Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6171 14 lipca 2011, 20:51

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

idz leżakuj Margolcia, należy Ci się wypoczynek. mój też dzisiaj wybitnie daje mi popalić po dolnych rejonach. takie to uroki :/ siedze i tylko czuje jak się rozpycha i rozpycha łobuz i tłucze mnie no! poza tym znów mnie wszelakie kości i inne miednicowe mi dokuczają. ale to ponoć też normalne... wszystko jest normalne, byle pocierpieć!

no na razie jeszcze nie mogę bo muszę jeszcze zamieć podłogę w kuchni ,zrobić kolację dla męża ,przygotować mu kąpiel i sama coś zjeść ,właśnie idę wstawię kalafiorka :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6172 14 lipca 2011, 20:55

Konto usunięte
Kalafiorek na kolacje to smakowity pomysł :D ja sobie maślankę wciągnę przed snem. też smakowity pomysł :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6173 14 lipca 2011, 20:58

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Kalafiorek na kolacje to smakowity pomysł :D ja sobie maślankę wciągnę przed snem. też smakowity pomysł :D

nie wiem czemu ale nie cierpię maślanek,kefirów itp. jestem tak głodna że nawet pewnie nie zdążę usmażyć bułki bo po kalafiorze śladu nie będzie :)

Zgłoś nadużycie #6174 14 lipca 2011, 21:05

Konto usunięte
dziewczynooooo przed ciąża wiesz po co kupowałam kefir? bo tak mi nie smakował że apetytu przez pół dnia nie miałam :P heh taka dieta :P  
z maślanką to samo :D
a faza na maślankę włączyła mi się w ubiegłym tygodniu. a tak to wcześniej... pfff to jak byłam mała, moja mama miksowała mi maślanke z owocami i to było pyszne, nie powiem, ale te kupne to badziewie straszne :/

Zgłoś nadużycie #6175 14 lipca 2011, 21:07

Konto usunięte
jezuuu ale ten mój Synulek to dzisiaj wiercipięta... normalnie nie mogę, zaraz mi dziure w brzuchu wywierci i sobie wyjdzie chyba. masakre mi jakąś robi. sadysta normalnie!

Zgłoś nadużycie #6176 14 lipca 2011, 21:07

agf Supermama
Kalafiorek mniam mniam.  Ja pewnie wieczorem jeszcze big milka zjem, bo mam w zamrażalce ;)
A jajniki to mnie Margolcia właśnie wczorakj wieczorem tak bolały, i reszta brzucha na samym dole, że myślałam, że padnę i ruszyć się nie mogłam :(

Zgłoś nadużycie #6177 14 lipca 2011, 21:08

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

dziewczynooooo przed ciąża wiesz po co kupowałam kefir? bo tak mi nie smakował że apetytu przez pół dnia nie miałam :P heh taka dieta :P  
a faza na maślankę włączyła mi się w ubiegłym tygodniu. a tak to wcześniej... pfff to jak byłam mała, moja mama miksowała mi maślanke z owocami i to było pyszne, nie powiem, ale te kupne to badziewie straszne :/

Ja maślanki w życiu nie tknę, ale kefiryzawsze lubiłam. Teraz też pijam, ale to tak czasem, jakieś 1-2 w ciągu tygodnia.

Zgłoś nadużycie #6178 14 lipca 2011, 21:10

Konto usunięte

agf napisał(a)

Kalafiorek mniam mniam.  Ja pewnie wieczorem jeszcze big milka zjem, bo mam w zamrażalce ;)
A jajniki to mnie Margolcia właśnie wczorakj wieczorem tak bolały, i reszta brzucha na samym dole, że myślałam, że padnę i ruszyć się nie mogłam :(

no właśnie tak strasznie mnie boli jakbym zaraz okresu miala dostać :( no-spa nie pomaga!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #6179 14 lipca 2011, 21:12

Konto usunięte
ja myśle że po prostu Kropelki dają Ci do wiwatu :) a na takie rzeczy to i nospa nie pomożę :D mnie te moje bydle dzisiaj chyba chce wykończyć. jak nie usiąde to boli :P jak się położe to ciągnie i boli... a jak chodze to miednica mi się sypie :P

Zgłoś nadużycie #6180 14 lipca 2011, 21:13

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ja maślanki w życiu nie tknę, ale kefiryzawsze lubiłam. Teraz też pijam, ale to tak czasem, jakieś 1-2 w ciągu tygodnia.

