Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #2031 26 kwietnia 2016, 11:18

Paullinka89 Gotowa na wszystko
A ja wczoraj spojrzałam w kartę ciąży i jednak ok. 6kg na plus :) mnie za to poszło w uda i tylek, oczywiście trochę w boczki. Ale nie przejmuję się waga, wszystko się zgubi z czasem po ciąży :) Współczuję, że musicie się Dziewczyny zmagać z AZS, koszmarna choroba , więc Buba oby pomogły probiotyki. To trafiłaś mega promocje w Rossmannie, też bym się wyrwala na zakupki, bo mąż się średnio sprawdza przy zakupie kosmetyków :D

Zgłoś nadużycie #2032 26 kwietnia 2016, 16:17

Brunette83 Gotowa na wszystko
Paulinka do tej pory nie miałaś czego żałować bo pogoda paskudna i nie zachęcała do spacerów. Odpoczywaj póki możesz bo od sierpnia non stop na nogach 😀

Ja się dziś już czuję dobrze, nic w końcu nie wzielam tylko przespalam wczoraj pół dnia.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na zatkane uszy? I czy też macie ten problem?

Zgłoś nadużycie #2033 26 kwietnia 2016, 20:21

Buuurgund Świeżo upieczona
Piszę do Pań z ogromną prośbą- czy są tu przyszłe Mamusie, które zechciałyby poświęcić chwilkę czasu na wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej? Będę ogromnie wdzięczna!

https://www.interankiety.pl/interankieta/1e9ace1c524ef4c82d4d635422755642

Zgłoś nadużycie #2034 26 kwietnia 2016, 22:33

tysia2506 Fajna mama
Prenatalne w porządku nie ma żadnych zastrzeżeń ☺ ale ten mój synek śliczny a taki łobuziak 😉 kopał w przyrząd do usg 😁i bawił się stopami przy buzi 😂

Zgłoś nadużycie #2035 27 kwietnia 2016, 6:58

Tysia to cudownie 😃 uwielbiam takie wiadomości 😀 to musi być super widok z tymi stópkami, moja się glaskała po twarzy 😃

Zgłoś nadużycie #2036 27 kwietnia 2016, 7:13

lorelei_l Fajna mama
Buba niestety z AZS to jest tak, że zostaje na zawsze, ja miałam jako dziecko, potem się uspokoiło, uaktywniło jak miał 20 lat ok, odczulałam się i był spokój na 5 lat, a potem w ciąży znów dostałam. Nawet mnie wyrzucili z rejestru dawców szpiku przez to :/ . Choroba zostaje niestety, ale może nie dawać w ogóle objawów.

Tysia super, że synek taki ruchliwy :) u mnie wizyta w przyszłym tygodniu.

Paulina samo wyjście z domu już jest fajne :)

Brunetka śpij, bo co prawda na zapas się nie wyśpisz, ale potem miło się wspomina taki błogi sen :D

Ja mam teraz mega napięte dnie, więc nie ma czasu na podczytywanie Was, liczę, że w maju uda mi się nadrobić to wszystko :)

Zgłoś nadużycie #2037 27 kwietnia 2016, 11:04

Tysia cieszę się, że lobuziaczek zdrowiutki :) ja już po kontroli, dostałam antybiotyk i obyło się bez pessaru. Mogę trochę polazic, ale bez przesady, 'bardziej leżący tryb życia'. Jak przestanie lać to urwe się posiedzieć trochę w parku :D jutro to echo ale też jestem dobrej myśli. Brunetka nie mam uszu zapchanych więc nie pomogę za bardzo. Za pewne masz zapchane od kataru to może sól fizjologiczna do nosa i wudmuchuj. Buba melduj co tam na wizycie? Lorelei wracaj szybciutko do Nas i pisz :)

Zgłoś nadużycie #2038 27 kwietnia 2016, 11:49

magda0612 Gotowa na wszystko
Pomóżcie....coś mi dziś w szyje weszło. Rano było ok, a później nie wiem, czy nadciągnęłam mięsień, czy źle spałam ale nie mogę szyją ruszyć- ani w prawo, ani w lewo, nawet przy wstawaniu ogromny ból. Czy mogę posmarować maścią Altacet, czy nie jest wskazana w ciąży ??

Zgłoś nadużycie #2039 27 kwietnia 2016, 12:49

Magda tylko wizyta u lekarza, bo przyczyny mogą być rożne, od zwykłego przewiania az po zakrzep!

Zgłoś nadużycie #2040 27 kwietnia 2016, 18:05

Magda nie smarowalabym się niczym na własną rękę, Paulina dobrze mówi, spytaj lekarza.

Zgłoś nadużycie #2041 28 kwietnia 2016, 7:39

lorelei_l Fajna mama
Magda ja coś na szybko potrzebujesz to może Panie w aptece coś poradzą, u mnie akurat są bardzo fajne i nie wciskają leków na siłę.

Kurcze słońce za oknem piękne i aż się nie chce wierzyć, że tak zimno jest. Mam nadzieję, że się na długi łikend poprawi, bo mamy plany wyjazdu na 2 dni nad jezioro i nie chciałabym z nich rezygnować. Zdecydowanie potrzebuję jakiegoś takie wypadu. A jak u Was plany majówkowe?

