Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11451 17 sierpnia 2011, 21:32

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

no racja zaraz pójde na mały relaks do łazienki niestety wanny brak tylko prysznicz na stronie mojego szpitala tez nic konkretnego nie jest napisane;/

U mnie też brak wanny, ale zawsze można usiąść w brodziku i sobie bicze wodne zafundować ;)

Zgłoś nadużycie #11452 17 sierpnia 2011, 22:41

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

na wizycie ginekolorzka zrobiła mi USG i wszystko jest w porządku serduszka biją ale z ruchami jest już im bardzo ciężko , brzuszek już nie jest tak bardzo twardy no i jutro około 14-15 wyjeżdżam do szpitala :)

uff dobrze, ze jest ok- Ty już na nic nie czekaj, tylko jedź jutro do szpitala i już nie ryzykuj ;)

Zgłoś nadużycie #11453 17 sierpnia 2011, 22:45

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

matko ja juz dawno kupiłam tą gazetę tylko ze wzgledu ze jest w tej ksiazeczce artykul jak karmic dwójkę dzieci na raz :)

no ja też mam i czytam właśnie ten dodatek

Zgłoś nadużycie #11454 17 sierpnia 2011, 22:48

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Stopy wypeelingowane, nakremowane, juz zapowiedziałam mężowi, że teraz peeling stóp raz w tygodniu, bo jak mam tam na tym fotelu tak z niezrobionymi leżeć ?? ;)

w skarpetkach :) będzie ci prznajmniej ciepło w stopy :)
u mnie stronka szpitala bardzo przejrzysta, profesjonalnie zrobiona jest :)

Zgłoś nadużycie #11455 17 sierpnia 2011, 22:53

mamaela Supermama
wróciłam do domku, pojechaliśmy do znajomych, mąż coś tam od nich zabierał do pracy. posiedzieliśmy przy herbatce, pogadaliśmy troszkę. Potem jeszcze spotkaliśmy sie z moim bratem na parkingu pod jego firmą, komary mnie w brzuch pogryzły i teraz`mnie swędzą bable- fenistil poszedł w ruch :( teraz jakaś kolacyjka, prysznic i lulu :)

Zgłoś nadużycie #11456 17 sierpnia 2011, 22:54

agf Supermama
Moja strona jest dość rozbudowana, ale jak dla mnie mało przejrzysta, za dużo tam wszystkiego i jakoś mało intuicyjna. Ale mam nadzieję, że i tak nie będzie mi ta wiedza potrzebna.

Zgłoś nadużycie #11457 17 sierpnia 2011, 23:02

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

uff dobrze, ze jest ok- Ty już na nic nie czekaj, tylko jedź jutro do szpitala i już nie ryzykuj ;)

no nie już jutro to na bank jadę do terroru (czyt. szpital ;) )
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11458 17 sierpnia 2011, 23:07

Konto usunięte
Ja już po kąpieli ,wyprałam firanki to już są powieszone (mąż wieszał pod moim nadzorem) i pokrowiec od jednego fotelika bo był zakurzony to już też sobie wisi na suszarce :) wzięłam apap noc i allertec i mąż mnie wysmarował całą oliwką troszeczkę niech się wchłonie i pójdę lulu a mężowi wysmarowałam plecki tym masłem awokado z konkursu ;) ,Robert też już leży w łóżku a raczej już śpi :)

Zgłoś nadużycie #11459 17 sierpnia 2011, 23:10

Konto usunięte
Dziewczyny jakoś z tego podekscytowania nie jestem wcale śpiąca :D ale jazda!! już za kilkadziesiąt godzin będę mieć moje Kropelki!!!!!

Zgłoś nadużycie #11460 17 sierpnia 2011, 23:21

agf Supermama
Ja wcale się nie dziwię, też jak jestem czymś podekscytowana to spać nie mogę. Przed głupim wyjazdem na urlop nie mogę zasnąć, a co dopiero mówić o takim wydarzeniu!

