Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11931 22 sierpnia 2011, 17:19

wiolka1991x Fajna mama

Karolinia napisał(a)

Wow, Magda dobrze poszalałaś!!! ;) Choć ja jak popatrzę na te sukienusie itp to tez gotowa jestem na 86 juz robić zakupki, hehe ;) Ale ja już sama na zakupy się nie wypuszczam, niewygodnie mi za kółkiem,Mała się werci, więc już za wiele nie pokupujemy, bo do terminu Paweł będzie miał tylko 2 soboty wolne na zakupy, a wszystko w proszku ;) Więc już nie będę miała czasu po sklepach z ciuszkami latać pewnie ;p

to bierz jakas kolezanke albo kogos z rodziny co ma prawko i niech Cie wiezie na zakupki :D
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11932 22 sierpnia 2011, 18:34

mamaela Supermama

Karolinia napisał(a)

Wow, Magda dobrze poszalałaś!!! ;) Choć ja jak popatrzę na te sukienusie itp to tez gotowa jestem na 86 juz robić zakupki, hehe ;) Ale ja już sama na zakupy się nie wypuszczam, niewygodnie mi za kółkiem,Mała się werci, więc już za wiele nie pokupujemy, bo do terminu Paweł będzie miał tylko 2 soboty wolne na zakupy, a wszystko w proszku ;) Więc już nie będę miała czasu po sklepach z ciuszkami latać pewnie ;p

Oj tak na 74-86 to ja już sporo mam ubranek :) Ja poprostu duzo dostałam, ostatnio trochę mąż kupił z likwidowanego sklepu znajomych z pracy i ja kupiłam na Allegro taki mega zestaw od 0 do 9 m-cy ;)
A samochodem jeżdż dalej bo muszę, urok mieszkania na wsi ;) A teraz jak się zaczęły cotygodniowe wizyty i ktg to tym bardziej trzeba jeździć  do Wrocławia... trochę się już mój brzuch kłoci z kierownicą :) i muszę w radio słuchać wiadomości(gadania w każdym razie)a nie muzyki, bo moja mała jak słyszy muzykę to zaczyna kopać i się wiercić :)
Ale ja na szczęście wszystko już prawie mam gotowe, więc o tyle jestem spokojniejsza ;)

Zgłoś nadużycie #11933 22 sierpnia 2011, 18:53

Karolinia Supermama
Paweł chce aktywnie uczestniczyć we wszystkich zakupach ;)  
Co do jeżdżenia to ja też na wsi mieszkam pod Białymstokiem, ale lekarza mam w takim małym miasteczku obok, więc mam może 3 km do niego, to tyle jeszcze wytzymuję ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #11934 22 sierpnia 2011, 20:54

mamaela Supermama

Karolinia napisał(a)

Paweł chce aktywnie uczestniczyć we wszystkich zakupach ;)  
Co do jeżdżenia to ja też na wsi mieszkam pod Białymstokiem, ale lekarza mam w takim małym miasteczku obok, więc mam może 3 km do niego, to tyle jeszcze wytzymuję ;)

Ty 3 km do lekarza masz, a ja prawie 30 km ;) to bym w życiu nie doszła ;)

Zgłoś nadużycie #11935 22 sierpnia 2011, 20:57

paprotka25 Supermama
przeglądałam dzisiaj kalendarz, chciałam sprawdzić kiedy młody będzie obchodził imieniny, i albo 3 września albo później 28 października, i chyba zostanie ten październik, bo we wrześniu to za blisko urodzin, zastanawiałyście się już kiedy wasze maluchy będą świętować imieniny?
ciekawa jestem co u sierpniówek, nie odzywają się, czyżbym została jedyna która jeszcze nie rodzi?

