Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #12491 31 sierpnia 2011, 19:36

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Cześć dziewczyny!!! :D od 18.08 do dziś leżałam w szpitalu ,urodziłam dopiero 22.08 moje Kropelki (cc) :) , ale to i tak z konieczności bo Ania fiknęła sobie główką w dół i nie docierał tlen do niej dlatego trzeba było ciąć od razu :| Artur ważył 3150 i ma 55 cm a Ania 1950 i 47 cm (syn podkradał jedzonko córci) córka dostała8 punktów ze względu na wagę i była za mało aktywna a syn 10 punktów :)

Margolciu super!!! Gratuluję! W końcu masz Kropelki przy sobie! Najważniejsze, że Maleństwa są zdrowe. Ja jeszcze się kulam. :)
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #12492 31 sierpnia 2011, 19:37

Konto usunięte
dziewczyny przeczytałam tylko powierzchownie posty gratuluję Ani Oli :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #12493 31 sierpnia 2011, 19:38

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Margolciu super!!! Gratuluję! W końcu masz Kropelki przy sobie! Najważniejsze, że Maleństwa są zdrowe. Ja jeszcze się kulam. :)

hehe :) doczekasz się i swoich Przystojniaków :)

Zgłoś nadużycie #12494 31 sierpnia 2011, 19:40

Konto usunięte
Kropelki już wykąpane najedzone i smacznie sobie śpią a ja mam chwilkę dla Was :) i wiecie co tak sobie myślę ... moje dzieci są z pod znaku LWA tak jak chciałam :D

Zgłoś nadużycie #12495 31 sierpnia 2011, 19:40

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

hehe :) doczekasz się i swoich Przystojniaków :)

A pewnie! :) Ja poczekam, niech sobie jeszcze trochę posiedzą w brzuszku. :) Dziś miałam usg i ważą 2000g i 1800g, rozwijają się prawidłowo. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze Margolciu. Długo już jesteście w domku?

Zgłoś nadużycie #12496 31 sierpnia 2011, 19:41

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

i wiecie co tak sobie myślę ... moje dzieci są z pod znaku LWA tak jak chciałam :D

Mówisz i masz. :) :) :) Powiedz mi jak jest, bo Ty jedna taka jak ja jesteś. :)

Zgłoś nadużycie #12497 31 sierpnia 2011, 19:45

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

Cześć dziewczyny!!! :D od 18.08 do dziś leżałam w szpitalu ,urodziłam dopiero 22.08 moje Kropelki (cc) :) , ale to i tak z konieczności bo Ania fiknęła sobie główką w dół i nie docierał tlen do niej dlatego trzeba było ciąć od razu :| Artur ważył 3150 i ma 55 cm a Ania 1950 i 47 cm (syn podkradał jedzonko córci) córka dostała8 punktów ze względu na wagę i była za mało aktywna a syn 10 punktów :)

gratuluję Małgosiu :D ! a to cwaniak ...widzisz... takie małe a jakie już zaradne życiowo :D hehe

Zgłoś nadużycie #12498 31 sierpnia 2011, 19:47

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

A pewnie! :) Ja poczekam, niech sobie jeszcze trochę posiedzą w brzuszku. :) Dziś miałam usg i ważą 2000g i 1800g, rozwijają się prawidłowo. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze Margolciu. Długo już jesteście w domku?

pare godzin :) dziś wyszliśmy :)

Zgłoś nadużycie #12499 31 sierpnia 2011, 19:47

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Mówisz i masz. :) :) :) Powiedz mi jak jest, bo Ty jedna taka jak ja jesteś. :)

tzn? co chcesz wiedzieć ??

Zgłoś nadużycie #12500 31 sierpnia 2011, 19:48

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

gratuluję Małgosiu :D ! a to cwaniak ...widzisz... takie małe a jakie już zaradne życiowo :D hehe

tak jest ;) jutro wrzucę fotki Kropelek bo dziś już padam na twarz :|

Zgłoś nadużycie #12501 31 sierpnia 2011, 19:49

Black_rose Supermama

Aga.W napisał(a)

ja tam wstawiam pranie codziennie, ale ze wzgledu na to ze mój mlody albo obsika pół pokoju :P albo uświni sie od buzi do pasa :P i w sumie codziennie pralka sie uzbiera :P ale do pralki wrzucam od razu swoje i razem je piore w dzieciecych :P  
ale o gotowaniu to nie pomyslalam nawet :)  
swoja droga, z tym praniem i sprzataniem to mozna sie zajechac, wiec robie wszystko zeby robic jak najmniej i zeby to mialo sens :P

dokładnie... ja też piorę nasze z rzeczami małej w dziecięcych (chyba, że mam malutko albo tylko do przepłukania bo spocone to ręcznie). A co do sprzątania mieszkania-hehe robię na raty wszystko, a i tak jak już młoda ładnie śpi w ciągu dnia to mi się poprostu nie chce i wolę poczytać książkę i odpocząć trochę.

