Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1831 9 maja 2011, 13:44

Konto usunięte
hahaha :D załamę się jak dziś się nie dowiem :| ale na razie o tym nie myślę bo mam dobry humor :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1832 9 maja 2011, 13:49

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

hahaha :D załamę się jak dziś się nie dowiem :| ale na razie o tym nie myślę bo mam dobry humor :D

fajnie Ci :D
Ja mam zły humor jakoś tak dzisiaj,i starsznie się martwię że ta moja malutka tak słabiutko daje znać o sobie :( :( przeczytłam żeby zjeść cos słodkiego i połozyć się na boku,trochę odczekac i rzeczywiście mała kilka razy się poruszyła ,ale wcześniej wykazywała duzo większą aktywność i się martwię :(

Zgłoś nadużycie #1833 9 maja 2011, 13:57

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Ja mam zły humor jakoś tak dzisiaj,i starsznie się martwię że ta moja malutka tak słabiutko daje znać o sobie :( :( przeczytłam żeby zjeść cos słodkiego i połozyć się na boku,trochę odczekac i rzeczywiście mała kilka razy się poruszyła ,ale wcześniej wykazywała duzo większą aktywność i się martwię :(

hej!! nie panikuj!! jest wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #1834 9 maja 2011, 14:00

gosias Fajna mama

schmetterling napisał(a)

Aniu ja tez miałam kilka takich dni, że odczuwałam słabsze ruchy, ale za to po tych kilku dniach teraz mała szaleje i nadrabia tamte dni. Może ma zły humor jak mamusia, także proszę się niesmutkowac!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1835 9 maja 2011, 14:03

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Aniu ja tez miałam kilka takich dni, że odczuwałam słabsze ruchy, ale za to po tych kilku dniach teraz mała szaleje i nadrabia tamte dni. Może ma zły humor jak mamusia, także proszę się niesmutkowac!

właśnie!!

Zgłoś nadużycie #1836 9 maja 2011, 14:03

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

hej!! nie panikuj!! jest wszystko dobrze :)

mam nadzieję :D
Staram się sobie za wiele nie wkręcać :)

Zgłoś nadużycie #1837 9 maja 2011, 14:04

Konto usunięte
MATKO JESZCZE 4 GODZINY!! ale czad!!

Zgłoś nadużycie #1838 9 maja 2011, 14:09

agf Supermama
Margolcia - wcale się nie dziwię, że się niecierpliwisz, ale to już niedługo :)
Schmetterling - ja to kompletnie się w te ruchy nie wczuwam, bo jakby tak obserwować i się zastanawiać co chwila to zwariować można. Z tego co wiem to jeszcze za wcześnie na liczenie itd, więc nie ma co sie zastanawiać.
A swoją drogą - skąd wy bierzecie te bony do Ikeii ??

Zgłoś nadużycie #1839 9 maja 2011, 14:13

gosias Fajna mama

Margolcia napisał(a)

MATKO JESZCZE 4 GODZINY!! ale czad!!

Matko, my chyba wszystkie tak czekamy na to Twoje usg :) Tylko daj jeszcze dzisiaj znac :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1840 9 maja 2011, 14:15

Konto usunięte
dobra dam dam bo mi już grożą :D

Zgłoś nadużycie #1841 9 maja 2011, 14:16

Konto usunięte
dobra dam dam bo mi już tu  grożą :D

Zgłoś nadużycie #1842 9 maja 2011, 14:18

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Margolcia - wcale się nie dziwię, że się niecierpliwisz, ale to już niedługo :)
Schmetterling - ja to kompletnie się w te ruchy nie wczuwam, bo jakby tak obserwować i się zastanawiać co chwila to zwariować można. Z tego co wiem to jeszcze za wcześnie na liczenie itd, więc nie ma co sie zastanawiać.
A swoją drogą - skąd wy bierzecie te bony do Ikeii ??

Wiem,ale wiesz zaczęłąm się przejmować bo zazwyczaj nie musiałam się nad tym zastanawiać bo mała cały czas się poruszała,ale może faktyczniema gorszy dzień czy coś takiego.Do tego mam straszny kaszel,to oczywiście zaczęłąm sobie wmawiać że to przez kaszel napewno coś się stało,naprawdę miałam nawet te najgorsze myśli.... :( :(

a co do tych bonów z IKEI to u mnie listonosz roznosił i wkładał do skrzynek,a u moich rodziców zostawił taki plik na parapecie okna na korytarzu ,wszystcy pewnie myśleli że to jakieś denne reklamy i nikt nie wziął,moja mama tylko wzięłą i stwierdziła że spali w piecu :) jak się okazało dobrze że wzięła :) to takie większe białe koperty z jakimś tam napisem a bon jest w środku.

Zgłoś nadużycie #1843 9 maja 2011, 14:37

Konto usunięte
o 16 juz będę wyjeżdzać bo nie usiedze w domu :D

Zgłoś nadużycie #1844 9 maja 2011, 14:43

Konto usunięte
Dziewczyny błagam Was trzymajcie kciuki żeby moje Kropelki się pokazały :D

Zgłoś nadużycie #1845 9 maja 2011, 14:45

olka8922 Gotowa na wszystko
ale mialam czytania... :) ja wstalam, umylam sie i ogolilam :D ciezko bylo, z lusterkiem, ale dalam rade :P pozmywalam naczynia, przetarlam kibelek i zlew i bede musiala zapisac sobie na kartce cala wyprawke dla malucha i odhaczac co juz mam i co trzeba powoli kupowac :) kurde ta bezsennosc mnie dobija :/ dzisiaj obudzilam sie o 2:30, w zasadzie to maluszek mnie obudzil, tak kopal, wiercil sie ze masakra, jakby sobie w brzuszku balety urzadzil :P wstalam i nakremowalam sobie brzuch, bo juz czulam ze robi sie suchy a nie chce dopuscic do rozstepow i zjadlam parowke :) pozniej po 9-tej znowu sie wiercil, godzina spokoju i po 10-stej znowu to samo :D pierwszy raz mialam taki ruchliwy dzien i noc ;)
Margolcia nie zapomnij dac znac co bedzie :D zobaczymy czy sie sprawdzi moje obstawianie (dwie edziewczynki :) )
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1846 9 maja 2011, 14:49

Konto usunięte
Ola dam znać obiecuję :) no zobaczymy dziewczyny która z Was dobrze obstawiała :) w sumie ja tez myślę że będą dwie dziewczynki ;) ale zobaczymy :) jakbym miała Wasze numery to bym od razu Wam smsy wysłała :D

Zgłoś nadużycie #1847 9 maja 2011, 15:04

olka8922 Gotowa na wszystko
Ja mam polski nr ale tylko do odbierania smsow, doladowuje konto jak jestem w Polsce takze jak chcesz to mozesz mi wyslac ale ja Ci nie odpsize, bo nie mam jak. Odpisze za to na forum :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1848 9 maja 2011, 15:19

Konto usunięte
ok podawajcie te numer :D

Zgłoś nadużycie #1849 9 maja 2011, 15:29

schmetterling Supermama
ja się boję podać swój nr w internecie :)
pamiętajcie : raz wrzucone do netu już na zawsze tam zostaje :)

Zgłoś nadużycie #1850 9 maja 2011, 15:31

Konto usunięte
hahah no tak ;) moje gg tam napisz tylko szyyyyybko!! bo zaraz jadę :D 9144159