Zgłoś nadużycie #11936 22 sierpnia 2011, 21:00

mamaela Supermama
Dziewczyny wózek został złożony, rozłożony, znów złożony i rozłożony :) wszystkie elementy wypróbowane i jest super :)   tylko ta rączka do wymiany i będzie pięknie.
Zdjęcie wrzucam producenta, bo syn zabrał aparat, coś tam fotografuje ?? Tylko, że ja mam stelaż chrom a nie czarny.
Wyszłam na moment na taras i jakieś cholerstwo mnie pogryzło po nogach, raczej nie komary, bo mi kilkucentymetrowe bąble się porobiły i swędzi jak diabli i zaczerwienione. Wysmarowałam się fenistilem i piję wapno może pomoże ?? :(

Zgłoś nadużycie #11937 22 sierpnia 2011, 21:04

wiolka1991x Fajna mama
nasza Liliana bedzie miala imieniny 14 lutego :) :) bo sa jeszcze 4 wrzesnia ale lepiej w lutym wieksza odleglosc czasowa :) i latwo zapamietac :)

Zgłoś nadużycie #11938 22 sierpnia 2011, 21:06

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

Dziewczyny wózek został złożony, rozłożony, znów złożony i rozłożony :) wszystkie elementy wypróbowane i jest super :)   tylko ta rączka do wymiany i będzie pięknie.
Zdjęcie wrzucam producenta, bo syn zabrał aparat, coś tam fotografuje ?? Tylko, że ja mam stelaż chrom a nie czarny.
Wyszłam na moment na taras i jakieś cholerstwo mnie pogryzło po nogach, raczej nie komary, bo mi kilkucentymetrowe bąble się porobiły i swędzi jak diabli i zaczerwienione. Wysmarowałam się fenistilem i piję wapno może pomoże ?? :(

bardzo ladny wozeczek w planach mamy jupno czegos podobnego w konstrukcji :) :) śliczny jest :)

Zgłoś nadużycie #11939 22 sierpnia 2011, 21:09

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

przeglądałam dzisiaj kalendarz, chciałam sprawdzić kiedy młody będzie obchodził imieniny, i albo 3 września albo później 28 października, i chyba zostanie ten październik, bo we wrześniu to za blisko urodzin, zastanawiałyście się już kiedy wasze maluchy będą świętować imieniny?
ciekawa jestem co u sierpniówek, nie odzywają się, czyżbym została jedyna która jeszcze nie rodzi?

no ja też się zastanwaiam co u dziewczyn, Romka była wieczorkiem zalogowana ale nic nie napisała co u niej ?? ;(
Natchnęłaś mnie z tymi imieninami i aż sprawdziłam bo nie pomyslałam o tym- Pauliny jest 10.10 i 2.12. Ten październik też blisko urodzin będzie.

Zgłoś nadużycie #11940 22 sierpnia 2011, 21:11

paprotka25 Supermama

wiolka1991x napisał(a)

nasza Liliana bedzie miala imieniny 14 lutego :) :) bo sa jeszcze 4 wrzesnia ale lepiej w lutym wieksza odleglosc czasowa :) i latwo zapamietac :)

w walentynki :)  łatwo zapamiętać, ale jak dorośnie to będzie od męża jeden prezent na dwie okazje dostawać :) ja niby powinnam obchodzić 8 marca ,ale mój tata doszedł do wniosku że jak dorosne to będzie to dla mnie "mało opłacalne" bo jedne kwiatki na dzień kobiet i imieniny, i obchodze 6 września :) zawsze więcej dni do świętowania :)

Zgłoś nadużycie #11941 22 sierpnia 2011, 21:13

paprotka25 Supermama
Elu, a może jakieś meszki Cię pogryzły? ja zawsze po komarze mam wielkie bąble bo rozdrapuje :) to jest silniejsze ode mnie...

Zgłoś nadużycie #11942 22 sierpnia 2011, 21:19

wiolka1991x Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

w walentynki :)  łatwo zapamiętać, ale jak dorośnie to będzie od męża jeden prezent na dwie okazje dostawać :) ja niby powinnam obchodzić 8 marca ,ale mój tata doszedł do wniosku że jak dorosne to będzie to dla mnie "mało opłacalne" bo jedne kwiatki na dzień kobiet i imieniny, i obchodze 6 września :) zawsze więcej dni do świętowania :)

w sumie tak ale we wrzesniu to za blisko urodzin.... ja z kolei mam tak 29X-imieniny, 30Xurodziny, 31Xhalloween , 1XI swieto zmarlych, 2 XI zaduszki... ( a zawsze dostawalam 1 prezent urodzinowo-imieninowy)

