Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #2071 4 maja 2016, 14:13

lorelei_l Fajna mama
Tysia to u was całkiem poważny remont się dzieje, fajnie już w odświeżonym miejscu mieszkać
Brunetka cieszcie się spokojem jeszcze, bo potem będzie trudniej :)
Buba może zobacz coś np w Cubusie, mają większą numerację, a nie będziesz płaciła za ciążowe dodatkowo
Paulina teraz jak możesz wychodzić to Ci ciąża mega szybko zleci

Ja się jutro szykuję mentalnie na krzywą, i od 15 już nie jem słodyczy :) jak tylko dojem wafelka

Zgłoś nadużycie #2072 4 maja 2016, 14:41

tysia2506 Fajna mama
Poważny ☺ ale dostałam pawera i działam ☺ potem mogę nie być w stanie cokolwiek robić wiec wole teraz ☺

Zgłoś nadużycie #2073 4 maja 2016, 15:19

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Oj tak Buba, w takiej sytuacji człowiek docenia takie drobnostki jak wyjście na trochę z domu :) Lorelei jeszcze nie mogę chodzić normalnie, ale mogę sobie pozwolić raz na jakiś czas na krótkie wyjście. Ja też za tydzień się wybieram na krzywa, już mnie tylek boli na myśl siedzenia przez 2h hehe. Oj Tysia, poważne remonty trwają u Ciebie. Czekam na foteczki jak skonczycie :)

Zgłoś nadużycie #2074 4 maja 2016, 15:28

Brunette83 Gotowa na wszystko
Tysia faktycznie kawał roboty zrobiliście, pokaz fotki jak będzie skończone i z mebelkami 😃
Lorelei_l haha miałam identycznie dzień przed krzywą 😃 mówię do męża że słodyczy przed badaniem nie jem tylko Grześka dokończę 😀
Paulina ja między pobraniami siedziałam sobie z mężem w aucie, przynajmniej miałam z kim pogadać i zawsze to wygodniej 😃

Zgłoś nadużycie #2075 4 maja 2016, 15:48

Buba Gotowa na wszystko
Tysia wiadomo, chata wygląda jak po przejściu tornada, ale jak się skończy i posprząta to będzie pięknie i miło :) fajny kolor do pokoju chłopaków.

Brunette, to miałaś miłe towarzystwo podczas badania :) ja jadę sama, mąż weźmie wolne w pracy i zostanie z Kubą. Dzisiaj przy okazji zakupów kupię sobie jakiś nowy kryminał, postaram się nie przeczytać do przyszłego tygodnia :) ale nie wiem czy dam radę.

Lorelei hehehe :D to dojedz sobie, delektuj się tym wafelkiem :D trzymam kciuki za dobre wyniki!
Jedziemy do takiego centrum że tam akurat nie ma cubusa, ale już oblukałam co jest w sklepach internetowych i jedna kiecka ala spadochron spodobała mi się w c&a, może akurat będzie :) bo w happy mum to przegięcie, sukienki po ok. 250-300zł i więcej, masakra, pogięło ich.

Zgłoś nadużycie #2076 4 maja 2016, 16:17

Tez jadę sama na krzywa. Mąż i tak bierze wolne na każdą wizytę u gin bo mamy kawałek, więc na badania już nie będzie brał niestety. Widzę, że nie tylko ja mam ciagutki do słodkiego :D ja za to już sobie wczoraj obiecałam, że ogranicze słodycze, a i tak wciągnęłam paczkę bezikow. Dzisiaj tylko na Berliso hehe. Buba kup zwykła sukienkę tylko w większym rozmiarze bo faktycznie szkoda przepłacać. Nie raz widziałam na Olx, że dziewczyny wystawiają, może coś trafisz

Zgłoś nadużycie #2077 4 maja 2016, 19:02

lorelei_l Fajna mama
Oglądałam w tamtym tygodniu Happymum i fajne są gatunkowo, ale szkoda mi tyle kasy na jeden raz. Patrzyłam używaną to laski chcą od 50 do 100 zł i tyle jestem w stanie za nią dać.

Najgorzej, że nudno, ale wezmę sobie książkę to może szybciej zleci.

Zgłoś nadużycie #2078 4 maja 2016, 20:42

Brunette83 Gotowa na wszystko
Buba a co czytasz? Ja kryminały uwielbiam i pochłaniam ich duże ilości, nawet zasypiam z audiobookiem w uszach chociaż obiecałam sobie, że w ciąży przerzuce się na coś lzejszego żeby się nie stresować ale nie dałam rady 😀

Zgłoś nadużycie #2079 4 maja 2016, 22:10

Buba Gotowa na wszystko
heheh Brunette doskonale Cię rozumiem :D ja też uwielbiam kryminały, czytam namiętnie Cobena, Charlotte Link, Jo Nesbo wiadomo :D lubię też Lackberg bardzo. Dzisiaj kubiłam sobie tak zachwalaną Bondę, jeszcze nie miałam żadnej jej książki w rękach. A Ty co czytasz? Może coś polecisz? A wiesz co ja robię przed zaśnięciem ?? Włączam you tube i oglądam tutoriale makijażowe, ewentualnie jak laski malują paznokcie, jestem czubek :D ale bardzo lubię kłaść hybrydę sobie i komuś i tak się inspiruję.

