Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1331 23 kwietnia 2011, 19:29

Black_rose Supermama
Ja też dziś z mężem chwyciliśmy się za ostatnie sprzątanie. Do tego pichcenie i pieczenie ciast. Potem sprzątanie na działce i tak mi zleciał dzień :) . Wszystkiego NAJ NAJ mamusie! Wsołych świąt!

Zgłoś nadużycie #1332 23 kwietnia 2011, 20:55

olka2747 Gotowa na wszystko
Heeehhe Wiem Olka dokąd się wybierasz, pewnie na car boot :) ja dopiero za tydzień :) Bo jutro do męża siostry. Ale następna na Car boot na 100%. Wessołych Świąt Mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #1333 23 kwietnia 2011, 22:15

wampirella Zaprawiona w bojach
Wesołych i mokrych mamy i te przyszłe!!!!
Wampirella

Zgłoś nadużycie #1334 24 kwietnia 2011, 16:37

olka8922 Gotowa na wszystko
olka2747 ta car boot :D dzisiaj bylam po 9rano z siostra i bylo stoisko z ciuszkami dla noworodkow,0-3miesiace,3-6,6-9... nakupowalam tyle ciuszkow nowych i takich jak nowe a zaplacilam tylko 4funty :) tak sie nimi jaram ze co chwila ogladam, takie male i takie ladne :) wole dziecku niz sobie kupowac, tak mnie sie spodobalo :) najlepszy jest kombinezonik brazowy renifera i kapciuszki w misie :) zakochalam sie w takich ciuszkach :) Wesolych Swiat Mamy :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1335 24 kwietnia 2011, 22:00

olka2747 Gotowa na wszystko
Olka8922. Ja tez nie mogę sie doczekać kiedy za tydzień wyruszę na car boot i tez nakupuję :) ahhh i to za grosze, prawie jak za darmo. Za wszystko mówisz dałaś cztery funty?Ceny są tam śmieszne, ja Ci powiem, że mi osobiście nie chciałoby sie stać tam pół dnia jak ci ludzie i zarobić np. 20 funtów, no ale to też frajda, zarówno dla nas i dla nich. Fajnie że tu są te car booty, przynajmniej rozrywka jest w weekend no nie ??

Zgłoś nadużycie #1336 25 kwietnia 2011, 23:34

olka2747 noo fajne sa car booty :) ja w sumie rzadko jezdze, bo w miescie gdzie mieszkam nigdy nie ma, tylko teraz w swieta bylo.Przewaznie jak jest to w Ketteringu (15min samochodem).A no za 4f to malutko, a kupilam za to 1pare skarpetek,3pary rekawiczek,1pare spodni,1pajacyk,1body,2czapeczki,1pare kapci i 1pajacyk a'la renifer ;) tyle ciuszkow, tyle frajdy za tak male pieniadze.A patrzalam na ebayu to tam jedna para body czy pajacyk do spania za 4f z przesylka :/ nakrecam chlopa zeby pojechac w ktorys weekend do tego Ketteringu, bo to niedaleko a zawsze jakas okazja sie trafi tylko teraz krucho z kasa, za 3tyg zaczna mi placic macierzynskie to bedzie mozna sobie na wiecej pozwolic :) daj znac jak cos kupisz ;) i powodzenia :)

Zgłoś nadużycie #1337 26 kwietnia 2011, 8:54

desdemona Zaprawiona w bojach
Uff swieta, swieta i po swietach...
Obzarta po kokardke nawet boje sie na wage wchodzic - a w czwartek do lekarki to pewnie sie okaze ze jakies 3 kilo do przodu, az boje sie myslec.
Za to juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc malego wierciocha z brzucha, posluchac i dowiedziec sie ile urosl :) .
A wszystkim ciezaroweczkom z Krakowa i okolic polecam 7-8 maja targi Mother& baby - mozna sobie zrobic usg 3D za darmo, dostac duzo roznych probek i zalapac sie na rozne akcje i promocje dla dzieci - szwagry w zeszlym roku byli i bardzo zachwalali wiec w tym roku nasza kolej.
Wiem ze jeszcze potem maja byc w Warszawie i Wroclawiu wiec gdyby ktoras miala blisko to mozna skorzystac.
U nas dodatkowo bedzie konflikt interesow bo w tym samym czasie bedzie Tuning Show ktorego moj maz od wielu lat nie opuszcza :) i chyba sie bedzie musial rozdwoic w tym roku hehe.

