Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1171 19 kwietnia 2011, 19:46

Black_rose Supermama

schmetterling napisał(a)

teraz to se moge pojezdzić na psie :/

padłam heheh :D

Zgłoś nadużycie #1172 19 kwietnia 2011, 19:50

olka8922 Gotowa na wszystko
aaa... to sie rozumie :) nieraz trzeba sie poswiecic :) moj chlopak czesto mnie meczy jak gra na playu w golfa i zebym patrzala jak uderza i jak pileczka wpada w dolek. Niewazne ze nieraz jestem zajeta albo gram w jakas swoja gre ;) u nas z wozkiem jest to samo, Wojtek uslyszal od paru kolesi ktorzy maja juz dzieci ze lepsze wozki sa z pompowanymi kolami niz z plastikowymi bo lepiej sie prowadzi i mozna dopompowac kola i widzielismy juz pare ofert wozkow tyle ze on zawsze pierwsze co to sprawdza kola. Wkurza mnie nieraz, bo ja bardziej patrze na wystroj wozka a nie na rodzaj kol :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1173 19 kwietnia 2011, 19:54

Black_Rose z tymi wydatkami facetow to masz racje, ale tez plus jest taki, ze facet juz ma playa i jak bedzie synus to jak sie kupi nowa giere to bedzie podwojna radosc, bo dla synka kupisz a ojciec sie bedzie cieszyl ;)

Zgłoś nadużycie #1174 19 kwietnia 2011, 20:50

Black_rose Supermama
Olu fakt- kupisz jedną grę i masz obu panów z głowy :D i można wyjść w miasto z kumpelami :D ->taaaak... to jest plus :D

Zgłoś nadużycie #1175 19 kwietnia 2011, 21:10

Konto usunięte
ale dziewczyny macie daleko wybiegające plany haha :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1176 19 kwietnia 2011, 21:12

agf Supermama
Z tym brzuchem to mnie rozwaliłyście. Jako pierwszy taki argument ... ;)
A jesli o ciuchy idzie i kosmetyki to myślę jednak, że to racja, że mniej pójdzie. Mojemu mężowi mniej wystarcza niż mi na przykład, a bluzy za 300 bym mu nigdy nie kupiła.
Poza tym mój mąż twierdzi, że chłopak szybciej robi sie samodzielny, znajdzie sobie jakąś pracę by coś tam dla siebie mieć. Może to i prawda.
A póki co przeprowdziliśmy rozmowę i wyszło na to (on tak twierdzi), że ja z a bardzo w przyszłość wybiegam i próbuję sobie wyobrażać coś co samo naturalnie przyjdzie. Twierdzi, że teraz musze myśleć nie jako o chłopcu tylko o naszym małym bobasie, bo pewnie do jakiegoś 5 roku życia to między chłopcem a dziewczynką nie ma zbytnich różnic.  Może to i prawda - jak myślę po prostu o małym bobasie to mi lepiej jakoś.

Zgłoś nadużycie #1177 19 kwietnia 2011, 21:16

Konto usunięte
widzisz już lepiej piszesz :)

Zgłoś nadużycie #1178 19 kwietnia 2011, 21:21

Black_Rose widzisz jakiego plusa znalazlam :D ale u dziewczynki tez jest duzo plusow ;) Ty za to bedziesz miala kompana do ogladania jakichs zwruszajacych filmow na ktorym bedziecie razem plakaly, ktorego z mezem bys nie obejrzala :) ja z mama czesto ogladalam jakies filmy (np.Szkola uczuc) ktorego z ojcem by nie obejrzala i dobrze, bo sie chociaz moglysmy razem wyplakac, nie wstydzac sie tego ;D
Margolcia o taak, ja juz mam tyle wizji zwiazanych z synem ze dobrze ze pisze na tym forum, to pozniej bede mogla sobie poprzypominac i powspominac :) fajnie bedzie :)
agf widze, ze juz z Toba lepiej i powoli oswajasz sie z mysla ze bedzie chlopczyk ;) i dobrze, zobaczysz ze niezaleznie od plci bobas umili Ci zycie i sprawi duuuzo radosci :)

Zgłoś nadużycie #1179 19 kwietnia 2011, 21:38

Konto usunięte
tak to prawda fajnie by było powspominać ale za rok znajdzie się nowy temat "sierpniowe mamusie 2012 " :)

