Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1271 21 kwietnia 2011, 10:51

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Właśnie dokładnie tak czuję. Dobrze wiedzieć, że nie jestem wyjątkiem, że takie uczucia się zdarzają, bo myślenie o sobie, że jest się takim dziwnym przypadkiem też nie pomaga.  Staram się mówić jakoś do brzucha, przeglądałam nawet imiona, ale chyba jest za wcześnie, bo żadne imię do mnie nie przemawiało, każde jest obce. Poza tym nie wiem czy zwróciłyście uwagę, że na każdym portalu o macierzyństwie i dzieciach, prawie przy każdym artykule jak pojawia sie młoda mam to jest z dziewczynką. To mnie dobija. I właśnie - wszędzie otaczają mnie dziewczynki i dokłądnie tak jak uciebie pojawia sie myśl "dlaczego one mają a ja nie". Ech, mam nadzieję, że to jednak nie utrzyma się długo i ten żal zniknie.

Powiem Ci szczerze że ja jak widzę na ulicy małe dziewczynki to też mi trochę przykro, zawsze chciałam córcie, ale nie daje po sobie poznać że jest mi troszkę przykro, i nie mówię tego głośno, zresztą wiem że maluch w brzuszku odczuwa nasze emocje i nie chciałabym żeby mojemu synkowi było przykro że jest niechciany albo coś, bo Maluch jest jak najbardziej planowany a płeć tak naprawde to jest loteria, już się oswoiłam że to chłopiec i wiem że on nie będzie moim jedynym dzieckiem, zawsze może przydarzyć się siostrzyczka :) Jak kiedyś patrzałam na synów mojej szwagierki ( jest po rozwodzie i sama wychowuje dzieci) to doszłam do wniosku że nie chcę mieć syna bo jak z niego wyrośnie taki diabełek i leniuch to nie dam rady, ale teraz doszłam do wniosku że jest mój mąż i on też będzie wychowywać, a jak młody wrodził się do tatusia to będzie z niego naprawde porządny facet :)

Zgłoś nadużycie #1272 21 kwietnia 2011, 10:51

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

ja piszę np dla Twojej córeczki jak będziesz miała a nie dla Ciebie. A ta już by na swoją dupę założyła ;P

:) :) haha :)
na szafa.pl się wymieniałam
i jest jeszcze szafka.pl dla mamusiek ale i tu i tu są ciuszki dla maluchów

Zgłoś nadużycie #1273 21 kwietnia 2011, 11:05

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

:) :) haha :)
na szafa.pl się wymieniałam
i jest jeszcze szafka.pl dla mamusiek ale i tu i tu są ciuszki dla maluchów

ciekawa ta stronka :) to tylko my nie wiem co nosimy pod serduszkiem ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1274 21 kwietnia 2011, 11:13

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

na to wygląda że tylko my :(

Zgłoś nadużycie #1275 21 kwietnia 2011, 11:14

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

a ja wiem co nosicie pod serduszkiem - dziecko! :)

Zgłoś nadużycie #1276 21 kwietnia 2011, 11:19

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a ja wiem co nosicie pod serduszkiem - dziecko! :)

hahaha :D ja aż dwójkę :P

Zgłoś nadużycie #1277 21 kwietnia 2011, 11:19

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

na to wygląda że tylko my :(

to my wyrzutki jesteśmy :)

Zgłoś nadużycie #1278 21 kwietnia 2011, 11:19

schmetterling Supermama
no fakt że dziecko,chociaz to na pewno wiemy :)

Zgłoś nadużycie #1279 21 kwietnia 2011, 11:20

schmetterling Supermama
ja się dowiem napewno w przyszły czwartek ,chyba że maluch walnie focha i nie pokaże :) a Ty kiedy Małgosia?

Zgłoś nadużycie #1280 21 kwietnia 2011, 11:24

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja się dowiem napewno w przyszły czwartek ,chyba że maluch walnie focha i nie pokaże :) a Ty kiedy Małgosia?

a ja 27 jak mi zrobi gin USG ale zapisałam się na USG 4D na 9 maja do Białegostoku :D

Zgłoś nadużycie #1281 21 kwietnia 2011, 11:30

schmetterling Supermama
a drogie to usg 4D?

