Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1191 20 kwietnia 2011, 10:51

Konto usunięte

agf napisał(a)

Tylko wiecie, boję się żeby nie było tak, że nawet jak już sie oswoję i będę się cieszyć z chłopczyka to jednak jak zobaczę gdzieś dziewczynkę to będę czuła straszny żal. Tak mam teraz- przeglądałam zdjecia dzieci koleżanek z podstawówki i lieceum. Tylko jedna ma chłopca. Jak widziałam dziewczynki to znowu mi się plakać chcialo i mi smutno. Nie chciałabym po prostu później czuć takiego żalu.

spokojnie nie panikuj :) jak zobaczysz swojego kawalera to zapomnisz ze chciałas dziewczynkę :) zobaczysz wspomnisz moje słowa ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1192 20 kwietnia 2011, 11:20

Black_rose Supermama
agf dobrze będzie :) zobaczysz, za dwa tygodnie będziesz się już z tym fajnie czuła, że masz jego a nie ją pod serduchem ;) .

Zgłoś nadużycie #1193 20 kwietnia 2011, 11:26

schmetterling Supermama
dziewczyny dobrze mówią :) przejdzie Ci :)
a ja właśnie okna skonczyłam myć ,masakra już dawno tak się nie napociłam :/normalnie serce mi wali jak bym z maratonu jakiegoś wróciła :(

Zgłoś nadużycie #1194 20 kwietnia 2011, 11:28

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

dziewczyny dobrze mówią :) przejdzie Ci :)
a ja właśnie okna skonczyłam myć ,masakra już dawno tak się nie napociłam :/normalnie serce mi wali jak bym z maratonu jakiegoś wróciła :(

heheh :) ja zaraz za obiad się biorę :) zrobię pulpety na dwa dni żeby mieć z bańki jutro obiad :) tak w ogóle to od kiedy zaczynacie pościć ? ja od piątku :D

Zgłoś nadużycie #1195 20 kwietnia 2011, 11:30

schmetterling Supermama
ja obiad mam od wczoraj :) tylko ziemniaki obiorę i już gotowe :)
a od kiedy wogóle powinno się zacząć pościć? bo ja nie bardzo w tych sprawach ... :)

Zgłoś nadużycie #1196 20 kwietnia 2011, 11:34

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja obiad mam od wczoraj :) tylko ziemniaki obiorę i już gotowe :)
a od kiedy wogóle powinno się zacząć pościć? bo ja nie bardzo w tych sprawach ... :)

no teraz zaczął się Wielki tydzień więc od poniedziałku chyba :)

Zgłoś nadużycie #1197 20 kwietnia 2011, 11:36

gosias Fajna mama
U mnie w domu pościło się zawsze w piatek i w sobotę do momentu powrotu z kościła ze świeconką, po powrocie już jedliśmu normalnie, chociaz moja mama to nawet w wielką niedzielę pości. Ja trzymam się piątku i połowy soboty.
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1198 20 kwietnia 2011, 11:38

Konto usunięte

gosias napisał(a)

U mnie w domu pościło się zawsze w piatek i w sobotę do momentu powrotu z kościła ze świeconką, po powrocie już jedliśmu normalnie, chociaz moja mama to nawet w wielką niedzielę pości. Ja trzymam się piątku i połowy soboty.

ja też od piątku zacznę pościć do niedzielnego śniadania :)

Zgłoś nadużycie #1199 20 kwietnia 2011, 11:39

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

no teraz zaczął się Wielki tydzień więc od poniedziałku chyba :)

Jak to moja mama powiedziała: Ciebie post nie dotyczy. :-)
Wiec ja nie wiem, warto coś tam dla siebie i swojej wiary pościć ale jak ktoś nie jest mocno wierzący to chyba mamy jakis przywilej... nie wiem w sumie :-)
A propo sprzatania i porządków: ja to nic nie moge zrobić.... jak pomysle o myciu okien szy odkurzaniu to od razu mi słabo.. Eh ogoliłam dziś nogi i tak mi niedobrze się zrobiło i słabo że teraz tylko leżenie mi zostało.. może wogóle powinni mnie zamknąc gdzieś bym niczego nie robiła i lewitowała w powietrzu..... hehe :) :)

