Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1791 8 maja 2011, 14:35

Romka Fajna mama
Wcześniej , przy trzech ciążach nie miałam prenatalnych, teraz należy mi się z racji wieku, więc wykorzystałam ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #1792 8 maja 2011, 19:56

Konto usunięte
no z ubrankami to mi się poszczęściło :D ekstra. a większe to już na bierząco się kupi :)
dzisiaj śliczna pogoda to i na forum za dużo się nei działo :D ja tam dzisiaj grillowałam :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1793 8 maja 2011, 19:57

Black_rose Supermama
Lepiej za dużo badań niż za mało :) tak mi się przynajmniej wydaje.
A na forum ciszej jak co weekend :) kobitki obiadki pichcą, ze znajomymi się spotykają :) ... no i te zakupy ;) ... Ciągnie mnie do IKEI na "spacer". Upatrzyłam tam materacyk piankowy do łóżeczka, bo czytałam że te kokosowe są za twarde niby - a może mnie powinni Internet odłączyć :D bo ostatnio to nic tylko szperam za informacjami :P
Mała szaleje właśnie niemiłosiernie :) . Wczoraj mi wieczorem stracha narobiła, bo poszła sobie spać na dłuuuższą chwilę i nie chciała pomimo zaczepiania się ruszać ;) ... panika była :D a dziś mi się chyba odgryza ;)

Zgłoś nadużycie #1794 8 maja 2011, 20:01

olka8922 Gotowa na wszystko
u mnie nieciekawie, laptop padl w piatek i ciezko sie teraz dostac do stacjonarnego :P wczoraj bylismy u znajomej, dala mi torbe ciuszkow, tyle ze duzo jest w rozmiarze 50-56cm, malutkie. Ale jeszcze troche czasu to sobie dokupie :) dostalam jeszcze witaminki dla kobiet karmiacych piersia i herbatki laktacyjne,krem na pekajace sutki, pare pampersow dla noworodka i misia dla maluszka :) w srode ide do poloznej to dam jej mocz do badania, znowu cos mi sie dzieje :/ w dzien normalnie oddaje mocz, wszystko spoko, nic nie boli a w nocy wstane siku to mnie szczypie :/ i to tylko w nocy albo jak wstane nad ranem! :/ zglupialam... znajoma ta od ciuszkow ma syna 2miesiecznego, pytalam sie czy liczyla ruchy dziecka w ciazy to mowila ze nie, ze w ogole nie liczyla, ze nieraz ruszal sie caly dzien, a nieraz prawie w ogole.Ja ostatnio liczylam to najbardziej wariuje na wieczor :) i tak jak olka2747 pisala tez mnie nieraz kluje po lewej stronie albo brzuch mnie boli w nocy.Nie martwie sie az tak, nieraz biore No-spe i jest spoko ale tez staram sie nie brac tabletek za czesto i jak boli to leze :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1795 8 maja 2011, 20:02

Anka.M Zadomowiona
No ja sie nie zdecydowalam na dodatkowe badania prenatalne, bo na usg w 12 tyg wszystkie wymiary wyszly idealnie, tak samo bylo na usg polowkowym, wszystko w normie, na samym środeczku skali :) Tak samo wyniki wszystkie w normie.

Zgłoś nadużycie #1796 8 maja 2011, 20:02

Moj maluszek tez teraz szaleje jak glupi :D faajnie, ja tam uwielbiam jak mnie smyra w srodku :P

Zgłoś nadużycie #1797 8 maja 2011, 20:12

Anka.M Zadomowiona
Ja tam tych ruchów nie licze codzinnie, bo to mozna dostac do glowy. ostatnio cala noc nie spalam bo stwierdzialm ze niunia sie nie rusza, i bylo to niepotrzebne, bo na nastepny dzien szalala jak szalona :)

Zgłoś nadużycie #1798 8 maja 2011, 20:21

Black_rose Supermama
ja też nie liczę :) poprostu zaczepiam jak coś małą. 
Olu ty to masz przekichane z tymi dolegliwościami. Współczuję.

Zgłoś nadużycie #1799 8 maja 2011, 20:26

Konto usunięte
u mnie liczenie kończy się po praru minutach, te do 10 ruchów :) nadpobudliwe te moje 'Maleństwo"
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1800 8 maja 2011, 21:06

paprotka25 Supermama
a mnie dzisiaj młody łaskotał :) aż mi się śmiać chciało, miał frajde bo mamusia nie miała jak się od środka podrapać...