Zgłoś nadużycie #1180 19 kwietnia 2011, 23:19

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

tak to prawda fajnie by było powspominać ale za rok znajdzie się nowy temat "sierpniowe mamusie 2012 " :)

to my stworzymy sobie wątek mamusie dzieciaczków z sierpnia 2011 i dalej będziemy gadać, z tym że już nie o ciąży tylko o tym jak rosną nam maluchy :)

Zgłoś nadużycie #1181 20 kwietnia 2011, 7:50

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

to my stworzymy sobie wątek mamusie dzieciaczków z sierpnia 2011 i dalej będziemy gadać, z tym że już nie o ciąży tylko o tym jak rosną nam maluchy :)

o ,fajny pomysł,popieram :) czasu może już nie będzie tyle ale chęci jak najbardziej :)
a Ty agf musisz poprostu się oswoić z tą myślą,dlatego właśnie przestałam sobie wkręcać że będę miała dziewczynkę ,juz o tym nie myślę w ten sposób że musi byc dziewczynka i koniec tylko szukam plusów w obu przypadkach :)

Zgłoś nadużycie #1182 20 kwietnia 2011, 8:43

Black_rose Supermama
po porodzie trzeba stworzyć nowy wątek w dziale "Niemowlę" :D i jazda... :) mam nadzieję, że jednak znajdziemy chwilkę czasu żeby poklikać

Zgłoś nadużycie #1183 20 kwietnia 2011, 9:03

catalina Świeżo upieczona
Witam wszystkie sierpniowe mamusie :)
Jestem w 23 tc, dokładnie 22+4 :) termin mam na 19 sierpnia. Niedawno miałam robione badania połówkowe, z dzieciątkiem wszystko dobrze :) Będzie raczej dziewczynka. Już bardzo wyraźnie czuję ruchy i jest to niesamowite uczucie. Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #1184 20 kwietnia 2011, 9:22

wenus1988 Gotowa na wszystko

catalina napisał(a)

Jestem w 23 tc, dokładnie 22+4 :) termin mam na 19 sierpnia. Niedawno miałam robione badania połówkowe, z dzieciątkiem wszystko dobrze :) Będzie raczej dziewczynka. Już bardzo wyraźnie czuję ruchy i jest to niesamowite uczucie. Pozdrawiam.

Witaj witaj :-)

Zgłoś nadużycie #1185 20 kwietnia 2011, 9:28

Konto usunięte

catalina napisał(a)

witaj catalina :)

Zgłoś nadużycie #1186 20 kwietnia 2011, 9:31

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

po porodzie trzeba stworzyć nowy wątek w dziale "Niemowlę" :D i jazda... :) mam nadzieję, że jednak znajdziemy chwilkę czasu żeby poklikać

też mam taką nadzieję że będziemy miały chwilę napisać :)

Zgłoś nadużycie #1187 20 kwietnia 2011, 9:33

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

też mam taką nadzieję że będziemy miały chwilę napisać :)

Życzę tego sobie i Wam :-)
a bedą: spacerki, kupki, siuśki, kąpanie, przebieranie, karmienie uspokajanie i tak w kółko :) hehe

Zgłoś nadużycie #1188 20 kwietnia 2011, 9:35

schmetterling Supermama
witaj Catalina :)
no racja,z czasem może być kiepsko :)
ale nie myśle o tym ,ważne że teraz mam duuuużoooo czasu :)

Zgłoś nadużycie #1189 20 kwietnia 2011, 9:35

Konto usunięte

wenus1988 napisał(a)

Życzę tego sobie i Wam :-)
a bedą: spacerki, kupki, siuśki, kąpanie, przebieranie, karmienie uspokajanie i tak w kółko :) hehe

hehe i będziemy wspominać jak czekałyśmy  z niecierpliwością na pierwsze kopniaki :)

Zgłoś nadużycie #1190 20 kwietnia 2011, 10:43

agf Supermama
Tylko wiecie, boję się żeby nie było tak, że nawet jak już sie oswoję i będę się cieszyć z chłopczyka to jednak jak zobaczę gdzieś dziewczynkę to będę czuła straszny żal. Tak mam teraz- przeglądałam zdjecia dzieci koleżanek z podstawówki i lieceum. Tylko jedna ma chłopca. Jak widziałam dziewczynki to znowu mi się plakać chcialo i mi smutno. Nie chciałabym po prostu później czuć takiego żalu.