Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1931 10 maja 2011, 11:52

magdab Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

Dziewczyny mam .... chłopczyka i dziewczynkę !! jeeeahhh :D ale ja jestem szczęśliwa!!

Gratulacje!!!! :) Ale szczęściara!!! :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #1932 10 maja 2011, 13:42

olka8922 Gotowa na wszystko
Margolcia pisalam Ci na gg, to i na forum napisze ze gratuluje i nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze :D niedosc ze bliznieta to jeszcze parka :)
Ja jutro ide do poloznej a pozniej do lekarza, od 2dni mam luzne stolce, co mnie troche niepokoi :( dzisiaj znowu robie kluski slaskie :)
Aga W. zebys Ty widziala jaka ja ostatnimi czasy jestem roztrzepana :P i to nie chodzi tylko o to kiedy ktora rodzi,jaki ma tydzien ciazy i jak ma na imie.Niedosc ze roztrzepana to jeszcze niezdecydowana.Wczoraj na obiad byl kotlet z indyka.Zawsze robilam z ziemniakami, a sobie mysle "ugotuje ryz,ugotuje sos i poleje nim kotleta,nie bedzie trzeba robic mizerii" no dobra,mial byc ryz.O 15:40 sobie mysle ze chlopak wraca z pracy o 16:30,jak mam jednak zrobic ziemniaki to sa ostatnie minuty na obranie i wstawienia.Obralam ziemniaki,o 16-stej mialam wstawic, a o 15:57 sobie mysle ze nie, ziemniaki wsadze do lodowki beda na jutro, ja wole jednak ryz.I ugotowalam ryz :D ziemniaki mam juz obrane na dzisiaj :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1933 10 maja 2011, 13:43

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

a ja dopiero wstałam :) tak dobrze mi się spało :D lekarz powiedział że pewnie będę miała cesarkę bo na razie są ułożone pośladkowo :) jaka ja jestem szczęśliwa :D

to mój jest już główką w dół, więc jeżeli się już nie obróci ( a dr powiedział że raczej już tak zostanie) to rodzimy naturalnie :) a przy bliźniakach chyba generalnie cześciej robi się cesarke nie?

Zgłoś nadużycie #1934 10 maja 2011, 13:45

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

widzisz,doczekałaś się w końcu !!! :) w sumie troszkę Ci zazdroszczę,chłopak i dziewuszka na raz ,super!!!!!!!! teraz to możesz już szaleć z ciuszkami ,obojętnie co nie kupisz czy dostaniesz to i tak się przyda ,obojętnie czy różowe czy niebieskie :) A imiona ?? ?

Nasza córcia będzie Wiktoria :) wczoraj zostało postanowione.

no widze że sie zdecydowaliście na imie, super :) Wiktoria- ładnie :)

Zgłoś nadużycie #1935 10 maja 2011, 13:47

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

no widze że sie zdecydowaliście na imie, super :) Wiktoria- ładnie :)

:)

Zgłoś nadużycie #1936 10 maja 2011, 13:57

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

to mój jest już główką w dół, więc jeżeli się już nie obróci ( a dr powiedział że raczej już tak zostanie) to rodzimy naturalnie :) a przy bliźniakach chyba generalnie cześciej robi się cesarke nie?

mogłabym urodzić jedno naturalnie a drugie cesarka więc po co mam się męczyć podwójnie ??   :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1937 10 maja 2011, 13:59

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

mogłabym urodzić jedno naturalnie a drugie cesarka więc po co mam się męczyć podwójnie ??   :D

no raczej to by nie miało sensu, niech już lepiej dwójkę wyjmą za jednym zamachem :)

Zgłoś nadużycie #1938 10 maja 2011, 14:00

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

no raczej to by nie miało sensu, niech już lepiej dwójkę wyjmą za jednym zamachem :)

no właśnie :)

Zgłoś nadużycie #1939 10 maja 2011, 14:00

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

tylko nie wiem jak ja się pozbieram po cesarce :| te szwy :| i dwójka dzieci :D ajjj dam sobie radę :D

Zgłoś nadużycie #1940 10 maja 2011, 14:03

paprotka25 Supermama
pewnie że dasz sobie rade :) kto da rade jak nie Ty ;)

Zgłoś nadużycie #1941 10 maja 2011, 14:05

Black_rose Supermama
też mi się Wiktoria podoba :)  
Małgosia fajnie masz, że już wiesz jak rodzić będziesz :) moje losy się dalej ważą :P  
Ola "pocieszę cię", że ja dla odmiany mam zaparcia :D - w sumie na własne życzenie, bo mam fazę na kaszę i pełnoziarniste pieczywo ostatnio a bardzo mało piłam ;) ... no cóż - całe życie się człowiek uczy a głupi umrze :P teraz będę się bardziej pilnować z wodą ;)
Mała mi znowu molestuje nerkę... skaranie boskie z tym łobuzem czasami :) ...

