Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11011 14 sierpnia 2011, 21:24

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

mozliwe ze ciasno w nas juz jest...a swoja droga kształ brzuszka mi sie zmienił na mniejsza piłke...i juz mega w dół sie spuscił:/

A ja dalej nie widzę czy mi się opuścił czy nie :/ Ale naprawdę już się nie dziwię Olce i Adze, że tak chciały/chcą już urodzić. Akładzenie się to normalnie dla mnie masakra - zanim się ułożę to się nacierpię, nastękam, a po pół godzinie powtórka, bo musze zminić bok. Ech, fajnie by było jakby to tak przejściowo było tylko...

Zgłoś nadużycie #11012 14 sierpnia 2011, 21:25

olka2747 Gotowa na wszystko

olka8922 napisał(a)

witam! :)
korzystam poki maluch spi ;) kurde mam troche problemy z przystawianiem go do piersi, chyba zle to robie i piersi bola :/ probuje je hartowac ciepla i zimna woda i smaruje sutki, ale on tak czesto je ze niewiele to daje.dzisiaj byla u nas polozna, we wtorek przyjdzie zwazyc go i pobrac krew z piety ale po co to nie wiem :P kazdy kto zobaczy kamila to mowi ze jest podobny do mnie i mojego taty :D a i maluch tak jak w brzuszku tak i teraz czesto ma czkawke, az mi go nieraz szkoda, male cialko a tak podskakuje. I czesto robi kupy :P i do dziewczyn ktore beda mialy synkow: uwazajcie, ja nie wiedzialam ze chlopaki tak maja, ale nasz juz chyba z 5razy jak zmienialo mu sie pieluszke i poczul powietrze to sika do gory :P zasikal juz swoje nowe ciuszki ktore mu zakladalismy, kocyki, MNIE, ledwo zmienilo sie pieluszke a ten zaczyna sikac w gore :) takze przy zmianie pisiorka skierowac na dol albo przykryc np. tetrowka zeby fontanny nie bylo do gory ;)

Jeszcze raz gratuluję :-) Olka tu z tej krwi robią badania aż na 5 chorób , mam gdzieś na kartce od położnej ale nie chce mi się szukać. Ale ja dostałam właśnie w piątek list z wynikami i u mojego aniołka wszystko dobrze. A apropo siusiania to mój mały już kika razy nasikał sobie na twarz, w oczka i do noska  hehe świntuch mały :-) A wtedy strasznie płacze :-)

Zgłoś nadużycie #11013 14 sierpnia 2011, 21:26

agf Supermama

wampirella napisał(a)

Cześć dziewczyny, u nas dzisiaj bardzo sentymentalnie :( ... był tatuś Selenki, po raz pierwszy wziął ją na ręce całował w buźkę brzusio.. a mała jak zaczarowana się śmiała. Ja za to z ledwością powstrzymywałam łzy. Nie wiem czy kiedykolwiek się jeszcze zobaczymy :( , jak Bóg zechce to w październiku :) będzie okazja. Oj będzie tęskno, ale powiem wam że przeżycie było niesamowite dzisiaj, chyba tak się czułam kiedy urodziłam moja córkę. Teraz mogę wracać do domu szczęśliwa. Pozdrawiam was mamuśki, musiałam się z kimś podzielić tą jak ważną dla mnie nowiną, bo w domu tylko ja i Selenka od 3 tygodni i nie ma z kim pogadać :)

Nie wiem jakie stosunki panują między wami, jaki macie układ, ale jak widać tatuś małą kocha, więc na pewno będzie dążył do spędzania z nią czasu kiedy tylko się da. Więc myśli, że się już w trójkę nie zobaczycie wyrzuć z głowy, bo w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, a i odległości nie są już przeszkodą. Główka do góry!

Zgłoś nadużycie #11014 14 sierpnia 2011, 21:28

agf Supermama

olka2747 napisał(a)

Jeszcze raz gratuluję :-) Olka tu z tej krwi robią badania aż na 5 chorób , mam gdzieś na kartce od położnej ale nie chce mi się szukać. Ale ja dostałam właśnie w piątek list z wynikami i u mojego aniołka wszystko dobrze. A apropo siusiania to mój mały już kika razy nasikał sobie na twarz, w oczka i do noska  hehe świntuch mały :-) A wtedy strasznie płacze :-)

U mnie tą krew z pięty już w szpitalu pobierają z tego co wiem. Co do sikania - mam nadzieję, że jak będę na siusiaka zarzucac tą tetrówkę to trochę to powstrzymam, bo jak mi obsika ubranko to pół biedy, gorzej jak poleci w stronę pościeli na przykład ;)

