Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1471 29 kwietnia 2011, 9:53

desdemona Zaprawiona w bojach
No i zapomnialam napisac - oprocz normalnych fotek z usg dostalam piekna fotke siusiaka mojego synka - z profilu, nie pozostawiajaca najmniejszej watpliwosci ze w brzuszku rosnie chlopczyk :D .
Strasznie mi sie smiac chce jak na nia patrze i sie zastanawiam czy mnie kiedys nie udusi jak mu pokaze to zdjecie :) .

Zgłoś nadużycie #1472 29 kwietnia 2011, 10:04

schmetterling Supermama
ale naprodukowałyście dziewczyny :)
dziękuję za wszystkie gratulacje :) :) ależ jestem szczęśliwa :D :D
a co do wagi mojej to nie że 3kg na plusie ,tylko 4 kg ostatnio plus kolejne 3 kg co razem daje pieprzone 7 kilosów :/ do końca to będę wielorybem takim konkretnym :( :( :( płakać mi sie chce :( :( :(

wenus ja tak samo jak dziewczyny odżałowałabym trochę kasy i pochodziła prywatnie bo z tego co widzę to ta Twoja lekarka to jakaś pseudo lekarka,serio.

Zgłoś nadużycie #1473 29 kwietnia 2011, 10:20

schmetterling Supermama
aha pytałyście o imię :)
Kiedyś sobie ustaliliśmy z chłopakiem że co by się nie działo a będzie dziewczynka to Wiktoria :D :D
no ale teraz to już nie wiem :) podoba mi się jeszcze Alicja,Julia,Aleksandra ale Ola ma moja siostra na imię ,no także jeszcze pomyślimy :)

Zgłoś nadużycie #1474 29 kwietnia 2011, 11:41

wenus1988 Gotowa na wszystko
No to już wszytsko wiadomo co u mnie, w sumie moze i nie wszystko... P. Doktor (prywatnie) badała długo, mierzyła wszystko dokładnie i solidnie ale co do czego nic nie powiedziała konkretnego tyle ze wszytsko sie prawidlowo rozwija i jest ok. Nie wiem ile waży ani mierzy chyba ze idzie to jakoś  z USG wyczytać co mi wydrukowała ale tyle tych przeróżnych dziwnych znaczków że nie wiem o co chodzi, nie wiem który to tydzień według USG ;/ Ale jak sie zapytałam o płeć powiedziała mi  że nie widzi siusiaka wiec pewnie dziewczyna ale nie ma 100% pewności i że nigdy jej nie będzie mieć, że okaże sie po urodzeniu... ehhh a ja nawet sie nie cieszę ani nic, po prostu co bedzie to będzie aby była zdrowa :-) Ale synka tez chce, a najlepiej żeby były to bliźniaki parka :-) wtedy byłabym zadowolona :-) Może to taki szok jakiś dopiero dlatego mocno sie nie cieszę... a nawet wogóle.
A i sie pytałam o dodatkowe wizyty prywatnie u niej to powiedziałą że powinnam zaufać swojemu lekarzowi i mam przychodzic tylko wtedy gdy mi karze... ehhh

kolejne USG przed porodem....;/;/

Zgłoś nadużycie #1475 29 kwietnia 2011, 11:56

schmetterling Supermama

wenus1988 napisał(a)

No to już wszytsko wiadomo co u mnie, w sumie moze i nie wszystko... P. Doktor (prywatnie) badała długo, mierzyła wszystko dokładnie i solidnie ale co do czego nic nie powiedziała konkretnego tyle ze wszytsko sie prawidlowo rozwija i jest ok. Nie wiem ile waży ani mierzy chyba ze idzie to jakoś  z USG wyczytać co mi wydrukowała ale tyle tych przeróżnych dziwnych znaczków że nie wiem o co chodzi, nie wiem który to tydzień według USG ;/ Ale jak sie zapytałam o płeć powiedziała mi  że nie widzi siusiaka wiec pewnie dziewczyna ale nie ma 100% pewności i że nigdy jej nie będzie mieć, że okaże sie po urodzeniu... ehhh a ja nawet sie nie cieszę ani nic, po prostu co bedzie to będzie aby była zdrowa :-) Ale synka tez chce, a najlepiej żeby były to bliźniaki parka :-) wtedy byłabym zadowolona :-) Może to taki szok jakiś dopiero dlatego mocno sie nie cieszę... a nawet wogóle.
A i sie pytałam o dodatkowe wizyty prywatnie u niej to powiedziałą że powinnam zaufać swojemu lekarzowi i mam przychodzic tylko wtedy gdy mi karze... ehhh
kolejne USG przed porodem....;/;/

