Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1311 22 kwietnia 2011, 10:55

Konto usunięte
ach Boże :( nie mogę chodzić!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1312 22 kwietnia 2011, 11:25

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ach Boże :( nie mogę chodzić!!

no coś Ty ,to może dzwoń do swojego lekarza !! ??

Zgłoś nadużycie #1313 22 kwietnia 2011, 11:30

Konto usunięte
ale to nie brzuch kurcze tylko biodro juz zlokalizowalam

Zgłoś nadużycie #1314 22 kwietnia 2011, 11:33

schmetterling Supermama
to może źle spałaś albo coś Ci tam wlazło poprostu.Kurcze no nie wiem :(

Zgłoś nadużycie #1315 22 kwietnia 2011, 11:35

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

to może źle spałaś albo coś Ci tam wlazło poprostu.Kurcze no nie wiem :(

ja tez nie wiem , jak chodzę to aż mnie z nóg ścina :|

Zgłoś nadużycie #1316 22 kwietnia 2011, 11:36

Konto usunięte
żebym się tylko kur.a nie przewróciła bo będzie bieda na święta :(

Zgłoś nadużycie #1317 22 kwietnia 2011, 11:56

Konto usunięte
biodro czy nie biodro dzwoń do lekarza i chociaż zapytaj co możesz wziąść przeciwbólowego bo przecież nie będziesz chodzić i się męczyć... 
pewnie przejdzie samo (flaki nam się przestawiają to i dokuczać pewnie coś może) ale nie sposób się tak męczyć.
a jak leżysz to jest lepiej? może poleż z pół dnia, książka w rękę i może przejdzie...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1318 22 kwietnia 2011, 11:58

Konto usunięte
ja jakoś w 15 tygodniu miałam taką masakrę że oddechu złapać nie mogłam z bólu, męczyłam się z 3 dni i już miałam iść do lekarza i przeszło. Młody mi wszystko podeptał w środku a ja się czułam jakbym miała połamane żebra i przy okazji lewe biodro :)

Zgłoś nadużycie #1319 22 kwietnia 2011, 13:49

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

biodro czy nie biodro dzwoń do lekarza i chociaż zapytaj co możesz wziąść przeciwbólowego bo przecież nie będziesz chodzić i się męczyć... 
pewnie przejdzie samo (flaki nam się przestawiają to i dokuczać pewnie coś może) ale nie sposób się tak męczyć.
a jak leżysz to jest lepiej? może poleż z pół dnia, książka w rękę i może przejdzie...

Aga jak leżę to nie mogę znaleźć pozycji żeby ułożyć tą nogę (sorry za słownictwo) jakby mnie skurcz łapał za biodro :(

Zgłoś nadużycie #1320 22 kwietnia 2011, 14:08

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

Dziewczyny boli mnie od kilku godzin prawy bok z tyłu- tak jakby okolice nerki. Zmienia się w zależności od pozycji ciała jaką mam (teraz np. siedzę pokracznie przechylona na lewo :/ i trochę mi lepiej). To się powtarza już od dobrych kilku dni prawie codziennie.  Myślicie, że to mała naciska na coś i dlatego tak boli? No bo gdyby to było coś z nerką (jakiś zastój moczu, piasek itp.) to chyba by bolało cały czas, a nie tylko od czasu do czasu? Kurcze boli :( (((( Wizytę mam u lekarza w środę rano dopiero :/ Myślicie, że no-spa pomoże?

wiesz co jakiś czas temu też tak miałam, nawet podpytywałam mojego przyszłego szwagra co jest w tym miejscu i dlaczego boli ( jest fizjoterapeutą) no i mi powiedział co to z tym że kurcze mam skleroze i nazwy nie pamiętam, bynajmniej powiedział że w ciąży nie można tego naprawiać, bo może tylko zaszkodzić, ale sprezentował mi piłkę gimnastyczną do siedzenia, i nie boli, nawet jak mnie czasem żebra strasznie bolą i nie mogę wysiedzieć na kanapie albo fotelu to na niej siadam i jest po chwili lepiej, inaczej rozkłada się ciężar ciała i nie boli :)

Zgłoś nadużycie #1321 22 kwietnia 2011, 14:16

paprotka25 Supermama
pytałam wczoraj dr co mogę brać bo mnie w nocy nie łapią jako takie skurcze tylko tak mnie "mierzwi" w łydkach i nie mogę ich ułożyć, powiedział że mogę spokojnie brać magnez albo kupić sobie aspargin.
Sadziłam przed wczoraj kwiatki na balkonie do trzech długich donic, i przez ok godz kucałam, teraz mam jakieś dziwne zakwasy chyba, boli jakby w pachwinach jak chodzę... chyba muszę jakoś przeczekać ten ból...  

