Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #12851 5 września 2011, 17:07

Konto usunięte
teraz wyczaiłam córcię :) jak się kręci i jest najedzona i przebrana to poprostu chce na rece :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #12852 5 września 2011, 17:14

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Fajnie Margolcia że Kropelkli rosną zdrowo ;) Nooo, Ania to już sie robi dziewoja!! :D Nie mówiąc o Arturku;D

tak bardzo się cieszę że córcia przybiera na wadze :)

Zgłoś nadużycie #12853 5 września 2011, 17:15

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Fajnie Margolcia że Kropelkli rosną zdrowo ;) Nooo, Ania to już sie robi dziewoja!! :D Nie mówiąc o Arturku;D

Karolina to Ty będziesz rodzić na Warszawskiej w Białymstoku ??

Zgłoś nadużycie #12854 5 września 2011, 17:15

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

no tak i kombinuj aż cała noc Ci zejdzie...

z czasem może nauczysz się rozróżniać o co im chodzi? ponoć nawet charakter płaczu może o tym świadczyć ?? no kurna trzeba kombinować ;)

Zgłoś nadużycie #12855 5 września 2011, 17:16

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

tak bardzo się cieszę że córcia przybiera na wadze :)

no pewnie, że dobrze bo ona taka malusieńka była,ale jak wyskoczy to ani się obejrzysz jak będziesz miała słodką, tłuściutką panieneczkę w domku :)

Zgłoś nadużycie #12856 5 września 2011, 17:20

Karolinia Supermama

Margolcia napisał(a)

Karolina to Ty będziesz rodzić na Warszawskiej w Białymstoku ??

Taką mam nadzieję ;) W czw idę do gin i pewnie już będzie mi sugerować jakąś datę konkretną...
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #12857 5 września 2011, 17:24

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Taką mam nadzieję ;) W czw idę do gin i pewnie już będzie mi sugerować jakąś datę konkretną...

to przygotuj pampersy i chusteczki bo tego nie zapewnia szpital :)

Zgłoś nadużycie #12858 5 września 2011, 17:26

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

no pewnie, że dobrze bo ona taka malusieńka była,ale jak wyskoczy to ani się obejrzysz jak będziesz miała słodką, tłuściutką panieneczkę w domku :)

no liczę na to ale powiem C ze juz "czuć" ze sie trzyma córkę na rękach :)

Zgłoś nadużycie #12859 5 września 2011, 17:27

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

z czasem może nauczysz się rozróżniać o co im chodzi? ponoć nawet charakter płaczu może o tym świadczyć ?? no kurna trzeba kombinować ;)

tez slyszalam wlasnie ze po placzu mozna rozpoznac co dolega maluszkowi

Zgłoś nadużycie #12860 5 września 2011, 17:30

Karolinia Supermama
To wiem ;) Jak pojadę to wypytam dokładnie moją gin. A jak wogóle Twoje wrażenia po porodzie ?? Ciebie chyba ordynator ciął co ??

Zgłoś nadużycie #12861 5 września 2011, 17:33

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

To wiem ;) Jak pojadę to wypytam dokładnie moją gin. A jak wogóle Twoje wrażenia po porodzie ?? Ciebie chyba ordynator ciął co ??

nie wspominaj mi o tym hu** :)

Zgłoś nadużycie #12862 5 września 2011, 17:38

Konto usunięte
dziad jeden chciał zebym mu zapłaciła za cesarkę 8)

Zgłoś nadużycie #12863 5 września 2011, 17:42

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

dziad jeden chciał zebym mu zapłaciła za cesarkę 8)

no co ty ?? to wieprzek :D :D ile chcial ??

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #12864 5 września 2011, 17:56

Karolinia Supermama
Poważnie ?? !! I to Twój lekarz prowadzący!! Ostro... Ciekawe do kogo ja trafię... Kurczę tak bardzo chciałam sama, miałam położną i dupa z tego;/ Muszę ze swoją gin wywiad przeprowadzić...

Zgłoś nadużycie #12865 5 września 2011, 18:03

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

no co ty ?? to wieprzek :D :D ile chcial ??

nie powiedzial ile tylko takim tekstem do mnie :"a Pani mi zapłaci za cesarkę ?? " a ja do niego:"absolutnie!! mam płacić za coś co i tak będę mieć ?? !!"

Zgłoś nadużycie #12866 5 września 2011, 18:03

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Poważnie ?? !! I to Twój lekarz prowadzący!! Ostro... Ciekawe do kogo ja trafię... Kurczę tak bardzo chciałam sama, miałam położną i dupa z tego;/ Muszę ze swoją gin wywiad przeprowadzić...

potem taki nieprzyjemny był do mnie przez cały pobyt

Zgłoś nadużycie #12867 5 września 2011, 19:00

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

potem taki nieprzyjemny był do mnie przez cały pobyt

no rany ale gnój- człowiek chodził do niego, płacił za wizyty i jeszcze chce w państwowym szpitalu żeby płacić za coś co i tak musi być zrobione- aż się chce na takiego skargę złożyć....

Zgłoś nadużycie #12868 5 września 2011, 19:26

mamaela Supermama
nie wiem jak u Was, ale u mnie przeszła koło 18 burza i deszcz z takim niezbyt dużym gradem. Lało tak z 40 minut ale bardzo- zostawiłam miskę na tarasie (taka z 5-7 litrów) i cała się napełniła w tym czasie wodą...  zrobiło się przyjemnie chłodno,ale przez pół godziny nie miałam prądy, chyba wyłączyli profilaktycznie na czas burzy bo grzmoty były straszne. Więc siedzieliśmy sobie przy świeczkach, bo się ciemno zrobiło :) i romantycznie się zrobiło :) A teraz jest już ok.
dzisiaj jakoś normalnie się już czuję, więc to chyba wczoraj był jakiś gorszy dzień ?? byle do środy, zobaczymy co tak wypatrzy lekarz ;)

Zgłoś nadużycie #12869 5 września 2011, 20:06

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) dzisiaj wróciliśmy do domu z Szymusiem :) w środe zostałam w szpitalu, a o 2:20 01.09. urodziłam :) i Młody jednak nie jest sierpniowy :) wyszlibyśmy już w sobote ale Mały miał żółtaczke i 3 dni musiałam go naświetlać, ale dzisiaj przyszły wyniki kolejnych badań i były już dobre i nas wypuścili :) postaram się poczytać co u Was ale widze że sporo stron, jak możecie napiszcie w skrócie co u Was :) fotke i więcej info napisze jutro a teraz musze się nacieszyć że jestem już w domku :) buziaczki

Zgłoś nadużycie #12870 5 września 2011, 20:27

Black_rose Supermama
Beatko gratuluję i czekam na wieści!
Małgosiu szkoda słów na tego pożal się Boże lekarza... co do maluchów to chyba zawsze jest ruletka jeśli chodzi o powód marudzenia :/ Super, że dzieciątka przybierają ;) !
Elu bo widzisz ona już wie, że trzeba poczekać jeszcze trochę z wyjściem :D czyżbyś z nią rozmawiała :D ?
Marta jak śpi to nie ma źle :) widać się najada i masz poprostu malucha "dbającego o linię" ;) grunt żeby przybierała. No a te spanie 8h to chyba na loterii wygrałaś :D nic tylko zazdrościć!