Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #12111 24 sierpnia 2011, 18:08

wiolka1991x Fajna mama
moj przez ten mies wolnego mniejsza wyplate dostanie bo odejdzie kasa za punkty ze sprzedazy...za sprzedaz ratalna za prowizje wiec dostanie gola podstawowa pensje...
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #12112 24 sierpnia 2011, 18:10

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

napisz że przesyłka dotarła szybko, towar był dobrze zapakowany i zabezpieczony na czas wysyłki i że był dobry kontakt ze sprzedającym...

jeszcze mnie poinstruuj gdzie kliknac i gdzie to napisac bo wchodzilam na ceneo.pl ale nic tam nie jaze.... :P

Zgłoś nadużycie #12113 24 sierpnia 2011, 18:17

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

napisz że przesyłka dotarła szybko, towar był dobrze zapakowany i zabezpieczony na czas wysyłki i że był dobry kontakt ze sprzedającym...

a to gdzie taką informacje napisać ?? i te nr co wysylali na maila potem to do jakiego serwisu mialo byc?do ceneo chyba...

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #12114 24 sierpnia 2011, 18:18

snoopy90 Fajna mama
weszłam na te ceneo i niewiem co dalej...

Zgłoś nadużycie #12115 24 sierpnia 2011, 18:22

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

hahaha tak jak i ja :P

Zgłoś nadużycie #12116 24 sierpnia 2011, 18:25

snoopy90 Fajna mama
heh moze pozniej to zrobie nie bede sie głowic nad tym :D moze ktos wyjasni dla mniej pojętnych ;) jak to sie robi :D hehe

Zgłoś nadużycie #12117 24 sierpnia 2011, 18:25

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

wiolka1991x napisał(a)

jeszcze mnie poinstruuj gdzie kliknac i gdzie
to napisac bo wchodzilam na ceneo.pl ale nic tam nie jaze.... :P

wiecie co ja wystawiałam na nokaut.pl
http://www.nokaut.pl/zdro-vita-pl/komentarze.html#c56254
Trzeba najpierw się z tego co pamiętam zarejestrować na nokaut.pl. Potem logujecie się po rejestracji, wchodzicie ta ten link co wkleiłam powyżej. Wybieracie opcję dodaj opinię, piszecie co tam chcecie i zapisujecie, po jakimś czasie się ta opinia pojawia, od razu jej nie widać.

Zgłoś nadużycie #12118 24 sierpnia 2011, 18:26

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

noo, mleko w proszku jest takie drogie ze szok :| a mleko matki darmowe i zdrowsze ;) kochany synus tylko troche meczacy jak go nosic caly czas trzeba :P wczoraj byl wazony i wazy juz 3,810kg ;) wlasnie sie obudzil... od rana go probuje uspac, i jak juz sie udalo to pospal 25minut. MASAKRA. teraz go karmie

he Olka ale ci daje maluch w kosc :P moze czuje bez taty ze moze ci na glowe wchodzic...heh i tak kochany :D

Zgłoś nadużycie #12119 24 sierpnia 2011, 18:44

agf Supermama
Mamaela - mam jeszcze co do tej kolki pytanie, bo nie chciałabym by się powtórzyła, a jednak te plecy mniej jeszcze pobolewają. Wiem, ze trzeba dużo pić żeby na bieżąco wypłukiwać, ale dużo to znaczy ile? 2 litry ? 3 ?  I czy to coś da, ze np. z cytryną piję czy nie ma znaczenia?

Zgłoś nadużycie #12120 24 sierpnia 2011, 18:47

agf Supermama
Olka - każdy dzień pewnie będzie łatwiejszy, jakoś sobie to wszystko poukładasz. A co do tego tulenia to też słyszałam, że właśnie ciasny rożek np. może pomóc. Ja zazdroszczę, że masz już za sobą to wszystko, ja normalnie z każdym dniem czuję się coraz gorzej, boli mnie i mam nerwa już na wszystko i płakać mi się chce.

Zgłoś nadużycie #12121 24 sierpnia 2011, 19:02

snoopy90 Fajna mama
AGF nie jestes sama ja tez juz chce byc po bola plecy leukocyty i erytrocyty w moczu prawdopodnie tez cos z nerkami;/ juz nawet na 1pietro ciezko mi wejsc;( mam nadzieje ze niedlugo sie to skonczy

Zgłoś nadużycie #12122 24 sierpnia 2011, 19:05

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Mamaela - mam jeszcze co do tej kolki pytanie, bo nie chciałabym by się powtórzyła, a jednak te plecy mniej jeszcze pobolewają. Wiem, ze trzeba dużo pić żeby na bieżąco wypłukiwać, ale dużo to znaczy ile? 2 litry ? 3 ?  I czy to coś da, ze np. z cytryną piję czy nie ma znaczenia?