Lorelei, Paulinka, tak happy mum super, śliczne te sukienki ale jak mierzyłam to wyglądałam jak w worku, no i te ceny masakryczne. Sprawdzałam kiecki w innych sklepach ale nawet w większe rozmiary nie wejdę, a do wesela jeszcze miesiąc gdzie mi bardziej brzuch wyskoczy. Ale wpadłam na alternatywny pomysł, że kupię sobie po prostu spodnie takie eleganckie, najlepiej w jakieś kwiatki, wzorki wiecie. Do tego ładną gładką bluzkę, buty na obcasie i też będzie ok :)

Zgłoś nadużycie #2080 4 maja 2016, 23:33

No pewnie, nie musisz przecież iść w kiecce konieczne w Twoim stanie. Ja sobie ostatnio kładlam hybryde, efekt średni. Nie mam zapału do tego bo za dużo czasu potrzeba ;) poza tym też nie mam wprawy i testuje na sobie. Niżej efekt

Zgłoś nadużycie #2081 5 maja 2016, 0:29

tysia2506 Fajna mama
Paulina jako profesjonalistka w tym fachu to uważam że całkiem ładne pazurki ci wyszły ☺
Wam też już pępek zaczyna wychodzić?
Koniecznie wstawię efekt końcowy remontu juz chciałabym żeby było po bo nie cierpię takiego syfu na szczęście jutro będą meble także mam nadzieje ze w piątek jak pochować rzeczy chłopaków to już będzie ciut lepiej

Zgłoś nadużycie #2082 5 maja 2016, 2:46

Inka_niewska Świeżo upieczona
Tysia brawo! Chyba wezmę z Ciebie przykład! Już wcześniej myślałam nad rozpoczęciem przygotowań do remontu mieszkania i może to jest właśnie ten czas! Nasz maluszek będzie spał w naszej sypialni póki co, więc przyda się jej odświeżenie, nowe meble itd. Muszę zagonić męża do pracy :D Przy okazji, pozdrawiam wszystkie piękne mamusie na forum :*

Zgłoś nadużycie #2083 5 maja 2016, 9:31

Buba Gotowa na wszystko
Paula, co Ty chcesz, jak na początkującą osobe jest super :) ja pamiętam moje pierwsze hybrydy, koleżanka kupiła sobie zestaw i ja zupełnie nie miałam pojęcia co mam robić, jak, ona podobnie :) jeszcze hybrydy nie były wtedy popularne. Zalałam boki że hej :D Będziesz robić to dojdziesz do wprawy, najważniejsze to kłaść cienkie warstwy i nie zalać skórek. Gdyby nie to że nudzi mi się kolor i szybko widać odrost to nosiłabym je długo, a tak po tygodniu już mnie nosi i ściągam :)

Tysia, mi nie wychodzi, poprzednio też nie wyszedł, u mnie się tak rościąga na maxa na brzuchu :) Pewnie, jak już pochowasz ciuchy i rzeczy chłopaków to od razu będzie milej. Najgorsze to sprzątanie, masz kogoś do pomocy?

Dziewczyny jakie butelki kupujecie ?? Ja dla Kuby miałam te zwykłe, proste z aventu, teraz coś kombinuę i myślę nad TT albo Dr. Brown's. Te drugie mają taką rurkę wewnątrz, nie wiecie jak z domyciem ich? Zestaw byłby spoko http://allegro.pl/mega-zestaw-start-5x-butelka-7x-smoczek-dr-browns-i5730553778....

Zabieram się za wyprawkę. W weekend idę do babci i robię wielki przegląd ciuchów, ciekawe co się nada dla dziewczynki :

Zgłoś nadużycie #2084 5 maja 2016, 9:36

Buba Gotowa na wszystko
Tylko stacjonarnie gorzej z dostępnością np. smoczków do butelek, musiałabym zawsze zamiawiać przez neta, a avent jest w każdym hipermarkecie. Pewnie kupię te standardowe butelki.

