Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11691 18 sierpnia 2011, 23:48

mamaela Supermama

Brioszka napisał(a)

dam radę, musze :)

no ba, jak nie takie fajnemamy jak my to kto ?? :)

Zgłoś nadużycie #11692 19 sierpnia 2011, 10:50

schmetterling Supermama
dzień dobry
a co tu taka cisza ?? !!
Ola jak tam po wizycie ??
Karolina znasz juz płeć ?? ?
Czy wy już wszystkie porodziłyście a ja sama zostałam ?? :| :| :|
Ela ,takie eskapady to już nie dla nas ,namęczyłąś się bidulo :( :(

Zgłoś nadużycie #11693 19 sierpnia 2011, 11:44

mamaela Supermama
Witam, Ania jestem jeszcze ja nie urodziłam ;) ale dopiero teraz dorwałam się do lapka. Pojechałam z mężem zawieźć ten mój samochód jeszcze raz do wartaszatu, bo coś tak mechanik wczoraj wypatrzył że trzeba jeszcze zrobić, ale że ja już wczoraj miałam dość, to zawieźliśmy dzisiaj i zostawiliśmy mu go, jutro odbierzemy mojego grzmota. A ja w związku z tym jestem uziemniona w domku, a mąż znów gdzieś pojechał na jakaś ekspresową fuchę- kurna ale urlop ma. Wraca na obiadek.  Ale wracając do domku z warsztatu kupiliśmy świeżutkie pączusie, jednego już wtryniłam, mam jeszcze następnego na potem- pyszotka dziś dzień słodkiego grzeszenia od rana, trudno mam w nosie te dodatkowe kg :)
Kołyskę składaliśmy wczoraj koło północy, było to o tyle zabawne,  że nie było instrukcji, ale daliśmy radę- pięknie wygląda. Mąż stwierdził, że to najfajniejszy zakup dzieckowy póki co :) Wózka dalej nie mam, gdzieś przesyłka kurierska utknęła i od 2 dni jej szukają ;) Może dziś znajdą. Jak nie znajdą do przyszłego wtorku, to facet powiedział, że uszyje mi następny wózek i wysle w przyszłym tygodniu a z firmą kurierską będzie się dogadywał w ramach ubezpieczenia przesyłki.
Dobrze, że nie zamawiałam wózka na ostatnią chwilę, bo byłoby nerwowo ;)
U mnie już po pierwszej fali deszczu, ale duszno strasznie jest dalej. Dziś jakieś sprzątanko delikatne tylko, oczywiście podłoga bo kłaków psa pełno i obiadek. Pranie zrobiłam wczoraj, więc na dziś mi wystarczy :) Mam prasowanie, ale to robota nie na tę pogodę, poczekam do niedzieli ma być chłodniej.

Zgłoś nadużycie #11694 19 sierpnia 2011, 11:56

schmetterling Supermama
o jesteś Ela ,chociaż Ty jedna :)
Kurcze to rzeczywiście urlop jak marzenie ma Twój mąż ;) ;) no ale cóż,jak trzeba to trzeba ;) Ja to już bym była zdenerwowana przez ten wózek,niby dużo czasu jeszcze ale kurcze dlaczego wszystko nie mogło by pójść tak gładko,a nie zawsze coś :| U mnie już niebo tak zaszło czarnymi chmurami,że tylko patrzeć a zacznie padać .No mnie też czekają podłogi ...te kłaki są nie do opanowania ,nie wiem albo mi się zdaje albo w zeszłym roku było ich mniej-albo na tych panelach i płytkach bardziej je widać ;) ;)
Pączkami się zajadasz ,ahh to smacznego :) Ja już dwie bułeczki pełnoziarniste wciągnęłam a na obiad rybka

Zgłoś nadużycie #11695 19 sierpnia 2011, 12:05

schmetterling Supermama
No i umnie już walnęło deszczem ...do tego burza :| :|
Pochodziłam sobie po internecie w telefonie i wreszcie to paskudztwo rozgryzłam ;) także jak urodzę to Wam jak najszybciej napiszę :) Tylko musze się trochę podszkolić w tym pisaniu,bo na ten moment to dziecko by mi z głodu padło jak bym miała coś napisać tymi małymi literkami ;)

Zgłoś nadużycie #11696 19 sierpnia 2011, 12:06

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

o jesteś Ela ,chociaż Ty jedna :)
Kurcze to rzeczywiście urlop jak marzenie ma Twój mąż ;) ;) no ale cóż,jak trzeba to trzeba ;) Ja to już bym była zdenerwowana przez ten wózek,niby dużo czasu jeszcze ale kurcze dlaczego wszystko nie mogło by pójść tak gładko,a nie zawsze coś :| U mnie już niebo tak zaszło czarnymi chmurami,że tylko patrzeć a zacznie padać .No mnie też czekają podłogi ...te kłaki są nie do opanowania ,nie wiem albo mi się zdaje albo w zeszłym roku było ich mniej-albo na tych panelach i płytkach bardziej je widać ;) ;)
Pączkami się zajadasz ,ahh to smacznego :) Ja już dwie bułeczki pełnoziarniste wciągnęłam a na obiad rybka

no super urlop mężusia, miał siedzieć ze mną a kursuje po budowach, ale z drugiej strony dodatkowa kaska wpada- wczoraj 6 stówek, za dzisiaj 5 stówek, to sporo jak na kilka godzin poświęconych. A normalnie jakby pracował nie znalazł by na to czasu- coś za coś :(   Tym wózkiem to się bardziej mój mąż wkurza nawet niż ja, ja jakoś spokojniejsza jestem niż on ;) A kłaków codziennie mam tyle, że nie nadążam ze sprzątaniem :( A mój pies oczywiście śpi leń ;)

