Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1511 30 kwietnia 2011, 21:12

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a no szok, ale takie maluszki już mogą przeżyć poza brzuszkiem :) koleżanka odliczała właśnie do 26 tyg i jest teraz spokojna że gdyby coś nagle było nie tak to maluszek da sobie rade :)

ale przecież to maleństwa!! jak dłoń !! szok normalnie!! Jejku no... :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1512 30 kwietnia 2011, 21:15

gosias Fajna mama
Ja juz skończyłam 26tc w czwartek więc już trochę jestem spokojna w razie gdyby... odpukac....
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1513 30 kwietnia 2011, 21:35

olka2747 Gotowa na wszystko
Rzeczywiście, masakra, jak bym miała urodzić i zobaczyć takie maleństwo, to chyba bym zawału dostała. Tylko, że te maleństwa muszą wtedy leżeć w inchubatorze kilka miesięcy :(
Ale, żadnej z Nas nie może to spotkać :) Główki do góry.
A tak wogóle to byłam dziś na zakupkach i kupiłam 10 par bodów i czapeczkę taką słodka z uszkami. A te body takie maleńkie, szok :) i za wszystko 12 funtów :) oczywiście w sklepie!!!

Zgłoś nadużycie #1514 1 maja 2011, 8:55

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

wiecie co się dzisiaj dowiedziałam ?? że ja z moją siostrą bliźniaczką jesteśmy 7-mio miesięczne :| i że ja też mogę urodzić w 7 miesiącu czyli w czerwcu :( szok!! modlę się żebym donosiła do końca terminu moje Kropelki :|

Mi lekarz mówiła że lepiej urodzić w 7 miesiacu niż w 8 bo moga byc komplikacje i to powazne wiec lepiej zebys urodziła w 7 niż wczesniej i mialby byc to 8, ale zycze powodzenia, bedzie dobrze, nie martw sie na zapas :-)

Zgłoś nadużycie #1515 1 maja 2011, 8:55

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

wiecie co się dzisiaj dowiedziałam ?? że ja z moją siostrą bliźniaczką jesteśmy 7-mio miesięczne :| i że ja też mogę urodzić w 7 miesiącu czyli w czerwcu :( szok!! modlę się żebym donosiła do końca terminu moje Kropelki :|

Mi lekarz mówiła że lepiej urodzić w 7 miesiacu niż w 8 bo moga byc komplikacje i to powazne wiec lepiej zebys urodziła w 7 niż wczesniej i mialby byc to 8, ale zycze powodzenia, bedzie dobrze, nie martw sie na zapas :-)

Zgłoś nadużycie #1516 1 maja 2011, 17:30

olka2747 Gotowa na wszystko
A ja dziś byłam na wyprzedaży :) Jestem ogromnie zadowolona z zakupów. Kupiłam nowa pościel do łóżeczka z ochraniaczem na burty i kocyk do kompletu i dałam za to 8funtów. Jeansiki, ogrodniczki, komplety; bluzeczki plus ogrodniczki, 12 par bodów, kurteczka taka misiowata z uszkami na kapturze, 3 śliniaczki, butki, dwie czapeczki plus łapki i za te ciuszki dałam 9 funtów. Supppeerrrr :)

Zgłoś nadużycie #1517 1 maja 2011, 19:59

Konto usunięte
Olka to szalejesz z zakupami :D heh i słusznie, takie zakupy to sama przyjemność. Ja z taką ostateczną 'kolekcją' dla noworodka poczekam do czerwca, może początku lipca... póki co to tak na raty coś dostane, coś się kupi...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1518 1 maja 2011, 21:26

gosias Fajna mama
Matko jak wy tanio kupujecie w tej WB :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1519 1 maja 2011, 21:28

gosias Fajna mama
A zmieniając temat Ewka dawno się nie odzywała, pewnie jest już po i cieszy się ze swojej drugiej córeczki. Oby dała znac jak znajdzie siły.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1520 1 maja 2011, 23:53

