Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11811 21 sierpnia 2011, 8:38

mamaela Supermama

wiolka1991x napisał(a)

opowiem wam cos:
przypomnialo mi sie co stalo sie u nas na oddziale polozniczym (dobrze ze w innym miescie bede rodzic) czytalam dzis w regionalnej ze 11 sierpnia kobiera miala cc i ja uspili ( a nie znieczulili jak kazdego teraz) i dziecko zdrowe a ona sie nie wybudzila !!! dostala krwotoku bo sie okazalo nagle ze ma slaba krzepliwosc krwi ( a lekarze twierdza ze ponoc przed cc miala komplet badzan zrobiony i krzepliwosc niby miala bardzo dobra... akurat! pewnie nie zrobili jej badan jak trzeba) zaczely sie problemy z oddychaniem (tez nagle sie dowiedzieli ze kobieta ma problemy z oddychaniem-co dowodzi ze badan nie zrobili jak trzeba albo wcale!) wozili jej krew z innych miast az trafila do Nowej Soli na ojom czy intensywna terapie. okazalo sie dodatkowo ze sie zarazila jakas niebezpieczna bakteria (teraz wszystko na ta bakterie zwalaja) kobieta nie mowi nie rusza sie itp -roslina ledwo nawet oddycha ! jej partnerowi (ojcu dziecka) kazali sie pozegnac z nia..a ze slubu nie maja to nie chcieli mu dziecka dac i trzeba bylo sadownie to i tak nie dostal pozwolenia...dopiero jej brat mogl dziecko odebrac.......

lekarska fuszerka, nie pierwsza niestety :( a w jakim to szpitalu było ??

Zgłoś nadużycie #11812 21 sierpnia 2011, 8:59

wiolka1991x Fajna mama

mamaela napisał(a)

lekarska fuszerka, nie pierwsza niestety :( a w jakim to szpitalu było ??

SZPITAL NA WYSPIE W ŻARACH.... koszmar poprostu!!! tak mi szkoda tej rodziny :(
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11813 21 sierpnia 2011, 9:00

wiolka1991x Fajna mama
ja dzisiaj tez wyjatkowo wczesnie tutaj jestem i rowniez juz dworek z pieskiem zaliczony :) :) pogoda rzeczywiscie dzis urocza :) :) a i dzien poza domkiem sie zapowiada :D :D :D

Zgłoś nadużycie #11814 21 sierpnia 2011, 15:40

Donia1982 Gotowa na wszystko

editwil napisał(a)

Propo mąż zabrał dzieciaki a ja mam nadrabiać zaległości w sprzątaniu :P hehe a ja nadrabiam ale forum :P

należy nam sie troche przyjemności :) takiej tylko dla nas :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #11815 21 sierpnia 2011, 15:42

wenus1988 Gotowa na wszystko
Ale mam doła!!!
Mąż od wczoraj mnie denerwował, ciągle przy kompie siedział jak małe dziecko przy swoich beznadziejnych gierkach... nic nie pomógł! Dzisiaj to samo.... mam nerwa i sie nie odzywam, jutro rano cesarka a ten sobie pojechał teraz do mamusi.... Czasem przez myśl mi przechodzi taki pomysł żeby w końcu coś zdarzyło się w naszym życiu by zwrócił wiekszą uwagę na mnie... może jakieś jutrzejsze komplikacje... ehhh NA razie nie mam chęci do życia... Nie chce żeby jutro ktoś był ze mną... chcę być sama i niech nikt sie nademną nie lituję gdy będzie mnie wszystko boleć po operacji... najlepiej niech nawet nie przyjeżdza dziecka zobaczyć bo jestem taka zła na niego! Tylko płakać sie wkółko chce!!!!!!!!!!!! :( :( :( ( :( :(

Zgłoś nadużycie #11816 21 sierpnia 2011, 15:57

wenus- może się twój opamięta. polscy mężczyźni tacy są- jak moga sie wymigac od roboty, to korzystaja z każdej możliwości. No i jesteś dzień przed cc- on nie rozumie jak sie czujesz, że potrzebujesz wsparcia.może sam sie boi i nie potrafi sobie z tym poradzic. 
głowa do góry! oby sie szybko opamiętał.

Zgłoś nadużycie #11817 21 sierpnia 2011, 16:03

mamaela Supermama

wenus1988 napisał(a)

Ale mam doła!!!
Mąż od wczoraj mnie denerwował, ciągle przy kompie siedział jak małe dziecko przy swoich beznadziejnych gierkach... nic nie pomógł! Dzisiaj to samo.... mam nerwa i sie nie odzywam, jutro rano cesarka a ten sobie pojechał teraz do mamusi.... Czasem przez myśl mi przechodzi taki pomysł żeby w końcu coś zdarzyło się w naszym życiu by zwrócił wiekszą uwagę na mnie... może jakieś jutrzejsze komplikacje... ehhh NA razie nie mam chęci do życia... Nie chce żeby jutro ktoś był ze mną... chcę być sama i niech nikt sie nademną nie lituję gdy będzie mnie wszystko boleć po operacji... najlepiej niech nawet nie przyjeżdza dziecka zobaczyć bo jestem taka zła na niego! Tylko płakać sie wkółko chce!!!!!!!!!!!! :( :( :( ( :( :(

może ma takiego stresa, że boi się Ci mówić ?? i szuka jakiegoś sposobu na rozladowanie emocji ??

