Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1391 28 kwietnia 2011, 10:27

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ale super :) też bym chciała takie maluchy mieć :)
jak będę kiedyś mieszkała w domku,nikt mi nad głową nie będzie siedział,czy też obok itp to będę miała całe stado zwierzaków :)
a co do konfliktu to u nas jest ale lekarka mi mówiła że przy porodzie podają przeciwciała w razie kolejnych porodów,bo podobno przy pierwszym porodzie nie ma się czego bać.
A luteina,to nawet nie wiem co to jest :) :)

luteina jest w postaci tabletek  do pochwowo i do ustnie :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1392 28 kwietnia 2011, 10:29

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

luteina jest w postaci tabletek  do pochwowo i do ustnie :)

na szczęście nie musiałam tego wiedzieć :D :D :D ale jak już napisałaś to niech Ci będzie :p

Zgłoś nadużycie #1393 28 kwietnia 2011, 10:31

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

na szczęście nie musiałam tego wiedzieć :D :D :D ale jak już napisałaś to niech Ci będzie :p

hahahah :D ja brałam luteinę w pierwszej ciąży na bóle brzucha nawet zostało mi całe pudełko także mogę oddać je komuś komu jest potrzebne :)

Zgłoś nadużycie #1394 28 kwietnia 2011, 10:33

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

hahahah :D ja brałam luteinę w pierwszej ciąży na bóle brzucha nawet zostało mi całe pudełko także mogę oddać je komuś komu jest potrzebne :)

mi nie potrzeba :)
a to Ty już byłaś w ciąży kiedyś? Przepraszam Cię za wścibskie pytanie ale nie kojarzę żebyś pisała o tym na forum ?? ?

Zgłoś nadużycie #1395 28 kwietnia 2011, 10:35

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

mi nie potrzeba :)
a to Ty już byłaś w ciąży kiedyś? Przepraszam Cię za wścibskie pytanie ale nie kojarzę żebyś pisała o tym na forum ?? ?

nie nie pisałam :| poroniłam w 18 tygodniu pojedynczą ciążę :( ale Bog mi wynagrodził to i dał mi teraz dwójkę Kropelek :)

Zgłoś nadużycie #1396 28 kwietnia 2011, 10:37

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

nie nie pisałam :| poroniłam w 18 tygodniu pojedynczą ciążę :( ale Bog mi wynagrodził to i dał mi teraz dwójkę Kropelek :)

:( :( :( ojojoj :( :( przepraszam że spytałam
no ale masz rację ,teraz masz podwójne szczęście i masz dbać o siebie !!!
:D

Zgłoś nadużycie #1397 28 kwietnia 2011, 10:40

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

:( :( :( ojojoj :( :( przepraszam że spytałam
no ale masz rację ,teraz masz podwójne szczęście i masz dbać o siebie !!!
:D

nie ma za co przepraszać :) w tamtym okresie miałam bardzo dużo stresu i to wpłynęło na ciążę od samego początku zajścia leżałam w szpitalu faszerowali mnie lekami a na dodatek miałam krwiaka przy łożysku :( a teraz obecna ciąża przechodzi fenomenalnie bez komplikacji i nawet nie byłam w szpitalu i oby tak do końca :D

Zgłoś nadużycie #1398 28 kwietnia 2011, 10:45

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

nie ma za co przepraszać :) w tamtym okresie miałam bardzo dużo stresu i to wpłynęło na ciążę od samego początku zajścia leżałam w szpitalu faszerowali mnie lekami a na dodatek miałam krwiaka przy łożysku :( a teraz obecna ciąża przechodzi fenomenalnie bez komplikacji i nawet nie byłam w szpitalu i oby tak do końca :D

Racja,lepiej myśleć o tym co będzie a nie cofać się w przeszłośc ,chociaż pewnie trudno:/
ALE już nie smutajmy się :) jak tam kociaki małe? była cesarka czy poród naturalny ?? :D

Zgłoś nadużycie #1399 28 kwietnia 2011, 10:46

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Racja,lepiej myśleć o tym co będzie a nie cofać się w przeszłośc ,chociaż pewnie trudno:/
ALE już nie smutajmy się :) jak tam kociaki małe? była cesarka czy poród naturalny ?? :D

hahahah :) naturalny byłam przy całym porodzie :D hahahah

Zgłoś nadużycie #1400 28 kwietnia 2011, 10:51

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

hahahah :) naturalny byłam przy całym porodzie :D hahahah

eee to już Twój poród nie powinien Cię w niczym zaskoczyć,zwłaszcza że kotka urodziła trzy a Ty masz dwójeczkę :D :D
też kiedyś miałam kotkę,rodziców w domu nie było a z siostrą wiedziałyśmy już że coś się kroi to ułożyłyśmy ją na fotelu w pokoju ,zamknęlyśmy drzwi i przez dziurkę od klucza się gapiłyśmy :D urodziła sliczne dwa kociaki,a rodzice jak wrócili to była masakra bo wiadomo jak fotel wyglądał po tym cudownym porodzie hehe :D
poźniej sąsiad je zlikwidował ,całą trójeczkę :(

