Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11571 18 sierpnia 2011, 14:00

muzzza Fajna mama

Margolcia napisał(a)

hahah o mnie mowa ??

wlaśnie zrobilam edycje, że o Tobie :) jeszcze musisz cos zrobić bo masz 2 godziny całe! ;)

Zgłoś nadużycie #11572 18 sierpnia 2011, 14:01

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

ja mam któtkie włosy to moment i suche :)

aaa no to lepiej :) ja gesciochy za polowe plecow siegajace :P 2 i pol roku zapuszczam :P
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11573 18 sierpnia 2011, 14:01

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
ja karmie Kamila i pisze jedna reka ;) dzisiaj nasz kawaler skonczyl tydzien :) w tygodniu bylismy u takiej ekspertki od karmienia piersia, pokazywala mi pozycje, jak trzymac maluccha i dala dobre kremy zeby smarowac sutki i duzo mi ogolnie pomoglo to spotkanie z nia bo zaczelam karmic go na siedzaco a nie lezaco jak przedtem i juz mi sie sutki goja bo wczesniej malego zle przystawialam i tak mocno ciagnal ze mialam bable i strupy. Kamil spi z nami, jak usypia to wsadzam go do kolyski to placze i marudzi a na lozku jak lezy kolo mnie to jest duzo spokojniejszy :P w tygodniu byli mu pobrac krew z pietki, taki byl ryk jakby go zazynali :P probujemy go przestwic zeby w nocy spal a w dzien szalal bo jest odwrotnie :| Margolcia powodzenia i trzymam kciuki ze kropelki :) pozdro dziewczyny :) niestety ale nie mam czasu zeby poczytac wczesniejsze wasze posty, widzialam tylko ze Aga miala wczoraj miec wywolywany porod - tez widze ma uparciucha ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11574 18 sierpnia 2011, 14:01

wiolka1991x Fajna mama

muzzza napisał(a)

Margolcia-pracoholiczka normalnie :)
a wiecie co jeszcze zauważyłam ? że tak schudłam po porodzie, że aż jestem w lekkim szoku ! połowa tego co się gromadzi w ciąży to woda! mogłam więcej jeść ;)

to tylko sie cieszyc :) :) niezle pocieszenie :) :) to dziewczyny MOZEMY WCINAC :D :D :D

Zgłoś nadużycie #11575 18 sierpnia 2011, 14:04

muzzza ja tez jestem w lekkim szoku jak wygladam po porodzie :P chlop mi juz nawet powiedzial ze schudlam ;) w ciazy przytylam 15kg, zostalo mi niecale 6 :D

Zgłoś nadużycie #11576 18 sierpnia 2011, 14:04

wiolka1991x Fajna mama

olka8922 napisał(a)

ja karmie Kamila i pisze jedna reka ;) dzisiaj nasz kawaler skonczyl tydzien :) w tygodniu bylismy u takiej ekspertki od karmienia piersia, pokazywala mi pozycje, jak trzymac maluccha i dala dobre kremy zeby smarowac sutki i duzo mi ogolnie pomoglo to spotkanie z nia bo zaczelam karmic go na siedzaco a nie lezaco jak przedtem i juz mi sie sutki goja bo wczesniej malego zle przystawialam i tak mocno ciagnal ze mialam bable i strupy. Kamil spi z nami, jak usypia to wsadzam go do kolyski to placze i marudzi a na lozku jak lezy kolo mnie to jest duzo spokojniejszy :P w tygodniu byli mu pobrac krew z pietki, taki byl ryk jakby go zazynali :P probujemy go przestwic zeby w nocy spal a w dzien szalal bo jest odwrotnie :| Margolcia powodzenia i trzymam kciuki ze kropelki :) pozdro dziewczyny :) niestety ale nie mam czasu zeby poczytac wczesniejsze wasze posty, widzialam tylko ze Aga miala wczoraj miec wywolywany porod - tez widze ma uparciucha ;)

z pietki pobieraja krew ?? jeju to juz nie maja skad ?? ale ten czas leci juz tydz minal jak masz maluszka :)

Zgłoś nadużycie #11577 18 sierpnia 2011, 14:04

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

matko juz tydzień go macie?ale to leci :D fajnie ze ekspertka była i pokazała jak ulzyc w karmieniu :D to nocki masz pewnie nie przespane? :D ważne ze maluch sobie powolu rosnie :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11578 18 sierpnia 2011, 14:05

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

muzzza ja tez jestem w lekkim szoku jak wygladam po porodzie :P chlop mi juz nawet powiedzial ze schudlam ;) w ciazy przytylam 15kg, zostalo mi niecale 6 :D

to ciekawe ile mi zostanie z 80kg :D

Zgłoś nadużycie #11579 18 sierpnia 2011, 14:06

wiolka1991x Fajna mama

olka8922 napisał(a)

ale mnie natchnelyscie :) :) to ja jak do 10-12 dobije to chyba nic mi nie zostanie do zrzucenia :) a jak wasze brzychyi skora sie maja ??