Zgłoś nadużycie #12502 31 sierpnia 2011, 19:50

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

tzn? co chcesz wiedzieć ??

Wszystko. :) A poważnie to tyle co możesz mi już powiedziec. Jak z karmieniem? Karmisz naturalnie? Razem czy po kolei? Jak sypiają Ania i Arturek? Śpią razem czy osobno? Ogólnie czy ogarniasz ich dwoje na raz?

Zgłoś nadużycie #12503 31 sierpnia 2011, 19:50

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

tak jest ;) jutro wrzucę fotki Kropelek bo dziś już padam na twarz :|

oj czekam na foteczki :D Ania też może wrzuci :) . Idź odpocznij, bo po CC to heh, samopoczucie "fajne jest" ;) mam nadzieję, że ładnie Ci się szwy goją

Zgłoś nadużycie #12504 31 sierpnia 2011, 19:53

Black_rose Supermama

wenus1988 napisał(a)

hmmmm... moi rodzice stwierdzili ze trzeba chociaż przeprać codziennie bo zarazki strasznie sie roznosza gdy nie jest zrobione, chociaz w zwyklym proszku trzeba a pozniej sie wygotuje :) takze tak robie.. w sumie i tak sie nudze ciagle w domu to chociaz to zrobie :) hehe

iii tam :) ja jestem zdania, że i tak jak zacznie pełzać to mi wszystkie pyłki i włosy z podłogi wymiecie to nie ma co teraz się zajerzdżać ze sterylnością. Wszystko z umiarem. No tak, bo wy z rodzicami mieszkacie. Ja niestety muszę sama ogarniać dom i małą, to roboty czasem sporawo więc "trzeba się szanować" ;) i robić sobie czasem wolne :P

Zgłoś nadużycie #12505 31 sierpnia 2011, 19:56

Konto usunięte

konwalia napisał(a)

Wszystko. :) A poważnie to tyle co możesz mi już powiedziec. Jak z karmieniem? Karmisz naturalnie? Razem czy po kolei? Jak sypiają Ania i Arturek? Śpią razem czy osobno? Ogólnie czy ogarniasz ich dwoje na raz?

karmię naturalnie syna córce odciągam mleko bo nie ma siły ssać cyca szybko się męczy i dokarmiam mlekiem syna( enfamil) bo nie wykarmię ich tylko z piersi, położyłam ich teraz razem w wózku zobaczymy jak prześpią tą noc (to pierwsza noc po szpitalu w domu :) ) daję radę z nimi :) zawsze po kolei wszystko robię najpierw ogarniam te które jest bardziej rozbudzone :)

Zgłoś nadużycie #12506 31 sierpnia 2011, 19:56

Black_rose Supermama

olka8922 napisał(a)

Wojtka mama przylatuje do nas na tydzien 12wrzesnia takze pewnie przywroci Kamila do pionu :D

eeee może nie będzie źle... chociaż ja też tam teściową to najchętniej widuję od święta i mam ochotę ugryźć jak próbuje "dobrych rad" udzielać. Ale może coś fajnego Ci podpowie i młody zacznie spać sam, a i z karmieniem może będzie lepiej i piersi się wygoją :) . Współczuję tych problemów z piersiami, musisz być tym strasznie zmęczona. 3maj się tam!

Zgłoś nadużycie #12507 31 sierpnia 2011, 19:56

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Gratulacje!!! No w końcu się ich doczekałaś :) Niech maluszki rosną zdrowo i szybko niech córcia goni braciszka(głodomorka, jak on tak mógł siostę objadać ?? ) :)

Zgłoś nadużycie #12508 31 sierpnia 2011, 19:59

konwalia Fajna mama

Margolcia napisał(a)

karmię naturalnie syna córce odciągam mleko bo nie ma siły ssać cyca szybko się męczy i dokarmiam mlekiem syna( enfamil) bo nie wykarmię ich tylko z piersi, położyłam ich teraz razem w wózku zobaczymy jak prześpią tą noc (to pierwsza noc po szpitalu w domu :) ) daję radę z nimi :) zawsze po kolei wszystko robię najpierw ogarniam te które jest bardziej rozbudzone :)

No ja właśnie najbardziej zamartwiam się jak to będzie z karmieniem, ale jestem dobrej myśli. Najważniejsze żeby były zdrowe.  Ohh, jak ja Ci zazdroszczę, że już je masz przy sobie. Wstaw koniecznie zdjęcia jutro.

Zgłoś nadużycie #12509 31 sierpnia 2011, 19:59

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

zorganizowana jak zawsze- poradzisz sobie- jak nie Ty to kto? :)

Zgłoś nadużycie #12510 31 sierpnia 2011, 20:01

konwalia Fajna mama

mamaela napisał(a)

zorganizowana jak zawsze- poradzisz sobie- jak nie Ty to kto? :)

Margolcia-profesjonalistka pełną gębą. :)