Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1951 10 maja 2011, 19:54

Konto usunięte
ja wyprawkę na szczęście mam już z głowy :) ale jeszcze cała RESZTA została :) takie uroki :D
heh ze śmietaną to ja bym otworzyła jedną, dzień później drugą i tyle :) też mam nadzieję że te roztrzepaństwo minie :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1952 10 maja 2011, 20:30

agf Supermama
Też się tak miotam :) Idę z pokoju do kuchni po coś, a robie coś zupełnie innego. Wracam i dopiero mi się przypomina i z powrotem. Ale przechodząc do kuchni wejdę jeszcze do sypialni, bo coś mi się rzuciw oczy i znowu zapominam...

Zgłoś nadużycie #1953 10 maja 2011, 20:34

paprotka25 Supermama
to chyba wszystkie jesteśmy takie rozkojarzone :) ile razy chciałam do lodówki schować chleb zamiast do chlebaka... i też zapominam co miałam zrobić, ale wtedy stosuje starą metodę, wrócić do miejsca gdzie o tym myslałam i wtedy się przypomina :)

Zgłoś nadużycie #1954 10 maja 2011, 21:39

gosias Fajna mama
:( choroba mnie bierze :( boli mnie głowa i cieknie mi z nosa :( a jeszcze jutro przyjeżdża moja matka na parę dni :( jak ja to przeżyję :( Idę spac...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1955 10 maja 2011, 22:01

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

:( choroba mnie bierze :( boli mnie głowa i cieknie mi z nosa :( a jeszcze jutro przyjeżdża moja matka na parę dni :( jak ja to przeżyję :( Idę spac...

biedactwo :( wygrzej się porządnie i wyśpij, mam nadzieję że nic poważnego Ci się nie rozwinie...

Zgłoś nadużycie #1956 10 maja 2011, 22:14

agf Supermama
No włąśnie, jakieś dziwne wirusy krążą znowu. Trzymaj się i nie daj się powalić!

Zgłoś nadużycie #1957 11 maja 2011, 8:40

wenus1988 Gotowa na wszystko
Gratulacje dla bliźniaków :-) Super! Leżałam w szpitalu z dziewczyna która tez bedzie miała parkę i jej w sumie troche zazdrościłam bo fajnie od razu miec z głowy dwa brzdące i chłopaka i dziewczynkę :-) Jak nadejda lepsze czasy to może kiedys postaramy sie i o synka jak córcia sie urodzi :-) A teraz mam porblem z imieniem bo od poczatku ciąży chcieliśmy oboje Julię ale teraz tych Julek od zawalenia i nie chce skrzywdzić dziecko żeby mówiło: mamo nie mogłas mi dać innego imienia bo tych julek jest mnustwo. np. w klasie beda 4 czy 5 Julek... i połozna mi mówiła że na parwde teraz bardzo dużo tak nazywa. Tylko że ja o Julce marzyłam już w czasach liceum :( :( :(   ehhh i tak źle i tak niedobrze..... :( jak mąż wróci za miesiąc trzeba będzie poważnie porozmawiać :( :(

Zgłoś nadużycie #1958 11 maja 2011, 8:56

Black_rose Supermama
Gosiu mam nadzieję, że się solidnie wyspałaś i czujesz się trochę lepiej! Polecam malinowe rozgrzewające herbatki na przeziębienie. 3 mam kciuki żeby Ci przeszło raz dwa!
Wenus ja zawsze w klasie/na obozie czy na podwórku miałam obok siebie conajmniej 3-4 Kaśki własnie :/ jako dziecko strasznie mnie to wkurzało, ale teraz w sumie to mi to zwisa ;) chociaż nawet na uczelni w grupie mam 2 ;) i nikt nigdy nie wie o kogo chodzi i trzeba po nazwisku :/ Sama małej dam więc mało spotykane imię ;)

Zgłoś nadużycie #1959 11 maja 2011, 10:10

Konto usunięte
dziewczyny mam skierowanie do szpitala przez te skurcze :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1960 11 maja 2011, 10:43

schmetterling Supermama
kurcze ,przykro mi :(
Moja siostra miała wczoraj wypadek ,rozwaliła się autem ,jak się dowiedziałam to aż usiadłam,bo pomyślałam o najgorszym :( :( aż mnie w dole brzucha zabolało :( na szczęście uszła z życiem,auto do skasowania :(

Zgłoś nadużycie #1961 11 maja 2011, 11:28

Konto usunięte
mi również przykro :( jutro się kładę wieczorem do szpitala :(

Zgłoś nadużycie #1962 11 maja 2011, 11:30

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

na długo? czy tylko badania porobią jakieś? wogóle to co móił lekarz na te skurcze,że co to może być?