Zgłoś nadużycie #2042 28 kwietnia 2016, 12:09

U nas ma podobno padać cały weekend. Ale dzisiaj skorzystalam, po echu serca poszliśmy na fast fooda :D Myszka moja zdrowiutka, ognisko powolutku znika. Tym razem się wystawiła w całej okazałości i bardzo wyraźnie było widać pipeczke. Waży już 587g tluscioszek :) a niżej wrzucam zdj mojej slicznotki

Zgłoś nadużycie #2043 28 kwietnia 2016, 13:14

Paulinka śliczna Dzidzia, super że z serduszkiem lepiej. U nas jednego dnia leje a drugiego świeci słońce i tak na zmianę. Oszaleć można.

Zgłoś nadużycie #2044 28 kwietnia 2016, 15:25

lorelei_l napisał(a)

Magda ja coś na szybko potrzebujesz to może Panie w aptece coś poradzą, u mnie akurat są bardzo fajne i nie wciskają leków na siłę.

Kurcze słońce za oknem piękne i aż się nie chce wierzyć, że tak zimno jest. Mam nadzieję, że się na długi łikend poprawi, bo mamy plany wyjazdu na 2 dni nad jezioro i nie chciałabym z nich rezygnować. Zdecydowanie potrzebuję jakiegoś takie wypadu. A jak u Was plany majówkowe?

My będziemy robić remont na balkonie... W sobotę idę na krzywą cukrową więc trzymajcie kciuki. Po majowce jadę na tydzień do Warszawy do rodziców bo ile można jeść mężowe jedzenie hehe 😀

Zgłoś nadużycie #2045 28 kwietnia 2016, 20:16

lorelei_l Fajna mama
Ja miałam krzywą zrobić wczoraj, ale czasu brak. Na czwartek za to mam deadline, bo w piątek już wizyta.

Brunetka na maminej kuchni to zawsze najlepiej :)
Paulina śliczna dziewczynka :)

Zgłoś nadużycie #2046 29 kwietnia 2016, 9:12

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Hej.U mnie krwawienie,jadę na szpital obu wszystko było dobrze bo się boję :(

Zgłoś nadużycie #2047 29 kwietnia 2016, 9:36

Daga Fajna mama
Lidzia będzie na pewno wszystko dobrze. U mnie znowu spadek potasu i płytek krwi w przyszłym tyg powtórne badanie jak dalej będą spadały płytki to do hemopatologa ech nigdy nie miałam w ciąży z tym problemu a teraz się popierniczyło.

Zgłoś nadużycie #2048 29 kwietnia 2016, 9:53

Lidzia u mnie tydzień temu też pojawiło się krwawienie i lekarz stwierdził że wszystko jest w porządku tylko naczynko musiało peknąć i faktycznie na drugi dzień było już ok.

Daga ja przy odwodnieniu miałam obniżony potas. W ciąży różne dziwne rzeczy się dzieją z naszymi organizmami i niekoniecznie musi to być stan patologiczny także dziewczynki nie stresujcie się na zapas.

Zgłoś nadużycie #2049 29 kwietnia 2016, 13:01

Buba Gotowa na wszystko
Hej, troche sie nie odzywalam ale tak strasznie nie lubie pisac na kom.ze tylko Was czytalam.
Paulinka, ciesze sie ze z serduszkiem lepiej i to ognisko zanika, bedzie tak jak u mojego Kubusia :-) ale piekne zdjecie, mozna smialo w ramke wstawic :D
Daga, a na jakim poziomie masz plytki? Mi przed porodem tak spadly ze mialam ledwo ponad 100tys. Teraz tez lekarz to mocno kontroluje. Na ost.badaniu wyszlo 148tys. Pewnie masz mniej?
Lidzi daj nam znac co powiedza lekarze, skad to krwawienie. Nie boj sie, musi byc ok.
Brunette i Lorelei, trzymam kciuki za badanie i za dobre wyniki :-)
Lorelei, my nie mamy planow na majowke bo maz w pon.idzie do pracy, nie wpisywal wolnego. W niedziele jak nie bedzie padac moze skoczymy gdzies ma wycieczke :-) a Wy jedzcie i ladujcie akumulatory.
Wlasnie rosolek wstawilam i zaraz ciasto robie, jutro mam rodzine meza na obiedzie. Mala sie intensywanie gimnastykuje, mam nadzieje ze w odpowiednim momencie przystopuje i wyladuje w koncu glowka w dol bo ciagle czuje jak mnie w dole kopie. Dzisiaj ogladalam program o porodach i tak sie zryczalam, hormony. Piekne przezycie i wspomnienia.

Zgłoś nadużycie #2050 29 kwietnia 2016, 13:12

Lidzia trzymam mocno kciuki za Was, ale jesteś w fazie remontu może się nadzwigalas albo przemeczylas. Nic się nie martw na zapas kochana, musi być dobrze! ! Daga za Was też 3mam kciuki, hematolog na pewno coś zaradzi i będzie wszystko w porządku. Brunetka, Lorelei życzę prawidłowych wyników :)