Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1731 7 maja 2011, 11:05

Konto usunięte
mam nadzieję :| jeju jak ja się boję !!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1732 7 maja 2011, 11:06

paprotka25 Supermama
nie denerwuj się bo to jeszcze gorzej, pamiętaj że dzieciaczki to czują

Zgłoś nadużycie #1733 7 maja 2011, 11:09

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

nie denerwuj się bo to jeszcze gorzej, pamiętaj że dzieciaczki to czują

wiem ale nie wiem co ja zrobię a raczej jak sobie poradzę jakby już moje Kropelki przyszły na świat :|

Zgłoś nadużycie #1734 7 maja 2011, 11:14

Konto usunięte
dziewczyny znów złapał mnie skurcz!! teraz taki bolący :| mam nadzieję że wytrzymam do poniedziałku do 18:00 (o tej h mam wizytę)

Zgłoś nadużycie #1735 7 maja 2011, 11:26

paprotka25 Supermama
zadzwoń do lekarza, zawsze będziesz spokojniejsza

Zgłoś nadużycie #1736 7 maja 2011, 11:37

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

zadzwoń do lekarza, zawsze będziesz spokojniejsza

nie chcę siać paniki :) dam radę... mam nadzieję :|

Zgłoś nadużycie #1737 7 maja 2011, 11:40

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

dziewczyny znów złapał mnie skurcz!! teraz taki bolący :| mam nadzieję że wytrzymam do poniedziałku do 18:00 (o tej h mam wizytę)

Ja tam mam bardzo czesto skurcze jedne silne drugie mniej :-) W sumie nie przejmuje sie nimi aż tak bardzo, bo widze ze ty troszke panikujesz... Macica ćwiczy juz do porodu to raczej normalne :) :)

Zgłoś nadużycie #1738 7 maja 2011, 11:41

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

Ja tam mam bardzo czesto skurcze jedne silne drugie mniej :-) W sumie nie przejmuje sie nimi aż tak bardzo, bo widze ze ty troszke panikujesz... Macica ćwiczy juz do porodu to raczej normalne :) :)

jeżeli to normalne to już wrzucam luz ... :) ale i tak się boję :|

Zgłoś nadużycie #1739 7 maja 2011, 11:43

Black_rose Supermama
jak Cię boli to już nie za fajnie. Ja to narazie znam jedynie z teorii, ale lekarz mówił, że to będzie wyglądało tak, że brzuch twardnieje i czuje się takie parcie na dół - że będzie wiadomo, że to to. I jakby się takie skurcze powtarzały co 15min gdzieś. To jak będą ok 4/h przez 2h to żeby jechać do szpitala. Póki co, połóż się i zrelaksuj trochę. Może to tylko macica płata filga

Zgłoś nadużycie #1740 7 maja 2011, 11:43

Margolcia napisał(a)

jeżeli to normalne to już wrzucam luz ... :) ale i tak się boję :|

Wystarczy ze sie rozluźnisz i usiadziesz spokojnie i samo przejdzie, ja zazwyszaj mam takie skurcze jak jakis wiekszy wysilek sobie zafunduje, np. wczoraj uciekałam kawalek przed deszczem hehe. albo jak odkurzam czy sprzatam :) ale siadam sobie spokojnie i dozuje sobie te zadania bo w koncu oblogiem lezec tez nie zalecane. Trzeba cwiczyc i troszke dawac sobie zadan podobno poród jest lżejszy :)

Zgłoś nadużycie #1741 7 maja 2011, 11:45

Black_rose napisał(a)

jak Cię boli to już nie za fajnie. Ja to narazie znam jedynie z teorii, ale lekarz mówił, że to będzie wyglądało tak, że brzuch twardnieje i czuje się takie parcie na dół - że będzie wiadomo, że to to. I jakby się takie skurcze powtarzały co 15min gdzieś. To jak będą ok 4/h przez 2h to żeby jechać do szpitala. Póki co, połóż się i zrelaksuj trochę. Może to tylko macica płata filga

