Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #12751 4 września 2011, 10:47

Konto usunięte
ale snoopy, wszystko ma swoje uroki :) i ciaza mimo ze pod koniec daje w kosc. 
i sam porod :)
a dziecko, mimo ze ciagle daje w kosc :P to nic nie szkodzi... niech sie drze dniami i nocami, grunt ze zdrowy berbec :) co tam, wyspie sie za pare lat :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #12752 4 września 2011, 10:49

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Agf i Margolcia gratuluje, sliczne maluszki : )))

Hejka Olka jak tam mały Kamilek?

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #12753 4 września 2011, 10:52

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

ale snoopy, wszystko ma swoje uroki :) i ciaza mimo ze pod koniec daje w kosc. 
i sam porod :)
a dziecko, mimo ze ciagle daje w kosc :P to nic nie szkodzi... niech sie drze dniami i nocami, grunt ze zdrowy berbec :) co tam, wyspie sie za pare lat :P

oj kochana nawet niewiesz jak juz chce miec swoją małą Oliwie :D śni mi sie po nocach ze juz ja mam wstaje a wózek pusty :D nawet nie boje sie porodu ,pewnie jak sie zacznie to sie tez zaczne bać :D

Zgłoś nadużycie #12754 4 września 2011, 11:02

Konto usunięte
cześć dziewczyny :) my juz wszyscy po śniadanku i teraz Kropelki śpią męzuś ogląda coś w tv a ja wpadłam do Was ;) dzisaj noc minęła mi strasznie :| plecy mnie tak bolą że masakra :( przeważnie jak karmie dzieci i siedzę "w powietrzu" bez oparcia to jak potem się położę to strasznie mnie tak jakby ciągną te plecy :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #12755 4 września 2011, 11:05

snoopy90 Fajna mama
skombinuj sobie jakies oparcie albo karm na jakims fotelu :D bo to wazne dla plecow zeby mialy oparcie

Zgłoś nadużycie #12756 4 września 2011, 11:05

Konto usunięte
tez jak juz przystawialam malego to w 'powietrzu' bo wez sie uloz, rozłoz i pozniej z tym szwem zakichanym po cc wstan :) juz wolalam bol plecow :P

Zgłoś nadużycie #12757 4 września 2011, 11:07

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

tez jak juz przystawialam malego to w 'powietrzu' bo wez sie uloz, rozłoz i pozniej z tym szwem zakichanym po cc wstan :) juz wolalam bol plecow :P

kurcze najgorsze jest to ze ja nie mam foteli w domu :( a weź w nocy wychodz do drugiego pokoju na kanapę z oparciem :|

Zgłoś nadużycie #12758 4 września 2011, 11:08

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

dobry jest też sposób na leżąco karmić ale niestety u mnie to nie wychodzi za każdym razem :|

Zgłoś nadużycie #12759 4 września 2011, 11:11

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

Agf dlatego ja cisne z odciaganiem do ukonczenia 1 miesiaca i rezygnuje, tym bardziej ze ja z cycka nie daje tylko musze mu odciagac bo królewicz sie niecierpliwi zbyt przy jedzeniu. 
tak jak Ela napisala - zadowolona mama to i dziecko zadowolone :) i to jest prawda, nasze nerwy naprawde dzieciaczkom sie udzielaja. odkad skonczylam z meczeniem i siebie i malego przy cycku to placzu mniej o 30% :) reszta to po prostu jego kaprys - poplakac :)
poki probowalam, meczylam zeby to naturalnym karmic i w ogole to przez pierwszy tydzien łącznie przespalam moze 8 godzin :) zaczelam legalnie podawac na przemian z mieszankami, albo laczyc i jest rewelacja, je o 20.30, pozniej budzi sie dobiero przed 2, pozniej przed 6 i juz dzien sie zaczyna :) rozrabia z 2 godziny, drzemka... no i w ciagu dnia nie je regularnie... ale przynajmniej w nocy da sie spac :)

Ja się zaparłam i jeszce popróbuję , tym bardziej, że z cycka coraz lepiej mu idzie. Coraz częściej po chwili karmienia ściągam kapturek i wtedy też ładnie łapie.  Butelka idzie tylko w nocy, mam nadzieję, że i to uda się zmienić, ale na razie chyba za mało mam pokarmu żeby aż tak się najadł.

