Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #8291 29 lipca 2011, 11:35

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

jak z ciastem to może wpaść nie ?? hahah

hihi, z otwartymi ramionami będę ją witać :) Przyjeżdża obejrzeć wózek, ale to nawet dobrze, bo od razu pościel i ochraniacze obejrzy, dam jej wymiary i będzie mogła szyć poszewki :)

Zgłoś nadużycie #8292 29 lipca 2011, 11:38

snoopy90 Fajna mama

Moniczka21 napisał(a)

wielokrotne szczęście... :)
oglądałam kiedyś o sześcioraczkach, sama ciąża to już wyczyn istny...urodziły się oczywiście wcześniej i inkubator je czekał przez 2m-ce...a rodzice leczyli sie na bezpłodność i  poddali się in-vitro, i tak jak wszczepili 6 zarodków, tak 6 się przyjęło:0

siostra mojego faceta probowala 2 razy invitro i nic nie wyszlo z tego;/ stracili juz nadzieje i beda adoptowac chyba

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #8293 29 lipca 2011, 11:39

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

hihi, z otwartymi ramionami będę ją witać :) Przyjeżdża obejrzeć wózek, ale to nawet dobrze, bo od razu pościel i ochraniacze obejrzy, dam jej wymiary i będzie mogła szyć poszewki :)

ja mamie proponowalam szycie poszewek.moja posciel jesczze nie przyszla :D

Zgłoś nadużycie #8294 29 lipca 2011, 11:56

agf Supermama
Ja nie musiałam proponować na szczęście, ona sama sie zaoferowała, a szyje naprawdę śliczne rzeczy i na drutach robi i na szydełku. Jeden komplet taki porządny kupiliśmy na wzór właśnie, a resztę to już od niej mieć będziemy. Na razie uszyła pościel małą na kołdrę i podusię do wózka/kołyski i poszyła kilka kocyków polarowych o róznych wymiarach :)

Zgłoś nadużycie #8295 29 lipca 2011, 11:56

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

Tak się chwaliłam że moj psiak już dorosły,a wczoraj jak wróciliśmy z zakupów to na podłodze leżały rozszarpane spodenki mojego chłopaka,zdjął sobie cwaniak z suszarki ,jeszcze pyszczek mu proszkiem pachniał :D a kot zarzygał pół kuchni :| :| bleee.To chyba jakaś zmowa była,jak tu dopiec swoim właścicielom ;)

no niezłe masz to domowe ZOO :) nie zazdroszczę...

Zgłoś nadużycie #8296 29 lipca 2011, 11:59

mamaela Supermama

desdemona napisał(a)

Ja tez po wizycie - niestety, przeciwnie do Margolci okazalo sie ze mam 4 kilo wiecej i rozbilam juz 20 kilo ponad norme - ale pani doktor mnie pocieszyla ze raz to przez to ze puchne i nadcisnienie szaleje a dwa ze przeciez leze to nawet na samych sucharach bym przytyla - a dziecko musi byc dobrze odzywiane wiec troche humor mi poprawila.
.

no fakt my to chyba z powietrza tyjemy :) Mój mąż wczoraj jak jadłam obiad stwierdził, że jem mniej niż przed ciążą teraz, podpytał syna co ja jem w ciągu dnia i jak syn wypalił tylko owoce - to mąż stwierdził, że mu córkę głodzę i wmusił we mnie normalną kolację- kanapki mi zrobił.  Przynajmniej nie musiałam robić i rano nie byłam diabelsko głodna :)

Zgłoś nadużycie #8297 29 lipca 2011, 12:02

agf Supermama
Ja jem więcej niż przed ciążą. I w sumie więcej niż na poczatku ciązy, bo tak te pierwszych 4-5 miesięcy jadłam normalnie, raczej nie więcej. I nic nie poradzę. Trudno. I tak będę musiała potem schudnąć i tak. Całe życie się pilnowałam, uważałam na to co jem, wiec w końcu stwierdziłam, ze choć teraz sobie odpuszczę.

Zgłoś nadużycie #8298 29 lipca 2011, 12:08

paprotka25 Supermama
ja już rozwiesiłam pranie, zupe ugotowałam, teraz pije kawusie i zastanawiam się co by tu zjeść słodkiego, mam prince polo i chyba je zaraz dorwe :) no i zmykam na balkon sadzić kwiatki :)

Zgłoś nadużycie #8299 29 lipca 2011, 12:08

mamaela Supermama
Witam,Ja dziś zajrzałam tu później bo najpierw się  kręciłam w kuchni.Ale od początku- obudził mnie o 9.20 jakiś rumor za oknem- to u sąsiada zaczęli robić podjazd i teraz mi tu chodzi jakiś ubijak do bruku za płotem- brrr jaki hałas i tak pewnie będą po popołudnia :( Poszłam z psem na spacer, trochę nam zeszło bo chciał  się chyba wybiegać i nie miał ohoty wracać. Po ponad pół godzinie jak weszłam do domu, to aż mnie zatkało- mój syn stał przy kuchence i smażył placuszki amerykańskie (nasze ulubione) i prosił tylko bym zrobiła herbatkę i tym sposobem synek mi zrobił dziś śniadanko- pyszne mu wyszły z konfiturkami i nutelą :) tak to lubię zaczynać dzień :) Potem zabrałam się za czyszczenie grzybów, bo mi kolega syna wczoraj przyniósł ze 3 kg grzybków- część zamarynowałam a reszta się właśnie suszy. Potem  zrobiłam farsze do pierogów, bo dziś robię- część będzie ruskich a reszta z kapustką i grzybami. Będę robić je koło 14. Więc teraz zasłużyłam na odpoczynek :)

