Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11871 22 sierpnia 2011, 10:17

mamaela Supermama

Black_rose napisał(a)

no co Ty... :D pogoda jest to trzeba korzystać... sio na spacera się dotleniać :D ! i wrzuć potem foto wózka jak poskładasz!

no może się ruszę gdzieś z psem na spacerek, bo póki co to on oczywiście chrapie mi na tarasie. Wózek dojechał, niestety coś musieli zrobić nie tak jak chciałam (złe obszycie rączki) i już to zgłosiłam producentowi i teraz myśli jak to odkręcić- ma się odezwać o 11 :(
Na razie tylko powyjmowałam elementy z kartonu, jeszcze nie złożony, potem pstryknę fotę.

Zgłoś nadużycie #11872 22 sierpnia 2011, 10:21

snoopy90 Fajna mama
Gratuluje Aga :D masz już to za soba :D i Kazika przy sobie :D super

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11873 22 sierpnia 2011, 10:26

schmetterling Supermama
Dzień dobry
Ja sie jeszcze toczę :( dzwoniłam do mojej gin wczoraj,jest jeszcze na urlopie i mam dzwonić do niej dziś po 14ej ,ona zadzwoni do jakiegoś kolego lekarza który akurat ma dyżur w szpitalu że przyjadę i zrobią mi ktg,a co dalej to nie wiem.Jestem taka wkur**** ,myślałam że jakoś normalnie urodzę w terminie ,a nie takie czekanie.....
Wczoraj zamiast na porodówce to byliśmy cały dzień nad jeziorkiem ,później na grilu u znajomych i tak zleciało,a dziecko z brzucha wyjść nie chce :( :( :(

Aga gratuluję z całego serduszka maluszka!!! W końcu!! :)
Ela Ty to się masz z tym wózkiem.....
Marta powodzenia,chociaz pewnie już tego nie przeczytasz ,a chłopa olać i tyle

Zgłoś nadużycie #11874 22 sierpnia 2011, 10:36

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

Dzień dobry
Ja sie jeszcze toczę :( dzwoniłam do mojej gin wczoraj,jest jeszcze na urlopie i mam dzwonić do niej dziś po 14ej ,ona zadzwoni do jakiegoś kolego lekarza który akurat ma dyżur w szpitalu że przyjadę i zrobią mi ktg,a co dalej to nie wiem.Jestem taka wkur**** ,myślałam że jakoś normalnie urodzę w terminie ,a nie takie czekanie.....
Wczoraj zamiast na porodówce to byliśmy cały dzień nad jeziorkiem ,później na grilu u znajomych i tak zleciało,a dziecko z brzucha wyjść nie chce :( :( :(

Aga gratuluję z całego serduszka maluszka!!! W końcu!! :)
Ela Ty to się masz z tym wózkiem.....
Marta powodzenia,chociaz pewnie już tego nie przeczytasz ,a chłopa olać i tyle

Dobrze tej Twojej małej w tym brzuchu, to nie chce jej się wyłazić :) Ale skoro tak aktywnie jeszcze spędzasz czas, to znaczy że dobrze się czujesz i dalej spokojnie kulasz :)
A wózek- no wkurzyłam się... całość piękna, ale to obszycie rączki do bani, będę pewnie odsyłała kurierem stelaż a oni mi przyślą nowy obszyty tak jak zamówiłam. Bo tak będzie najprościej. Miała rączka być obszyta czarną skórą a obszyli białą ?? a ja w całym wózku zrezygnowałam ze wszystkiego co białe- nawet obszycie w środku mam beżowe ?? więc średnio to wygląda i pasuje, o brudzeniu się białej skóry nie wspomnę :(   Ale producent i zresztą przepisy zakupów internetowych gwarantuje możliwość zwrotu w ciągu 10 dni jak mi się wózek nie podoba i zwrotu pieniędzy, więc jak nie będą chcieli wymieniać samego stelaża, to odeślę cały i mam to w nosie, a co ??

Zgłoś nadużycie #11875 22 sierpnia 2011, 10:42

schmetterling Supermama

mamaela napisał(a)

Dobrze tej Twojej małej w tym brzuchu, to nie chce jej się wyłazić :) Ale skoro tak aktywnie jeszcze spędzasz czas, to znaczy że dobrze się czujesz i dalej spokojnie kulasz :)
A wózek- no wkurzyłam się... całość piękna, ale to obszycie rączki do bani, będę pewnie odsyłała kurierem stelaż a oni mi przyślą nowy obszyty tak jak zamówiłam. Bo tak będzie najprościej. Miała rączka być obszyta czarną skórą a obszyli białą ?? a ja w całym wózku zrezygnowałam ze wszystkiego co białe- nawet obszycie w środku mam beżowe ?? więc średnio to wygląda i pasuje, o brudzeniu się białej skóry nie wspomnę :(   Ale producent i zresztą przepisy zakupów internetowych gwarantuje możliwość zwrotu w ciągu 10 dni jak mi się wózek nie podoba i zwrotu pieniędzy, więc jak nie będą chcieli wymieniać samego stelaża, to odeślę cały i mam to w nosie, a co ??

może akurat nie będą robić problemów i wymienią stelaż i tyle,w końcu tyle konkurencyjnych firm jest ,a jeśli będzie im zależało na kliencie to się postarają- a jak nie to tak jak napisałam ,masz do wyboru do kloru producentów także spokojnie.
A z tym że dobrze sie czuję to masz racje,w sobote byliśmy w markecie też się nałaziłam ,w niedziele znowu aktywnie i czuje się no napewno nie tak jak rodząca kobitka :) Tylko psychicznie gorzej....