2 litry wystarczą- woda, soki, napoje, kompoty, niekoniecznie herbata i kawa w nadmiarze, bo one obciążają jednak jako uzywki nerki. Lepsza herbatka zielona, lub owocowe jak już. 3 litry to już sporo jednak i tyle to się wypija jak jest mega gorąco i bardzo się człowiek poci.
Pij wodę z czym lubisz, z cytryną, lodem, trochę soku sobie wlej np. malinowego- byleby mokre było i to co ważne podziel te 2 litry na cały dzień, żebyś równomiernie obciązała nerki, a nie np. na raz litr wody :) Wiadomo lepsza niegazowana niż gazowana, ale ja osobiście niegazowanej nie lubię i dlatego przerzuciłam się na te delikatnie gazowane( żywiec, nałęczowianka, cisowianka, ta z jodem)
Taka ilość wody powoduje, że nerki zaczynają szybciej pracować i filtrować a tym samym wydalane są wszelkie osady, piasek itd.
Ale sprawdzaj czy faktycznie chodzisz częsciej siusiu, bo jeśli będziesz kilka dni tak pić, a moczu będzie niewiele to warto zagadać z lekarzem, bo nadmiar nieodprowadzanej wody powoduje opuchlizny.

Zgłoś nadużycie #12123 24 sierpnia 2011, 19:09

agf Supermama
Dzięki :) Sikać teraz chodzę co pół godziny dosłownie. Ale martwię się, bo znów mnie te plecy bolą choć nie tak masakrycznie, ale jednak je czuję. Nie wiem rozgrzewać je może? Na razie sie położyłam na lewym boku i okręciłam kocem. Może przejdzie :(

Zgłoś nadużycie #12124 24 sierpnia 2011, 19:12

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

AGF nie jestes sama ja tez juz chce byc po bola plecy leukocyty i erytrocyty w moczu prawdopodnie tez cos z nerkami;/ juz nawet na 1pietro ciezko mi wejsc;( mam nadzieje ze niedlugo sie to skonczy

oj babeczki widzę, że włączyło Wam się marudzenie typowe dla koncówki ciąży :) pewnie to oczekiwanie denerwuje, każdy następny dzień może być już tym... waga swoje robi- ciężej cokolwiek zrobić, macica wielka uciska na wszystko w środku i jak nie urok to s...a :)   ale za to jaki finał nas czeka- wyczekana, najpiękniejsza, ukochana dzidzia :) dokulamy się wszystkie jakoś do tego dnia :)

Zgłoś nadużycie #12125 24 sierpnia 2011, 19:17

Ona_123 Supermama
Kobietki mam takie pytanko :)
Co się dzieję z Margolcią, jest w szpitalu czy jak?
Bo mnie od neta na tydzień odcięło z powodów technicznych i nie wiem, a zawsze tu zaglądam i czytam co tam u Was :)
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #12126 24 sierpnia 2011, 19:19

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Dzięki :) Sikać teraz chodzę co pół godziny dosłownie. Ale martwię się, bo znów mnie te plecy bolą choć nie tak masakrycznie, ale jednak je czuję. Nie wiem rozgrzewać je może? Na razie sie położyłam na lewym boku i okręciłam kocem. Może przejdzie :(

ja też preferował ciepło- wchodziłam pod prysznic i polewałam sobie plecki ciepłym strumieniem - nerki nie lubią przemarzania, a jak mega boli to nie wahaj się i łykaj nospę, ona działa rozkurczowo i ból trochę mija. Lepiej łyknąc niż znów cierpieć. Jak nospa nie pomaga wyślij męża po Buscopan do apteki (bez recepty ok. 12 zł za opakowanie), ma inny składnik aktywny rozkurczowy i na mnie działa szybciej i lepiej niż nospa. Możesz też pokusić się o herbatkę ziołową na nerki- są gotowe mieszanki w aptekach (uprzedzam średnio smaczne ;) ). Trochę ogranicz picie mleka, jeśli pijesz (odkładają się osady wapienne). Zakwaszaj mocz- wit. C, żurawina, sok z cytryny, cytrusów- to odkaża.

Zgłoś nadużycie #12127 24 sierpnia 2011, 19:22

mamaela Supermama

Ona_123 napisał(a)

Kobietki mam takie pytanko :)
Co się dzieję z Margolcią, jest w szpitalu czy jak?
Bo mnie od neta na tydzień odcięło z powodów technicznych i nie wiem, a zawsze tu zaglądam i czytam co tam u Was :)

tak chyba w czwartek meldowała się w szpitalu na cesarkę. Pewnie jeszcze nie wyszła, skoro się nie odzywa- po cesarce to jednak z 5 dni minimum trzymają jak jest wszytko ok, ale ona miała mieć malutkie bliźniaki to mogą ich dłużej trzymać aż nabiorą wagi ;)

Zgłoś nadużycie #12128 24 sierpnia 2011, 19:24

Ona_123 Supermama
U mnie w szpitalu to po cesarce dwa tyg trzymią.
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #12129 24 sierpnia 2011, 19:25

mamaela Supermama

Ona_123 napisał(a)

U mnie w szpitalu to po cesarce dwa tyg trzymią.

no co szpital to obyczaj, no i każda mama i dziecko inaczej dochodzą do siebie i są gotowe do wyjścia do domku :)

Zgłoś nadużycie #12130 24 sierpnia 2011, 19:27

snoopy90 Fajna mama
załapałam sie do testowania telefonu smartfonu z PLAY co Kuba Wojewódzki reklamuje"