Zgłoś nadużycie #1963 11 maja 2011, 11:50

wampirella Zaprawiona w bojach
NO i tak.... byłam na tych analizach zrana i zmartwiona byłam jedynie tym, że rano muszę wstać a tu okazuje się że cały wieczór spędziłam na pogotowiu. O godzinie 19 zadzwoniła do mnie pani doktor ze koniecznie muszę powtórzyć analizy bo w moczu wykazało infekcję i coś tak z proteinami (dlatego taka opuchnięta jestem). Wsiadłam w samochód i pojechałam, przyjęli mnie od razu na porodówkę podpięli pasy i tak ponad godzinę leżałam i słuchałam sobie serduszka mojej kruszynki, podczas gdy mi pobierali wszystko do analizy. Obok w boksie leżała kobietka już rodząca.. o zgrozo w pewnym momencie zaczęła tak zstękać i wołać lekarza i widziałam jak ją na salę porodową zawożą :D biedna wyglądała strasznie. POtem przyjął mnie lekarz zrobili usg (widziałam moje cudeńko) i powiedział że wszystko w normie i sądzi ze spotkamy się za 4 tygodnie :D . Przepisał leki na infekcję i tyle. Ale miałam wrażeń, jak słyszałam tą biedną kobietę aż mnie brzuch zaczął boleć w dole hihi :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #1964 11 maja 2011, 11:50

NO i tak.... byłam na tych analizach zrana i zmartwiona byłam jedynie tym, że rano muszę wstać a tu okazuje się że cały wieczór spędziłam na pogotowiu. O godzinie 19 zadzwoniła do mnie pani doktor ze koniecznie muszę powtórzyć analizy bo w moczu wykazało infekcję i coś tak z proteinami (dlatego taka opuchnięta jestem). Wsiadłam w samochód i pojechałam, przyjęli mnie od razu na porodówkę podpięli pasy i tak ponad godzinę leżałam i słuchałam sobie serduszka mojej kruszynki, podczas gdy mi pobierali wszystko do analizy. Obok w boksie leżała kobietka już rodząca.. o zgrozo w pewnym momencie zaczęła tak zstękać i wołać lekarza i widziałam jak ją na salę porodową zawożą :D biedna wyglądała strasznie. POtem przyjął mnie lekarz zrobili usg (widziałam moje cudeńko) i powiedział że wszystko w normie i sądzi ze spotkamy się za 4 tygodnie :D . Przepisał leki na infekcję i tyle. Ale miałam wrażeń, jak słyszałam tą biedną kobietę aż mnie brzuch zaczął boleć w dole hihi :)
Wampirella

Zgłoś nadużycie #1965 11 maja 2011, 11:51

Margolcia napisał(a)

Oj przykro mi, ale tam przynajmniej będziesz miała stałą opiekę. Trzymaj się jesteśmy z tobą!!!!!!!!!!!!
Wampirella

Zgłoś nadużycie #1966 11 maja 2011, 11:56

schmetterling Supermama
cos Pauli nie widać ostatnio

Zgłoś nadużycie #1967 11 maja 2011, 12:35

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

na długo? czy tylko badania porobią jakieś? wogóle to co móił lekarz na te skurcze,że co to może być?

lekarz powiedział że to mogą być przygotowania do porodu :| (szok) nie wiem na ile jutro w szpitalu się wszystkieo dowiem :|

Zgłoś nadużycie #1968 11 maja 2011, 12:39

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

lekarz powiedział że to mogą być przygotowania do porodu :| (szok) nie wiem na ile jutro w szpitalu się wszystkieo dowiem :|

:( :( :( :(

Zgłoś nadużycie #1969 11 maja 2011, 12:40

Konto usunięte
ja nie chcę jeszcze dzieci widzieć !!!! :( :( :(

Zgłoś nadużycie #1970 11 maja 2011, 12:43

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ja nie chcę jeszcze dzieci widzieć !!!! :( :( :(

i nie będziesz!!! Musisz być dobrej myśli bo maluszki też Twoje emocje odczuwają,wiem to trudne się opanować ale MUSISZ myśleć pozytywnie !!!Napewno będzie wszystko dobrze,a to tylko fałszywy alarm,zobaczysz że tak będzie