Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11851 21 sierpnia 2011, 20:14

mamaela Supermama
koniec koszenia i nici ze spacerku-bo właśnie zaczęło u mnie padać... :(

Zgłoś nadużycie #11852 21 sierpnia 2011, 20:16

Karolinia Supermama

wiolka1991x napisał(a)

no ja mam identycznie jak Ty !! z tym ze najlepsza przyjaciolka sie wypiela bo ja juz nie jej ranga bo dziecko dom rodzina ....ehhh ciesze sie ze mam was :D :D :D

No dokładnie ;)  
Idę pod prysznic z mężusiem ;) Pewnie do jutra, papapa, miłego wieczorku:*
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #11853 21 sierpnia 2011, 20:17

wiolka1991x Fajna mama

Karolinia napisał(a)

No dokładnie ;)  
Idę pod prysznic z mężusiem ;) Pewnie do jutra, papapa, miłego wieczorku:*

no my sie we dwoje pod prysznicem juz nie miescimy :P :P :P :P hahaha :) milego milego wieczorku papa:*
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11854 21 sierpnia 2011, 20:26

paprotka25 Supermama
witajcie kobietki :) my niedawno wróciliśmy z wycieczki :) byliśmy w Złotym potoku, zrobiliśmy sobie mały piknik, karmiliśmy kaczki, poleżeliśmy na kocu, później troszkę połaziliśmy, poszliśmy na grillowaną kiełbase, generalnie dzionek aktywny :) fajnie było ale padnięci jesteśmy :) pogoda fajna to i łazić można było :)
ciekawe kiedy Aga wróci, może jutro się odezwie?
reszta dziewczyn pewnie korzysta z wolnego weekendu swoich facetów i dopiero jutro się zjawią, chociaż Ania pisała że jak nic się nie zacznie dziać to jutro idzie do swojej dr, ciekawe czy rodzi czy jeszcze nam zamelduje co słychać.
Marta, współczuje Ci, przykre jest jak najbliższa osoba się nie interesuje... mam nadzieje że wyjaśnicie sobie wszystko, wydaje mi się że dobrze by było jakby wiedział że źle robi, niestety faceci nie są tacy domyślni i trzeba im otwarcie mówić o co nam chodzi, ale najbardziej zszokowało mnie to że nawet z tobą nie pojedzie do szpitala, jak on sobie to wyobraża, że będziesz zasuwać z torbą, zestresowana, później obolała a on sobie pójdzie do pracy żeby się odciąć i mieć święty spokój? strasznie niepoważne podejście, oby się opamiętał i zachował jak na mężczyzne przystało i już jutro na ojca odpowiedzialnego za malusią istotke, wygarnij mu wszystko, należy mu się... i trzymam mocno kciuki żeby jakoś Wam się ułożyło i oczywiście życzę Ci kochana powodzenia, i wracaj do nas szybciutko :)

Zgłoś nadużycie #11855 21 sierpnia 2011, 20:38

wiolka1991x Fajna mama
Edit!! do Wiednia!!! ale bomba :) :) zazdroszcze :D :D :D
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11856 21 sierpnia 2011, 20:54

Black_rose Supermama
Marta mam nadzieję, że jednak sytuacja między Wami się dziś poprawi, bo wsparcie jest potrzebne w tak ważnym momencie. Oj jeszcze zmienisz zdanie jak się obudzisz po CC ;) będziesz chciała żeby był z Tobą i to JUŻ! a nalepiej z Tobą i dzidzią. Potrzymają Cię w najlepszym wypadku 4 doby (ja miałam akurat farta to mnie tak puścili), ale jak nie to 5. I jeśli mogę Ci coś na jutro doradzić, to nie baw się w matkę polkę i spokojnie oddawaj sobie malucha na noworodki na pierwsze 3 noce (no chyba że pokarm dostaniesz wcześniej, to trzeba z nim coś robić). Solidnie wypocznij przed powrotem do domu, bo potem wstawanie z łóżka ze szwami to nie przelewki :/ w szpitalu to jeszcze zapierniczasz jak mały samochodzik, bo dostaniesz przeciwbólowe etc. a w domu to już "fajnie" bywa czasami jak człowiek obolały i wiecznie niewyspany. 3mam kciuki za Ciebie! BuziakI!

