Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #12571 2 września 2011, 7:53

Konto usunięte
hey dziewczyny :) sporo mam pracy przy moich Kropelkach ;) ale staram się znaleźć dla Was chwilkę :) nie gniewajcie się ale czytam powierzchownie Wasze wpisy :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #12572 2 września 2011, 9:14

Brioszka Gotowa na wszystko
Szare mydło w kostce czy może być też w płynie, bo takie też widziałam, a małą buteleczkę łatwiej schować w kosmetyczce.

Zgłoś nadużycie #12573 2 września 2011, 9:26

Konto usunięte
Wiecie że już moim Kropelkom kikutki odpadły ?? wczoraj synkowi a córce przedwczoraj to chyba dość szybko co ??

Zgłoś nadużycie #12574 2 września 2011, 9:27

Muszę się wam pożalić na, za przeproszeniem, pocztę polską... w piątek ciocia nadała mi wielką paczkę z ubrankami dla młodego i ciągle jej nie ma... ehhh siedzę tu jak na szpilkach, bo mogę w każdej chwili zacząć rodzić, a muszę je jeszcze wyprać i wypracować... jeszcze mi młody z nich wyrośnie zanim przyjdą...

Zgłoś nadużycie #12575 2 września 2011, 9:28

Margolcia napisał(a)

Wiecie że już moim Kropelkom kikutki odpadły ?? wczoraj synkowi a córce przedwczoraj to chyba dość szybko co ??

Szybko, ale lepiej szybciej niż poźniej. jeden problem z głowy :)

Zgłoś nadużycie #12576 2 września 2011, 9:32

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

Szybko, ale lepiej szybciej niż poźniej. jeden problem z głowy :)

pewnie ;) jak na razie problemów z maluchami nie mam :jedzenie -przebieranie- spanie i tak w kółeczko :)

Zgłoś nadużycie #12577 2 września 2011, 9:33

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

Muszę się wam pożalić na, za przeproszeniem, pocztę polską... w piątek ciocia nadała mi wielką paczkę z ubrankami dla młodego i ciągle jej nie ma... ehhh siedzę tu jak na szpilkach, bo mogę w każdej chwili zacząć rodzić, a muszę je jeszcze wyprać i wypracować... jeszcze mi młody z nich wyrośnie zanim przyjdą...

spokojnie Brioszka może przejdz się na pocztę i zapytaj gdzie juz jest albo przedzwoń ;)

Zgłoś nadużycie #12578 2 września 2011, 9:34

Konto usunięte
a co do ciuszków to rozmiar 56 jest idealny na mojego synka a na córcię hmmm "troszkę " za duże :)

Zgłoś nadużycie #12579 2 września 2011, 9:35

Karolinia Supermama

Brioszka napisał(a)

A ja Wam powiem że jestem w szoku, w poniedziałek zamawialiśmy kilka przesyłek na Allegro, wszytsko przez kuriera a jedna przez pocztę i wszytskie przyszły wczoraj i w środę- łącznie z ta pocztowa ;) Normalnie szok ;) Myslałam że dojdzie po 2 tyg ;) A teraz juz tylko czekamy na mebelki dla Maluszka, ale to dpoiero w przyszłym tyg ma dotrzeć chyba;(
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #12580 2 września 2011, 9:37

Karolinia Supermama

Margolcia napisał(a)

a co do ciuszków to rozmiar 56 jest idealny na mojego synka a na córcię hmmm "troszkę " za duże :)

A wogóel duże Twoje niunie jak na bliźniaki ;) Fajnie ;) Moja teraz waży już 2500 ponad ;) Ciekawe ile jeszcze urośnie, jak dotrwam do terminu, choć na to nie liczę, to pewnie 56 będą za małe hihi;D
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #12581 2 września 2011, 9:40

Karolinia napisał(a)

A ja Wam powiem że jestem w szoku, w poniedziałek zamawialiśmy kilka przesyłek na Allegro, wszytsko przez kuriera a jedna przez pocztę i wszytskie przyszły wczoraj i w środę- łącznie z ta pocztowa ;) Normalnie szok ;) Myslałam że dojdzie po 2 tyg ;) A teraz juz tylko czekamy na mebelki dla Maluszka, ale to dpoiero w przyszłym tyg ma dotrzeć chyba;(

kiedys pracowałam w ksiegarni i wysyłaliśmy książki do klientów i nigdy nie było problemów po 2 dniach paczka była na miejscu. teraz mieszkam w obrębie tego samego urzędu pocztowego i kolejny problem, bo kiedyś w dziwnych okolicznościach na tej samej poczcie zagineła moja mp3... jak ja niecierpie tego monopolisty!