Zgłoś nadużycie #1322 22 kwietnia 2011, 14:56

Konto usunięte
ah aż mi się przypomniało jak mnie męczył mój ból. to jak leżałam bez ruchu w jednej pozycji to było ok, ale leciutki ruch w jakąkolwiek strone i koniec... 
współczuje i mam nadzieje że szybko przejdzie...

Zgłoś nadużycie #1323 22 kwietnia 2011, 14:58

Black_rose Supermama
rany boskie to dziecko to potrafi dać człowiekowi popalić... przeszedł mi w końcu ten ból wczoraj sam z siebie, natomiast dziś 2h znowu bolało (teraz nie). Także pewna jestem już, że to nerwoból - mała musi się czymś mi wciskać w nerkę/mięśnie/kręgosłup? No nie wiem, ale boli jak diabli czasem. Paprotko dzięki za pomysł z tą piłką! Postaram się przebiedować jakoś do tej środy (może akurat się nie wścieknie dzidzia i da mi jakoś funkcjonować) i przemagluję lekarza co robić jak mała tak naciska :/no przecież coś się musi dać zrobić... cokolwiek... bo potem to może jeszcze bardziej boleć -dziecko rośnie :/... 
Margolciu mam nadzieję, że czujesz się lepiej! Naprawdę współczuję < przytul > Paula - jak tam Twoje samopoczucie? Też liczę, że lepiej... Ah... te dzieciaki...

Zgłoś nadużycie #1324 22 kwietnia 2011, 15:50

olka8922 Gotowa na wszystko
Black_Rose mi na szczescie chyba tez przechodzi z ta nerka (albo i to nie nerka), dzisiaj w nocy bylo duzo lepiej i czuje to tylko nieraz.A z pilka tez slyszalam, ze jest dobra, moja siostra ma i mowila ze jest dobra na bole. Kolezanka tez polecala :) pewnie dzidzius z nudow ze go nikt nie zaczepia staje gdzies i cisnie w nasze narzady ;) pozdrawiam :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1325 23 kwietnia 2011, 14:37

Konto usunięte
sałatka z chrzanem... mniam! cały rok na nią czekałam i już wyjadam u rodziców :P  
co tu dzisiaj taka cisza? wszystkie w kuchni albo na dworze - taka śliczna pogoda :D

Zgłoś nadużycie #1326 23 kwietnia 2011, 15:23

taka cisza bo sie swieta... i baby pewnie przy garach pichca :) Wesolych Swiat Wielkanocnych, Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa dla wszystkich forumowiczek :) ja dzisiaj bede robila salatke, a moj facet zurek ;) idziemy do mojej siostry i wracamy w poniedzialek :) pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #1327 23 kwietnia 2011, 15:56

Konto usunięte
no ja już mam święta :D wszystko zrobiłam :D podzieliłam się obowiązkami z mężem ja w kuchni on dom sprzątał :D zeszło nam wczoraj do 1 w nocy :| biodro już nie boli tak mocno jak bolałao :) ufff :D
Wesołych Świąt Dziewczyny :D

Zgłoś nadużycie #1328 23 kwietnia 2011, 16:07

Konto usunięte
no tak, gary i gary :D
dobrze że biodro mniej dokucza!
No to Wesołych Świąt i smacznych jajców :D i wszystkiego dobrego dla naszych brzuszków !!

Zgłoś nadużycie #1329 23 kwietnia 2011, 17:15

nasze brzuszki teraz maja najlepiej bo wszystkie dobre dania ida wprost do nich :) dzieciaczki zasmakuja nowe posilki :) ja ide pichcic o 18 do siostry i zaczna sie swieta :) jutro o 9rano jedziemy na wyprzedaz, taka ogolna, ludzie wystawiaja swoje rzeczy, nowe i uzywane i jest tam wszystko, rozejrzymy sie cos dla maluszka x)

Zgłoś nadużycie #1330 23 kwietnia 2011, 19:10

paprotka25 Supermama
ja wczoraj zrobiłam sałatkę, upiekłam ciasta, śledziki zrobiła moja mama więc ja już nie musiałam. Dzisiaj tylko mężuś poodkurzał i umył podłogi a ja ogarnęłam kuchnie po wczorajszym gotowaniu...
Jutro jedziemy na śniadanie i obiad do mojej mamy a w poniedziałek u nas obiad.
Jak jutro wórcimy do domku to ugotuję rosołek i zamarynuje sobie mięsko na pieczeń, a w poniedziałek tylko obiorę ziemniaczki :) będe mogła dłużej pospać :)

Wesołych Świąt Mamusie :)