Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11971 23 sierpnia 2011, 12:36

Donia1982 Gotowa na wszystko
agf- o rany, co za historia, szczerze współczuje. co ty bidulko musiałas przezyć, i jeszcze szkoda rocznicy slubu :(
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #11972 23 sierpnia 2011, 12:36

snoopy90 Fajna mama
Agf nie stresuj się tak bo naprawdę urodzisz :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11973 23 sierpnia 2011, 12:42

Donia1982 Gotowa na wszystko
trzymaj sie ciepło i nie ruszaj się z domu :) jestesmy z toba duchowo :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #11974 23 sierpnia 2011, 12:45

agf Supermama
Dzięki :) Wiecie, to forum jednak mnie odstresowuje i jakos potrafi pozytywnie nastawić.

Zgłoś nadużycie #11975 23 sierpnia 2011, 12:53

snoopy90 Fajna mama
wrzucam fotke z weekendowego morza ;) heh grubsza od mojego faceta jestem :D

Zgłoś nadużycie #11976 23 sierpnia 2011, 12:55

Black_rose Supermama
Olu widzisz a my Cię tu już za rozpakowaną brałyśmy ;) dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. A Ty kochana przestań się tak stresować teraz, bo coś nabroisz! Weź sobie książkę poczytaj albo filmy oglądaj i nie myśl o bólach, szpitalach czy porodzie. 
O braku informacji dla pacjenta to wiem niestety aż za dobrze, po 16 dniach w szpitalu :/ jak mi dwa razy CC odwoływali i dopiero za 3 razem zrobili. Za cholerę się nic nie dowiesz, chyba że przyciśniesz lekarza czy położną. Ale też zdarzają się ludzie "w porządku" co odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zgłoś nadużycie #11977 23 sierpnia 2011, 12:57

Black_rose Supermama

snoopy90 napisał(a)

jaką fajną masz kuleczkę z brzuszka! Rany, jak to śmiesznie człowiekowi potem jak nie ma tej kulki przed sobą... Jak tak patrzę na Wasze fotki to aż by się chciało znowu być w ciąży :) ślicznie wyglądasz
ps. a która z nas nie była większa od swojego faceta :D ?

Zgłoś nadużycie #11978 23 sierpnia 2011, 13:05

Black_rose Supermama

olka8922 napisał(a)

dziewczyny co z agf(olka)  ?? ?? ?? cos sie nie odzywa a z tego co kojarze to miala termin na koniec sierpnia...

Olka co tam u Ciebie? Jak maluch? Jak nocki, spacerki etc.?

Zgłoś nadużycie #11979 23 sierpnia 2011, 13:06

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

Olu widzisz a my Cię tu już za rozpakowaną brałyśmy ;) dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. A Ty kochana przestań się tak stresować teraz, bo coś nabroisz! Weź sobie książkę poczytaj albo filmy oglądaj i nie myśl o bólach, szpitalach czy porodzie. 
O braku informacji dla pacjenta to wiem niestety aż za dobrze, po 16 dniach w szpitalu :/ jak mi dwa razy CC odwoływali i dopiero za 3 razem zrobili. Za cholerę się nic nie dowiesz, chyba że przyciśniesz lekarza czy położną. Ale też zdarzają się ludzie "w porządku" co odpowiedzą na wszystkie pytania.

Właśnie - najgorsze jest przebywanie przed porodem w szpitalu. A leżąć pod tą oksytocyną to modliłam się żeby się poród nie zaczął, choć miałabym to z gowy już, ale byłam tak po całym dniu wykończona i fizycznie i psychicznie, że bałam się, że nie dałabym rady.

Zgłoś nadużycie #11980 23 sierpnia 2011, 13:27

paprotka25 Supermama
Olu, wróciłaś do nas :) super bo już się martwiłyśmy o Ciebie... przykro mi że miałaś takie niemiłe przygody, ale najważniejsze że jest wszystko w porządku i że jesteś już w domku. Szkoda tylko że ten personel szpitalny trafił się taki "wspaniały", człowiek się tylko nerwów naje przez takich ludzi, najgorsze jest to że nic nie mówią, ale wiem coś na ten temat, jak byłam w szpitalu i zabrali mnie na badania to też nic nie mówili, dopiero jak zapytałam czy wszystko w porządku to odburknęli że tak... kurcze jakbym się nie spytała to żyłabym w nieświadomości.... z tego co piszesz to może naprawde dobrze by było gdybyś umówiła się ze swoim lekarzem na jego dyżur, szczerze mówiąc miałam chwile zwątpienia czy to dobrze żeby mi dr wywoływał ale z drugiej strony wole trafić do szpitala jak on będzie, w końcu prowadził mnie calą ciąże, znam go, i jakoś tak bezpieczniej będę się czuć i wiedzieć że on się zainteresuje i zajmie mną jak należy, poza tym jeżeli stwierdził że można wywołać to napewno to nie szkodzi i nie da nam zrobić krzywdy :)

