Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #12891 6 września 2011, 9:46

snoopy90 Fajna mama

Romka napisał(a)

Witajcie dziewczyny!Dopiero teraz mam chwilę, by napisac kilka słów.30 sierpnia zgłosiłam się do szpitala.Zrobili mi badania -usg wskazywało,ze Grzesiu ma 4.050! Po dwoch godzinach badanie przez ordynatora - nie chciał się zgodzic na cc bez konsultacji laryngologa, ale gdy dowiedział się,że miałam juz cesarke , a Grześ taki duży stwierdził,że samej nie da mi się męczyć.I na drugi dzień miałam cesarkę ;) Znieczulenie w kręgosłup, ciśnienie spadalo mi straszecznie -zarejestrowałam 70/30.Na szczęście anestezjolog jak z Lesnej Góry :) :) Wszystko tłumaczył i czułam,że jest mi życzliwy.W ogóle jestem zadowolona z opieki.Mielismy wyjść juz w sobotę,ale niestety mały dostał żółtaczki i wypuscili nas dopiero dziś.Karmie piersią :)

super :D i kolejna mama karmioca piersią :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #12892 6 września 2011, 9:48

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

nie powiedzial ile tylko takim tekstem do mnie :"a Pani mi zapłaci za cesarkę ?? " a ja do niego:"absolutnie!! mam płacić za coś co i tak będę mieć ?? !!"

no patrz jaki doktorek dobrze juz masz to za soba :D byle tylko kase w łape brac,niejedna pewnie zaplaciła i zaplaci:/

Zgłoś nadużycie #12893 6 września 2011, 9:49

snoopy90 Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

cześć kobietki :) dzisiaj wróciliśmy do domu z Szymusiem :) w środe zostałam w szpitalu, a o 2:20 01.09. urodziłam :) i Młody jednak nie jest sierpniowy :) wyszlibyśmy już w sobote ale Mały miał żółtaczke i 3 dni musiałam go naświetlać, ale dzisiaj przyszły wyniki kolejnych badań i były już dobre i nas wypuścili :) postaram się poczytać co u Was ale widze że sporo stron, jak możecie napiszcie w skrócie co u Was :) fotke i więcej info napisze jutro a teraz musze się nacieszyć że jestem już w domku :) buziaczki

Gratulacje :D mały bedzie miał urodziny w pierszy dzien szkoły :D

Zgłoś nadużycie #12894 6 września 2011, 9:56

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

zastanawiam się co mogę dać mężowi że by lepiej się poczuł...

pewnie wirus jakis cholerny moja siostra tez chora az sie boje zeby mnie nie zarazila

Zgłoś nadużycie #12895 6 września 2011, 10:39

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

bezczelny gnojek... człowiek aż by chciał na forum napisać imię i nazwisko jego...

ale może na portlach gdzie się wystawia opinie o lekarzach warto np:
http://www.znanylekarz.pl/

Zgłoś nadużycie #12896 6 września 2011, 10:42

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

Witajcie dziewczyny!Dopiero teraz mam chwilę, by napisac kilka słów.30 sierpnia zgłosiłam się do szpitala.Zrobili mi badania -usg wskazywało,ze Grzesiu ma 4.050! Po dwoch godzinach badanie przez ordynatora - nie chciał się zgodzic na cc bez konsultacji laryngologa, ale gdy dowiedział się,że miałam juz cesarke , a Grześ taki duży stwierdził,że samej nie da mi się męczyć.I na drugi dzień miałam cesarkę ;) Znieczulenie w kręgosłup, ciśnienie spadalo mi straszecznie -zarejestrowałam 70/30.Na szczęście anestezjolog jak z Lesnej Góry :) :) Wszystko tłumaczył i czułam,że jest mi życzliwy.W ogóle jestem zadowolona z opieki.Mielismy wyjść juz w sobotę,ale niestety mały dostał żółtaczki i wypuscili nas dopiero dziś.Karmie piersią :)

No najważniejsze, że już masz Grzesia- gratulacje!! Ale chłop :) A to jak on badał cię i blizny po cesarce nie widział- ciekawe ??   Następny żółtaczkowy chłopczyk- jak u Paprotki :) niech synek zdrowo rośnie :)

Zgłoś nadużycie #12897 6 września 2011, 10:43

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

zastanawiam się co mogę dać mężowi że by lepiej się poczuł...

no dietka chyba- czyli nie za tłusto, nie słodko, może jakaś herbatka ziołowa. Ciekawe co go złamało tak ??

Zgłoś nadużycie #12898 6 września 2011, 10:46

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Ela nowy avatarek ... ślicznie ślicznie :)

no brzusio optycznie urosło, ale co najśmieśniejsze w obwodzie cały czas jest 100 cm od miesiąca- poprostu zdecydowanie zmienił się kształt brzuszka a nie obwód :)

Zgłoś nadużycie #12899 6 września 2011, 11:01

mamaela Supermama
cześć Mamusie :) ja po wyjątkowo spokojnej nocy, ulewa u mnie się skończyła ok22, więc noc spokojna była. Nawet się wyspałam, tylko 1 pobudka na siusiu i walkę z komarami, ktore mi bzykały :) Rano po wyprawieniu chłopaków wróciłam do łożka i spałam do 9.30- ech póki mogę :) Potem pół godzinki spaceru z psem po mokrych polach- stopy mokre, ale fajnie się chodziło i oczywiście od razu stopy bez opuchlizny. Po spacerze śniadanko i teraz sobie chwilkę poczytam, a potem coś porobię- tylko co ??