Zgłoś nadużycie #1200 20 kwietnia 2011, 11:39

schmetterling Supermama
u mnie w domu to pościło się w piątek i sobotę a w niedziele już normalnie się jadło ,przyomniało mi się :)

Zgłoś nadużycie #1201 20 kwietnia 2011, 11:39

Black_rose Supermama
moje szyby (bo okna już niby myłam) też się do mnie uśmiechają :/ przez te deszcze wyglądają okropnie :/ - może później... po obiedzie gimnastyka :P
Tak ładnie jest, że wybrałam się do sklepu na spacer, ale już z siatką wróciłam trolejbusem :P - jednak 2km niesienia siaty mnie trochę przeraziły ;) . No za obiad to też bym się musiała powoli wziąć :D - dziś placki po cygańsku :)

Zgłoś nadużycie #1202 20 kwietnia 2011, 11:41

schmetterling Supermama
wiesz wenus,ja teraz żałuję że umyłam te wszystkie okna naraz bo tak mi jakoś dziwnie jest :(
bo ja to zawsze musze wszystko szybko zamiast powoli i pokolei i wychodzi teraz

Zgłoś nadużycie #1203 20 kwietnia 2011, 11:41

Black_rose Supermama
a co do poszczenia... biorąc pod uwagę fakt, że schudłam w tym tym 100g to chyba sobie daruję post, w ogóle dziwnie z tą wagą. Można coś chudnąć teraz? Chyba powinno się stale przybierać :/

Zgłoś nadużycie #1204 20 kwietnia 2011, 11:45

schmetterling Supermama
100g to nie tragedia :) jak byś schudła z 5 kg to może to i źle by było ale tak to mi się wydaje że nie ma co się martwić ,ja ostatnio 1kg schudłam i się cieszyłam z tego powodu :) a teraz to nawet nie staję na wagę ,poczekam do wizyty ,boję się że jak zobaczę na wadze nie to co chcę to sobie dzień zepsuje :/

Zgłoś nadużycie #1205 20 kwietnia 2011, 11:45

No lepiej sie nie przemeczac za bardzo.. ja to wiem.. Zawsze uwielbiałam odkurzac w domu wszytskie pokoje a teraz/ ?? .... ehh cięzko mi jest swój pokój odkurzyć bo jak sobie pomyślę że później zwymiotuję po 5 minutach odkurzania to unikam... ehhh nie wiem czemu tak mam...

A z tym chudnięciem to nie wiem czy wolno chudnąć, ale 100g myślę że nie jest to ogromna różnica... może jakby to było z 2 kg to pewnie tak...

Zgłoś nadużycie #1206 20 kwietnia 2011, 11:47

schmetterling napisał(a)

100g to nie tragedia :) jak byś schudła z 5 kg to może to i źle by było ale tak to mi się wydaje że nie ma co się martwić ,ja ostatnio 1kg schudłam i się cieszyłam z tego powodu :) a teraz to nawet nie staję na wagę ,poczekam do wizyty ,boję się że jak zobaczę na wadze nie to co chcę to sobie dzień zepsuje :/

Pzrestań teraz wolno tyć ci do woli... tzn bez ogromnych skoków :-) Ale nie zadręczaj sie że kilo czy dwa tyjesz.. musisz i tyle!

Zgłoś nadużycie #1207 20 kwietnia 2011, 11:50

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

Pzrestań teraz wolno tyć ci do woli... tzn bez ogromnych skoków :-) Ale nie zadręczaj sie że kilo czy dwa tyjesz.. musisz i tyle!

właśnie :)

Zgłoś nadużycie #1208 20 kwietnia 2011, 11:52

schmetterling napisał(a)

A ja właśnie przeciwnie. staję na wadze i jeszcze kombinuje jakby tu na nią nacisnąć by pokazała wiecej kilo hehhehehe

Zgłoś nadużycie #1209 20 kwietnia 2011, 11:52

Konto usunięte
dobra idę obiad robić bo jeszcze czekają mnie firanki. Muszę je zwęzić i obrobić :/

Zgłoś nadużycie #1210 20 kwietnia 2011, 11:54

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

A ja właśnie przeciwnie. staję na wadze i jeszcze kombinuje jakby tu na nią nacisnąć by pokazała wiecej kilo hehhehehe

cegłówki w kieszeń ;)