Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1211 20 kwietnia 2011, 11:54

schmetterling Supermama
to powodzenia :)
ja kupuję tylko gotowe żebym ich czasem dotykać nie musiała bo to by oznaczao dla nich tylko śmierć :)

Zgłoś nadużycie #1212 20 kwietnia 2011, 11:55

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

cegłówki w kieszeń ;)

hehe spraktykuję :-)

Zgłoś nadużycie #1213 20 kwietnia 2011, 12:02

Black_rose Supermama

wenus1988 napisał(a)

A ja właśnie przeciwnie. staję na wadze i jeszcze kombinuje jakby tu na nią nacisnąć by pokazała wiecej kilo hehhehehe

ja też tak staję, bo wtedy wiem, że jak ja tyję i mała rośnie, a tak to mnie to zbiło z tropu :) jeszcze jak napisałaś Aniu, że 1kg ci ubyło to wcale :D może maluchy "wysysają" z nas resztki tłuszczyku :P  
oj firanek to ja się tez nie tykam-kupuję gotowe po powieszenia, albo do krawcowej zasuwam :P

Zgłoś nadużycie #1214 20 kwietnia 2011, 12:39

paprotka25 Supermama
Też muszę się zabrać za mycie okien, ale chyba poczekam na męża jak wróci z pracy to mi pomoże bo ja nie lubię łazić po taboretach, wolałabym nie spaść. Chyba w tym roku skupie się tylko na szybach bo ram strasznie mi się nie chce czyścić.
Może zaraz dorwe odkurzacz i chociaż trochę ogarnę podłogę...
A wracając do postu, u mnie zawsze pościło się w piątek i w sobotę do święconki, a później jemy co chcemy :)
Kurcze jak ten czas zasuwa, za kilka dni święta, a tyle jest roboty...

Zgłoś nadużycie #1215 20 kwietnia 2011, 12:42

Konto usunięte
no już pulpeciki się gotują ziemniaczki obrane i czekają na wstawienie :) ja już prawie wszystko zrobiłam tzn posprzątałam dom zostało mi przed świętami kurze zetrzeć i odkurzyć sama kosmetyka :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1216 20 kwietnia 2011, 12:45

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

no już pulpeciki się gotują ziemniaczki obrane i czekają na wstawienie :) ja już prawie wszystko zrobiłam tzn posprzątałam dom zostało mi przed świętami kurze zetrzeć i odkurzyć sama kosmetyka :)

poza sprzątaniem jest jeszcze gotowanie i pieczenie ciast :)  dodatkowo sama się wrobiłam bo zaprosiliśmy rodzinkę na poniedziałkowy obiad świąteczny, ale siostra się zaklepała że chętnie mi pomoże więc będziemy we dwie lepić kluski śląskie :)

Zgłoś nadużycie #1217 20 kwietnia 2011, 12:49

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

poza sprzątaniem jest jeszcze gotowanie i pieczenie ciast :)  dodatkowo sama się wrobiłam bo zaprosiliśmy rodzinkę na poniedziałkowy obiad świąteczny, ale siostra się zaklepała że chętnie mi pomoże więc będziemy we dwie lepić kluski śląskie :)

no i mnie też gotowanie zostało :/ Ty masz dobrze Ci siostra pomoże a ja jak zwykle sama przy garach będę stała :(

Zgłoś nadużycie #1218 20 kwietnia 2011, 12:54

paprotka25 Supermama
a bigosik zrobi moja mama w większej ilości i nam da :) ja upieke ciasta, zrobie sałatke, śledzika po japońsku, może upiekę jakieś mięsko, no i w poniedziałek obiadek zrobie. 
Nie wiem czy w tym roku dotrzymamy tradycji rodzinnej i pomalujemy chociaż kilka jajek, bo moja siostra w piątek pracuje do wieczora a mi samej nie wiem czy będzie się chciało, chociaż wypadałoby kilka upiększyć chociaż do święconki. 

Zgłoś nadużycie #1219 20 kwietnia 2011, 12:56

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a bigosik zrobi moja mama w większej ilości i nam da :) ja upieke ciasta, zrobie sałatke, śledzika po japońsku, może upiekę jakieś mięsko, no i w poniedziałek obiadek zrobie. 
Nie wiem czy w tym roku dotrzymamy tradycji rodzinnej i pomalujemy chociaż kilka jajek, bo moja siostra w piątek pracuje do wieczora a mi samej nie wiem czy będzie się chciało, chociaż wypadałoby kilka upiększyć chociaż do święconki. 

tak to prawda :) ja na szczęście bigos mam zawekowany i mam z bańki :) a co do ty malowanych jajek ... to ja zawsze malowałam ale nie wiem czy w tym roku pomaluję :/

Zgłoś nadużycie #1220 20 kwietnia 2011, 13:05

schmetterling Supermama
ja tylko pomyłam te okna ,coś tam powoli ogarnę ,odkurzanie i mycie podłóg to codziennie musze zaliczyć chyba ze źle się czuję czy coś.A co do stania przy garach to naszczęście nie muszę . Cała niedziela poza domem ,poniedziałek to samo.Nawet obiady mnie ominą bo jesteśmy zaproszeni do babci ,żyć nie umierać :) Zakupy to tylko takie minimalne zrobię żeby było co przegryźć wieczorem czy rano i to wszystko :)
i tak tyle nam zapakują na wynos że przez miesiąc będziemy to zjadać :/