Zgłoś nadużycie #11857 21 sierpnia 2011, 21:14

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

witajcie kobietki :) my niedawno wróciliśmy z wycieczki :)

no to fajnie dzień spędziłaś, warto póki maluszka nie ma wykorzystać każdą chwilę na czas z mężusiem :)

Zgłoś nadużycie #11858 21 sierpnia 2011, 21:15

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

no my sie we dwoje pod prysznicem juz nie miescimy :P :P :P :P hahaha :)

ja już też nie próbuję :)

Zgłoś nadużycie #11859 21 sierpnia 2011, 21:18

mamaela Supermama
Właśnie wtryniliśmy z mężem ciekawą kolację ;) usmażyłam gofry i każde z nas zjadło po 3 (takie kwadratowe 10x10 mi wychodzą z gofrownicy). On z bitą i polewą toffi a ja z bitą i malinkami. Ale pychota, olać dodatkowe kg :)

Zgłoś nadużycie #11860 21 sierpnia 2011, 21:45

wenus1988 Gotowa na wszystko
dziekio za rady, wpadlam jeszcze na chwile przed spaniem i zaraz zmykam do luzka bo w sumie i tak nie wiem czy zasne, bede oczekiwac na jutrzejszy poranek. Moj wlasnie przyjechal dopiero i sie na razie nie odzywamy do siebie. A jutro rano umowilam sie z tata i on mnie zawiezie do szpitala. reszty nie wiem co sie bedzie dziac. lece spaciu. Pa pa...

Zgłoś nadużycie #11861 22 sierpnia 2011, 8:22

mamaela Supermama
Witajcie, ja widzę dziś pierwsz ;) czekam na kuriera z wózkiem, bo dzwonił że wyjeżdża z magazynu z przesyłką :) no to wstałam, ubrałam się i czekam. Na śniadanko chyba jeszcze za wczesnie. na dworze pięknie, słoneczko, ciekawe czy potem będzie upał, bo póki co przyjemnie. Dzisiaj dzień domowy, nigdzie się nie ruszam.

Zgłoś nadużycie #11862 22 sierpnia 2011, 8:30

snoopy90 Fajna mama
heyka ja tez wstać o 8 dzis musiałam :D biegiem do apteki po pojemnik na mocz i musze zrobic dzis wyniki bo w czwartek wizyta znów...czekam aż mi sie siusiu zachce :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11863 22 sierpnia 2011, 8:46