fujjj a o serach plesniowych to nawet nie wspomnę ani fety też nie tknę obrzydlistwo :(

Zgłoś nadużycie #6181 14 lipca 2011, 21:14

Konto usunięte
ja tam pleśniowy lubie :P oj bardzo, nawet swojego faceta przekabaciłam i też lubi :P  
feta... średnio, bez szału, ale jak ktoś zrobi sałatke to zjem :) w ten sposób :)

Zgłoś nadużycie #6182 14 lipca 2011, 21:14

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Dziewczyny jak mnie bolą jajniki jak na miesiączkę  :( zaraz ugotuję sobie kalafiorka i zjem z bułką tartą na maśle :) i to taka kolacyjka bedzie moja :) dziś wczesniej chyba się położę po nie usiedzę z bólu :(

idż leżeć, Ty tak zasuwasz, że musisz sobie odpoczywać

Zgłoś nadużycie #6183 14 lipca 2011, 21:15

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

ja myśle że po prostu Kropelki dają Ci do wiwatu :) a na takie rzeczy to i nospa nie pomożę :D mnie te moje bydle dzisiaj chyba chce wykończyć. jak nie usiąde to boli :P jak się położe to ciągnie i boli... a jak chodze to miednica mi się sypie :P

teraz w głowy w żebra wciskają. A macie takie coś ze czujecie takie jakby guzki na brzuchu?ale to jest albo łokiec albo raczka. i jak przycisniecie lekko to ucieka a ty ganiasz :D

Zgłoś nadużycie #6184 14 lipca 2011, 21:16

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

idż leżeć, Ty tak zasuwasz, że musisz sobie odpoczywać

odpoczywam w dzień :)

Zgłoś nadużycie #6185 14 lipca 2011, 21:19

Konto usunięte
taaa :D tez takie zabawy mamy :D normalnie zabawa z cyklu, położe coś na brzuchu, ciekawe kiedy synuś zwali :D jak mamy czas zabawy to zwykle 3 minuty :P i to pilota zwali, to telefon :P czasem jakies chusteczki. masakra... czym blizej porodu tym lepsze zabawy :D

Zgłoś nadużycie #6186 14 lipca 2011, 21:20

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

maślanka może być, ale kefirek dużo lepszy, taki zimny z lodóweczki- mnnniam - idę bo w lodóweczce. Aż mi ochota naszła na kefirek :)

Zgłoś nadużycie #6187 14 lipca 2011, 21:20

agf Supermama
Umnie takich małych guzków nie ma jeszcze. Za to jak wypycha tyłek to pół brzucha mam napięte do granic możliwości... A dziś to jednocześnie chyba i głowę i tyłek wypychał - tak poprzecznie, ale trochę po skosie. Tak myślę, bo za duże to były gule na rączki czy nóżki... Wiecie, zaczyna mnie to trochę boleć jak on się już tak wyciąga...

Zgłoś nadużycie #6188 14 lipca 2011, 21:22

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

teraz w głowy w żebra wciskają. A macie takie coś ze czujecie takie jakby guzki na brzuchu?ale to jest albo łokiec albo raczka. i jak przycisniecie lekko to ucieka a ty ganiasz :D

Oj ja non stop coś mam wystającego, przed chwilą miałam chyba kolanko z boku :) I takie czuję rączki chyba jak się przesuwają po boku brzucha- zwlaszcza jak leżę na boku

Zgłoś nadużycie #6189 14 lipca 2011, 21:22

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

taaa :D tez takie zabawy mamy :D normalnie zabawa z cyklu, położe coś na brzuchu, ciekawe kiedy synuś zwali :D jak mamy czas zabawy to zwykle 3 minuty :P i to pilota zwali, to telefon :P czasem jakies chusteczki. masakra... czym blizej porodu tym lepsze zabawy :D

hehe fajnie :) czasem jak któreś (zazwyczaj synek) wystawi ten "guzek" to aż się przestraszę bo tak mocno wystaje :) a teraz mam zgagę ale kupiłam tabletki GEALCID  na zgagę i powiem że po około 3 minutkach śladu po zgadze nie ma :)

Zgłoś nadużycie #6190 14 lipca 2011, 21:23

oliwkowa.mama Zadomowiona
u mnie to normalne zawsze nóżka czy piętka to chyba jest wypychana ale to boli juz teraz troszke chyba mała ma za dużo siły
oliwkowa.mama