Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1151 19 kwietnia 2011, 15:04

olka8922 Gotowa na wszystko
noo...oby :) zawsze to podwojna radosc i szczescie :) ja np. bym chciala miec blizniakow :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1152 19 kwietnia 2011, 15:07

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

noo...oby :) zawsze to podwojna radosc i szczescie :) ja np. bym chciala miec blizniakow :)

no ja na początku byłam w szoku bo myślałam że mnie ten zaszczyt ominie :) a tu proszę :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1153 19 kwietnia 2011, 15:25

schmetterling Supermama
no obiadek już gotowy ,w sumie to już zjedzony :)
jeszcze przyszły teść ma przyjechać do nas :/:/:/ trzeba będzie wyjść z domu :/

Zgłoś nadużycie #1154 19 kwietnia 2011, 17:11

Black_rose Supermama
oj plotkary plotkary :D było co czytać ;) ... Ja dziś obiad na szybko robiłam, bo na uczelni mi się przeciągnęły zajęcia :/. Mąż naciągnął mnie na zwiedzanie salonów z motorami i teraz padam :P -> dobry film i czekolada :D byczymy się.
A pogoda jest śliczna :D cieplutko, że bez kurtki dziś zasuwałam w samej narzutce... i niech tak zostanie :D

Zgłoś nadużycie #1155 19 kwietnia 2011, 17:34

agf Supermama
Nie mam wyjścia, muszę się oswajać. Mam nadzieję, że pomożecie. Dziś co prawda jak tylko sie obudziłam (o 5.30 !!!), bo mąż wstawał do pracy to jak do mnie dotarło znowu zaczęłam ryczeć. I jeszcze smutniej mi, bo wiem, że jemu robię tym płaczem przykrość. I tak dziś cały dzień - to sobie zaczęłam tłumaczyć, doszłam do wniosku, że jakoś będzie, to za chwilę płacz. I znowu - jak tylko wydawało mi sie, ze sobie cos poukładałam w głowie, to za chwile znowu dno. Nie wiem... Na razie tak na logikę próbuję sobie plusy i zalety posiadania chłopca uzbierać. Pomożecie? Na razie mam, że będzie pomagał myć okna i przesuwac ciężary w domu jak urośnie, będzie kosił trawę i może ponoć być łatwiejszy wbrew pozorom do wychowania niżcórka. Bo nie ma dziewczyńskich jazd typu "życie do dupy, filozoficzne rozważania nad sensem życia i śmierci" itp. Zgadzacie się?

Zgłoś nadużycie #1156 19 kwietnia 2011, 18:51

Konto usunięte

agf napisał(a)

Nie mam wyjścia, muszę się oswajać. Mam nadzieję, że pomożecie. Dziś co prawda jak tylko sie obudziłam (o 5.30 !!!), bo mąż wstawał do pracy to jak do mnie dotarło znowu zaczęłam ryczeć. I jeszcze smutniej mi, bo wiem, że jemu robię tym płaczem przykrość. I tak dziś cały dzień - to sobie zaczęłam tłumaczyć, doszłam do wniosku, że jakoś będzie, to za chwilę płacz. I znowu - jak tylko wydawało mi sie, ze sobie cos poukładałam w głowie, to za chwile znowu dno. Nie wiem... Na razie tak na logikę próbuję sobie plusy i zalety posiadania chłopca uzbierać. Pomożecie? Na razie mam, że będzie pomagał myć okna i przesuwac ciężary w domu jak urośnie, będzie kosił trawę i może ponoć być łatwiejszy wbrew pozorom do wychowania niżcórka. Bo nie ma dziewczyńskich jazd typu "życie do dupy, filozoficzne rozważania nad sensem życia i śmierci" itp. Zgadzacie się?

nie przyjdzie z brzuchem do domu ;)

Zgłoś nadużycie #1157 19 kwietnia 2011, 19:18

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

nie przyjdzie z brzuchem do domu ;)

chciałam to napisać hehe :) ale skoro mnie wyprzedziłaś to mam coś innego :) Jeśli nie będzie lalusiem (a jest nadzieja,bo to chłop przecież) to nie będzie na ciuchy ciągnął i kosmetyki ,wystarczą mu dwie pary jeansów i żel pod prysznic na rok hehe :)
a nie to co ja 23 pary jeansów i jeszcze mi mało ;) dobrze że zaszłam w ciążę to przystopuję trochę :)

Zgłoś nadużycie #1158 19 kwietnia 2011, 19:21

agf bedzie Ci pomagal nosic zakupy jak maz bedzie w pracy, zobaczysz ze po porodzie bedzie taki kochany ze zapomnisz szybciutko jak sie uzalalas ze nie masz coreczki i stwierdzisz ze bylas glupia (za przeproszeniem) tak jak Margolcia napisala nie przyjdzie Ci do domu z brzuchem, zreszta napisz mi jakie sa wg Ciebie plusy majac corke, bo moim zdaniem tyle samo znajdziesz majac synka. Nie ma gorszej i lepszej plci, nie ma coreczki to bedzie synus, nie ma synusia jest coreczka, trzeba sie liczyc z tym ze zachodzac w ciaze nie bedziesz miala tego co chcesz miec tylko to co bedzie po zaplodnieniu...
Black_Rose to sie dzisiaj nachodzilas z mezem, tak na marginesie to interesuja Cie motory czy tak po prostu towarzyszylas mezowi? :) ja tez nie nadazam nad postami, co wejde na strone to z jedna strona juz jest zapisana :D