Zgłoś nadużycie #11015 14 sierpnia 2011, 21:30

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

teraz siedzą i opijają samochód grrrr :|

Ty notuj sobie te wszystkie okazje żebyś później też nie zapomniała czegoś oblać ;0

Zgłoś nadużycie #11016 14 sierpnia 2011, 21:57

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

teraz siedzą i opijają samochód grrrr :|

a Twój mąż też pije ?? bo on to powinien mieć przymusową abstynencję- w końcu kropelki mogą w  każdej chwili wpaść na pomysł wymeldowania się z brzucha mamy :) :)

Zgłoś nadużycie #11017 14 sierpnia 2011, 21:59

mamaela Supermama

wampirella napisał(a)

Cześć dziewczyny, u nas dzisiaj bardzo sentymentalnie :( ... był tatuś Selenki, po raz pierwszy wziął ją na ręce całował w buźkę brzusio.. a mała jak zaczarowana się śmiała. Ja za to z ledwością powstrzymywałam łzy. Nie wiem czy kiedykolwiek się jeszcze zobaczymy :( , jak Bóg zechce to w październiku :) będzie okazja. Oj będzie tęskno, ale powiem wam że przeżycie było niesamowite dzisiaj, chyba tak się czułam kiedy urodziłam moja córkę. Teraz mogę wracać do domu szczęśliwa. Pozdrawiam was mamuśki, musiałam się z kimś podzielić tą jak ważną dla mnie nowiną, bo w domu tylko ja i Selenka od 3 tygodni i nie ma z kim pogadać :)

oj no to niby miły czas, ale jak sama piszesz smutny. No co ma być to będzie... wracaj Ty jednak do tej Polski, kogoś trzeba mieć koło siebie do pogadania :) To kiedy wyjeżdżasz do Polski?

Zgłoś nadużycie #11018 14 sierpnia 2011, 22:02

paprotka25 Supermama
byliśmy na 18 w kościele, kurcze ale się ksiądz rozgadał, kazanie ponad 20 minut, myślałam że usne... później wstąpiliśmy na siku do domu i poszliśmy na promenade bo umówiliśmy się z moją siostrą i jej narzeczonym, najpierw poszliśmy do consoni na lody, wsunęłam 3 gałki :) później na moment wstąpiliśmy do nas, obejrzeli jak pomalowaliśmy pokoik i poszliśmy na spacer, godzine łaziliśmy, trochę pogryzły mnie komary i wszystko mnie boli i lekko spuchły mi stopy ale fajnie było. Wróciliśmy o 21, zjadłam 3 kawałki arbuza, mam nadzieje że nie będę latać siku w nocy, a jutro chyba gdzies pojedziemy połazić, może do Złotego Potoku, jeszcze troche posiedzimy i idziemy spać, po tych dzisiejszych wędrówkach może będę lepiej spać. Do jutra kobietki :)

Zgłoś nadużycie #11019 14 sierpnia 2011, 22:05

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

mozliwe ze ciasno w nas juz jest...a swoja droga kształ brzuszka mi sie zmienił na mniejsza piłke...i juz mega w dół sie spuscił:/

mi też się zmienił kształt brzucha- jest niżej bo pępka nie widzę jak stoję, a wcześniej patrząc w dół był na czubku brzuszka. Tyle że ja mam wrażnie, że mam bardziej kwadratowy niż wcześniej (kiedyś był bardzo spiczasty) - ale w dół to chyba jeszcze nie opadł ?? coś się powolutku zmieniają te nasze brzuchole :) Ja tam też mogę już na początku września rodzić :) wszystko przygotowane, prawie wszystko kupione- a właściwie wszystko (dzisiaj kupiliśmy pościel w końcu, wczoraj elektroniczną nianię) i tylko czekam na 5 przesyłek z rzeczami dla małej i będzie wszystko :) We wtorek wizyta u doktorka zobaczymy co tam powie i wypatrzy ;) ;)

Zgłoś nadużycie #11020 14 sierpnia 2011, 22:07

snoopy90 Fajna mama
ja w czwartek sie wybieram do doktorka i mam nadzieje ze powie ze cos sie szykuje wczesniej...