ja bym nie mogła w takiej niepewności żyć :)
a wpisz sobie w wyszukiwarce skróty na usg czy coś takiego nie pamiętam i sobie sprawdzisz co to wszystko oznacza po literkach

Zgłoś nadużycie #1476 29 kwietnia 2011, 12:53

schmetterling napisał(a)

ja bym nie mogła w takiej niepewności żyć :)
a wpisz sobie w wyszukiwarce skróty na usg czy coś takiego nie pamiętam i sobie sprawdzisz co to wszystko oznacza po literkach

No i poszukałam troche znalazłam mnustwo tego obwód główki, długość nużek itp. i znalazłam wagę, wiec moja mała JULKA waży  dokładnie 658gram, nawet nie wiedziałam że tak dużo ;p ;p ale nie mam opisanego jaki jest wiek dziecka wg. USG ale wg miesiaczki to 24 tydzien i dwa dni. No i nie mam chyba ile ma długości jeszcze.

Zgłoś nadużycie #1477 29 kwietnia 2011, 13:07

schmetterling Supermama
to duża dziewucha :) u mnie jest 23 tydzień plus 3 dni i waga małej to 575 gram ,najmniejsza chyba z tego forum :(

Zgłoś nadużycie #1478 29 kwietnia 2011, 13:13

Konto usunięte
moje Kropelki są najmniejsze :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1479 29 kwietnia 2011, 13:42

schmetterling napisał(a)

to duża dziewucha :) u mnie jest 23 tydzień plus 3 dni i waga małej to 575 gram ,najmniejsza chyba z tego forum :(

jeszcze bedzie czas na rośnięcie, ja myślałam ze ja beda miała najmniejsze bo w koncu sama jestem malutka i chudziutka jedyne 42 kilo...;/

Zgłoś nadużycie #1480 29 kwietnia 2011, 13:43

Margolcia napisał(a)

moje Kropelki są najmniejsze :|

bo muszą dzielić sie na dwa :-) ale wyrosną na wielkie kobietki... bo pewnie to kobietki :) :) hehe

Zgłoś nadużycie #1481 29 kwietnia 2011, 13:56

Konto usunięte
heheh no zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #1482 29 kwietnia 2011, 15:43

paprotka25 Supermama
ja też szukałam skrótów z usg w necie, i stąd wiedziałam co jest co, teraz mi dr mówi ale wyniki na wypisie ze szpitala sama musiałam sobie rozszyfrować... z tym że ostatnio dr mi nie powiedział ile Młody waży, to nic dopytam 9 maja :)

Zgłoś nadużycie #1483 29 kwietnia 2011, 15:45

paprotka25 Supermama
Margolcia, nic się nie martw, Twoje maluchy jeszcze śmigną, wydaje mi się że przy bliźniakach mniejsza waga jest normą...

Zgłoś nadużycie #1484 29 kwietnia 2011, 15:56

Konto usunięte
z tą wagą u bliźniaczków to też słyszałam że mniejsza jest normą :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1485 29 kwietnia 2011, 16:56

Black_rose Supermama
Aniu twoja mała to jeszcze może podgonić. Z drugiej strony mniejsza kruszyna=bardziej obchodzone ciuszki ;) ma to swoje plusy...
Małgosiu twoje maluchy muszą się podzielić brzuszkiem to pewnie troszkę mniejsze będą - chociaż... kto wie... może nas zaskoczą :D
Wenus grunt, że wszystko jest dobrze :)