gosia85 Świeżo upieczona
Kochane kobietki ja tylko wtrace. Mam doswiadczenie z pewnym sprzedawca na allegro, ktory sprzedaje artukuly dla kobiet w ciazy i maluszkow. Za to ze przeslal mi towar niezgodny z opisem zostalam wyzwana najgorszymi slowami jakie mozna sobie wyobrazic, zreszta nie ja sama, swiadcza o tym liczne negatywne komentarze. Najbardziej zabolalo mnie zdanie: Jak taka moze miec wogole dzieci. Porostu porazka. Pisze to zeby inne kobiety nie musialy sie zbednie denerwowac w ciazy czyjas glupota. Nazwa tego sprzedawcy to: MLODA_MAMA. Pozdrawiam Was

Zgłoś nadużycie #1521 2 maja 2011, 0:16

olka8922 Gotowa na wszystko
olka2747 to widze ze szalenstwo bylo z ciuszkami :D tyle rzeczy za taka smieszna sume... ja juz chlopaka namawiam zeby sie na car boot do Ketteringu przejechac ;) jak na razie ogladam rzeczy na ebayu i tez slyszalam ze duzo jest ciuszkow tanio w Primarku dobrej jakosci :)
margolcia nie panikuj, nie stresuj sie a dzieciaczki na pewno pozostana w brzuchu do konca ciazy ;) po co sie przejmowac na zapas? ja sie tak trzeslam do 12tygodnia, teraz bedac w 26tygodniu juz dalam sobie na luz ;) chociaz pewnie w polowie lipca znowu bede osrana chodzila :P
Aga W. ja tez jeszcze nic dla dziecka nie mam, tzn.mam pare ciuszkow ale kupilam je bo byla u nas w miescie wyprzedaz tylko w swieta wielkanocne, tak to jest w innym miescie.Pewnie zaczne kupowac na poczatku lipca.Juz sie doczekac nie moge, takie to malutkie i slodziutkie wszystko :) )
Gosia85 dzieki zainfo apropo tego allegrowicza.Ja na allegro nie kupuje, ale przekaze to kolezankom ktore tez sa w ciazy i korzystaja z allegro.
Ja juz przytylam 10kg :/ :/ :/ mam nadzieje ze 15kg nie przekrocze, chociaz sadzac po swoich kolacjach ciezko bedzie sie ograniczyc.Synus daje znac wieczorami, nieraz tak ze tatus widzi jak brzuch faluje :) musze sie wziac za siebie i zaczac czytac poradniki o pielegnacji noworodka i takie tam, bo duzo mam czasu ale jakos zabrac sie do tego nie moge a tygodnie leca jak glupie... we wtorek ide pobrac krew na obecnosc przeciwcial i poziom glukozy i musze wypelnic papiery zeby mi placili macierzyskie :)  pozdro! :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1522 2 maja 2011, 0:16

olka2747 to widze ze szalenstwo bylo z ciuszkami :D tyle rzeczy za taka smieszna sume... ja juz chlopaka namawiam zeby sie na car boot do Ketteringu przejechac ;) jak na razie ogladam rzeczy na ebayu i tez slyszalam ze duzo jest ciuszkow tanio w Primarku dobrej jakosci :)
margolcia nie panikuj, nie stresuj sie a dzieciaczki na pewno pozostana w brzuchu do konca ciazy ;) po co sie przejmowac na zapas? ja sie tak trzeslam do 12tygodnia, teraz bedac w 26tygodniu juz dalam sobie na luz ;) chociaz pewnie w polowie lipca znowu bede osrana chodzila :P
Aga W. ja tez jeszcze nic dla dziecka nie mam, tzn.mam pare ciuszkow ale kupilam je bo byla u nas w miescie wyprzedaz tylko w swieta wielkanocne, tak to jest w innym miescie.Pewnie zaczne kupowac na poczatku lipca.Juz sie doczekac nie moge, takie to malutkie i slodziutkie wszystko :) )
Gosia85 dzieki zainfo apropo tego allegrowicza.Ja na allegro nie kupuje, ale przekaze to kolezankom ktore tez sa w ciazy i korzystaja z allegro.
Ja juz przytylam 10kg :/ :/ :/ mam nadzieje ze 15kg nie przekrocze, chociaz sadzac po swoich kolacjach ciezko bedzie sie ograniczyc.Synus daje znac wieczorami, nieraz tak ze tatus widzi jak brzuch faluje :) musze sie wziac za siebie i zaczac czytac poradniki o pielegnacji noworodka i takie tam, bo duzo mam czasu ale jakos zabrac sie do tego nie moge a tygodnie leca jak glupie... we wtorek ide pobrac krew na obecnosc przeciwcial i poziom glukozy i musze wypelnic papiery zeby mi placili macierzyskie :)  pozdro! :)