Zgłoś nadużycie #1338 26 kwietnia 2011, 9:30

schmetterling Supermama
ja aż taka obżarta to nie jestem :) jadlam w sumie w takich ilościach jak zawsze,nie mam nigdy dużego pola manewru przy stole świątecznym bo mało co mi smakuje :) sałatki jakieś,ciasto i owoce .Bo nie lubie jakiś mięs ,pieczeni ,wogóle bleee .

Zgłoś nadużycie #1339 26 kwietnia 2011, 10:13

Konto usunięte
Ja też jakoś się nie objadałam :) Kropelki dawały mi kopniaki nie zwracając co robię (kucam, stoję,siedzę) :) A w lany poniedziałek nawet im się oberwało :P bo dzieci mojej szwagierki lały wodę po moim brzuszku z pistoletów oczywiście symbolicznie :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1340 26 kwietnia 2011, 10:47

gosias Fajna mama

desdemona napisał(a)

Uff swieta, swieta i po swietach...
Obzarta po kokardke nawet boje sie na wage wchodzic - a w czwartek do lekarki to pewnie sie okaze ze jakies 3 kilo do przodu, az boje sie myslec.
Za to juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc malego wierciocha z brzucha, posluchac i dowiedziec sie ile urosl :) .
A wszystkim ciezaroweczkom z Krakowa i okolic polecam 7-8 maja targi Mother& baby - mozna sobie zrobic usg 3D za darmo, dostac duzo roznych probek i zalapac sie na rozne akcje i promocje dla dzieci - szwagry w zeszlym roku byli i bardzo zachwalali wiec w tym roku nasza kolej.
Wiem ze jeszcze potem maja byc w Warszawie i Wroclawiu wiec gdyby ktoras miala blisko to mozna skorzystac.
U nas dodatkowo bedzie konflikt interesow bo w tym samym czasie bedzie Tuning Show ktorego moj maz od wielu lat nie opuszcza :) i chyba sie bedzie musial rozdwoic w tym roku hehe.

Fajnie masz z tymi targami, szkoda, że w Toruniu nie ma.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1341 26 kwietnia 2011, 10:50

gosias Fajna mama
Ja też sie nie objadłam jakos mocno, z moją dietą :) Ale troche poszałałam z jedzeniem i okazało się, że wcale mi cukier nie skakał, pozwoliłam sobie nawet na babkę i czekoladkę :) Ja akurat mięsko lubię, dużo grilowaliśmy i takie pyszne polędwiczki  z grila jadłam, mniam. W lany poniedziałek tylko ja nie zostałam oblana, bo mój synek stwierdził, że mamusi nie wolno :) Mój bodyguard :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1342 26 kwietnia 2011, 11:56

paprotka25 Supermama
Ja pojadłam ale bez przesady :) zostało jeszcze troszkę ciasta więc zaraz sobie przekąsze. Wodą się nie laliśmy, tylko symbolicznie w mężem się pokropiliśmy, jak tradycja to tradycja. Wczoraj był obiad u nas, wszystko się udało, jedzonko wyszło pyszne, i nikt nie wyszedł głodny. :) Przez święta był tu straszny spokój, teraz pewnie znowu trzeba będzie nadrabiać po kilka stron... :) a mnie chyba dopada jakieś lekkie przeziębienie, bo od rana czuję sie jakoś nieswojo i boli mnie gardło, zaraz wyssam tabletke i mam nadzieję że nic poważnego się nie rozwinie....

