Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11471 18 sierpnia 2011, 9:17

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Dzieci mi się rozszalały w brzuszku jakby czuły blusa że coś się dziś wydarzy :)

widzisz wczoraj miały jakiś leniwy dzień i zestresowały matkę, a dziś dają czadu!!! ale ja nie wiem czy oni ci już dziś cc zrobią, chyba raczej jutro, bo do znieczulenia do najlepiej na czczo być, a jak jedziesz na 14 to chyba raczej by cię na jutro przygotowali, poobserwowali, sprawdzali ktg. Tak by było spokojnie, ale zobaczysz jak to zrobią :)

Zgłoś nadużycie #11472 18 sierpnia 2011, 9:18

mamaela Supermama

Brioszka napisał(a)

mam dzis iść do lekarza i on zdecyduje czy mnie zostawi w szpitalu. rozmawiałam o tym z ciotką i powiedziała ze mam sie niezgoadzać bo leżąc długo w szpitalu to można dosłownie depresji dostac. czy moge odmówić? w sumie młody juz sie rusza, co prawda niemrawo, ale czy to powód zeby mnie kłaść w szpitalu i to pewnie do samego porodu ;(

a ile ci do terminu zostało bo nie pamiętam ??

Zgłoś nadużycie #11473 18 sierpnia 2011, 9:18

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

widzisz wczoraj miały jakiś leniwy dzień i zestresowały matkę, a dziś dają czadu!!! ale ja nie wiem czy oni ci już dziś cc zrobią, chyba raczej jutro, bo do znieczulenia do najlepiej na czczo być, a jak jedziesz na 14 to chyba raczej by cię na jutro przygotowali, poobserwowali, sprawdzali ktg. Tak by było spokojnie, ale zobaczysz jak to zrobią :)

jadę po 16 do Białegostoku więc o 18 już bym była w szpitalu i też tak myślę że właśnie jutro mi zrobią cc :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11474 18 sierpnia 2011, 9:20

Brioszka Gotowa na wszystko

mamaela napisał(a)

a ile ci do terminu zostało bo nie pamiętam ??

od miesiaczki 14.09, z usg koncówka sierpnia.

Zgłoś nadużycie #11475 18 sierpnia 2011, 9:22

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

jadę po 16 do Białegostoku więc o 18 już bym była w szpitalu i też tak myślę że właśnie jutro mi zrobią cc :)

no i tak by było najlepiej- zbadają cię, zobaczy cię pewnie anestezjolog i zrobi wywiad do znieczulenia, podłączą cię pewnie ze 2 razy do ktg, więc będziesz spokojna, że dzieciaczkom seruszko bije prawidłowo, a poza tym już będziesz w  szpitalu pod opieką lekarzy. No i rano na czczo będziesz, to mniejsze prawdopodobieństwo nudności i wymiotów po znieczuleniu :) same korzyści :)

Zgłoś nadużycie #11476 18 sierpnia 2011, 9:26

mamaela Supermama

Brioszka napisał(a)

od miesiaczki 14.09, z usg koncówka sierpnia.

no 2 tygodnie w szpitalu to cię raczej trzymać nie będą, bo w większości szpitali nie ma poprostu miejsc na oddziale. Są tu dziewczyny, które szły na 2-3 dni, miały badania i wychodziły z powrotem do domu i czekały na poród. nawet takie, którym skurcze zatrzymywali, więc nie masz co od razu przesądzać takiego długiego leżenia.
Ale jak mały miał problemy z ruchami to dla bezpieczeństwa jego życia lepiej kilka dni pobyć w szpitalu, niech ci porobią ktg po kilka razy każdego dnia i będziesz miała pewność że zrobiłaś dla bezpieczeństwa swojego dziecka wszsytko co trzeba. Słabnięcie ruchów, tętna pod koniec ciąży to poważna sprawa i lepiej tego nie lekceważyć. lepiej poleżeć kilka dni w szpitalu niż potem żałować, że się tego nie zrobiło jak lekarz kazał. Zawsze można ze szpitala się wypisać na własne żądanie jak będziesz pewniej się czuła... i wrócić tam dopiero na poród...

Zgłoś nadużycie #11477 18 sierpnia 2011, 9:45

agf Supermama
Brioszka - na pewno na siłę jak nie będą widzieli potrzeby to cię trzymać nie będą. Kiedyś może tak było, że się leżało i leżało, ale teraz szpitale same chętnie wypuszczają do domu.

Zgłoś nadużycie #11478 18 sierpnia 2011, 9:49

agf Supermama
Ja wstałam dziś o 8.30, ale tak sama się obudziłam i właśnie nie wiem dlaczego mi wcześniej budzik nie zadzwonił... Mój mąż też do pracy zaspał, bo jemu też nie zadzwonił. Aż się zaczęliśmy śmiać, że nam kotka budziki w telefonach powyłączała... ;)
Ja dziś na leżąco przez sen rozłożyłam jakby nogi tak na boki mocno i aż się obudziłam z bólu jak sobie coś w podbrzuszu naciągnęłam. Potem z 10 minut nie mogłam się położyć, bo taki ból był. Jej, mam nadzieję, że te wszystkie głupie bóle po porodzie się skończą, bo to cholerka nawet przez sen się trzeba kontrolować...
Ja zaraz za przygotowania do wizyty sie biorę, czekam na męża i będziemy jechać. Brrrrr...