Zgłoś nadużycie #1282 21 kwietnia 2011, 11:33

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

a drogie to usg 4D?

za bliźnięta 200 zł a za pojedyńczą ciążę 150 zł :)

Zgłoś nadużycie #1283 21 kwietnia 2011, 13:56

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

za bliźnięta 200 zł a za pojedyńczą ciążę 150 zł :)

jak kiedyś sprawdzałam cennik usg z tym że 3D to w prywatnej klinice robią je za coś ok 250-300zł... czyżby 4D było tańsze czy w tej klinice tak zdzierają z ludzi? ja niestety nie zdecyduje się na żadne z nich , szkoda mi pieniążków, a naprawde jest jeszcze duuuużo wydatków przed nami...

Zgłoś nadużycie #1284 21 kwietnia 2011, 14:09

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

jak kiedyś sprawdzałam cennik usg z tym że 3D to w prywatnej klinice robią je za coś ok 250-300zł... czyżby 4D było tańsze czy w tej klinice tak zdzierają z ludzi? ja niestety nie zdecyduje się na żadne z nich , szkoda mi pieniążków, a naprawde jest jeszcze duuuużo wydatków przed nami...

wiesz zależy jaka klinika , ja dużo się naszukałam za nim znalazłam w przestępnej cenie USG 4D :) ja też nie chciałam marnować pieniążków na te USG ale mąż się uparł :)

Zgłoś nadużycie #1285 21 kwietnia 2011, 14:31

schmetterling Supermama
ja też raczej nie zdecyduję się ani na 3D ani na 4D ,mam usg robione na każdej wizycie,zdjęcia zbieram więc więcej mi nie potrzeba.Tzn chciałabym ale te pieniążki przeznaczymy na coś innego poprostu.

Zgłoś nadużycie #1286 21 kwietnia 2011, 14:36

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja też raczej nie zdecyduję się ani na 3D ani na 4D ,mam usg robione na każdej wizycie,zdjęcia zbieram więc więcej mi nie potrzeba.Tzn chciałabym ale te pieniążki przeznaczymy na coś innego poprostu.

no mój mąż się uparł bo na 100% będziemy już wiedzieć jakiej płci noszę maluszki pod serduszkiem :) a przy okazji zobaczy się czy nie ma żadnych wad u moich Kropelek :)

Zgłoś nadużycie #1287 21 kwietnia 2011, 14:41

schmetterling Supermama
ale jak będę miała przypływ jakiejś większej gotówki to może się zdecydujemy ,no zobaczymy jeszcze jak to będzie :)

Zgłoś nadużycie #1288 21 kwietnia 2011, 16:35

olka8922 Gotowa na wszystko
Ja usg 3D czy 4D tez nie robie. 3D kosztuje ok.90funtow to na polskie ok.400zlotych :/ straszna przebitka miedzy polska a angielska cena, szkoda mi kasy, poza tym teraz nie pracuje a tu dopiero od 28tygodnia zaczynaja placic macierzynskie, teraz zyjemy tylko z wyplaty chlopaka.Ja wlasnie gotuje ziemniaki, bedziem robic te kluchy slaskie :D chlopak marudzi ze ciagle tylko mielone, ryba albo kurczak i ze obiad to nie musi byc mieso ziemniaki i surowka, no to robie kluski :) na dworku cieplutko, az zal w domu sie kisic ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1289 21 kwietnia 2011, 17:07

Black_rose Supermama
:D wróciłam! Cały dzień na dworze :D aj jak przyjemnie :) tak cieplutko, że w t-shircie szło się upiec :)
Ja za USG 4D płacę 200zł. 13-tego idę na trzecie. Fajna sprawa :) . Nie wiem jak tam z cenami, ale słyszałam od znajomej, że ktoś tam płacił 500! -> zdzierstwo :/

Zgłoś nadużycie #1290 21 kwietnia 2011, 17:16

wenus1988 Gotowa na wszystko
u mnie dzis to aki ukrop ze szok, lazilam po sklepach z kolezanka i kolega, pierwszy raz zżucilam z siebie plaszcz i w sumie pierwszy raz wystawiłam swój brzuszek do oglądania przez innych ludzi. Oczywiscie nie obyło sie od spojrzeń :-) ale super cieplo az chce się żyć!!!