Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1631 5 maja 2011, 15:31

olka8922 Gotowa na wszystko
Gosias nie zapomnij napisac jak tam u gina, co Ci powiedzial na temat ruchow malenstwa, napewno bedzie dobrze, trzymam kciuki :)
Aga W. ciesze sie ze z maluszkiem wszystko dobrze :) ja swojego zobacze dopiero przy porodzie :( ale bez jednego tygodnia, zostaly 3m-ce do porodu takze zanim sie nie obejrze maluszek bedzie na swiecie :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1632 5 maja 2011, 18:32

Gdzie sie podzialy wszystkie matki? :) my juz po obiedzie, moj chlopak niedlugo idzie na basen z kolega, takze bede miala troche czasu to zapisze sobie na kartce cala wyprawke dla dziecka, co jest potrzebne i za jakis czas bedzie trzeba stopniowo kupowac, zeby nie wydawac tyle kasy naraz.

Zgłoś nadużycie #1633 5 maja 2011, 18:38

Konto usunięte
no ja właśnie po późnym obiedzie :)  
ja teraz będe do 16ego odliczać żeby w 3d mojego synusia zobaczyć... 
najważniejsze że nasze maluchy rosną zdrowo :) sama radość wtedy!!
ahh a dla chłopaczków sa takie super ciuszki że normalnie chyba co 5 min będę przebierać :D :D rewie mody będę robić :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1634 5 maja 2011, 18:44

Ja mam to samo... za jakies 3tygodnie powinni mi zaczac placic macierzynskie, teraz mamy cienko z kasa, jest jeszcze troche czasu na kupowanie ubranek, ale mnie juz taki szal ogarnal, ze caly czas sledze jakies aukcje, licytacje, wszystkie strony gdzie sa ciuszki albo rzeczy dla maluszka :D tez mamy isc do znajomej sobote, dzisiaj mi pisala ze juz przygotowala dla mnie torbe z ciuszkami.Juz mnie ciekawosc zzera jakie ciuszki :P a no dobrze, ze maluszki maja sie dobrze i rosna zdrowo :) to najwazniejsze :) a do 16maja to Ci czas tak zleci, ze szok.Toz to niecale 2tygodnie :) ja 11maja mam spotkanie z polozna.Posluchamy serduszka, sprobuje okreslic pozycje maluszka w brzuchu i powie mi jakie mam wyniki z krwi (obecnosc przeciwcial i poziom glukozy) :)

Zgłoś nadużycie #1635 5 maja 2011, 19:45

Black_rose Supermama
a ja wam muszę się przyznać, że mnie też dziś ogarnął "zakupowy szał"... i dokupiłam jeszcze Oilatum do kąpieli, dwie butelki, chusteczki do pupci ;) ... Przyszły mi też moje trzy pajace :D i są śliczne! Takie malusie... kobietka dorzuciła mi gratis jeszcze czapusie do kompletu i zachwycałam się nimi chyba z godzinę zamęczając mamę i męża :D ... Jeszcze tetrówek z 10, pampersy, coś do pępuszka, łóżeczko z materacykiem i normalnie KONIEC... muszę sobie dać szlaban na zakupy :D ...
No ale takie śliczne te sukieneczki i różowe ubranka :D aj.... no...

Zgłoś nadużycie #1636 5 maja 2011, 20:15

agf Supermama
Kurcze, wiecie co, tak od dwóch dni nie mogę znaleźć sobie miejsca, tzn. nie mogę nijak wytrzymać. Nie wiem co to za cholerstwo, ale w żadnej pozycji nie mogę pod wieczór usiedzieć nawet minuty. Coś mi się z lewym bokiem zrobiło, w sumie nawet nie wiem czy bardziej od przodu czy od strony pleców, ale mam wrażenie, że cały czas mam coś na maksa naciągnięte. Nie boli mocno, nie kłuje czy coś , ale nie mogę wytrzymać. Ani siedzieć ani leżeć... Nie wiecie co to? Czy to chwilowe jakieś rozciąganie czegoś w środku?

Zgłoś nadużycie #1637 5 maja 2011, 21:25

Black_Rose widze, ze zakupowy szal Ciebie tez dopadl :D zreszta Ty juz jestes w 30tyg takze Tobie wolno powoli szalec ;) widzialam ostatnio na licytacji pajacyk z myszka Minnie rozowe dla dziewczynki, takie ladne, ze drugiego malucha chcialabym plci zenskiej ;) ja za to dla swojego ksieciunia szukam ogrodniczek, na ebayu widzialam mnostwo fajnych, juz sie na jedne czaje,za 4dni koniec licytacji :) W ogole to pytalas swojego gina apropo tego bolu po prawej stronie?(tak jakby nerka).Bo mnie dlugi czas nie bolalo,a teraz jak sie klade do lozka i przekrecam na lewy bok to znowu mnie kluje:/
agf ja tez mam cos z lewym bokiem.Jak dlugo spie na lewym boku to boli mnie ramie i udo na samej gorze, tak jakby przeciazenie lewej strony.I tak jak pisalam wyzej, znowu mnie kluje tak jakby nerka jak sie klade spac albo zmieniam pozycje.Podejrzewam, ze albo jakies miesnie sie naciagaja albo jakies przeciazenie, bo z nerka juz tak wczesniej mialam.gadalam z lekarzem to stwierdzil ze to plecy a nie nerka :P