Zgłoś nadużycie #8300 29 lipca 2011, 12:11

Karolinia Supermama
Mmmm dawno nie jadłam ruskich, mniam ;) Jaki fajny synek ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #8301 29 lipca 2011, 12:13

snoopy90 Fajna mama
mniam pierogi..... :D pycha

Zgłoś nadużycie #8302 29 lipca 2011, 12:14

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

ja już rozwiesiłam pranie, zupe ugotowałam, teraz pije kawusie i zastanawiam się co by tu zjeść słodkiego, mam prince polo i chyba je zaraz dorwe :) no i zmykam na balkon sadzić kwiatki :)

kwiatki- dobrze, że mi przypomniałaś muszę jutro kupić gdzieś trochę bo po tych deszczach część begonii mi pogniła w takiej donicy wielopoziomowej, który mam na ganku. Muszę wysadzić te podgnite i wsadzić nowe, żeby było znów ładnie. Bo teraz tylko surfinie i pelargonie w skrzynkach wyglądają ładnie. A w ogóle to ja mam bardzo dużo kwiatów, których mój mąż nie lubi i zawsze jak kupuję i wsadzam- a robię to zazwyczaj na raty, to mi wypomina, że kasę wydaję na zielsko- a ja zawsze w zamian- 1 paczka twoich fajek to z 5 doniczek kwiatków, więc cicho tam!! no i zawsze odpuszcza, bo co ma zrobić ;)

Zgłoś nadużycie #8303 29 lipca 2011, 12:19

mamaela Supermama
A zapomniałam napisać, że doktorek obejrzal te moje wyniki z moczu i napisał mi, że taki poziom leukocytów to jeszcze nie dramat, kazał łykać preparat żurawinowy i po 2 tabletki wit. C dziennie oraz 2 tabletki uroseptu. Furaginu kazał nie brać na razie, bo on dodatkowo może pogłębić anemię, a stwierdził że skoro udało mi się dobić z hemoglobiną do 12, to szkoda teraz to zaprzepaścić. No i mam pić min. 2 litry wody dziennie. Mam zrobić w przyszłym tygodniu w czwartek ponowne badanie a w piątek on je zobaczy i postanowi co dalej. no i znów mnie uspokoił :)

Zgłoś nadużycie #8304 29 lipca 2011, 12:19

Karolinia Supermama
http://allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-komoda-zyrafka-3-kolory-i1737997135.html
Śliczniutkie łóżeczko i komódka ale wiecei co ?? Komplet prawie 1000, a samo łóżeczko 400!! I komoda prawie 600!! Skandal i masakra, myślałam, że łóżeczka są droższe niż komody, a to kawałek sklejki i tyle kasy

Zgłoś nadużycie #8305 29 lipca 2011, 12:20

paprotka25 Supermama
mój na szczęście nie marudził że kupuje kwiatki ,nawet zamienił się z kumplem bo miał dzisiaj jechać do pracy ( zabierają się co drugi dzień do pracy) a że dzisiaj była Jarka kolej to się zamienił żebym miała auto, bo autobusami z przesiadkami na giełde bym nie jechała :) dobrego masz syna, robi śniadanko, luksus :) szczerze mówiąc sama nie wiedziałam jakie chce te kwiatki kupić, surfini nie było sadzonek tylko w donicach zwisające i były pelargonie ale jakoś nie przepadam więc wzięłam te begonie, śliczne są :)

Zgłoś nadużycie #8306 29 lipca 2011, 12:22

Karolinia Supermama

mamaela napisał(a)

A zapomniałam napisać, że doktorek obejrzal te moje wyniki... no i znów mnie uspokoił :)

Chyba wszystkie mamy mają skłonności do paniki ;) A najczęściej nie ma powodu ;)

Zgłoś nadużycie #8307 29 lipca 2011, 12:23

mamaela Supermama

Karolinia napisał(a)

http://allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-komoda-zyrafka-3-kolory-i1737997135.html
Śliczniutkie łóżeczko i komódka ale wiecei co ?? Komplet prawie 1000, a samo łóżeczko 400!! I komoda prawie 600!! Skandal i masakra, myślałam, że łóżeczka są droższe niż komody, a to kawałek sklejki i tyle kasy

co Ty łóżeczka można znaleźć naprawdę tanio- nawet za 200 zł są, w drogiej Ikei są za 300 zł. A komody -zawsze były drogie- inne drewno, prowadnice do szuflad itd...

Zgłoś nadużycie #8308 29 lipca 2011, 12:25

paprotka25 Supermama

Karolinia napisał(a)

bardzo ładne i bardzo drogie... pewnie liczą sobie z sam ten wzór... ja mam zwykłą komode ale będę robić naklejki żeby ją ozdobić i będzie taka weselsza :)

Zgłoś nadużycie #8309 29 lipca 2011, 12:25

mamaela Supermama

Karolinia napisał(a)

Chyba wszystkie mamy mają skłonności do paniki ;) A najczęściej nie ma powodu ;)

no ale ja wychodzę z założenia, że lepiej się zastanowić 3 razy, zapytać fachowca niż coś przeoczyć a potem żałować. A tak chuchamy wszystkie na zimne i dzięki temu brzuchy nam rosną, bo dzieciaczki rosną  :)

Zgłoś nadużycie #8310 29 lipca 2011, 12:28

Karolinia Supermama
http://allegro.pl/tymon-mis-z-szuflada-materac-pianka-kokos-gryka-i1726648240.html
Mój Paweł takie chce. Ale jeszcze nie jeździliśmy nie patrzyliśmy zbytnio jeszcze, narazie tyle co na Allegro. Ale te z  żyrafką jest normalnie boskie, jeszcze samo łóżeczko to byłabym sklonna tyle zapłacić, ale 600 za komodę to już przegięcie ;p