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11021 14 sierpnia 2011, 22:07

paprotka25 Supermama
Wampirella, smutne to co piszesz :( ale mam nadzieje że mimo wszystko tatuś będzie odwiedzał Selenkę i uda Wam się jakoś częściej widywać :)

Zgłoś nadużycie #11022 14 sierpnia 2011, 22:13

mamaela Supermama
Mój mężuś ma od wtorku do przyszłgo poniedziałku włącznie tydzień urlopu. Jutro się obijamy w domku, wieczorkiem przyjadą znajomi to trochę posiedzimy i pogadamy sobie. A w czwartk jak będzie ładna pogoda to może pojedziemy gdzieś nad jakiś jeziorko, zobaczymy najpierw co w wtorek powie lekarz- oceni jak to wygląda :) Mam więc przez tydzień mężusia w domku, ale fajnie :)   W środę zaś przyjedzie wózek małej, kołyska i przesyłka z  resztą rzeczy, które kupowalam (pieluchy tetrowe itd.). Z ulgą stwierdzam- kupiłam wszystko :)

Zgłoś nadużycie #11023 14 sierpnia 2011, 22:23

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

Mój mężuś ma od wtorku do przyszłgo poniedziałku włącznie tydzień urlopu. Jutro się obijamy w domku, wieczorkiem przyjadą znajomi to trochę posiedzimy i pogadamy sobie. A w czwartk jak będzie ładna pogoda to może pojedziemy gdzieś nad jakiś jeziorko, zobaczymy najpierw co w wtorek powie lekarz- oceni jak to wygląda :) Mam więc przez tydzień mężusia w domku, ale fajnie :)   W środę zaś przyjedzie wózek małej, kołyska i przesyłka z  resztą rzeczy, które kupowalam (pieluchy tetrowe itd.). Z ulgą stwierdzam- kupiłam wszystko :)

ja juz mam wszystko tez :) torba spakowana :D teraz tylko czekac :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11024 14 sierpnia 2011, 22:57

agf Supermama
Ja dziś spakowałam torbę - tylko wrzucić do niej krem na rozstępy, książkę i butelki z wodą (są już w lodówce) - jak już będziemy jechać.
Do wyprasowania zostało mi z 5 sztuk ciuszków, rożek i śpiworek. Zamierzam to jutro skończyć, a wtedy poukładac wszsytko w komodzie i w pojemnikach kosmetyki. Strasznie powoli mi to idzie , ale to dlatego, że nie mogę dłużej niż 10 minut ustać. Dziś jak torbę kończyłam to nawet mąż mi takie pierdoły jak kawa, herbata, kubek - szykował w kuchni i przynosił, a ja na łóżku siedziałam i pakowałam.
Zazdroszczę wam, że tak dobrze się wam biega jeszcze. u mnie dobrze było do środy, cholerka, nigdy nie wiadomokiedy to człowieka złapie.

Zgłoś nadużycie #11025 14 sierpnia 2011, 22:58

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

ja w czwartek sie wybieram do doktorka i mam nadzieje ze powie ze cos sie szykuje wczesniej...

O, ja też w czwartek mam wizytę :)   Co prawda w medicoverze, nie u szpitalnego, ale ten wymaz na GBS mi przynajmniej zrobi.

Zgłoś nadużycie #11026 14 sierpnia 2011, 23:00

wampirella Zaprawiona w bojach

snoopy90 napisał(a)

a tatusia Selenki nie chcesz miec ze soba ??

Wiele bym oddała żeby mógł być z nami!!! Uwierz mi..
Wampirella

Zgłoś nadużycie #11027 14 sierpnia 2011, 23:06

wampirella Zaprawiona w bojach
Wylatujemy w piątek o 14.30 więc wieczorem będę już w domu. Myślę że do kompa dorwię się dopiero w niedziele jak sie rodzinka uspokoi. Z tatą Selenki będziemy się kontaktować w miarę możliwośći, takie życie :) . Czesami tutaj naprawdę oszaleć można caly boży tydziń we dwie, raz za kiedy ktos przyjdzie ale to zazwyczaj w weekend. Prawda taka że każdy chce odpocząć albo na plażę pojechac nie po koleżankach chodzić. Faktem jest że po dzisiajeszej wizycie jestem, szczęśliwa Bardzo!! I ze spokojnym sumieniem mogę wrócić do domu.
Wampirella

Zgłoś nadużycie #11028 15 sierpnia 2011, 3:39

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ty notuj sobie te wszystkie okazje żebyś później też nie zapomniała czegoś oblać ;0

hehe :) kiedy to będzie ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11029 15 sierpnia 2011, 3:39

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

a Twój mąż też pije ?? bo on to powinien mieć przymusową abstynencję- w końcu kropelki mogą w  każdej chwili wpaść na pomysł wymeldowania się z brzucha mamy :) :)

a no wypił 3 piwka :|

Zgłoś nadużycie #11030 15 sierpnia 2011, 3:41

Konto usunięte
dziewczyny nie mogę spać ,tak strasznie swędzą mnie dłonie i stopy i wszystko!! już nie wytrzymuję jak to wydrapię to pojawiają mi się takie burchle :(