Zgłoś nadużycie #1343 26 kwietnia 2011, 11:58

paprotka25 Supermama

gosias napisał(a)

Ja też sie nie objadłam jakos mocno, z moją dietą :) Ale troche poszałałam z jedzeniem i okazało się, że wcale mi cukier nie skakał, pozwoliłam sobie nawet na babkę i czekoladkę :) Ja akurat mięsko lubię, dużo grilowaliśmy i takie pyszne polędwiczki  z grila jadłam, mniam. W lany poniedziałek tylko ja nie zostałam oblana, bo mój synek stwierdził, że mamusi nie wolno :) Mój bodyguard :)

cieszę się Gosiu że cukier Ci nie skacze, mam nadzieję że tak zostanie i na kolejnej wizycie dr pozwoli Ci na trochę więcej swobody w jedzeniu :)

Zgłoś nadużycie #1344 26 kwietnia 2011, 12:11

desdemona Zaprawiona w bojach
No wlasnie ja tez sie nie objadalam jakos straaasznie ale poleglam na slodyczach - przyznaje sie :D . Do tej pory bardzo sie z nimi pilnowalam a w swieta jakos mnie pokonaly...
A swoja droga w czwartek pani doktor zobaczy moje wyniki z krzywej cukrowej - mialam trzypunktowa 75 mg - sama jestem ciekawa czy sa w porzadku.

Zgłoś nadużycie #1345 26 kwietnia 2011, 12:14

Konto usunięte

desdemona napisał(a)

No wlasnie ja tez sie nie objadalam jakos straaasznie ale poleglam na slodyczach - przyznaje sie :D . Do tej pory bardzo sie z nimi pilnowalam a w swieta jakos mnie pokonaly...
A swoja droga w czwartek pani doktor zobaczy moje wyniki z krzywej cukrowej - mialam trzypunktowa 75 mg - sama jestem ciekawa czy sa w porzadku.

na pewno wszystko będzie dobrze :) ja mam jutro wizytę i może W KOŃCU  dowiem się jakiej płci noszę Kropelki pod moim serduszkiem :D

Zgłoś nadużycie #1346 26 kwietnia 2011, 12:23

wenus1988 Gotowa na wszystko
Ja jutro ide pierwszy raz zrobic te badania na cukrzycę a w czwartek drugie USG może sie dowiem jaka płeć :-) Bo mój mąz w końcu chce sie dowiedzieć bo wcześniej nie zależało nam na tym by wiedzieć.. teraz czeka na wiadomośc bo niestety wyjechał i wróci za 1.5 mca...;/

Zgłoś nadużycie #1347 26 kwietnia 2011, 12:53

paprotka25 Supermama
Dziewczyny, trzymam kciuki żebyście poznały płeć dzieciaczków :)

Zgłoś nadużycie #1348 26 kwietnia 2011, 13:15

schmetterling Supermama
ja w czwartek może już poznam płeć :) NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!! :)

Zgłoś nadużycie #1349 26 kwietnia 2011, 14:11

Ja tez sie nie objadalam, probowalam jesc tak zeby sie nie najadac :) ja dzisiaj dzwonilam do recepcji apropo moich wynikow z krwi i SA W NORMIE :) takze wtedy jak mialam nieprawidlowe to chyba chwilowo.U mnie maly tez juz sie rozbrykal z kopniakami,wczoraj tatus widzial jak 2razy brzuch podskoczyl,przyzlozyl glowe do mojego brzucha i dostal 2kopy po bani :D ja na poczatku maja ide pobrac znowu krew ale to na przeciwciala i poziom glukozy.zamowilismy na ebayu urzadzenie do odsluchiwania serduszka, zobaczymy czy cokolwiek uda sie uslyszec. Schmetterling, Margolcia trzymam jutro i pojutrze kciuki :)

Zgłoś nadużycie #1350 26 kwietnia 2011, 14:11

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja w czwartek może już poznam płeć :) NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!! :)

właśnie te "MOŻE" mnie dobija :(