Zgłoś nadużycie #1401 28 kwietnia 2011, 10:54

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

eee to już Twój poród nie powinien Cię w niczym zaskoczyć,zwłaszcza że kotka urodziła trzy a Ty masz dwójeczkę :D :D
też kiedyś miałam kotkę,rodziców w domu nie było a z siostrą wiedziałyśmy już że coś się kroi to ułożyłyśmy ją na fotelu w pokoju ,zamknęlyśmy drzwi i przez dziurkę od klucza się gapiłyśmy :D urodziła sliczne dwa kociaki,a rodzice jak wrócili to była masakra bo wiadomo jak fotel wyglądał po tym cudownym porodzie hehe :D
poźniej sąsiad je zlikwidował ,całą trójeczkę :(

ot sąsiad menda!! a jak moja Morgana kociła się to ja ją głaskałam i mówiłam do niej :D

Zgłoś nadużycie #1402 28 kwietnia 2011, 10:56

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ot sąsiad menda!! a jak moja Morgana kociła się to ja ją głaskałam i mówiłam do niej :D

o widzisz haha ,moja miała bezstresowy poród bez świadków :)

ale sąsiad już wącha kwiatki od spodu (sorki za wyrażenie)
a teraz rodzice mają takiego super szybkiego kota że nikt go nie złapie haha :D

Zgłoś nadużycie #1403 28 kwietnia 2011, 10:58

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

o widzisz haha ,moja miała bezstresowy poród bez świadków :)

ale sąsiad już wącha kwiatki od spodu (sorki za wyrażenie)
a teraz rodzice mają takiego super szybkiego kota że nikt go nie złapie haha :D

no moja kotka nie miała stresu  bo pani przy niej była :) to super że jest strusiem pędzi wiatrem :D

Zgłoś nadużycie #1404 28 kwietnia 2011, 11:00

Konto usunięte
a tak w ogóle to okociła 2 ciemne kociaczki( a sama Morgana jest cała czarna ) i jeden biało czarny :) teraz musze znaleźć ojca żeby płacił alimenty :D

Zgłoś nadużycie #1405 28 kwietnia 2011, 11:03

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

a tak w ogóle to okociła 2 ciemne kociaczki( a sama Morgana jest cała czarna ) i jeden biało czarny :) teraz musze znaleźć ojca żeby płacił alimenty :D

O kuźwa ,wiesz nie chcę być złym prorokiem ale ojaca możesz niestety nie znaleźć,albo wręcz przeciwnie może ich być więcej niż jeden :D ale wtedy alimentow więcej wytargasz haha :D

Zgłoś nadużycie #1406 28 kwietnia 2011, 11:04

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

O kuźwa ,wiesz nie chcę być złym prorokiem ale ojaca możesz niestety nie znaleźć,albo wręcz przeciwnie może ich być więcej niż jeden :D ale wtedy alimentow więcej wytargasz haha :D

hahahahahah dobre hahahahaha

Zgłoś nadużycie #1407 28 kwietnia 2011, 11:20

paprotka25 Supermama
To mi kotka się kiedyś okociła na wycieraczce przed domem, akurat wychodziliśmy do domu jeszcze wtedy z narzeczonym jak na naszych oczach urodziła kolejnego kociaka, nikt nawet się nie spodziewał że już urodzi a zresztą zawsze się gdzieś chowała.

Zgłoś nadużycie #1408 28 kwietnia 2011, 11:22

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

To mi kotka się kiedyś okociła na wycieraczce przed domem, akurat wychodziliśmy do domu jeszcze wtedy z narzeczonym jak na naszych oczach urodziła kolejnego kociaka, nikt nawet się nie spodziewał że już urodzi a zresztą zawsze się gdzieś chowała.

Widocznie byla tak dumna z siebie że musiała się pochwalić :)

Zgłoś nadużycie #1409 28 kwietnia 2011, 11:28

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Widocznie byla tak dumna z siebie że musiała się pochwalić :)

hahaha

Zgłoś nadużycie #1410 28 kwietnia 2011, 11:40

olka8922 Gotowa na wszystko
wampirella ja w poniedzialek zamowilam na ebayu Angelcare ale do odsluchiwania serduszka :) jeszcze nie przyszlo, takze nie wiem co to bedzie, ale w komentarzach ludzie to zachwalali ze slychac bicie serca i nawet na filmiku na youtubie dziewczyna takie same przyklada do brzucha i normalnie slychac... no zobaczymy czy sie sprawdzi :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)