Zgłoś nadużycie #1638 5 maja 2011, 21:47

agf Supermama
Ja to już nie wiem, czasem wydaje mi się, że bardziej plecy a czasem, że bardziej od przodu. Teraz pół godziny poleżałam na plecach wyciągnięta, z nogami lekko do góry i trochę przeszło.  Ale na plecach jak leżę to nie mam jak z laptopa korzystać :(

Zgłoś nadużycie #1639 5 maja 2011, 22:03

Black_rose Supermama
Tak Olu pytałam, ale powiedział że to mała się wierci-zresztą teraz to się powatarza co jakiś czas przy ruchach i wtedy wiem kiedy nawet zaczyna się przekręcać w kierunku pleców. Zaczepiam ją wtedy z przodu np. kładąc rękę i czasami działa ;) - znowu obraca się przodem.

Zgłoś nadużycie #1640 5 maja 2011, 23:31

Black_Rose to moj maluch pewnie tez sie przekreca i to przez niego mam te bole ;) dobrze ze tylko wtedy jak leze.musze sprobowac z glaskaniem brzucha jak leze to moze wtedy zmieni pozycje :)
agf ja tez jak leze to nie mam jak korzystac z laptopa, dlatego troche leze troche siedze, zeby bylo jak czytac i pisac posty :) teraz cala noc bedziesz lezala to moze do jutra sie poprawi ;)

Zgłoś nadużycie #1641 6 maja 2011, 7:15

schmetterling Supermama

Black_rose napisał(a)

a ja wam muszę się przyznać, że mnie też dziś ogarnął "zakupowy szał"... i dokupiłam jeszcze Oilatum do kąpieli, dwie butelki, chusteczki do pupci ;) ... Przyszły mi też moje trzy pajace :D i są śliczne! Takie malusie... kobietka dorzuciła mi gratis jeszcze czapusie do kompletu i zachwycałam się nimi chyba z godzinę zamęczając mamę i męża :D ... Jeszcze tetrówek z 10, pampersy, coś do pępuszka, łóżeczko z materacykiem i normalnie KONIEC... muszę sobie dać szlaban na zakupy :D ...
No ale takie śliczne te sukieneczki i różowe ubranka :D aj.... no...

mnie też ogarnął zakupowy szał :) właśnie zaraz rozpoczynam zakupy na allegro bo tak szczerze to mam tylko ciuszków ,najwięcej ale i tak za mało,no i pieluchy tetrowe,no i łóżeczko.Także zaraz biorę się za moje zamówienie :)
miałam zamiar większe zakupy zrobić ale całkiem zapomniałam o ubezpieczeniu auta no i do 15 ego trzeba cztery stówki zapłacić także :/:/:/ehhhh zawsze coś
a co do tych różowych ciuszków ,to masz rację są pięęęękneeeee :D jak jeszcze nie znałam płci to ci zazdrościłam Kasiu tej dziewczynki ;)

Zgłoś nadużycie #1642 6 maja 2011, 7:29

gosias Fajna mama
Witajcie dziewczynki, ja wczoraj miałam fatalny dzień (i jeszcze okazało się, że nie wygrałam tych  kosmetyków- było mi przykro, ale cóś, życie!) ale gorsze było coś innego, byłam u mojej gin i mówię jej że od kilku dni czuję słabsze ruchy a ona...od razy wypisała mi skierowanie do szpitala na patologię!bo przy cukrzycy to większed ryzyko i takie tam gadanie, nawet mnie nie zbadał porządnie! naryczałam się i pojechałam do tego szpitala a tam...zdziwieni że od razu mnie skierowała na patologię! zorbili mi ktg, wyszło dobrze, malutka strasznie się wierciła wtedy(chyba coś przeczuwała :) ) potem usg, które tez wykazało,że wszystko jest ok., uff, nie musiałam zostawac w szpitalu :) połozna się śmiała,że mi się upiekło :) jak wróciłam do domu byłam wykończona, nawet nie zdążyłam zjeśc obiadu a cukier tak mi z tych nerwów skoczył! jestem wściekła na moją gin, przecież te badania mogła mi zrobic w gabinecie! ale nie ma tego złego, inny lekarz, inny sprzęt i znów- córcia :) i co lepsze waży 1125g! ale kolos! ja za to 300g w dół :) wszystko jest w normie, termin z usg na 28lipca; dostałam nawet fotkę buźki Helenki :) A wogóle to lekarz zdziwił się, że moja gin tak zareagowała, bo na tym etapie dzieciaki już tak mocno nie kopią, mają "gorsze"dni, mam liczyc ruchy (ma byc ich ok.10 w ciągu godziny, jesli jest mniej niż 5 to wtedy można się martwic), od wczoraj malutka wierci się ciągle, chyba zrozumiała,że napędziła mamie strachui i nerwów :) Ach mój kilogram szczęścia :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1643 6 maja 2011, 8:06