Zgłoś nadużycie #11461 17 sierpnia 2011, 23:23

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ja wcale się nie dziwię, też jak jestem czymś podekscytowana to spać nie mogę. Przed głupim wyjazdem na urlop nie mogę zasnąć, a co dopiero mówić o takim wydarzeniu!

hehe :) nie no muszę się położyć i na przymus zasnąć  ale nawet ten apap noc nie działa :)

Zgłoś nadużycie #11462 17 sierpnia 2011, 23:30

agf Supermama
Jak się położysz, oczy zamkniesz to nawet jak trochę poleżysz to zaśniesz w końcu. I przyjemnych, budujących jakichś snów ci życzę :)

Zgłoś nadużycie #11463 17 sierpnia 2011, 23:33

Konto usunięte

agf napisał(a)

Jak się położysz, oczy zamkniesz to nawet jak trochę poleżysz to zaśniesz w końcu. I przyjemnych, budujących jakichś snów ci życzę :)

no mam nadzieję :) dziękuję i wzajemnie :)

Zgłoś nadużycie #11464 18 sierpnia 2011, 8:53

Konto usunięte
o ho!! ostatnia poszłam spać i pierwsza wstałam heh :)
Dzień dobry ja się w nocy przebudziłam o 2 bo kibelek wzywał i o 4 rano to samo :) teraz wstałam piję kawkę i myśleę co mam dziś do zrobienia :)

Zgłoś nadużycie #11465 18 sierpnia 2011, 8:55

mamaela Supermama
Margolcia to nie rób nic konkretnego i napawaj się ciszą, bo to ostatni dzień w domku bez dzieciaczków :) więcej takiej ciszy długo nie zaznasz pewnie ;)

Zgłoś nadużycie #11466 18 sierpnia 2011, 9:01

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Margolcia to nie rób nic konkretnego i napawaj się ciszą, bo to ostatni dzień w domku bez dzieciaczków :) więcej takiej ciszy długo nie zaznasz pewnie ;)

heheh :) pewnie nie ale ja nie umiem nic nie robić a jeszcze tym bardziej ze świadomością że za kilka godzin mnie nie będzie w domku :) mam sporo ogórków to może zrobię kilka słoików :)

Zgłoś nadużycie #11467 18 sierpnia 2011, 9:05

mamaela Supermama
Witajcie śpiochy :) ja dzisiaj wstałam o 7 z mężusiem, ma niby urlop ale pojechał na jakąś fuchę, ma zaprogramować jakąś centralę, wróci ok. 14 ale zarobi ekstra trochę kasy, więc stwierdził że poświęci te pół dnia urlopu na pracę. Zrobiłam mu kanapeczki i kawusię do termosu, bo to praca na budowie, więc mu się przyda. Tym bardziej, że w nocy nie mógł spać. Nawet obudził mnie koło 3  w nocy jak szedł do łazienki i jak wrócił to się przytulił i okazało się, że mała miał nocną czkawkę i to prawie 15 minut :) no tego jeszcze nie było i się w środku nocy pośmialiśmy z naszej czkawkowej panienki zamiast spać :) Miałam się kłaść z powrotem, ale jakoś nie mogłam zasnąć, a zaraz po 8 przyszedł sąsiad mnie przepraszać, bo się okazało że jak wczoraj byliśmy u znajomych to nam uszkodził trochę sztachety na ogrodzeniu bo mu przyczepkę  z siewnikiem zarzuciło jak jechał i pouszkadzał nam kilka sztachet- przyszedł uzgodnić jak ma te szkody usunąć. No cóż uroki mieszkania na wsi ;) Ja już po bułeczce i popijam herbatkę.  czeka mnie dziś wizyta u mechanika (tłumik do naprawy, bo mój samochód pomrukuje jakoś tak) i muszę zwolnienie zawieźć do pracy. A tu właśnie w pogodzie mówią, że dziś upalnie ma być...

Zgłoś nadużycie #11468 18 sierpnia 2011, 9:09

Konto usunięte
no u mnie słoneczko jest jakbym wymarzyła sobie taką pogodę na pójście do szpitala ;) miejmy nadzieję że jak będę wychodzić z Kropelkami to pogoda również będzie śliczna :D

Zgłoś nadużycie #11469 18 sierpnia 2011, 9:11

Konto usunięte
Dzieci mi się rozszalały w brzuszku jakby czuły blusa że coś się dziś wydarzy :)

Zgłoś nadużycie #11470 18 sierpnia 2011, 9:15

Brioszka Gotowa na wszystko
mam dzis iść do lekarza i on zdecyduje czy mnie zostawi w szpitalu. rozmawiałam o tym z ciotką i powiedziała ze mam sie niezgoadzać bo leżąc długo w szpitalu to można dosłownie depresji dostac. czy moge odmówić? w sumie młody juz sie rusza, co prawda niemrawo, ale czy to powód zeby mnie kłaść w szpitalu i to pewnie do samego porodu ;(