Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #12151 25 sierpnia 2011, 9:53

snoopy90 Fajna mama
hejka :D ja od rana juz mam nerwy na moją paną doktor umówiła sie ze mna dzis na wizyte i na urlop sobie pojechała...kpine jakas jak ostatnio kazala przyjsc w poniedzialek na usg a świeto było i było zamkniete...chyba z innego swiata ona jest...ide do innego lekarza bo ta mnie nerwowo wykonczy.

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #12152 25 sierpnia 2011, 9:55

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Ja coś tych pleców moich pewna nie jestem, więc wzięłam sobie 2 nospy zwykłe, zaszkodzić nie zaszkodza w końcu. Póki leżałam na lewym boku okryta kocem to nawet nieźle było, ale ile można... W końcu wszystko boli od jednej pozycji przez tyle czasu... I jak wstałam to znowu coś gorzej. Mam nadzieję, że ta nospa pomoże.

to uwazaj na plecki bo znowu ci sie cos nawróci ...ciekawe dlaczego mnie bolą...

Zgłoś nadużycie #12153 25 sierpnia 2011, 10:03

wiolka1991x Fajna mama

Romka napisał(a)

Juz mam dość! Podobno u matek po czterdziestce trudniej wydziela sie ocsytocyna, dlatego te porody tak trudno "ruszają" Może coś w tym jest, bo nocki mam trudne, a rano jak nowo narodzona....

o jak slodko jaki brzusio :) :) :) Romka dasz rade jeszcze troszke :) :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #12154 25 sierpnia 2011, 10:07

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

hejka :D ja od rana juz mam nerwy na moją paną doktor umówiła sie ze mna dzis na wizyte i na urlop sobie pojechała...kpine jakas jak ostatnio kazala przyjsc w poniedzialek na usg a świeto było i było zamkniete...chyba z innego swiata ona jest...ide do innego lekarza bo ta mnie nerwowo wykonczy.

hej Snoopy :) rany co Ty masz za pokrecona gin ?? ! na ksiezycu ona zyje czy jak....

Zgłoś nadużycie #12155 25 sierpnia 2011, 10:14

Karolinia Supermama
Romka to tylko 5 dni dasz radę ;) A brzusio świetny;D
Snoopy ja na Twoim miejscu bym już po tym usg w święto zmieniła laekarza. A jak ona Cię zapisuje na wizytę, mówi wtedy i wtedy i nie ma żadnego termionarza wizyt np, że nie wie kiedy ma urlop czy ma gabinet zamknięty ?? ?? Szok ;p A co do bólu pleców to za powód obstawiam to że jesteś w ciąży....;D Nie no poważnie, jak się nie mylę to chyba niemało przytyłaś nie, kregosłup ma dodatkowe obciążenie, dzidzia ciśnie na nerwy i boli. Normalne, większość dziewczyn ma problem z bólem pleców.
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #12156 25 sierpnia 2011, 10:14

agf Supermama
Witam, noc miałam koszmarną, bo plecy bolą. Nie tak zaje... jak w czwartek, ale jednak nie dają się zapomnieć. Nospa nie pomogła. Bolą cały czas. Co chwila tylko szukam nowej pozycji :( Jadę dziś na 14 do lekarki spytam co jeszcze mogę zrobić. Wymyśliłam, że w najgorszym razie jak już nie będę mogła dać rady zadzwonię po pogotowie. Mam nadzieję, że da radę tak, że przyjadą zrobią zastrzyk rozkurczowy i tyle. Do szpitala na pewno już się nie dam zawlec. Jeszcze tydzień...

Zgłoś nadużycie #12157 25 sierpnia 2011, 10:18

wiolka1991x Fajna mama
widze ze wszystkie cierpiny na te plecy ale wy dziewczyny sierpniowe juz macie koncowke a ja jeszcze do pazdziernika to masakra umre przez te plecy...

Zgłoś nadużycie #12158 25 sierpnia 2011, 10:23

agf Supermama

wiolka1991x napisał(a)

widze ze wszystkie cierpiny na te plecy ale wy dziewczyny sierpniowe juz macie koncowke a ja jeszcze do pazdziernika to masakra umre przez te plecy...

No to fakt, że do października to jeszcze trochę... Ale one cię non-stop bolą czy tylko np. jak chodzisz?

Zgłoś nadużycie #12159 25 sierpnia 2011, 10:37

snoopy90 Fajna mama

Karolinia napisał(a)

Romka to tylko 5 dni dasz radę ;) A brzusio świetny;D
Snoopy ja na Twoim miejscu bym już po tym usg w święto zmieniła laekarza. A jak ona Cię zapisuje na wizytę, mówi wtedy i wtedy i nie ma żadnego termionarza wizyt np, że nie wie kiedy ma urlop czy ma gabinet zamknięty ?? ?? Szok ;p A co do bólu pleców to za powód obstawiam to że jesteś w ciąży....;D Nie no poważnie, jak się nie mylę to chyba niemało przytyłaś nie, kregosłup ma dodatkowe obciążenie, dzidzia ciśnie na nerwy i boli. Normalne, większość dziewczyn ma problem z bólem pleców.

ja mam w nocy takie bole ze to nie jest chyba normalne

Zgłoś nadużycie #12160 25 sierpnia 2011, 10:38

Karolinia Supermama
Mi ostatnio zaczęły pobolewać, miałam iśc znów na masaże, al ePaweł gdzies w necie znalazł instrucję masowania wielorybów i mnie masuje ;) A ogólnie to ja od 3 m-ca chodizłam na masaż raz w tyg minimum dopóki pracowałam, ale u mnie to neistety kwestia pracy stojącej właśnie była.