Zgłoś nadużycie #1159 19 kwietnia 2011, 19:24

schmetterling Supermama
olka to Twój piesek w avatarze? fajny :)
u mnie jest najgorzej jak opuszczę np całą niedzielę i pół poniedziałku ,to później nie nadążam czytać ,bo ciągle coś nowego ktoś dopisuje :)

Zgłoś nadużycie #1160 19 kwietnia 2011, 19:25

popieram apropo ciuchow i kosmetykow :D mi co chwile cos sie spiera z ciuchow, wyciera, niszczy, blednie a moj chlop mimo ze rzadko sobie kupuje ciuchy to ma w lepszym stanie niz Ja :P nie wiem jak on to robi :) ale dzieki temu mam pretekst zeby mi kupowac :P :P :P

Zgłoś nadużycie #1161 19 kwietnia 2011, 19:27

nie, to nie moj piesek, to znajomego :) zreszta musze nowa fotke dodac bo blond wlosy mialam 2lata temu :P a u mnie jest najgorzej jak wstane po 9-tej, zanim zjem sniadanie i sie ogarne to troche mija, wtedy jak wlacze kompa to na forum jest tyle postow ze nieraz glupio mi pisac cokolwiek i sie wcinac w jakas konwersacje :)

Zgłoś nadużycie #1162 19 kwietnia 2011, 19:32

schmetterling Supermama
heh ,nie przesadzaj,ja kompa właczam zazwyczaj między 10 a 11 :) i się wcinam a co tam :)

Zgłoś nadużycie #1163 19 kwietnia 2011, 19:37

dobra, to ja tez sie bede czesciej wcinac, a co :P teraz moge byc troche z opoznieniem bo laptop mi chyba padl i musze poczekac az mi chlopak zainstaluje nowego Windowsa bo cos mi komp muli, a mamy jeszcze stacjonarny ale jak laptop nie dziala to pewnie teraz bedzie wojna o stacjonarny :D o tyle dobrze, ze chlopak pracuje do poludnia, to bede oblegiwala stacjonarny do poludnia ;)

Zgłoś nadużycie #1164 19 kwietnia 2011, 19:39

Konto usunięte
ale ja miałam chcicę na kaszę manną z syropem aż ugotowałam i właśnie jem :D

Zgłoś nadużycie #1165 19 kwietnia 2011, 19:41

Black_rose Supermama
Olu niestety motory mnie nie interesują, ale chciałam mu zrobić przyjemność :) Nawet nie mogłam sobie posiedzieć na żadnym bo przełożenie nogi przy tym brzuchu trochę mnnie przerastało :D . No ale wczoraj dzielnie wybierał wózek (naprawdę biedna była ta sprzedawczyni...o każdą śrubkę się wręcz pytał) także nie mogłam być zołza i poszłam :P

Zgłoś nadużycie #1166 19 kwietnia 2011, 19:44

ja tez ostatnio mialam chcice na kasze i tez sobie ugotowalam :) ja mam za to czesto ochote na jaja na twardo z salata, serem i keczupem, mmm wiosenne kanapki :D wczoraj zrobilam sobie takie kanapki na kolacyjke i czekalam pol godziny zeby je zjesc bo lubie jesc jak cos ogladam, a czekalam na serial "Pamietniki wampirow" :D ogladacie jakies seriale? ja najbardziej z tych wszystkich ktore leca wciagnelam sie w Usta Usta :)

Zgłoś nadużycie #1167 19 kwietnia 2011, 19:44

schmetterling Supermama
ja kocham motory,samochody :) szybkość :) mój facet też :)
teraz to se moge pojezdzić na psie :/

Zgłoś nadużycie #1168 19 kwietnia 2011, 19:45

Konto usunięte
no mój mąż za motorami też aż wzdycha  :) ma jeden motor 600 :) ale go sprzeda bo nie chcę nie daj Boże by mnie "zostawił" z dwójką dzieci :/

Zgłoś nadużycie #1169 19 kwietnia 2011, 19:45

Black_rose Supermama
A co do plusów syn-córka. No cóż. Niestety nie zgodzę się z tym, że na faceta mniej kasy idzie. Mój mąż owszem-ciuchów ma mniej, ale za to ja za bluzę nie dałabym 300zł! Perfumy też lubi, a butów ma więcej niż ja. Także jeśli chodzi o kasę... to sama nie wiem, ale być może wychodzi tyle samo akurat u mnie. Do tego dochodzi "gadżeciarstwo" : fura, skóra i komóra. Dziś dodamy do tego laptop, mały laptop (np. na studia-patrząc przyszłościowo) i x-box/play3. Ile byśmy miały za to szminek/pudrów/bluzek/torebek? Potem będzie chciał kasę na randki - no, bo chcąc być szarmancki będzie płacił czasami za dziewczynę. 
Fakt-alimenty lepsze niż brzuch ;) ale to zawsze alimenty = kasa.
Można by tak długo :D z dziewczynką jest to samo... humorki, bunt nastolatki, strach że coś się jej stanie jak wyjdzie wieczorem itd. 
Myślę, że wszystko ma plusy i minusy. A Ty agf poprostu musisz "odżałować" to, że plany Ci się zmieniły :) . No ale to akurat przejdzie z czasem. Przestań o tym w kółko myśleć ;) ciesz się ciążą, życiem, każdym dniem :) oswoisz się z sytuacją.

Zgłoś nadużycie #1170 19 kwietnia 2011, 19:46

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja kocham motory,samochody :) szybkość :) mój facet też :)
teraz to se moge pojezdzić na psie :/

hahahahahaha (spadłam z krzesła ze śmiechu) hahahahhahaah