Zgłoś nadużycie #1221 20 kwietnia 2011, 13:15

olka8922 Gotowa na wszystko
Haja :) ale mialam stron do czytania... :) ja sie obudzilam przed 9-ta, chcialam ejszcze polezec ale maly tak zaczal mnie kopac ze musialam szybko wstac do toalety bo chyba bym popuscila na lozku :P wydepilowalam sobie nogi, pozmywalam naczynia i teraz jem kanapki :) fajnie byloby utrzymywac dalej kontakt po urodzeniu dzieciaczkow, ale wiadomo jak to bedzie z czasem.Bedzie tyle spraw na glowie, ze hoho. Ale damy rade, moze nie bedzie sie pisalo tak duzo w ciagu dnia ale zawsze cos ;) ja mam dzisiaj na obiad krokiety z miesem, a na swieta ide do siostry i razem cos bedziemy pichcic, nie duzo bo dla czterech osob to sie nie oplaca nie wiadomo ile przy garach stac, poza tym tak cieplo na dworze ze jesc sie nie chce.Mi rodzice i tescie mowili, ze z postu jestem usprawiedliwiona, zobacze, moze sprobuje poscic, ale jakos nie mam do tego checi.A u mnie w domu jak bylo poszczenie to od piatku do soboty po sniadaniu :) ja na szczescie ani nie odkurzam, odkurza moj chlopak, sam mi nie pozwala odkurzac i kaze mi wyjsc jak odkurza bo w powietrzu sie unosi kurz :P :) musze sie zmotywowac i pomyc okna :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1222 20 kwietnia 2011, 14:10

Konto usunięte
Wiecie że te forum mnie wciąga ?? szok, jak otwieram oczy to od razu laptop idzie w ruch :D

Zgłoś nadużycie #1223 20 kwietnia 2011, 14:13

schmetterling Supermama
mnie ogólnie internet wciąga :) jeszce kilka miesięcy i odwyk murowany :)
własciwie też odrazu jak wstanę to laptopek idzie w ruch,on się tam włącza spokojnie a ja w tym czasie idę pod prysznic,robie kawę albo śniadanko ,zależy na co mam pierw ochotę :) no a później to jest włączony praktycznie cały czas to ja sobie tam coś robię a w między czasie zaglądam na forum itp.
Ale coś zaczął mi się grzać bidak :(

Zgłoś nadużycie #1224 20 kwietnia 2011, 14:19

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

mnie ogólnie internet wciąga :) jeszce kilka miesięcy i odwyk murowany :)
własciwie też odrazu jak wstanę to laptopek idzie w ruch,on się tam włącza spokojnie a ja w tym czasie idę pod prysznic,robie kawę albo śniadanko ,zależy na co mam pierw ochotę :) no a później to jest włączony praktycznie cały czas to ja sobie tam coś robię a w między czasie zaglądam na forum itp.
Ale coś zaczął mi się grzać bidak :(

i ja tak samo mam :P bo Ty go przegrzałaś !! :D

Zgłoś nadużycie #1225 20 kwietnia 2011, 14:29

schmetterling Supermama
no wiem własnie że ja go przegrzałam :( mam nadzieję że mi nie zdechnie :)

Zgłoś nadużycie #1226 20 kwietnia 2011, 14:56

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

no wiem własnie że ja go przegrzałam :( mam nadzieję że mi nie zdechnie :)

może i nie ale jak zdechnie to zrobimy mu reanimację ;)

Zgłoś nadużycie #1227 20 kwietnia 2011, 15:17

Konto usunięte
ale sie napisałyście! 1,5 dnia mnie nie było i 3000 stron! Szalone!
agf, chłopaki nie są takie złe. ja całe życie chciałam mieć dziewczynke i któregoś razu jak jeszcze pracowałam w sklepie przyszła mama z synkiem. i jak popatrzyłam na tego malucha, taki malutki i bezbronny trzymał mame za rękę i patrzył w nią jak w obrazek... i pomyślałam  'Jezu, mój Tomuś też kiedyś taki mały i słodki był? nie..." od tej pory już mi się marzył taki mały kawaler, żeby go nosić pod sercem i wprowadzić w nasz świat i jakoś go poprowadzić :)  
może staraj sie myśleć że ten bobas, bez względu na płeć, potrzebuje Ciebie i Twojej miłości już teraz i tak już będzie zawsze. bo kto go inny tak pokocha jak nie własna mama? zobaczysz, jeszcze trochę i się oswoisz...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #1228 20 kwietnia 2011, 18:06

Black_rose Supermama
a ja chciałam bardzo chłopca a mam córkę :P i też trzeba żyć ;)  
Hehe to już przechodzi widzę w epidemię :D  Ja też ledwo oczy otworzę, to laptop w ruch (w między czasie śniadanie i kawusia) i przeglądam posty :D .

Zgłoś nadużycie #1229 20 kwietnia 2011, 18:37

olka8922 Gotowa na wszystko
ja na szczescie nie jestem jeszcze taka wciagnieta w forum, jak wstane to pierwsze co to mysle o sniadaniu a nie o laptopie :D a mi tez sie komp przegrzewa, wtedy jak jest goracy spod spodu to ide na stacjonarny chlopaka :D
Black_Rose widzisz ja od poczatku chcialam synusia, bedzie synus a jak poszlismy na usg dowiedziec sie jaka bedzie plec to sie jakos zdziwilam ze nie mamy coreczki mimo ze przeczuwalam ze bedzie chlopak :P nie wierzylam w szczescie ze bedzie to co chcialam ;)
Aga W. ja ostatnio widzialam takiego slodkiego chlopczyka jak bylam w kosciele :) niedosc ze byl grzeczny jak na swoj wiek to jeszcze tak sie fajnie usmiechal do ludzi :) :) :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1230 20 kwietnia 2011, 19:52

paprotka25 Supermama
ja też jak rano wstaje, robie śniadanko i zaglądam na forum, chyba że mój mężuś idzie na 14 do pracy to wtedy jestem dopiero ok 13 :) ojj uzależnia i to nieźle, pójdziemy na terapie grupową :)