Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11231 16 sierpnia 2011, 18:03

Konto usunięte
i prawidłowo :)
kurcze dziewczyny, z tym czopem... myslalam ze poszedł w cholere rano, ale to co rano poszlo to byla jedna milionowa chyba calosci... kurde w kiblu bylam, dopiero cały poszedł (MAM NADZIEJE) i po prostu bez wdawania sie w szczegoly - pawiac mi sie chce od 10 minut bez przerwy, i jak tylko o tym pomysle to mnie cofa. 
a nie jestem delikatesikiem... malo rzeczy mnie obrzydza :/
offhhfhf

wierzcie, że nie pomylicie TEGO z najgorsza, najgestsza i podejrzana wydzielina :) absolutnie...
normalnie juz mi sie odechcialo drugiej ciazy :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #11232 16 sierpnia 2011, 18:05

mamaela Supermama

wenus1988 napisał(a)

Heyka, wróciłam ze szpitala ale nadal 2w1 :-)
Gratulacje tym które urodziły.... hmm chyba olka i desdemona jak dobrze czytałam ... bo troche nie sposób czytac TEGO wszystkiego :-) No chyba ze jeszcze któraś urodziła to tez gratuluję :) ;)   
Ja juz wszystko na swój temat wiem... będę mieć cesarke w pon. czyli 22 sierpnia. mam za małe wymiary miednicy.. malutka nie da rady wyjść i główki nawet ułozyć, także odrdynator kazał ciąć. I w sumie dobrze bo jakos troche bopje sie porodu.... cesarki tez ale jakos bardziej do mnie przemawia... :-) Malutka wazy 3300 z dzisiejszego USG i termin wyszedł jakos aż na wrzesien z USG to byłam w szoku ale lekarz powiedział że to przez to że mama kruszynka to i malutka tak wychodzi ale ma juz dużo tkanki tłuszczowej i można już ją WYJĄĆ :-)
Także czekam do poniedziałku, chyba ze znowu skurcze beda i zaczne swój niby poród, bo w szpitalu już mieli mnie szykowac na rodzenie :) :)

no to tydzień i malutka będzie z Wami :) A wielkościowo jst akurat jak na dziwuszkę :)

Zgłoś nadużycie #11233 16 sierpnia 2011, 18:07

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

i powiedziała że to jest nie możliwe żebym miała cholestazę bo już jest za późno bo ona obiawia się w 34 tc a u mnie jest 38 tc

i całe szczęście, że nie masz tego cholerstwa :) lepsza po stokroć jest jakaś alergia, choć swędzi jak diabli :)   maziaj sie i oby szybko zeszła ta wysypka :)

Zgłoś nadużycie #11234 16 sierpnia 2011, 18:10

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

kurcze dziewczyny, z tym czopem... myslalam ze poszedł w cholere rano, ale to co rano poszlo to byla jedna milionowa chyba calosci... kurde w kiblu bylam, dopiero cały poszedł (MAM NADZIEJE) i po prostu bez wdawania sie w szczegoly - pawiac mi sie chce od 10 minut bez przerwy, i jak tylko o tym pomysle to mnie cofa. 
offhhfhf
wierzcie, że nie pomylicie TEGO z najgorsza, najgestsza i podejrzana wydzielina :) absolutnie...

o kurcze hahaha aż mnie zemdliło hahah :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11235 16 sierpnia 2011, 18:12

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

i całe szczęście, że nie masz tego cholerstwa :) lepsza po stokroć jest jakaś alergia, choć swędzi jak diabli :)   maziaj sie i oby szybko zeszła ta wysypka :)

no smaruję się smaruję ,ginekolorzka powiedziała jeszcze że mogę wziąść apap noc to on mnie uspokoi przed snem żebym się tak nie drapała

Zgłoś nadużycie #11236 16 sierpnia 2011, 18:13

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

powiem szczerze że bardzo sobię chwalę tą kropluówę, szkoda że po tak długim czasie mi ją podali. Akcja rozwija się wówczas błyskawicznie i nie ma czasu na myślenie :) skurcz za skurczem, kilka partych i już :)

ja też mam takie wspomnienia z kroplówki- skurcze bez przerwy, owszem na dłuższą metę może to być niesamowicie męczące, jakby tak leżeć pod nią kilka godzin. Ale ja miałam na finiszu i po chwili było po wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #11237 16 sierpnia 2011, 18:14

mamaela Supermama

agnes143 napisał(a)

siemanko dziewczyny! długo mnie tu nie było bo byłam w szpitalu, 6 sierpnia urodziłam moją córeczkę, ale musiałam kilka dni dłużej zostać w szpitalu bo mała miała żółtaczkę i przez 2 dni była naświetlana. Co do porodu to w zasadzie nie trwał długo, o 3 w nocy dostałam skurcze co 8 minut o 5 byliśmy na izbie przyjęć o 6 na porodówce już leżałam a o 9.20 urodziłam, także jak na pierworódkę myslę że nie najgorzej mi poszło :)

no to gratulacje dla mamusi i córusi :) szybko poszło :)

Zgłoś nadużycie #11238 16 sierpnia 2011, 18:14

Konto usunięte
wiesz, mnie caly czas cofa, normalnie mam ten OBRAZ przed oczami i mnie cofa... 
alergia lepsza niz jakies paskudztwo, chwila moment i przejdzie :) zobaczysz!