Zgłoś nadużycie #1942 10 maja 2011, 14:17

Konto usunięte
mój synuś od początku pierwszy zaczął kopać mamusię a Anulka taka spokojna :) nawet zdjęcia cyknąć sobie nie dała dopiero po pewnym czasie z wielką łaską dała zrobić jedno :D mam nawet zdjęcia siusiaczka i cipeczki :D hahahah

Zgłoś nadużycie #1943 10 maja 2011, 14:39

Black_rose napisał(a)

też mi się Wiktoria podoba :)  
Małgosia fajnie masz, że już wiesz jak rodzić będziesz :) moje losy się dalej ważą :P  
Ola "pocieszę cię", że ja dla odmiany mam zaparcia :D - w sumie na własne życzenie, bo mam fazę na kaszę i pełnoziarniste pieczywo ostatnio a bardzo mało piłam ;) ... no cóż - całe życie się człowiek uczy a głupi umrze :P teraz będę się bardziej pilnować z wodą ;)
Mała mi znowu molestuje nerkę... skaranie boskie z tym łobuzem czasami :) ...

Wiesz, chyba wolalabym miec nieraz zaparcie niz te luzne kupy, bo Ty sie pewnie zalatwiasz niecodziennie, a mnie pobolewa brzuch i zalatwiam sie 3razy dziennie :/ a no czlowiek glupi umrze :D taka rola kazdego ludzia :D Ta Twoja mala to widze bardzo lubi nerke :P moj wariowal w nocy z niedzieli na poniedzialek a dzisiaj spokojny, jak cholera ;)

Zgłoś nadużycie #1944 10 maja 2011, 16:52

muzzza Fajna mama

Margolcia napisał(a)

mam nawet zdjęcia siusiaczka i cipeczki :D hahahah

hehe, ostatnio jak jechałam tramwajem to taka mała dziewczynka - max. 3 latka- mówiła że ją cipeczka swędzi :)  i strasznie mnie to rozśmieszyło , no bo jak w sumie  dzieci mają to nazywać, ale pani obok była w wielkim szoku :)

Zgłoś nadużycie #1945 10 maja 2011, 17:08

paprotka25 Supermama

muzzza napisał(a)

hehe, ostatnio jak jechałam tramwajem to taka mała dziewczynka - max. 3 latka- mówiła że ją cipeczka swędzi :)  i strasznie mnie to rozśmieszyło , no bo jak w sumie  dzieci mają to nazywać, ale pani obok była w wielkim szoku :)

dobre :)   hehehe

Zgłoś nadużycie #1946 10 maja 2011, 17:52

Konto usunięte

muzzza napisał(a)

hahahah :D

Zgłoś nadużycie #1947 10 maja 2011, 19:12

gosias Fajna mama
No właśnie, u chłopczyka to po prostu siusiak, a u dziewczynki ?? Mój synek jakiś czas temu bardzo się interesował, czy tatuś ma siusiaka i czy mamusia ma siusiaka...na szczęście wystraczyło mu, że mamusia nie ma i już, ale pewnie jak urodzi się Helenka to zapyta, co ona ma...i jak to nazwac ?? U mojej siostry dzieciaki mówią siora, ale jakoś głupio to brzmi...oj, to nie są takie proste sprawy :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1948 10 maja 2011, 19:23

Konto usunięte
ja dzisiaj pół dnia Margolcia rozmyślałam nad Twoimi bliźniakami :D no normalnie to tak fajne jak dla mnie że aż nie mogę :D paaarka :D  
super przy okazji że wszystko z dzieciaczkami ok i rosną sobie w najlepsze :D
Ania, Wiktoria to bardzo ładne imię, ja sobie takowe własnie do bierzmowania wybrałam :D
Olka, nic nie mów o roztrzepaniu, ja to po prostu czasami nie wierzę w to co robię. Przyprawy do lodówki, wędliny w miejsce chleba... albo jeszcze lepiej, schylam się do stolika i w międzyczasie zapominam po co :/ toż to zwariować idzie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1949 10 maja 2011, 19:24

Black_rose Supermama
widziałam gdzieś, w Empiku chyba, książeczki o "seksualności" dla dzieci w przedszkolu. Chyba będzie trzeba wybrać się na spacer i z ciekawości podglądnąć jak to nazywają autorzy :P

Zgłoś nadużycie #1950 10 maja 2011, 19:49

Aga.W napisał(a)

ja dzisiaj pół dnia Margolcia rozmyślałam nad Twoimi bliźniakami :D no normalnie to tak fajne jak dla mnie że aż nie mogę :D paaarka :D  
super przy okazji że wszystko z dzieciaczkami ok i rosną sobie w najlepsze :D
Ania, Wiktoria to bardzo ładne imię, ja sobie takowe własnie do bierzmowania wybrałam :D
Olka, nic nie mów o roztrzepaniu, ja to po prostu czasami nie wierzę w to co robię. Przyprawy do lodówki, wędliny w miejsce chleba... albo jeszcze lepiej, schylam się do stolika i w międzyczasie zapominam po co :/ toż to zwariować idzie :)

ja mam to samo :) mam 2 smietany w lodowce i zamiast uzyc ta, co ma krotszy termin waznosci to biore pierwsza lepsza, a pozniej druga trzeba wyrzucac, bo po terminie :| ciagle albo cos zle zrobie, albo zapomne.a tez nieraz cos mam zrobic i zapomne co.Oby po ciazy to nasze roztrzepanie ogarnelo sie, bo ja nie to bedzie zle :D
Dzisiaj przejrzalam ciuszki dla malucha, te co kupilam i te co dostalismy od znajomej i zapisalam na kartce ile mamy pajacykow,skarpetek itp. Juz sobie napisalam cala wyprawke dla malucha co jest potrzebne, jejku ile tego jest :)