Zgłoś nadużycie #11876 22 sierpnia 2011, 10:47

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

A z tym że dobrze sie czuję to masz racje,w sobote byliśmy w markecie też się nałaziłam ,w niedziele znowu aktywnie i czuje się no napewno nie tak jak rodząca kobitka :) Tylko psychicznie gorzej....

a ile Ty już po terminie jesteś ?? ważne żeby mała miała się też dobrze, moze poprostu potrzebuje jeszcze kilku dni w brzuchu mamy :) ??

Zgłoś nadużycie #11877 22 sierpnia 2011, 10:50

schmetterling Supermama

mamaela napisał(a)

a ile Ty już po terminie jesteś ?? ważne żeby mała miała się też dobrze, moze poprostu potrzebuje jeszcze kilku dni w brzuchu mamy :) ??

nie dużo,na wczoraj miałam termin ale wkurzające to czekanie jest ,zresztą pewnie wiesz o czym mówię bo z tego co pamiętam to syna urodziłaś 2 tyg po terminie ;)   Człowiek jakoś się tak psychicznie przygotowuje,nastawia a tu nic .....Jeszcze te wredne ludziska "a ile jeszcze" ,"a ty jeszcze chodzisz?" ,"a na kiedy termin" ja pier*** zwariuję

Zgłoś nadużycie #11878 22 sierpnia 2011, 11:07

snoopy90 Fajna mama
mnie przeraża mysl że również mogę czekać i czekać na mojego maluszka

Zgłoś nadużycie #11879 22 sierpnia 2011, 11:07

Donia1982 Gotowa na wszystko
AGA.W. - serdecznie gratuluję.
Miałas troche przebojów z tym porodem, ale najwazniejsze że mały cały i zdrowy jest juz na swiecie.
Niech rozwija się zdrowo a ty szybko dochodź do siebie :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #11880 22 sierpnia 2011, 11:17

schmetterling Supermama
Dobra dziewuchy,ide sobie stópki wymoczyć i jakoś je ogranąć po wczorajszym łażeniu po piachu ,później prysznic ,szpital i ktg.
Pewnie dzisiaj już nie będe włączać kompa ,także jutro dam znać co i jak.Trzymajcie się :) :)

Zgłoś nadużycie #11881 22 sierpnia 2011, 11:28

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

nie dużo,na wczoraj miałam termin ale wkurzające to czekanie jest ,zresztą pewnie wiesz o czym mówię bo z tego co pamiętam to syna urodziłaś 2 tyg po terminie ;)   Człowiek jakoś się tak psychicznie przygotowuje,nastawia a tu nic .....Jeszcze te wredne ludziska "a ile jeszcze" ,"a ty jeszcze chodzisz?" ,"a na kiedy termin" ja pier*** zwariuję

no ludzie dziwnie gadają :( brrr ... mnie ostatnio mój znajomy spytał czy dam radę do nich się wdrapać po schodach (zaprosili nas na kawkę i pogaduchy) i normalnie jakbym była kaleką i do tego ze sklerozą przypomniał mi, że oni mieszkają na 3 piętrze bez windy ??   A jak zobaczył nas w drzwiach, to spytał - dałaś radę i nie dyszysz ?? normalnie tej kawki już mi się na wejściu odechciało...
a czekanie jest okropne, kazdego dnia się kładałam spać z mężem i zastanawialiśmy się czy to dziś w nocy ?? a rano dalej nic... ja mam teraz nadzieję na szybszy poród, przed terminem najlepiej troszkę ;)

Zgłoś nadużycie #11882 22 sierpnia 2011, 11:34

paprotka25 Supermama
Dzień dobry :) u mnie słoneczko świeci, pospałam do 10.30 :) teraz wcinam śniadanko, obiadu nie robie bo mam jeszcze żeberka w sosie w lodóweczce, miały być wczoraj na obiad ale że nie było nas w domu to nie zjedliśmy :)
Aga, gratuluje Kazia :) duży facet :) oj, ciężko miałaś, namęczyłaś się ale już masz malucha :) dobrze że robili Ci cc bo nie widomo ile byś się jeszcze męczyła :) dochodz do siebie, ciesz się maluchem i w miare możliwości odpoczywaj :) a i czekamy na fotke Kazia :)
Elu, mam nadzieje że wymienią Ci ten stelaż, a jak nie to jest tylu producentów że napewno znajdzieś równie ładny jak ten co zamawiałaś, my czekamy na telefon od producenta, bo mieliśmy czekać 2 tyg a zamawialiśmy we wtorek albo środe, nie pamiętam właśnie ale dwa tyg temu, to może jutro będzie :) i chyba zdąrze razem z mężem jechać po odbiór :)
Aniu, nie denerwuj się, dopiero jeden dzień po terminie, a skoro masz dzisiaj jechać na badania to może okaże się że już zostajesz w szpitalu i wrócisz z Wikusią :) masz wieści od Margolci ?
Ja wieczorkiem spakowałam torbe, teraz zostało mi tylko czekanie :)