Zgłoś nadużycie #11818 21 sierpnia 2011, 16:15

dzieki za pocieszenie ale w jego stres jakoś wątpie bo on nawet nie zamierza brać wolnego by mi omóc w czymkolwiek, po prostu moze przyjdzie po pracy.. Normalnie eksploduję zaraz ze złości, I zostawił mnie samą w domu teraz :-(

Zgłoś nadużycie #11819 21 sierpnia 2011, 16:23

zostawić cie sama w takim momencie!. powinien stanąć na wysokości zadania i wspierac cię teraz. w końcu po to ludzie sie łączą w pary, że się wspólnie wspierac. może mu teściowa przemówi do rozumu.

Zgłoś nadużycie #11820 21 sierpnia 2011, 16:24

nie wiem... Juz sama nie wiem co robic, czy cos mówic czy dac na luz.. dalej sie nie odzywac.. nie wiem nic! Mam wszystkiego dość! :-(

Zgłoś nadużycie #11821 21 sierpnia 2011, 16:25

mam wrazenie ze mam w domu bezuczuciowego potwora!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #11822 21 sierpnia 2011, 16:27

nie wiem czy facet zrozumie, jesli mu się czegos nie powie wprost.

Zgłoś nadużycie #11823 21 sierpnia 2011, 16:33

chciałabym zacząć teraz rodzić, ciekawe czy jakby dostał telefon od oich rodzicó czy by przyjechał... chce widziec jego minę... a jeszcze lepiej.. ciekawi mnie jak jutro po mojej cesarce bedzie sie zachowywał, bo ja dzis pierwsza reki do niego nie wyciagam. Zobaczymy jak bedzie, pewnie wroci wieczorem, ja bede spac a rano do pracy na 6 a ja po 6 wstaje i do szpitala sie szykuje...

Zgłoś nadużycie #11824 21 sierpnia 2011, 16:40

jestes w ciężkiej sytuacji, przykro mi. mój M przesunął urlop, żeby być z nami po porodzie.

Zgłoś nadużycie #11825 21 sierpnia 2011, 17:55

wiolka1991x Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

Ale mam doła!!!

nie ladnie z jego strony ze tak postepuje... szczerze Ci wspolczuje ale takze radze z nim otwarcie porozmawiac i wyrzycic co na sercu lezy bo tlamszenie w sobie jest meczace a potem konczy sie naglym wybuchem i awantura... a po cc i tak pewnie bedziesz miala moment zalamania wiec po co czekac az wszystko na raz Cie przytloczy. a twemu mezowi nalezy sie platne chorobowe na Ciebie po porodzie ....

Zgłoś nadużycie #11826 21 sierpnia 2011, 19:00

snoopy90 Fajna mama
hejka :D ja wróciłam z nad morzam byłam w Miedzywodziu :D super było :D mój wrócil w sobote rano ze słuzby i kazal sie szykować :D super bo chiałam juz dawno jechac :D internet w komorce wlaczylam i zagladalam tu troszke ale jak dziewczyny wczesciej pisaly równiez nie mogłam pisać ;/ciekawe czemu ...Wenus nie ciekawie masz,pewnie chłop se sprawy nie zdaje ze zle robi...oni tacy są;/

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11827 21 sierpnia 2011, 19:02

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

hejka :D ja wróciłam z nad morzam byłam w Miedzywodziu :D super było :D mój wrócil w sobote rano ze słuzby i kazal sie szykować :D super bo chiałam juz dawno jechac :D internet w komorce wlaczylam i zagladalam tu troszke ale jak dziewczyny wczesciej pisaly równiez nie mogłam pisać ;/ciekawe czemu ...Wenus nie ciekawie masz,pewnie chłop se sprawy nie zdaje ze zle robi...oni tacy są;/

a jak sie czujesz ?? ten weekednd to takie pustki tu na forum ze szok normalnie! widze wypoczynek sie udal i pogoda dopisala: :D :D :D

Zgłoś nadużycie #11828 21 sierpnia 2011, 19:03

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

mam wrazenie ze mam w domu bezuczuciowego potwora!!!!!!!!!!!!!

heh tez kilka razy tak o moim pomyslam :D jak sie poklócimy ale ogólnie nie jest zły

Zgłoś nadużycie #11829 21 sierpnia 2011, 19:05

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

a jak sie czujesz ?? ten weekednd to takie pustki tu na forum ze szok normalnie! widze wypoczynek sie udal i pogoda dopisala: :D :D :D

a dobrze tylko noc miałam taką ze sie obrócić nie mogłam tak miednica pachwiny i wszystko boalało i w sumie niewiem od czego chyba od zabawy z psem na plaży :D ale wypoczełam troszke i sie jakos psychicznie nastrajałam do porodu juz :D a co z Agf ?? a Aga wróciła już ??

Zgłoś nadużycie #11830 21 sierpnia 2011, 19:12

wiolka1991x Fajna mama

snoopy90 napisał(a)

a dobrze tylko noc miałam taką ze sie obrócić nie mogłam tak miednica pachwiny i wszystko boalało i w sumie niewiem od czego chyba od zabawy z psem na plaży :D ale wypoczełam troszke i sie jakos psychicznie nastrajałam do porodu juz :D a co z Agf ?? a Aga wróciła już ??

wlasnie nic mi nie wiadomo nikogo prawie tu nie ma... jedynie mamaela, paprotka, wenus, editwil i dziewczyny pazdziernikowe pisza a tak to pustki ( no oraz nowe ale na tematy starajacych sie a tam to tak nie zagladam) nooo jeszcze Donia jak znajdzie chwilke pisze :)