Zgłoś nadużycie #11943 22 sierpnia 2011, 21:23

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

Elu, a może jakieś meszki Cię pogryzły? ja zawsze po komarze mam wielkie bąble bo rozdrapuje :) to jest silniejsze ode mnie...

może, bo to nie ślady jak po komarach, a swędzi dziadostwo strasznie i takie czerwone plamy buuu brzydkie, bąble trochę zeszły po fenistilu, ale zaczerwienie i swędzienie jest dalej :(

Zgłoś nadużycie #11944 22 sierpnia 2011, 21:25

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

może, bo to nie ślady jak po komarach, a swędzi dziadostwo strasznie i takie czerwone plamy buuu brzydkie, bąble trochę zeszły po fenistilu, ale zaczerwienie i swędzienie jest dalej :(

wypij podwojne wapno! my z mezem dzis tez pokasani i wypilismy i juz nie swedzi :) :)

Zgłoś nadużycie #11945 22 sierpnia 2011, 21:28

mamaela Supermama
Co do imienin to mój syn na w wigilię, ale póki co my i babcie pamiętają by dostawał 2 prezenty. (ten imieninowy to teraz wiadomo kasa od babć, a my najczęściej kupujemy mu jakieś ciuchy które chce, bo pod choinkę ciuchy głupio dawać jakoś...)

Zgłoś nadużycie #11946 22 sierpnia 2011, 21:30

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

Co do imienin to mój syn na w wigilię, ale póki co my i babcie pamiętają by dostawał 2 prezenty. (ten imieninowy to teraz wiadomo kasa od babć, a my najczęściej kupujemy mu jakieś ciuchy które chce, bo pod choinkę ciuchy głupio dawać jakoś...)

to bardzo fajnie ze pamietaja o tym ze imieninki ma :) i ze 2 prezenty dostaje bo dzieci to sie ciesza :) :)

Zgłoś nadużycie #11947 22 sierpnia 2011, 21:35

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

to bardzo fajnie ze pamietaja o tym ze imieninki ma :) i ze 2 prezenty dostaje bo dzieci to sie ciesza :) :)

no pamietają póki co, a też głupio jakby zapomniały, bo wigilie zawsze robię ja u siebie, obie babcie przychodzą do nas i tak już od chyba z 10 lat jest.... a jak syn był mały to zawsze na imieniny dostawał kwiatki w doniczkach kwitnące bo je kolekcjonował na parapecie i nawet o nie dbał :) I zarówno my jak i babcie zawsze szukaliśmy jakiś oryginalnych okazów :)

Zgłoś nadużycie #11948 22 sierpnia 2011, 21:37

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

no pamietają póki co, a też głupio jakby zapomniały, bo wigilie zawsze robię ja u siebie, obie babcie przychodzą do nas i tak już od chyba z 10 lat jest.... a jak syn był mały to zawsze na imieniny dostawał kwiatki w doniczkach kwitnące bo je kolekcjonował na parapecie i nawet o nie dbał :) I zarówno my jak i babcie zawsze szukaliśmy jakiś oryginalnych okazów :)

a tym to mnie zaszokowalas :) :)   bardzo ciekawe i hmm tworcze jak na dziecko :) :)

Zgłoś nadużycie #11949 22 sierpnia 2011, 21:49

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

a tym to mnie zaszokowalas :) :)   bardzo ciekawe i hmm tworcze jak na dziecko :) :)

no fajne to było,ale niestety wyrósł, choć kilka jego kwiatków mam od lat i nadal są ładne. Miał cudne fiołki w różnych kolorach, hitem było znalezienie takiego miniaturkowego albo miniaturki storczyka :) i miał kilka fajnych okazów grudnika (chyba tak się ten kwiatek nazywa, taki jak kaktus pięknie kwitnący właśnie w grudniu)- do dziś mam 2 te jego kwiatki i nadal kwitną :)

Zgłoś nadużycie #11950 22 sierpnia 2011, 21:50

Black_rose Supermama

mamaela napisał(a)

wózeczek musi pięknie się prezentować z chromowanym stelażem! Szkoda tylko tej rączki, no ale jeszcze czas jest na wymianę :)