwca 2016, 11:20

tysia2506 Fajna mama
A ja się zabieram za pokój dla Wojtusia jak ja nie zacznę to nigdy nie będzie zrobiony póki co sprzątanie potem musze się pozbyć starej wersalki i komody trzeba zdrapac stare tapety i pomalować komodę z przewijakiem i łóżeczko przynieść z piwnicy

Zgłoś nadużycie #2467 4 czerwca 2016, 11:22

tysia2506 Fajna mama
Na męża nie ma co liczyć zjadł śniadanie i pojechał na ogródek zobaczyć i potem majstrowac coś przy samochodzie. Mówię wam faceci nieraz są beznadziejni ahhh

Zgłoś nadużycie #2468 4 czerwca 2016, 11:25

Tysia powiem Ci ze ja mam odwrotne uczucia, chce być jak najdłużej w ciązy ale myślę że wynika to po części z tego że nic mi nie dolega i czuje się świetnie a po drugie boję się tego co będzie po porodzie, jak sobie poradzimy, boję się braku snu itp. Ty już wiesz co Cię czeka 😃
Paulinka śmiało możesz farbowac włosy.
Buba baw się dobrze i jedz do woli 😃 co q końcu zakładasz na siebie?
Dziewczyny powiedzcie mi czy przy znieczuleniu zzo faktycznie nic nie czuć i na jakim etapie można je podać?

Zgłoś nadużycie #2469 4 czerwca 2016, 11:26

Tysia powodzenia zatem ale nie przemeczaj się. Jak będzie Ci ciężko to odpuść.

Zgłoś nadużycie #2470 4 czerwca 2016, 12:00

tysia2506 Fajna mama
Brunette spokojnie niestety 10 min coś porobie i przerwa bo Wojtek wciska mi nogi w zebra żadne dziecko nie dawało mi tak popalić jak on mąż mówi na niego diabełek