Konto usunięte
hej dziewczyny!
wczoraj wyszliśmy ze szpitala :) opowiem Wam swoja historie, aczkolwiek poczytac Was poki co nie mam czasu...
2 dni męczyły mnie skurcze przepowi. nieregularne ale cholernie bolesne, po drugim dniu - w nocy, pojechaliśmy do szpitala :) no i juz tam zostalam. spedzilam noc pod ktg, skurcze mialam cholerne, niewyspalam sie wcale... moze z 2 godzinki? od rana badanie, male rozwarcie, podali mi oksytocyne. i dopiero skurcze sie zaczely... moj biedny facet wspieral mnie jak mogl ale niz zrobic nie dalo rady :P
po pol godzinie oksytocyny, rozwarcie poszlo z 1,5 do 4 cm, dostalam znieczulenie i poszlam na sale porodowa. oczywiscie lewatywka, po lewatywce dluuuugi prysznic, caly czas lazilam, o siadaniu mowy nie bylo :) skurcze co 3-4 min. 
przyszla moja pani odbierajaca i ze wzgledu na ciagle 4 cm polozylam nie i znow oksytocyna... 
i znow sie zaczelo, meczarnie, po prostu myslalam ze zdechne! ale nic to, tak zachcialo mi sie pawiac ze babeczka leciala do mnie, i jak sie wyzygalam wodą sama (bo zakaz jedzenia) to glowica z ktg mi sie przesunela i ogloszono spadek tetna plodu :P zwykla pomylka. ciagle 4 cm, decyzja na szybkie cięcie ze względu na zagrozenie dla dziecka.
sluchajcie, 10 minut później miałam juz dziecko... trwalo to tak błyskawicznie ze az nie wierzylam :D  
okazalo sie ze spadku tetna nie bylo, bo jeszcze przed znieczuleniem zbadali tętno, było ok, ale padla decyzja o CC ze wzgledu na brak postepu z rozwarciem :) i dobrze sie stalo bo okazalo sie ze młody był owinięty raz pępowiną i ze względu na swój rozmiar - nie 3200 jak bylo przewidziane, a 4070 nie przeszedl by przez kanal rodny :)
tak :) o 12.05 - 17 sierpnia, urodziłam swojego Kazika, 55 cm długości, 4070 waga :) jest przesliczny ale daje do wiwatu :)
w szpitalu trzymali nas dłużej ze wzgledu na mojego paciorkowca - dziecko dodatkowe badania mialo i zachlysnal sie wodami plodowymi - niestety zielonymi - ale duzy stres przy tym porodzie byl i to tez bylo powodem dodatkowych badan :)
ostatecznie wszystko jest ok, okaz zdrowia, je za 10 niemowlakow, aż w szpitau nie wierzyli... niestety pokarm z piersi musze odciagac bo mlodemu nie chce sie przysysac :)  
wiec co 3 godziny budze sie, zeby podgrzac, pozniej swoj odciagnac i mlodego karmic, i wrecz nie sypiam :) bo to wszystko kupe czasu zajmuje.
ale minie troche i sie unormuje :) w szpitalu byl najpopularniejszym noworodkiem, ze wzgledu na wybitnie glosne i czeste awantury oraz nieposkromiony apetyt :)  
jestem piekielnie zmeczona ale przeszczesliwa :)  
a porod mimo ze bolesny, źle go nie wspominam, takze dziewczyny nie bojcie sie! bylo, minelo :) dopiero walka z noworodkiem ktorego sie nie rozumie i brak snu potrafia dokuczyc :) nie wspominajac o nawale pokarmu ;)
3majcie sie cieplo i wszystkiego dobrego Wam zycze
ogarne sie - odezwe sie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #11864 22 sierpnia 2011, 8:55

Black_rose Supermama
Aga. W moje gratulacje :D ! I życzę by młody ssak dał jednak mamie trochę odpocząć ;) !

Zgłoś nadużycie #11865 22 sierpnia 2011, 8:56

magdab Gotowa na wszystko
Aga gratulacje duży chłopak!!!
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #11866 22 sierpnia 2011, 9:05

Karolinia Supermama
Aga gratulacje!!
A swoją drogą weź i uwierz usg- niemal kilogram róznicy w wadze!! Szok :)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #11867 22 sierpnia 2011, 9:09

Black_rose Supermama
noo... duża pomyłka. U mnie akurat sprawdziło się wręcz co do grama :)

Zgłoś nadużycie #11868 22 sierpnia 2011, 9:14

Black_rose Supermama

mamaela napisał(a)

Witajcie, ja widzę dziś pierwsz ;) czekam na kuriera z wózkiem, bo dzwonił że wyjeżdża z magazynu z przesyłką :) no to wstałam, ubrałam się i czekam. Na śniadanko chyba jeszcze za wczesnie. na dworze pięknie, słoneczko, ciekawe czy potem będzie upał, bo póki co przyjemnie. Dzisiaj dzień domowy, nigdzie się nie ruszam.

no co Ty... :D pogoda jest to trzeba korzystać... sio na spacera się dotleniać :D ! i wrzuć potem foto wózka jak poskładasz!

Zgłoś nadużycie #11869 22 sierpnia 2011, 9:51

muzzza Fajna mama
Aga gratulacje i uściski dla Ciebie i Kazika :)

Zgłoś nadużycie #11870 22 sierpnia 2011, 10:10

mamaela Supermama
Aga gratulacje!! :) duży chłopak i chyba dobrze, że ta pomyłka z ktg wyszła, bo dobrze się to przynajmniej i bezpiecznie skończyło ;)