Kurcze to ja chyba musze zacząć liczyc bo mam dośc często skurcze i dokladnie tak jak je opisujesz, nagle dół brzucha robi sie strasznie twardy napiera mnie i troche boli... ale w sumie zaraz przechodzi i sie tym nie przejmuje :) :)

Zgłoś nadużycie #1742 7 maja 2011, 11:47

Black_rose Supermama
mnie tam kilka razy w ciągu dnia brzuszek twardnieje, ale nie ma ani bólu ani tej regularności

Zgłoś nadużycie #1743 7 maja 2011, 11:51

paprotka25 Supermama
mi czasami też brzuszek twardnieje, ale nic przy tym nie czuje

Zgłoś nadużycie #1744 7 maja 2011, 11:51

Black_rose Supermama

wenus1988 napisał(a)

Kurcze to ja chyba musze zacząć liczyc bo mam dośc często skurcze i dokladnie tak jak je opisujesz, nagle dół brzucha robi sie strasznie twardy napiera mnie i troche boli... ale w sumie zaraz przechodzi i sie tym nie przejmuje :) :)

No tak mi przynajmniej powiedział, żeby uważać już w tym III trymestrze. Narazie natomiast odpukać właśnie mnie to nie boli więc to pewnie te Braxtona-Hicksa, bo one mają być niebolesne. No nie wiem, jakby mnie zaczęło boleć to pewnie też bym panikowała i zaraz wolała zadzwonić do lekarza, bo to kij wie jak się nie ma doświadczenia co się tam dzieje :)

Zgłoś nadużycie #1745 7 maja 2011, 11:54

Konto usunięte
kurcze to i ja zaczynam liczyć :| ajjj matko!! ja mam też np tak że jak wstanę to mi brzuch na dół się prze :|

Zgłoś nadużycie #1746 7 maja 2011, 11:57

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

kurcze to i ja zaczynam liczyć :| ajjj matko!! ja mam też np tak że jak wstanę to mi brzuch na dół się prze :|

Gosiu ale to musi być takich kilka dokuczliwych na godzinę :) , jak tam raz zaboli to nie ma jeszcze strachu :) może jesteś zmęczona po tych odwiedzinach u bliźniaczki i organizm domaga się odpoczynku i leżenia :) Nie denerwuj się tylko zjedz słodycza i spędź miłą sobotę przed TV ;)

Zgłoś nadużycie #1747 7 maja 2011, 12:27

schmetterling Supermama
ja też czasami mam takie skurcze dziwne :/ brzuch się robi twardszy i boli w dole,właściwie to codziennie tak mam ale myślałam że tak ma być :(

Zgłoś nadużycie #1748 7 maja 2011, 13:19

Black_rose Supermama
Myślałyście może o kupnie łóżeczka turystycznego? Są zwykle już z przewijakiem i mają tą siatkę to się maluch tyle razy nie potrzaska co o szczebelki. Dodajmy super kolory do wyboru to w sumie aż się chce :P ... Tak się zastanawiałam...
Co prawda kupiłam przewijak i chciałam łożeczko z szufladą dlatego raczej ostatecznie kupię drewniane, ale fajne te turystyczne

Zgłoś nadużycie #1749 7 maja 2011, 13:29

schmetterling Supermama

Black_rose napisał(a)

Myślałyście może o kupnie łóżeczka turystycznego? Są zwykle już z przewijakiem i mają tą siatkę to się maluch tyle razy nie potrzaska co o szczebelki. Dodajmy super kolory do wyboru to w sumie aż się chce :P ... Tak się zastanawiałam...
Co prawda kupiłam przewijak i chciałam łożeczko z szufladą dlatego raczej ostatecznie kupię drewniane, ale fajne te turystyczne

początkowo też się zastanawiałam nad turystycznym,ale skoro mam już łóżeczko po sobie to przestałam nad tym rozmyślać :)
właśnie tak jak piszesz może być praktyczniejsze właśnie przez to że nie ma szczebelek ...hmm ciężka sprawa

Zgłoś nadużycie #1750 7 maja 2011, 14:00

paprotka25 Supermama
fajne są te łóżeczka turystyczne tylko że w nich chyba nie można regulować wysokości na której śpi dziecko?