Zgłoś nadużycie #11883 22 sierpnia 2011, 11:34

snoopy90 Fajna mama
tez chciałabym przed termienem jak by dało radę :D a propo schodów to ja ledwo na 1pierwsze piętro sie wspinam,także podziwiam :D

Zgłoś nadużycie #11884 22 sierpnia 2011, 12:05

wiolka1991x Fajna mama

Aga.W napisał(a)

o 12.05 - 17 sierpnia, urodziłam swojego Kazika, 55 cm długości, 4070 waga :) jest przesliczny ale daje do wiwatu :)

moje gratulacje :D :D :D okazalego sunusia masz :) :) zycze szczescia szybkiego zdrowienia i duzo duzo zdrowka dla was :D :D :D D
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11885 22 sierpnia 2011, 12:11

wiolka1991x Fajna mama
a ja sie nawet nie przywitalam wiec WITAM DZIEWCZYNY :) :)
ja od rana na nogach...sniadanko pranko zmywanie naczyn zakupki w masarni warzywka na rynku potem po nowy reczniczek (bo ten co kupilam dla malej w praniu jako jedyna rzecz sie zafarbowal nawet nie wiem od czego i wyglada jak sciera) potem powrot do domku, pranko powieszone, ciasto wstawione do piekarnika i gotuje jedzonko dla piesa :) :) potem jeszcze dla nas obiadek :D

Zgłoś nadużycie #11886 22 sierpnia 2011, 12:17

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

ja od rana na nogach...sniadanko pranko zmywanie naczyn zakupki w masarni warzywka na rynku potem po nowy reczniczek (bo ten co kupilam dla malej w praniu jako jedyna rzecz sie zafarbowal nawet nie wiem od czego i wyglada jak sciera) potem powrot do domku, pranko powieszone, ciasto wstawione do piekarnika i gotuje jedzonko dla piesa :) :) potem jeszcze dla nas obiadek :D

oj to Ty masz dziś od rana aktywny dzień. A z tym ręcznikiem to jakoś dziwnie ?? ja kupiłam żółty z Baby One i  coś mnie tknęło i zanim wrzuciłam do pralki namoczyłam w umywalce i oczywiście puszcza kolor :( dobrze że sprawdziłam, bo by mi pofarbował jeszcze inne rzeczy. 
a żarełko dla psa gotowałam wczoraj- wielki sagan, miał być na 3 dni,a mój pies jak wczoraj dostał ssania to żeżarł wczoraj aż 4 miski, dzisiaj od rana już 2  i zostało ledwie na dziś, na jutro nie będzie już nic :(

Zgłoś nadużycie #11887 22 sierpnia 2011, 12:28

Anka.M Zadomowiona
Hej.
18.08.2011 o godz 10:25 urodziłam córeczkę 
4080g   60cm  - poród sn :)

Zgłoś nadużycie #11888 22 sierpnia 2011, 12:30

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

oj to Ty masz dziś od rana aktywny dzień. A z tym ręcznikiem to jakoś dziwnie ?? ja kupiłam żółty z Baby One i  coś mnie tknęło i zanim wrzuciłam do pralki namoczyłam w umywalce i oczywiście puszcza kolor :( dobrze że sprawdziłam, bo by mi pofarbował jeszcze inne rzeczy. 
a żarełko dla psa gotowałam wczoraj- wielki sagan, miał być na 3 dni,a mój pies jak wczoraj dostał ssania to żeżarł wczoraj aż 4 miski, dzisiaj od rana już 2  i zostało ledwie na dziś, na jutro nie będzie już nic :(

mowie Ci tak sie wkurzylam ze szok!! dalam za niego 19.90 na promocji dzis jeszcze byly wiec kupilam drugi...nie wiem czemu tak sie stalo z nim... normalnie sama sobie sie dziwie ze tak sie ogarnelam dzis :D :D :D z kolei jedzenie dla psa to ja codzien gotuje ale to moment i juz obgotowac kosc i wrzucic ryz do tego :P

Zgłoś nadużycie #11889 22 sierpnia 2011, 12:32

wiolka1991x Fajna mama

Anka.M napisał(a)

Hej.
18.08.2011 o godz 10:25 urodziłam córeczkę 
4080g   60cm  - poród sn :)

o jeju jaka duza!!! :D :D gratuluje :) :) :) zdroweczka duzo :) :) wrzuc zdjecie pochwal sie ksiezniczka :D :D :D

Zgłoś nadużycie #11890 22 sierpnia 2011, 12:41

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

jeszcze swojego nie prałam mam z kapturkeim taki słodzio :D w Lidlu kupiłam fajny z frotty grubszej takiej mieciutki...teraz tez sie boje zeby nie pofarbowało;/