Zgłoś nadużycie #1486 29 kwietnia 2011, 21:41

gosias Fajna mama
Dziewczyny musze Wam coś opowiedziec, mieliśmy dziś chwilę grozy w domu, Hubcik spał więc i ja się trochę przespałam, aż obudziło mnie straszne bzyczenie, jeszcze czuję ciarki, patrze a w pokoju przy oknie szerszeń!!! Matko, szybko obudziłam Huberta, nie wiedziałam, czy uciekac, czy próbowac go dopaśc, ale był wielki, nic, w spokoju czekaliśmy, że sobie odleci, bo nie mógł się wydostac za firankę- na szczęście dla nas! udało mi się otworzyc szeroko drugą częśc okna i uffff, wyleciał! To było straszne, Hubert zachował zimną krew nawet nie pisnął (a czasem nawet muchy się boi), mój mały mężczynna. Nie wiem ,skąd się to wzięło, mam nadzieję,że się nie powtórzy!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1487 29 kwietnia 2011, 22:07

paprotka25 Supermama
u Ciebie był szerszeń a u mnie w ubiegłe lato szarańcza, brrr jak tylko sobie przypomnę to mi się słabo robi, słyszałam jakieś szeleszczenie ale nie wiedziałam co to, aż spojżałam na koszulkę mojego męza która leżała na kanapie, na niej siedziało to zielone paskudztwo, tak się rozdarłam że mąż mało nie wypadł z wanny i przybiegł mnie ratować, mój bohater. Niecierpie robactwa, fuj, uciekam nawet przed najmniejszym konikiem polnym... nie wspomnę o ćmie, oj jak wleci to nie chciałybyście znaleźć się na mojej drodze, uciekam i zatrzaskuje drzwi i nie wejdę do pokoju aż ktoś się jej nie pozbędzie...
Aż mnie zaczęło wszystko swędzieć jak pomyślałam o robakach...

Zgłoś nadużycie #1488 30 kwietnia 2011, 9:52

Konto usunięte
wiecie co się dzisiaj dowiedziałam ?? że ja z moją siostrą bliźniaczką jesteśmy 7-mio miesięczne :| i że ja też mogę urodzić w 7 miesiącu czyli w czerwcu :( szok!! modlę się żebym donosiła do końca terminu moje Kropelki :|

Zgłoś nadużycie #1489 30 kwietnia 2011, 10:29

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

u Ciebie był szerszeń a u mnie w ubiegłe lato szarańcza, brrr jak tylko sobie przypomnę to mi się słabo robi, słyszałam jakieś szeleszczenie ale nie wiedziałam co to, aż spojżałam na koszulkę mojego męza która leżała na kanapie, na niej siedziało to zielone paskudztwo, tak się rozdarłam że mąż mało nie wypadł z wanny i przybiegł mnie ratować, mój bohater. Niecierpie robactwa, fuj, uciekam nawet przed najmniejszym konikiem polnym... nie wspomnę o ćmie, oj jak wleci to nie chciałybyście znaleźć się na mojej drodze, uciekam i zatrzaskuje drzwi i nie wejdę do pokoju aż ktoś się jej nie pozbędzie...
Aż mnie zaczęło wszystko swędzieć jak pomyślałam o robakach...

też nienwidzę robali!! bleee!!
szerszenia miałam w tamtym roku ,tak głośno bzyczał że myślałam że to wibracje w telefonie ,serio,dopiero jak mi koło twarzy przeleciał to się skroiłam co to,okropieństwo.Dobrze że ojciec był to go zabił odrazu,bo ja oczywiście zwiałam.Najbardziej nienawidzę właśnie szerszeni i os,osy są okropne,boję się ich cholernie :(

Zgłoś nadużycie #1490 30 kwietnia 2011, 10:30

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

wiecie co się dzisiaj dowiedziałam ?? że ja z moją siostrą bliźniaczką jesteśmy 7-mio miesięczne :| i że ja też mogę urodzić w 7 miesiącu czyli w czerwcu :( szok!! modlę się żebym donosiła do końca terminu moje Kropelki :|

Nie ma reguły Małgośka,pewnie może się tak zdarzyć ale pamiętaj że nie musi !!