Zgłoś nadużycie #12161 25 sierpnia 2011, 10:38

snoopy90 Fajna mama
idę do przychodni do Innego lekarza i znowu nogi rozsuwac przed kims innym juz sie przyzwyczaiłam do tamtej

Zgłoś nadużycie #12162 25 sierpnia 2011, 10:40

Karolinia Supermama
To zapytaj o te bóle kręgosłupa jak Ci aż tak boli. A ja tez mam najczęściej w nocy- może śpisz na plecach, Oliwka nerwy uciska i boli.

Zgłoś nadużycie #12163 25 sierpnia 2011, 10:45

mamaela Supermama

magdab napisał(a)

Witajcie, ja też już końcówka, tylko 4 dni do końca ale zobaczymy. Brzuch też już mam tak nisko, że nie mogę nóg złączyć, wpada do środka :) ale niestety przeziębilam się, gardło boli jak diabli :(  Też mam taką piłkę z przodu a wszyscy mówią, że z tyłu nic nie widać :) będzie lepiej po porodzie dojść do swojej figury :)

no to bierz coś na to gardło bo jak będziesz mówić do dzieciątka po porodzie takim zachrypniętym głosikiem to Cię nie pozna :)   Piłkę z przodu to ja też mam, z tyłu jakoś nie szcególnie coś widać... ale mój nie opadł jeszcze, ma czas ... nogę na nogę w każdym razie spokojnie daję radę założyć ;)

Zgłoś nadużycie #12164 25 sierpnia 2011, 10:46

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

idę do przychodni do Innego lekarza i znowu nogi rozsuwac przed kims innym juz sie przyzwyczaiłam do tamtej

przyzwyczajaj się, w szpitalu przed i po porodzie to popokazujesz co tam masz przed kilkoma lekarzami, co zmiana to inny...

Zgłoś nadużycie #12165 25 sierpnia 2011, 10:48

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

sama mówisz, że masz duży brzuch, to niestety pewnie kręgosłup nie przyzwyczaony do takiego mega balastu z przodu i dlatego boli, ale warto czasem pójść na masaż plecków, bo może uciska ci na nerwy jakieś, albo masz rwę np ??

Zgłoś nadużycie #12166 25 sierpnia 2011, 10:48

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

Ty to masz kosmitkę a nie lekarkę!!

Zgłoś nadużycie #12167 25 sierpnia 2011, 10:50

mamaela Supermama

Donia1982 napisał(a)

mi kumpela coś mówiła ostatnio że gin może wystawić zwolnienie lekarskie dla męża 2 tyg przed porodem na opieke. ale nie wiem czy to prawda?

dokłądnie tak jest może wystawić zwolnienie nawet na 2 tyg. przed porodem (nie wcześniej) ale równie dobrze może po porodzie je wystawić albo gin albo lekarz rodzinny - to tak jak z macierzyńskim mama jak chce to może pójść na niego 2 tyg. przed terminiem- tylko po co ??

Zgłoś nadużycie #12168 25 sierpnia 2011, 10:52

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Ja coś tych pleców moich pewna nie jestem, więc wzięłam sobie 2 nospy zwykłe, zaszkodzić nie zaszkodza w końcu. Póki leżałam na lewym boku okryta kocem to nawet nieźle było, ale ile można... W końcu wszystko boli od jednej pozycji przez tyle czasu... I jak wstałam to znowu coś gorzej. Mam nadzieję, że ta nospa pomoże.

wiesz co  a  może to nie nerki ?? może ci brzuch opada jednak i uciska jakiś nerw, rwę kulszową ?? pogadaj z lekarzem lepiej, bo nospa ne nerki akurat działa (ona rozkurcza mięśnie gładkie,a takie są związane z nerkami), ale na kręgosłup nospa faktycznie nie działa w ogóle ??

Zgłoś nadużycie #12169 25 sierpnia 2011, 10:52

wiolka1991x Fajna mama

agf napisał(a)

No to fakt, że do października to jeszcze trochę... Ale one cię non-stop bolą czy tylko np. jak chodzisz?

ostatnio zaczely caly czas jak siedze jak leze jak stoje jak chodze...masakra jakas!

Zgłoś nadużycie #12170 25 sierpnia 2011, 10:55

paprotka25 Supermama
witajcie :) u mnie nad ranem była burza.... młody się obudził ale był dzielny :) teraz jem śniadanko i w międzyczasie robie henne, robiłam z tydzień temu ale już licząc była niewidoczna... wiecie co zaczynam się stresować jak sobie pomyśle że jutro o tej porze będę już w szpitalu, ciekawa jestem co będą mi robić, jak dam rade, czy będzie bardzo bolało, generalnie mam tysiące myśli... śniły mi się jakieś dzieci, szpitale, wogóle ciężko mi się spało, nie mogłam się ułożyć, było mi duszno, ahhh masakra.... a i jedziemy dzisiaj odebrać wózek, na ostatnią chwile ale zdąrzyliśmy :) już się go doczekać nie mogę, będę dzisiaj go testować po mieszkaniu :)
Romka, śliczne zdjęcie, brzuszek już masz nisko, ja u siebie jakoś nie widze czy się opuścił chociaż mąż mówi że jest niżej niż był, wierze na słowo :)
Snoopy, niezła agentka z tej Twojej dr, jak można zapomnieć że ma się urlop i umówić na wizyte, czy ona nie wpisuje sobie w kalendarz pacjentek ?? trochę tak niefajnie na sam koniec zmieniać lekarza ale skoro ta jest taka nieodpowiedzialna to może to dobre rozwiązanie...
Olu, bidulko, te Twoje biedne plecy, leż, weź może jeszcze tą nospe, a jak nie to tak jak pisałaś wezwij pogotowie i niech dają zastrzyk...