Zgłoś nadużycie #1523 2 maja 2011, 11:55

schmetterling Supermama
a ja wczoraj posiedziałam w przeciągu,wieczorem zjadłam loda i oczywiście już mam kaszel ,gardło boli itp:/:/:/
jaki to człowiek głupi na stare lata hehe :d:d

Zgłoś nadużycie #1524 2 maja 2011, 12:23

Black_rose Supermama
oooo... to może herbatka malinowa na rozgrzanie? mnie uratowało picie jej w litrach na początku ciąży jak się przeziębiłam i odpukać do teraz przeziebienia nie było już. No ale jak tu odmówić sobie lodów ;) ? Za mną chodzi mrożona kawa...

Zgłoś nadużycie #1525 2 maja 2011, 13:34

wampirella Zaprawiona w bojach

olka8922 napisał(a)

Nie chcę cię martwić, ale jak w 26tc przytylaś juz 10 kg to jeszcze cię czeka drugie tyle :D ale nie przejmuj się. Ja już mam na plusie 20kg i 34tc.
Wampirella

Zgłoś nadużycie #1526 2 maja 2011, 14:53

wampirella ja tak naprawde licze sie z tym ze do 20kg moge dobrnac, ale jakos nie dopuszczam tego do mysli, nie chce w to wierzyc :D kurde, jem ananasy, jogurty naturalne, probuje na wieczor sie nie objadac a mimo to i tak albo jestem glodna albo tyje :/ no ale pocieszam sie faktem, ze przy karmieniu piersia traci sie na wadze (mam nadzieje :) ) OBY TE KILOGRAMY ZNIKALY PO CIAZY TAK SZYBKO JAK PRZYBYWAJA... to jak Ty jestes w 34tyg a przytylas 20kg to jeszcze moze z 2-3kg i chyba wiecej nie przytyjesz, bo na dobra sprawe mozesz juz urodzic za miesiac... :)

Zgłoś nadużycie #1527 2 maja 2011, 18:04

schmetterling Supermama
weźcie mnie nie załamujcie z tą wagą :)

Zgłoś nadużycie #1528 2 maja 2011, 18:58

Konto usunięte
hehe ja bym chciała żeby moja stanęła i już nie drgęła :P ale w cuda nie wierze...

Zgłoś nadużycie #1529 2 maja 2011, 19:23

nie ma co sie dolowac waga w ciazy, przeciez kazda kobieta tyje w ciazy.Po porodzie sie wszystko zrzuci :) kurde myslalam ze po 12tygodniu przestana mnie bolec piersi, a tu dupa, caly czas mnie bola.Nie mocno, ale jednak. A dzisiaj to juz w ogole bylam zdziwiona, bo z prawej piersi wycieklo mi troche siary, ale malutko.Czytalam ze jak na tym etapie ciazy dalej bola piersi to juz do konca ciazy beda bolaly. Jutro zaczynam 27 tydzien :)

Zgłoś nadużycie #1530 2 maja 2011, 19:32

Konto usunięte
no mnie też bolą caaały czas:/ ael fakt że się uspokoiło, w porównaniu z tym co na początku miałam to jest wręcz cudownie :)
przez pierwsze 4 miesiące to zwykłe kremowanie przeciwrozstępowe było torturą :)  
teraz już nie jest tak źle ale dokuczają... dlatego trochę karmienia się obawiam :/