Zgłoś nadużycie #11239 16 sierpnia 2011, 18:14

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

gratulacje !!! :)
a to Olek jednodniowy :)

śliczny :) gratulacje jeszcze raz :)

Zgłoś nadużycie #11240 16 sierpnia 2011, 18:17

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

)  zaraz ide na poczte, muszę wysłać kartkę ślubną koleżance, zapraszała nas na ślub ale to jest w tą sobote i to jakieś 500km od nas więc niestety nie pojedziemy bo to za duże ryzyko że mogę po drodze urodzić :)

no taka długa wycieczka tuż przed porodem to niezłe ryzyko, żeby nie powiedzieć szaleństwo ;)

Zgłoś nadużycie #11241 16 sierpnia 2011, 18:18

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

wiesz, mnie caly czas cofa, normalnie mam ten OBRAZ przed oczami i mnie cofa... 
alergia lepsza niz jakies paskudztwo, chwila moment i przejdzie :) zobaczysz!

Boże !! ,mam nadzieję a Ty idz obejrz sobie coś innego to obraz Cisię zmieni :)

Zgłoś nadużycie #11242 16 sierpnia 2011, 18:19

Konto usunięte
Ależ mi się zachciało loda!! i luknęłam w zamrażarnika a tam pół pudełka algidy truskawkowej :D

Zgłoś nadużycie #11243 16 sierpnia 2011, 18:22

Konto usunięte
kurcze chyba przez tydzien nic nie zjem.... no nie moge z siebie samej... 
czekam na Kazikowego sprawcę - tatusia i jakiś filmik sobie machniemy, musze zapomnieć o TYM...

Zgłoś nadużycie #11244 16 sierpnia 2011, 18:25

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

kurcze chyba przez tydzien nic nie zjem.... no nie moge z siebie samej... 
czekam na Kazikowego sprawcę - tatusia i jakiś filmik sobie machniemy, musze zapomnieć o TYM...

hahaha !!!! zajmij głowę czymś innym :) mmm ale pyszny ten lód :D

Zgłoś nadużycie #11245 16 sierpnia 2011, 18:25

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

normalnie zdechne z tym bolącym wszystkim, jeszcze plecy mi doszły teraz. szlag by to wszysto trafil.
a niech wszystko hades pochlonie, normalnie mam dosc!!

Ty to jednak straszna bidulka z tymi bólami :( niech już ten Twój brzdąc się rodzi....!!!

Zgłoś nadużycie #11246 16 sierpnia 2011, 18:28

Konto usunięte
ja jak zjem loda to zjem pizze i poskładam ciuszki dzieci które wczoraj wyprałam i muszę umyć jeszcze szkło (kieliszki, literatki) do pokoju i mąż zebrał ogórki to mam na jutro co robić :OGÓRKOWY SZAŁ :)

Zgłoś nadużycie #11247 16 sierpnia 2011, 18:28

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

właśnie czytałam,że to może byc kilka dni, choc z Tosią wyszedł jednego weczoru, a świtem poszły wody.Ale teraz jeszcze te plecy i twardy brzuch...no...wiadomo,ze człowiek panikuje, to różne rzeczy widzi ;) Asia jutro ma 21, a Dawidek pojutrze roczek ;)

Romka, no chyba mały już chce poznać rodzństwo :) al 2 tyg. przed terminem to i tak w terminie, więc może to już czas ?? :)

Zgłoś nadużycie #11248 16 sierpnia 2011, 18:30

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

dzwoniła do mnie nie dawno ginekolorzka i pytała czy jest jakaś różnica po wzięciu tabletki którą mi wypisała i powiedziała że jak jutro będę na wizycie to wypisze mi jeszcze jeden krem żebym się nie zadrapała, to jest lekarz z powołania :)

no proszę jak się zaangażowała, to rzadkość ...

Zgłoś nadużycie #11249 16 sierpnia 2011, 18:31

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

offhhfhf

no to rodź już tego synka!!!

Zgłoś nadużycie #11250 16 sierpnia 2011, 18:33

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

ja jak zjem loda to zjem pizze i poskładam ciuszki dzieci które wczoraj wyprałam i muszę umyć jeszcze szkło (kieliszki, literatki) do pokoju i mąż zebrał ogórki to mam na jutro co robić :OGÓRKOWY SZAŁ :)

Szał to jest z Tobą, cały czas coś robisz!!! :)