Zgłoś nadużycie #12900 6 września 2011, 11:03

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

no brzusio optycznie urosło, ale co najśmieśniejsze w obwodzie cały czas jest 100 cm od miesiąca- poprostu zdecydowanie zmienił się kształt brzuszka a nie obwód :)

ja swojego juz od miesiaca nie mierzylam :D i niewiem chyba tez tylko kształt sie zmienil :D

Zgłoś nadużycie #12901 6 września 2011, 11:04

agf Supermama

Romka napisał(a)

No to Romka pokaźny chłopiec ten Grzesiu! Gratulacje i niech się wam dobrze układa :)

Zgłoś nadużycie #12902 6 września 2011, 11:08

agf Supermama
Witam, ja za wcześnie wczoraj się ucieszyłam  tej w miarę poukładanej nocy, bo dziś od 2 do 6 nie spaliśmy :( Co chwila jedenie, chodzenie, noszenie, smoczek, ckawki, próby położenia do kołyski, po 10 minutach znowu płacz, znowu jedzenie itd. Przez te 4 godziny nie wiem ile razy jadł, bo jadł krótko, usypiał tak, ze byłam pewna, ze już będzie spał, a tu klops. Niewyspana jestem koszmarnie...

Zgłoś nadużycie #12903 6 września 2011, 11:10

agf Supermama
Wczoraj położna nie przyszła, może nam się coś pomotało, pewnie dziś przyjdzie, pewnie lada moment. Potem po 16 mamy odwiedziny babci i cioci męża. Męcą mnie te odwiedziny strasznie... Wiecie, że od czasu jak przysliśmy ze szpitala (tydzień) nie było dnia żeby kogoś u nas nie było? Co prawda jak przyjeżdża moja mama czy teściowa to prywożą obiady, więc o tyle łatwiej, ale mimo to czasem mam już nerwa...

Zgłoś nadużycie #12904 6 września 2011, 11:11

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Witam, ja za wcześnie wczoraj się ucieszyłam  tej w miarę poukładanej nocy, bo dziś od 2 do 6 nie spaliśmy :( Co chwila jedenie, chodzenie, noszenie, smoczek, ckawki, próby położenia do kołyski, po 10 minutach znowu płacz, znowu jedzenie itd. Przez te 4 godziny nie wiem ile razy jadł, bo jadł krótko, usypiał tak, ze byłam pewna, ze już będzie spał, a tu klops. Niewyspana jestem koszmarnie...

Natanek dał wam wczoraj popalić :D moze urok ktos rzucił ?? wierzysz w takie cos ??

Zgłoś nadużycie #12905 6 września 2011, 11:15

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

Natanek dał wam wczoraj popalić :D moze urok ktos rzucił ?? wierzysz w takie cos ??

Nie wierzę :) Ale czerwonych wstążeczek nie mam to kto wie ... ? ;)

Zgłoś nadużycie #12906 6 września 2011, 11:17

snoopy90 Fajna mama
pamietam kolezanka tez nie wierzyla a jak jej mala plakała caly czas to zawiesila wstazke do spokoju i sciagała urok oblizujac dziecko i plując przy czym mruczła jakąś rymowanke :D tez niewierze ale kto wie :D :D

Zgłoś nadużycie #12907 6 września 2011, 11:25

Karolinia Supermama

snoopy90 napisał(a)

pamietam kolezanka tez nie wierzyla a jak jej mala plakała caly czas to zawiesila wstazke do spokoju i sciagała urok oblizujac dziecko i plując przy czym mruczła jakąś rymowanke :D tez niewierze ale kto wie :D :D

Bleeeeeeeeh;P Masakra :P To ja już wolę profilaktycznie wstążęczkę zawiesić ;) A co do odwiedzin to ja zapowiedziałąm dla Pawła już że w szpitalu chcę widzieć tylko jego, a w domu jak dojdę do siebie to zaczniemy odwiedki, a ak nie będę tel odbierać od nikogo ani nikomu otwierać niech się wypchają ;p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #12908 6 września 2011, 11:41

snoopy90 Fajna mama
ja w szpitalu tez chce tylko mojego,ewentualnie moich rodziców i siostre a pewnie wyjdzie inaczej

Zgłoś nadużycie #12909 6 września 2011, 11:58

Romka Fajna mama

mamaela napisał(a)

No najważniejsze, że już masz Grzesia- gratulacje!! Ale chłop :) A to jak on badał cię i blizny po cesarce nie widział- ciekawe ??   Następny żółtaczkowy chłopczyk- jak u Paprotki :) niech synek zdrowo rośnie :)

widzial,ale dopiero mu powiedzieli,że pierwsza też z powodu dużego dziecka.potem dwa razy rodziłam normalnie,bo dziewuszki miały 3 kg.poniewaz Grzesiu też wielki milo,że pomyślał.
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #12910 6 września 2011, 12:09

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

dla mnie to głupie poprostu jest. nie wierzę w takie bzdury. A `dziecko płakało bo pewnie miało jakiś powód, tylko rodzice nie umieli go poprostu zrozumieć :)