Zgłoś nadużycie #11479 18 sierpnia 2011, 9:56

Konto usunięte
ja poukładałam teraz z 50 sztuk ciuszków dzieci do półek teraz kończę kawę i wezmę się za te kotlety :)

Zgłoś nadużycie #11480 18 sierpnia 2011, 9:57

mamaela Supermama
Dostałam wczoraj ten zegarek z konkursu i kosmetyki. ja mam taki fioletowy ze wskazówkami- kolor ładny, ale jaka cebula wielka :) Na mojej chudej rączce wygląda co najmniej ciekawie :)   A kosmetyki ładnie pachną, trzeba wypróbować.  A przed chwilą kurier przywiózł kołyskę, miała przyjść wczoraj razem z wózkiem ale obie przesyłki zostały przełożone dopiero na dziś :(    idę rozgrzebywać paczkę :) wózek pewnie będzie później... mam więc dziś dozowanie emocji ;)

Zgłoś nadużycie #11481 18 sierpnia 2011, 9:59

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Dostałam wczoraj ten zegarek z konkursu i kosmetyki. ja mam taki fioletowy ze wskazówkami- kolor ładny, ale jaka cebula wielka :) Na mojej chudej rączce wygląda co najmniej ciekawie :)   A kosmetyki ładnie pachną, trzeba wypróbować.  A przed chwilą kurier przywiózł kołyskę, miała przyjść wczoraj razem z wózkiem ale obie przesyłki zostały przełożone dopiero na dziś :(    idę rozgrzebywać paczkę :) wózek pewnie będzie później... mam więc dziś dozowanie emocji ;)

na mojej ręce też ten zegarek wygląda śmiesznie i te jego kolosalne wymiary ;)

Zgłoś nadużycie #11482 18 sierpnia 2011, 10:03

wiolka1991x Fajna mama
oj Margolcia jak przeczytalam twego posta ze dzis do szpitala jedziesz a jutro dziecki bedziesz miec az dreszczyk emocji mnie zlapal :) :) zazdroszcze :) :) wreszcie przytulisz swoje malenstwa :) :) duzo wytrwalosci i sily Ci zycze po cc :) :) :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11483 18 sierpnia 2011, 10:06

agf Supermama
I Margolcia - chociaż po tym cc wyłącz na chwilę swój motorek i nie rób nic na siłę :)

Zgłoś nadużycie #11484 18 sierpnia 2011, 10:09

schmetterling Supermama
Dzień dobry
Margolcia powodzenia w szpitalu,ucałuj maluchy jak się urodzą :) :) :)
także kolejna nam się rozpakuje dziś lub jutro ;) ;) Ciekawe kiedy ja.....3 dni do terminu a ja się czuję jak bym była w 6 miesiącu.....
Ela mam nadzieję że będziesz zadowolona z kołyski i fury dla małej ,ahh jak ja lubię takie zakupy,zwłaszcza przez internet ;)

Zgłoś nadużycie #11485 18 sierpnia 2011, 10:16

Konto usunięte
po cc ja NIC nie robię :) zajmuję się tylko dziećmi :) a teraz kotleciki się już smażą :D

Zgłoś nadużycie #11486 18 sierpnia 2011, 10:19

wiolka1991x Fajna mama

Margolcia napisał(a)

po cc ja NIC nie robię :) zajmuję się tylko dziećmi :) a teraz kotleciki się już smażą :D

szybka jestes :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11487 18 sierpnia 2011, 10:20

Karolinia Supermama
Margolcia tak tylko mówisz ;) Ja Ci daję tydzień- do zdjęcia szwów i juz będziesz zasuwać :D :D :D :D :D :D
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #11488 18 sierpnia 2011, 10:29

schmetterling Supermama

Karolinia napisał(a)

Margolcia tak tylko mówisz ;) Ja Ci daję tydzień- do zdjęcia szwów i juz będziesz zasuwać :D :D :D :D :D :D

no ja nie wiem czy nie wczesniej zacznie nam Margolcia zasuwać ;)

Zgłoś nadużycie #11489 18 sierpnia 2011, 10:35

Konto usunięte
hahah WARIATKI!! już kotlety usmażone i mizeria zrobiona :) jeszcze muszę obrac ziemniaki i umyc głowe

Zgłoś nadużycie #11490 18 sierpnia 2011, 10:36

Konto usunięte
dziewczyny a ja mam brac np jakis dres i koszulkę na dziś ?? czy od razu w koszulę się przebierac ??