Zgłoś nadużycie #12582 2 września 2011, 9:41

Margolcia napisał(a)

spokojnie Brioszka może przejdz się na pocztę i zapytaj gdzie juz jest albo przedzwoń ;)

ciocia kazała mi poczekać do konca piątku, niech mają ten tydzień, ale i tak się obawiam, że paczka zagineła... ;(

Zgłoś nadużycie #12583 2 września 2011, 9:43

Margolcia napisał(a)

boję się za 56 bedzie albo tylko na chwile albo całkiem za małe dla mojego wielkoluda :D

Zgłoś nadużycie #12584 2 września 2011, 9:50

mamaela Supermama
Margolcia, fajnie że jakoś dajesz radę z dwójeczką :) No u Ciebie różnica wagowa i wzrtostowa jest bardzo duża, więc nic dziwnego, że na synusia wilkoluda pasuje a na mini córcię będzie na dłużej :) Kikuciki szybko im faktycznie odpadły, ale to dobrze- jeden problem masz z głowy z nimi :)   Zorganizowana mamusia jesteś- będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #12585 2 września 2011, 9:56

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Margolcia, fajnie że jakoś dajesz radę z dwójeczką :) No u Ciebie różnica wagowa i wzrtostowa jest bardzo duża, więc nic dziwnego, że na synusia wilkoluda pasuje a na mini córcię będzie na dłużej :) Kikuciki szybko im faktycznie odpadły, ale to dobrze- jeden problem masz z głowy z nimi :)   Zorganizowana mamusia jesteś- będzie dobrze :)

czy jak odpadły to mam dalej przecierać im te pępuszki ??

Zgłoś nadużycie #12586 2 września 2011, 9:56

mamaela Supermama
Brioszka- przesyłka w końcu dotrze, a jak wysyłała jak zwykłą czy priorytet? Bo jak zwykła to jak nic 4 dni robocze trzeba naszej wspaniałej PP, a jak wysłała w piątek po południu to oni dopiero w poniedziałek ją zaczęli przemieszczać do docelowego miejsca... Ja w poniedziałek płaciłam za podręczniki kupowane na allegro dla syna i większość dostałam wczoraj już , czekam jeszcze na 2 książki, więc się wyjątkowo sprężyli ale to było wysyłane jako listy priorytetowe.
Twoja waży teraz 2500, a kiedy masz termin porodu? Moja waży 3000 i teoretycznie jeszcze prawie 3 tyg. mam do terminu i lekarz stwierdził, że jak nie urodzę wcześniej to jak nic min. 3500 będzie miała - hmmm też duża będzie. Ja kiedyś pisałam, że mój syn ważył 4 kg, ale  był dość krótki 54 cm i prawie nic na 56 nie ubrał :) nawet to co miałam spakowane na wyjście dla niego musiał tata w domu zmieniać na większe :)

Zgłoś nadużycie #12587 2 września 2011, 9:58

mamaela Supermama

Karolinia napisał(a)

ja zamawiałam prawie wszystko na Allegro i wszystko doszło max. po tygodniu, jakoś sprawnie to teraz idzie. A kurier zawsze najpóźniej jest po 2 dniach :)

Zgłoś nadużycie #12588 2 września 2011, 9:59

mamaela napisał(a)

Brioszka- przesyłka w końcu dotrze, a jak wysyłała jak zwykłą czy priorytet? Bo jak zwykła to jak nic 4 dni robocze trzeba naszej wspaniałej PP, a jak wysłała w piątek po południu to oni dopiero w poniedziałek ją zaczęli przemieszczać do docelowego miejsca... Ja w poniedziałek płaciłam za podręczniki kupowane na allegro dla syna i większość dostałam wczoraj już , czekam jeszcze na 2 książki, więc się wyjątkowo sprężyli ale to było wysyłane jako listy priorytetowe.
Twoja waży teraz 2500, a kiedy masz termin porodu? Moja waży 3000 i teoretycznie jeszcze prawie 3 tyg. mam do terminu i lekarz stwierdził, że jak nie urodzę wcześniej to jak nic min. 3500 będzie miała - hmmm też duża będzie. Ja kiedyś pisałam, że mój syn ważył 4 kg, ale  był dość krótki 54 cm i prawie nic na 56 nie ubrał :) nawet to co miałam spakowane na wyjście dla niego musiał tata w domu zmieniać na większe :)

W piątek popołudniu paczką piorytetową... dlatego sie martwie bo to już będzie 5 dzień... ehhh

Zgłoś nadużycie #12589 2 września 2011, 10:00

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

czy jak odpadły to mam dalej przecierać im te pępuszki ??

jak są suche i nie zaczerwienione to nie musisz już, zagoiły się :) możesz je normalnie kąpać (moczyć bruszek) i nie musisz zawijać pieluszki. Wygoda większa :)

Zgłoś nadużycie #12590 2 września 2011, 10:01

mamaela Supermama

Brioszka napisał(a)

W piątek popołudniu paczką piorytetową... dlatego sie martwie bo to już będzie 5 dzień... ehhh

PP w soboty i weekendy nie przesyła paczek- więc zaczynasz liczyć od poniedziałku niestety - wg. mnie dojdzie dzisiaj