A kupujecie laktator? Mój pożyczyłam koleżance, miałam taki zwykły, nie pamiętam jakiej firmy ale był elektryczny, choć ręką lepiej się ściągało mleko. Koniecznie muszę zakupić podgrzewacz, bo bez niego nie wyobrażam sobie nocek :)

Zgłoś nadużycie #2085 5 maja 2016, 10:06

lorelei_l Fajna mama
Laski jak lubicie Lackberg to polecam Asa Larsson, dla mnie o wiele bardziej wciągające niż Camilla :) Nesbo też wszystkie pochłonęłam, a z Bondy czekam na odbiór w bibliotece, na razie przeczytałam jej wywiady z polskimi morderczyniami tylko :)

Paulina paznokcie super :)

Tysia jak graty są w szafach to od razu już się czyściej wydaje

Ja z butelek stawiam na Avent :P głównie dlatego, że mam jeszcze po synku, bo nie chciało mi się sprzątać. Ale mam gdzieś też ręczny laktator Avent, więc w razie czego leci prosto do butli :)

Ja po krzywej cukrowej, samo picie do przeżycia, ale oczywiście prawie zemdlałam przy pobieraniu krwi, więc kolejne 2 wkłucia już na leżąco miałam. Kurcze ja zawsze z tym pobieraniem mam jazdę. Miałam iść do pracy, ale na razie siedzę w domu, bo nie chcę samochodu prowadzić. Do 15 powinno mi przejść, bo synka muszę ze żłobka odebrać.

Zgłoś nadużycie #2086 5 maja 2016, 10:57

Dziękuję Wam, ale jeszcze daleko mi do tworzenia dzieł na paznokciach :) Tysia, mnie odstaje narazie pępek od góry, ale jak brzucho będzie większy to wywali go całkiem. Przez weekend już będziesz ogarnięta z remontem, tylko pamiętaj żeby się nie przeciazac. Hmmm Buba ja nie wiem jakiej firmy, każdy poleca co innego. Ale też sklaniam się ku Aventowi i na pewno szklana na początek. Laktator oczywiście zamierzam kupić ręczny, chciałam zwykły ale też później znalazłam z aventa super zestaw z nakładami musującymi. Podgrzewacz wynalazlam że steliryzarorem i termometrem na podczerwień w zestawie, jak będziesz chciała to wstawię Ci linka. Lorelei kurcze hehe przepraszam ale rozbawilas mnie z tym pobieraniem :) w trakcie myśl o czymś innym i nie patrz jak pobierają. Tyle Ci mogę poradzić, może następnym razem pójdzie łatwiej przy pobieraniu :) ja pamiętam jak szłam z przyjaciółką w gimnazjum na szczepienie. Bardzo się boi igieł. Trzymalam ja za rękę a ona aż mnie ugryzła jak pielegniarka się wkula .. haha

Zgłoś nadużycie #2087 5 maja 2016, 13:24

lorelei_l Fajna mama
Paulina :) a żeby to działało :P nigdy nie patrzę, ale i tak robi mi się gorąco, zimny pot na czole i mroczki latają przed oczami :) a najlepsze, że mam tak nawet jak jakiemuś nieznanemu dziecku pobierają krew, ba nawet jak mój kot się skaleczył i go szyli. Chwilę pospałam a tutaj piękne słonce wyszło :)

Zgłoś nadużycie #2088 5 maja 2016, 14:11

No tak, czasem sama myśl o tym wystarczy. To może terapia szokowa? Zacznij oglądać wypadki z ostrego dyżuru, ja tak robiłam i przywyklam do widoku krwi i innych takich. Podziałalo :)

Zgłoś nadużycie #2089 5 maja 2016, 16:34

tysia2506 Fajna mama
Aaa dziewczyny wkurzona jestem na maxa mąż mnie wkur.... wziął wolne tylko 2 mają i myślał że w weekend majowy zrobimy pokój chłopaków kuchnie i sypialnie z czego zrobiliśmy tylko pokój chłopców i ledwo ruszyliśmy kuchnie uważa że w pracy jest niezastąpiony i nie dadzą sobie rady bez niego a ma jeszcze stary urlop do wybrania i tym sposobem zostałam w rozpierdzielonym mieszkaniu i praktycznie kuchnie robie sama pomalowałam meble i płytki teraz maluje sufit i pomalowałam cześć ścian tam gdzie łaskawie książę położył tapetę i przełożył zmywarkę na inna ścianę to zrobił mój cudowny mąż jak on to mi wczoraj powiedział on remontu nie chciał mowie wam następnym razem wezmę kogoś do remontu bo mam serdecznie dosyć 😢 sorki musiałam się wyzalic to samo w pokoju chłopców było to ja pozbyłam się starych mebli aby zrobić miejsce na remont pomogłam mu w kładzenie tapet i malowaniu ścian jedynie sufit on malował nawet futryne ja malowałam szkoda gadać ostatni raz go o coś proszę

Zgłoś nadużycie #2090 5 maja 2016, 21:35

Kurcze Tysia przechlapane, że zostałas z tym sama. Nie powinnaś tego wszystkiego malować sama w Twoim stanie. Idzie weekend zmobilizuj Go jakoś, skoro nie chce brać wolnego