Zgłoś nadużycie #11580 18 sierpnia 2011, 14:06

Konto usunięte

muzzza napisał(a)

wlaśnie zrobilam edycje, że o Tobie :) jeszcze musisz cos zrobić bo masz 2 godziny całe! ;)

hahah :) tylko juz o to chodzi ze nie mam co robic jedynie tylko jak pranie sie wypierze to je rozwiesze :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11581 18 sierpnia 2011, 14:06

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

nie mam ... kurcze jak cholera mam!!

wcale ci sie nie dziwie ja bym pewnie juz majtki pełne miała ze strachu...

Zgłoś nadużycie #11582 18 sierpnia 2011, 14:07

Konto usunięte

wiolka1991x napisał(a)

aaa no to lepiej :) ja gesciochy za polowe plecow siegajace :P 2 i pol roku zapuszczam :P

tez mialam chodowac ale co tam ... :P

Zgłoś nadużycie #11583 18 sierpnia 2011, 14:08

snoopy90 Fajna mama
ja na siłe wcisłam wielki koc w pralke ledwo weszła,tak to jest jak sie wzieło mniejsza pojemnosc ze wzgledu na oszczednośc wody...kołdre musze do prealni zawies albo wyrzucic i kupic nową bo nie dam rady jej wcisnąc :D

Zgłoś nadużycie #11584 18 sierpnia 2011, 14:08

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

wcale ci sie nie dziwie ja bym pewnie juz majtki pełne miała ze strachu...

hahahah :) szok!!

Zgłoś nadużycie #11585 18 sierpnia 2011, 14:09

snoopy90 Fajna mama
u was tez tak gorąco na dworze ??

Zgłoś nadużycie #11586 18 sierpnia 2011, 14:10

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

u was tez tak gorąco na dworze ??

taaaaaaak :D

Zgłoś nadużycie #11587 18 sierpnia 2011, 14:11

snoopy90 napisał(a)

matko juz tydzień go macie?ale to leci :D fajnie ze ekspertka była i pokazała jak ulzyc w karmieniu :D to nocki masz pewnie nie przespane? :D ważne ze maluch sobie powolu rosnie :D

noo leci ten czas ;) a no ekspertka fajna, teraz 2razy w tygodniu do mnie dzwoni i pyta jak idzie karmienie, bo ogolnie tutaj malo kobiet karmi piersia. Nocki nieprzespane mamy, ale czesto jak malego karmie to znim usypiam :P a niemartw sie waga - ja w ciazy dobilam do 73kg, teraz waze 64,5kg ;)

Zgłoś nadużycie #11588 18 sierpnia 2011, 14:11

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

tez mialam chodowac ale co tam ... :P

ja sie pierwszy raz tak ladnie staram zapuszczac :P :P ide wstawic pranko :) a tak wogole to ja nigdy nie dziele na jasne i ciemne...wszystko razem piore i tylko biale zbieram osobno.. :P

Zgłoś nadużycie #11589 18 sierpnia 2011, 14:12

snoopy90 Fajna mama
tak sobie mysle ze jak pojde do szpitala to wykupie pakiet internetu w komórce zeby tu zajrzec bo mnie kilka dni nie bedzie to w tyle z czytanie waszych postów zostane...tylko czy tam czas bedzie na forum w komórce :D hehe :D

Zgłoś nadużycie #11590 18 sierpnia 2011, 14:13

snoopy90 Fajna mama

wiolka1991x napisał(a)

ja sie pierwszy raz tak ladnie staram zapuszczac :P :P ide wstawic pranko :) a tak wogole to ja nigdy nie dziele na jasne i ciemne...wszystko razem piore i tylko biale zbieram osobno.. :P

ja tak samo robie od zawsze ;) mama moja tez :D tylko białe z białymi a reszta jak leci