Zgłoś nadużycie #1801 8 maja 2011, 21:52

no, zebys wiedziala... czesto mnie lapia jakies zapalenia, podraznienia, infekcje :/ mam nadzieje ze nic sie powaznego nie dzieje... kurde tyle tych dziewczyn na forum ze nie pamietam nawet jak masz na imie :/ Black_Rose :)

Zgłoś nadużycie #1802 9 maja 2011, 9:32

schmetterling Supermama
ja całą niedzielę spędziłąm w domu :( :( brzuch mnie strasznie bolał tutaj pod żebrami jakoś ,taki twardy był i ledwo się ruszałam,chyba coś od żołądka ,a bolałao jak cholera :(
a od wczoraj wieczorem malutka ani razu się jeszcze nie poruszyła,a zjadłąm specjalnie batona zaraz jak wstałam i nic :( :( :(
wogóle już mam dosyć tego wszystkiego,pojechałabym gdzieś na kilka dni chociazby po to żeby otocznie zmienić ,bo mam wrażenie że się uduszę niedługo :( ((

Zgłoś nadużycie #1803 9 maja 2011, 9:43

Konto usunięte
Ja wczoraj byłam na wyjazdach cały dzień,obiad u teścia,  odwiedzaliśmy rodzinę moją i mojego męża :) wieczorem sobie zrobiliśmy grilla :) a dziś normalnie chodzę jak na szpilkach nie wiem jak wytrzymam do 18 :o o  ,bo o 18 mam USG 4D i pewnie się dowiem jakiej płci noszę moje Kropelki pod serduszkiem!! jeeehhh :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1804 9 maja 2011, 9:45

agf Supermama
Schmetterling - taki nawwe 2-3 dniowy wyjazd może rzeczywiście pomóc. Nie musi to być nie wiadomo gdzie, ważne by się wyrwać, mi wyjazd trochę pomógł się oderwać od tych całych moich przemyśleń chłopiec-dziewczynka.
A mój maluch wczoraj wieczorem, właściwie w nocy oszałał. Położyłam sie spać gdzieś o 24.10  i chyba do 1.00 nie mogłam zasnąć, bo tam jakieś harce. pomyślałam sobie, że może mu niewygodnie i się kładłam raz na jednym boku, raz na drugim, na plecach i nic! Pierwszy raz tyle i w takiej godzinie się rozpychał.

Zgłoś nadużycie #1805 9 maja 2011, 9:46

schmetterling Supermama
a u mnie włąśnie jeszcze nigdy nie było tak żeby mała się nie ruszała tyle czasu :( :(

Zgłoś nadużycie #1806 9 maja 2011, 9:49

agf Supermama
Słuchajcie, może to głupie, ale wolęsię upewnić, bo mimama zasiała wątpliwości - usg 3 D robi się normalnie, przez brzuch, nie? To nie jest takie ginekologiczne?

Zgłoś nadużycie #1807 9 maja 2011, 9:57

Konto usunięte

agf napisał(a)

Słuchajcie, może to głupie, ale wolęsię upewnić, bo mimama zasiała wątpliwości - usg 3 D robi się normalnie, przez brzuch, nie? To nie jest takie ginekologiczne?

o cholera ja myślałam ze normalnie przez brzuszek a nie do pochwowo :| no i mam dylemat czy depilować się czy nie :| (ŻART) :D

Zgłoś nadużycie #1808 9 maja 2011, 10:04

Konto usunięte

Margolcia napisał(a)

Ja wczoraj byłam na wyjazdach cały dzień,obiad u teścia,  odwiedzaliśmy rodzinę moją i mojego męża :) wieczorem sobie zrobiliśmy grilla :) a dziś normalnie chodzę jak na szpilkach nie wiem jak wytrzymam do 18 :o o  ,bo o 18 mam USG 4D i pewnie się dowiem jakiej płci noszę moje Kropelki pod serduszkiem!! jeeehhh :D

wiecie co chyba już zaczyna się u nas okres panikarski :| bo ja tez panikowałam jak moja Kropelka "prawa" nie ruszała się   wczoraj ale za to wieczorem pokazała na co ją stać ;)

Zgłoś nadużycie #1809 9 maja 2011, 10:05

Anka.M Zadomowiona
usg 3D 4D robi sie normalnie przez powloki brzuszne. Dopochwowe jest tylko zwykle usg, w tak wysokiej ciazy robi sie dopochwowe zeby ocenic stan szyjki macicy, a juz nie dziecka, bo dziecko jest  juz za duze.

Zgłoś nadużycie #1810 9 maja 2011, 10:20

Romka Fajna mama
Jutro wyjeżdżam do przyjaciółki na wieś! Na 5 dni ;) Będę spacerować , jeść smakołyki,plotkować i odpoczywać ;)
http://grzdyl.blogspot.com