Zgłoś nadużycie #12760 4 września 2011, 11:11

Brioszka Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

kurcze najgorsze jest to ze ja nie mam foteli w domu :( a weź w nocy wychodz do drugiego pokoju na kanapę z oparciem :|

dlatego niedawno kupiłam sobie fotel do sypialni. mysle ze na fotelu karmienie bedzie najwygodniejsze, bo nie chce na leżąco, bo boje sie ze zasne, chociaz zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

Zgłoś nadużycie #12761 4 września 2011, 11:12

Konto usunięte
u mnie skutecznie jak juz szlo to tylko w powietrzu wlasnie... a zebym plecow nie meczyla to mlodego na poduszcze kladlam :) albo na zwinietej koldrze...
ja poki co mam jedynie fotel do kompa :P  
ahh jak dobrze karmic butla :) mimo ze z tym myciem 2 razy wiecej roboty :P trudno... takie uroki :D nikt nie mowil ze bedzie lekko!

Zgłoś nadużycie #12762 4 września 2011, 11:12

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

dlatego niedawno kupiłam sobie fotel do sypialni. mysle ze na fotelu karmienie bedzie najwygodniejsze, bo nie chce na leżąco, bo boje sie ze zasne, chociaz zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

jak zaśniesz to nic się nie stanie przecież :) aby tylko nosek maluszka był odkryty :)

Zgłoś nadużycie #12763 4 września 2011, 11:12

snoopy90 Fajna mama
ja tez nie mam fotela bede na kanapie w drugim pokoju karmic :D chyba ze w praktyce wyjdzie inaczej

Zgłoś nadużycie #12764 4 września 2011, 11:14

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

u mnie skutecznie jak juz szlo to tylko w powietrzu wlasnie... a zebym plecow nie meczyla to mlodego na poduszcze kladlam :) albo na zwinietej koldrze...
ja poki co mam jedynie fotel do kompa :P  
ahh jak dobrze karmic butla :) mimo ze z tym myciem 2 razy wiecej roboty :P trudno... takie uroki :D nikt nie mowil ze bedzie lekko!

no ja córcię też z butli karmię ale syna to już z cyca raz w nocy dokarmiam go z butli bo w nocy nie mam tyle mleka co w dzień a tym bardziej ściągam mleko dla Ani

Zgłoś nadużycie #12765 4 września 2011, 11:14

Margolcia napisał(a)

jak zaśniesz to nic się nie stanie przecież :) aby tylko nosek maluszka był odkryty :)

własnie sie boje ze nie bedzie odkryty, że cos mu zrobie...

Zgłoś nadużycie #12766 4 września 2011, 11:15

Donia1982 Gotowa na wszystko
ja też nie ma fotela żadnego, a krzesło niewygodne. będę na sofie pewnie karmić, choć nogi mi całkiem podłogi nie sięgaja, ale coś sie podstawi.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #12767 4 września 2011, 11:15

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

własnie sie boje ze nie bedzie odkryty, że cos mu zrobie...

wiem rozumiem :) ja też bym się bała dlatego na leżąco karmię czasami tylko w dzień a w nocy na siedząco w powietrzu

Zgłoś nadużycie #12768 4 września 2011, 11:16

agf Supermama

mamaela napisał(a)

- już 2 godziny snu ciurkiem będę w 1 m-cu uważała za niebywały sukces :)

Rzadko taki sukces 2-godzinny się zdarza, a w nocy to już prawie święto... Mam nadzieję, że starcy nam cierpliwości i jakoś przetrwamy. Kiedy dziecko zacyna jeść według jakichś ściślejszych godzin? Po miesiącu jest szansa?

Zgłoś nadużycie #12769 4 września 2011, 11:17

Margolcia napisał(a)

wiem rozumiem :) ja też bym się bała dlatego na leżąco karmię czasami tylko w dzień a w nocy na siedząco w powietrzu

i jeszcze dodatkowo, ostatniej nocy, gdy nie mogłam spać, zauważyłam jak mój facet sie po łóżku rzuca... nie nie, nie mogę pozwolić aby młody trafił do łóżka...

Zgłoś nadużycie #12770 4 września 2011, 11:21

snoopy90 Fajna mama
moj lezy potulny jak baranek cala noc i do tego sie nawet nie obraca z boku na bok gorzej ze mna bo ja sie rzucam i nagami wierzgam podobno