Zgłoś nadużycie #11697 19 sierpnia 2011, 12:11

snoopy90 Fajna mama
heyka dziewczyny :D ja jestem ale tak jakby mnie nie było ...nie mam wogule mocy w sobie;( moze kawa postawi na nogi :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11698 19 sierpnia 2011, 12:17

schmetterling Supermama

mamaela napisał(a)

no super urlop mężusia, miał siedzieć ze mną a kursuje po budowach, ale z drugiej strony dodatkowa kaska wpada- wczoraj 6 stówek, za dzisiaj 5 stówek, to sporo jak na kilka godzin poświęconych. A normalnie jakby pracował nie znalazł by na to czasu- coś za coś :(   Tym wózkiem to się bardziej mój mąż wkurza nawet niż ja, ja jakoś spokojniejsza jestem niż on ;) A kłaków codziennie mam tyle, że nie nadążam ze sprzątaniem :( A mój pies oczywiście śpi leń ;)

pieniążki zawsze się przydadzą ,z drugiej strony fajnie ,że włąsnie ma możliwość sobie tak dorobić.Odbijecie to sobie jeszcze,ten stracony czas   ;)
Ci faceci nasi to ogólnie chyba bardziej zestresowani chodzą niż my,jeżeli chodzi o dzieci i wszystko co z tym związane ,mój np. się wczoraj obudził i się mnie pyta czy napewno wszystko mamy przygotowane dla mełej.....3 dni do terminu ;) ;) ;) no ale grunt ,że się zainteresował ;) ;)
Mój pies też śpi,kot obok niego.Pozawijali się w kłębuszki i mają wszystko gdzieś ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #11699 19 sierpnia 2011, 12:19

wiolka1991x Fajna mama
witam :) :) ja niedawno dopiero wrocilam z miasta :) pogoda sie psuje jak nie wiem jak walnie z nieba to ja nie wiem co to bedzie...
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11700 19 sierpnia 2011, 12:26

magdab Gotowa na wszystko
Witajcie, ja sobie kawkę piję i słodką bułeczkę zajadam. U mnie pogoda okropna, leje i burza ale nic mi dzisiaj humorku nie zepsuje, bo mój zuch dzisiaj wraca, będzie po 15 już nie mogę się doczekać. Nawet pytala dzisiaj jak dzwoniła, że wracają czy już się siostra urodziła a tu nic :( a myślalam, że jak wróci z koloni to będziemy z Lenką w domu. Fakt zostało jeszcze 10dni do terminu ale myślalam,że się rozkręci bo rozwarcie jest na dwa palce i szyjka bardzo skrócona a tu nic :( i dalej czekam...
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #11701 19 sierpnia 2011, 12:29

wiolka1991x Fajna mama

magdab napisał(a)

Witajcie, ja sobie kawkę piję i słodką bułeczkę zajadam. U mnie pogoda okropna, leje i burza ale nic mi dzisiaj humorku nie zepsuje, bo mój zuch dzisiaj wraca, będzie po 15 już nie mogę się doczekać. Nawet pytala dzisiaj jak dzwoniła, że wracają czy już się siostra urodziła a tu nic :( a myślalam, że jak wróci z koloni to będziemy z Lenką w domu. Fakt zostało jeszcze 10dni do terminu ale myślalam,że się rozkręci bo rozwarcie jest na dwa palce i szyjka bardzo skrócona a tu nic :( i dalej czekam...

juz niedlugo :) :) blizej jak dalej :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11702 19 sierpnia 2011, 12:29

schmetterling Supermama

magdab napisał(a)

smacznego :)
a co ja mam powiedzieć ?? Dwa dni do terminu i nicccc....... :|

Zgłoś nadużycie #11703 19 sierpnia 2011, 12:30

wiolka1991x Fajna mama
a swoja droga ladne imiona dla dziewczynek wybralas :)

Zgłoś nadużycie #11704 19 sierpnia 2011, 12:32

schmetterling napisał(a)

może się doczekamy w końcu :)

Zgłoś nadużycie #11705 19 sierpnia 2011, 12:32

snoopy90 Fajna mama

schmetterling napisał(a)

następnej sie na świat nie śpieszy :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11706 19 sierpnia 2011, 12:33

uparte te sierpniowe dzieci :)

Zgłoś nadużycie #11707 19 sierpnia 2011, 12:35

wiolka1991x Fajna mama
mlode charrrakterki rosna :D :D :D

Zgłoś nadużycie #11708 19 sierpnia 2011, 12:35

schmetterling Supermama
W sumie,może i mają racje ;) tam dostają codziennie jakieś smakołyki ,a jak wyjdą to na samym mleku będą jechać,to co to za życie ,powiedzcie same :D :D

Zgłoś nadużycie #11709 19 sierpnia 2011, 12:37

schmetterling napisał(a)

W sumie,może i mają racje ;) tam dostają codziennie jakieś smakołyki ,a jak wyjdą to na samym mleku będą jechać,to co to za życie ,powiedzcie same :D :D

Racja z tym mlekiem, wiem coś o tym bo ja czystego mleka nie znoszę tylko przetwory

Zgłoś nadużycie #11710 19 sierpnia 2011, 12:42

wiolka1991x Fajna mama
i tym podsunelas mi Aniu mysl jak to jest ze jak dziecki w brzuszku to wszystko jedza a jak sie rodza to dietka i dopiero pozniej pozniej moga powoli cos wiecej niz mleczko dostac...