Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #13091 15 września 2011, 12:00

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

no,śpi :) Rana po cc swędzi mnie dzis jak diabli;/ Czyżby zmiana pogody?

no ma padać i być zimniej, ale to pewnie efekt gojenia się bardziej ;)

Zgłoś nadużycie #13092 15 września 2011, 13:46

Black_rose Supermama

Romka napisał(a)

Dzień dobry! Od rana drałowałam do ośrodka na pobranie krwi Małego -znów oznaczenie bilirubiny.Nie wiem, co mam za dziwne dziecko, wózek wcale go nie usypia.Smoczka nie chce,więc beczy;/W domu wypił troszkę szucznego mleka, a potem wszystko zwrócił;/ Dokładnie na kilka rzeczy, w tym na spiworek,więc pralka chodzi ;) Wczoraj spokojny dizeń, więc dzis musi brykać ;)

do smocza to się może jeszcze przekona :) Młoda nie dała sobie go wcisnąć przez 2 miechy a teraz proszę-łapie aż miło :D

Zgłoś nadużycie #13093 15 września 2011, 13:48

Black_rose Supermama

mamaela napisał(a)

nic nadzwyczajnego :) ale z synem było tak samo, całą ciążę na usg mi mówili średnie dziecko, a jak przyszło co do czego to 4 kg chłopak miał. Ja urodziłam się 4 kg, mąż jeszcze większy to może taki już nasz urok genetyczny :) Ale dysproporcje duże- z głowki 39 tc, z brzuszka- 40 tc a z długości kości udowej- 41 tc- czyli długonoga dziewczynka, z ciałkiem , ale dość małą główką :) ech jak mój syn :) On też 4 kg, przy raptem 54 cm ale strasznie długich nogach i stopach :)

te nogi to śmieszne dzieci mają :D młoda miała nie dość, że długaśne, chude z ogromnymi stopami to jeszcze tak krzywe jakby na beczce całą ciążę siedziała ;)

Zgłoś nadużycie #13094 15 września 2011, 15:48

Konto usunięte
Romka, to widze ze moj Diabelek wcielony nie jest wyjatkiem jesli chodzi o arie operowe w wozku ? :P jakos tez specjalnie go to nei usypia...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #13095 16 września 2011, 9:28

Palonka83 Zadomowiona
hejka dziewczyny wiem ze juz wszystkie macie swoje dzieciatka na swiecie,tak wiec licze na wasza pomoc...wczoraj odszedl mi czop sluzowy cgyba-galaretowata substancja dosc sporo o krwisto-brunatnym kolorze,mialam jakis czas male nieregularne skurcze no i przeszly...hmm jak dlugo ppo odejsciu ow czopa moge czekac na porod ?? wczoraj minal mi termin,a wdodam ze w poniedzialek mialam wykonany masaz szyjki...juz troche sie niepokoje moze cos nie tak jest z mym malenstwem ?? jejku pomozcie
Palonka

Zgłoś nadużycie #13096 16 września 2011, 9:45

Palonka83 Zadomowiona
Mialam 5 usg i wszystko zawsze bylo dobrze!wydaje mi sie ze troszke schizuje juz :) ale jak tak siedze,czekam na ta chwile to rozne mysli mnie dopadaja
Palonka

Zgłoś nadużycie #13097 16 września 2011, 9:51

Palonka83 Zadomowiona

editwil napisał(a)

Ale to naprawdę normalne, zwłaszcza jak już termin mija. Nic się nie stresuj- wyjść na pewno wyjdzie, jeśli nie dziś to za 3 dni. Pomyśl sobie tak " dostałam bonus na dodatkowy odpoczynek i aby jeszcze mieszkanko wysprzątać"

No w sumie to masz racje :) dopiero 1 dzien po terminie..wyskocze spacerkiem na male zakupy moze cos dopomoge!
Palonka

Zgłoś nadużycie #13098 16 września 2011, 20:34

agf Supermama
Oj, pusto tu dziś... No cóż, z sierpniowych to już chyba żadna się nie ostała ;)

Zgłoś nadużycie #13099 16 września 2011, 22:13

mamaela Supermama
no puścizna tu :)