Zgłoś nadużycie #11981 23 sierpnia 2011, 13:27

Karolinia Supermama
Wow, Ola ale miałaś przejścia... Szok, no ale grunt że wszytsko dobrze się skończyło. Masz rację, siedź i się nie przemęczaj. 
Snoopy, jaki fajny brzuchol masz!! Ja chyba takiego nie będę mieć, byłam dziś u koleżanki i spotkała inną dawno nie widzianą i się kłociła ze mną że taki brzuch jak mój to ona daje góra 6 miesiąc, i nie wierzyła że ja za miesiąc mam termin, heh ;p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #11982 23 sierpnia 2011, 13:33

snoopy90 Fajna mama

Black_rose napisał(a)

jaką fajną masz kuleczkę z brzuszka! Rany, jak to śmiesznie człowiekowi potem jak nie ma tej kulki przed sobą... Jak tak patrzę na Wasze fotki to aż by się chciało znowu być w ciąży :) ślicznie wyglądasz
ps. a która z nas nie była większa od swojego faceta :D ?

heh jak urodze to chce wygladac tak szczupło jak ty :)

Zgłoś nadużycie #11983 23 sierpnia 2011, 13:34

snoopy90 Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

Olu, wróciłaś do nas :) super bo już się martwiłyśmy o Ciebie... przykro mi że miałaś takie niemiłe przygody, ale najważniejsze że jest wszystko w porządku i że jesteś już w domku. Szkoda tylko że ten personel szpitalny trafił się taki "wspaniały", człowiek się tylko nerwów naje przez takich ludzi, najgorsze jest to że nic nie mówią, ale wiem coś na ten temat, jak byłam w szpitalu i zabrali mnie na badania to też nic nie mówili, dopiero jak zapytałam czy wszystko w porządku to odburknęli że tak... kurcze jakbym się nie spytała to żyłabym w nieświadomości.... z tego co piszesz to może naprawde dobrze by było gdybyś umówiła się ze swoim lekarzem na jego dyżur, szczerze mówiąc miałam chwile zwątpienia czy to dobrze żeby mi dr wywoływał ale z drugiej strony wole trafić do szpitala jak on będzie, w końcu prowadził mnie calą ciąże, znam go, i jakoś tak bezpieczniej będę się czuć i wiedzieć że on się zainteresuje i zajmie mną jak należy, poza tym jeżeli stwierdził że można wywołać to napewno to nie szkodzi i nie da nam zrobić krzywdy :)

super foteczka :D

Zgłoś nadużycie #11984 23 sierpnia 2011, 13:36

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Dzięki :) Wiecie, to forum jednak mnie odstresowuje i jakos potrafi pozytywnie nastawić.

na mnie też pozytywnie wpływa :) wiecie co, przyzwyczaiłam się do codziennej wizyty na forum, do rozmów z Wami, i kurcze błyskawicznie przeleciała mi ciąża, nawet się nie obejże i będzie już ze mną mój synuś :) będzie mi Was brakować jak już nie będę mieć tyle czasu żeby tu zaglądać ale mam nadzieje że raz na jakiś czas każda będzie się odzywać i nadal będziemy się wspierać, bo na Was mogę bardziej polegać niż na niektórych koleżankach....

Zgłoś nadużycie #11985 23 sierpnia 2011, 13:39

paprotka25 Supermama

snoopy90 napisał(a)

uroczą masz piłeczke :) ja też jestem grubsza od mojego męża, ale to normalne :) chociaż mąż mojej koleżanki gonił ją z wielkością brzucha, z tym że ona szybko wróciła do swojej wagi a mąż został z wagą prawie 100 kg :) dobrze chociaż że przy drugim się z nią nie ściagał bo niezły wieloryb by z niego był :)

Zgłoś nadużycie #11986 23 sierpnia 2011, 13:39

gosias Fajna mama
Gratulacje dla Anki i Agi i dużo zdrówka dla Was i maluszków :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #11987 23 sierpnia 2011, 13:39

gosias Fajna mama
Gratulacje dla Anki i Agi i dużo zdrówka dla Was i maluszków :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #11988 23 sierpnia 2011, 13:48

snoopy90 Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

uroczą masz piłeczke :) ja też jestem grubsza od mojego męża, ale to normalne :) chociaż mąż mojej koleżanki gonił ją z wielkością brzucha, z tym że ona szybko wróciła do swojej wagi a mąż został z wagą prawie 100 kg :) dobrze chociaż że przy drugim się z nią nie ściagał bo niezły wieloryb by z niego był :)

moj wazy 79kg ja 80 ;)

Zgłoś nadużycie #11989 23 sierpnia 2011, 13:49

paprotka25 Supermama

snoopy90 napisał(a)

moj wazy 79kg ja 80 ;)

to tylko 1 kg różnicy :) ja nawet jakbym chciała to już nie dam rady dobić do wagi mojego mężusia :)

Zgłoś nadużycie #11990 23 sierpnia 2011, 13:51

snoopy90 Fajna mama
heh ty juz nie ale ja juz tez wiecej nie chce tyć podobno w koncówce sie nie tyje tylko od kiedy liczyc te koncówke :D