schmetterling Supermama
Gosia znowu się nerwów najadłaś sporo :/:/ ale naszczęście wszystko jest dobrze i tego się trzymajmy :) :) malutka pięknie Ci rośnie ,duża dziewuszka ,super bardzo się cieszę :D
a Pani doktor pewnie nadgorliwa ,wiesz jak to jest :D

Zgłoś nadużycie #1644 6 maja 2011, 8:08

schmetterling Supermama
a jeśli chodzi o te kosmetyki to się nie przejmuj,pewnie będą jeszcze inne konkursy :)
tak na pocieszenie Ci powiem że ja wygrałam te kosmetyki w poprzednim konkursie i ta emulsja do kąpieli przyszła mi cała rozlana,nie było tam żadnej folii zabezpieczającej ani nic ,nawet nie wiem czy nie jest jakaś zleżała itp,bo przecież otwarta była ,przez to mam wątpliwości i nie będę jej używać

Zgłoś nadużycie #1645 6 maja 2011, 8:22

Romka Fajna mama
Ciesze się Gosiu,że tak się skończyło! leżenie w szpitalu to ostateczność!Ja zaraz szykuje się na drugie prenatalne , a potem do mojej gin -mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze ;) Grzesiu kopie tak,że sama marzę,żeby miał mniej miejsca ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #1646 6 maja 2011, 8:25

gosias Fajna mama
Wiesz Aniu to już nawet nie chodzi o te kosmetyki ale o przegraną, jestem na forum od stycznia a nie tylko na czas konkrsu i w sumie angażuję się w to mocno, nawet chyba się uzależniłam! jeszcze wczoraj myślałam sobie, że odchodzę, ale jakoś tak...nie mogę się z Wami rozstac :) no cóż, nikt nie lubi przegrywac ale życie, niestety sprawiedliwe nie jest!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1647 6 maja 2011, 8:27

schmetterling Supermama

gosias napisał(a)

Wiesz Aniu to już nawet nie chodzi o te kosmetyki ale o przegraną, jestem na forum od stycznia a nie tylko na czas konkrsu i w sumie angażuję się w to mocno, nawet chyba się uzależniłam! jeszcze wczoraj myślałam sobie, że odchodzę, ale jakoś tak...nie mogę się z Wami rozstac :) no cóż, nikt nie lubi przegrywac ale życie, niestety sprawiedliwe nie jest!

No fakt samo to że tak długo tu jesteśmy,udzielamy się powinno być nagrodzone :) no ale nic ,nie przejmuj się i nawet nie próbuj nas opuszczać bo znajdę Cię i zobaczymy wtedy !!! :)

Zgłoś nadużycie #1648 6 maja 2011, 8:41

desdemona Zaprawiona w bojach
Ja nawet nie wiedzialam ze jest jakis konkurs...
Siedze tu z Wami i sie udzielam bo raz ze leze w domku (jak mus to mus) i nawet nie mam z kim pogadac, nie mam obecnie zadnej kolezanki w ciazy wiec zero wspolnych tematow,  a najwazniejsze ze sie wciagnelam, poznalysmy sie w jakis sposob wirtualnie, wymieniamy sie informacjami o sobie, naszych maluszkach i wspolnie czekamy na te nasze male szczescia  - nie wyobrazam sobie teraz zeby nie wchodzic na forum :D !
Chyba sie uzaleznilam... :)

Zgłoś nadużycie #1649 6 maja 2011, 9:01

gosias Fajna mama

schmetterling napisał(a)

No fakt samo to że tak długo tu jesteśmy,udzielamy się powinno być nagrodzone :) no ale nic ,nie przejmuj się i nawet nie próbuj nas opuszczać bo znajdę Cię i zobaczymy wtedy !!! :)

He, he :) :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1650 6 maja 2011, 9:04

gosias Fajna mama

Romka napisał(a)

Ciesze się Gosiu,że tak się skończyło! leżenie w szpitalu to ostateczność!Ja zaraz szykuje się na drugie prenatalne , a potem do mojej gin -mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze ;) Grzesiu kopie tak,że sama marzę,żeby miał mniej miejsca ;)

Ja tez miałam prenatalne i tez się denerwowałam, wszystko będzie dobrze :)
Hubert&Helena