Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11351 16 sierpnia 2011, 22:01

paprotka25 Supermama
a wracając jeszcze do salami, kupilismy kiedyś przepyszne w Kołobrzegu w jakimś markecie, miało kształt serduszek, co prawda za kg było dobrze ponad 30 zł ale warto było :) takiego dobrego nigdy nie jadłam, nawet chłopak który nam ważył się śmiał że zawsze jak się pokłóci z dziewczyną to je kupuje i robi jej na śniadanko kanapki z serduszkami :)

Zgłoś nadużycie #11352 16 sierpnia 2011, 22:07

agf Supermama
Ja poza witaminami to brałam magnez tylko profilaktycznie, ale już jakiś czas temu kazała mi odstawić. A nospę kilka dni pobrałam na ból pachwin, ale jak się okazało, że to nie ma nic wspólnego z moim bólem to przestałam. Najbardziej jestem w szoku, że bóle głowy przetrwałam bez proszków :)

Zgłoś nadużycie #11353 16 sierpnia 2011, 22:12

paprotka25 Supermama
a ja nawet już nie pamiętam co to ból głowy :) naprawde już nie pamiętam kiedy ostatnio mnie bolała, jednak spokojniejszy tryb życia dobrze wpływa, bo tak to często mnie bolała i musiałam łykać piguły

Zgłoś nadużycie #11354 16 sierpnia 2011, 22:38

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

a ja nawet już nie pamiętam co to ból głowy :) naprawde już nie pamiętam kiedy ostatnio mnie bolała, jednak spokojniejszy tryb życia dobrze wpływa, bo tak to często mnie bolała i musiałam łykać piguły

Ja też jestem w szoku, bo przed ciążą bóle głowy towarzyszyły mi co najmniej raz w tygodniu. A w całej ciąży bolała mnie głowa raptem kilka razy! Oj, jakby tak zostało już na zawsze! ;)

Zgłoś nadużycie #11355 16 sierpnia 2011, 23:13

snoopy90 Fajna mama
ja nie miałam nigdy tak ze głowa bolała i nie mam do teraz :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11356 16 sierpnia 2011, 23:16

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

hmmm to tylko ze mnie takie słoniątko ??

nie tylko z Ciebie :D ze mnie tez :D kwestia brzuchola chyba :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11357 16 sierpnia 2011, 23:18

Konto usunięte
o Boże !! mnie przed ciążą nie bolała w ogóle głowa a na samym początku ciąży myślałam że ją urwę :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11358 16 sierpnia 2011, 23:29

Konto usunięte
ja już po kąpieli i zaraz uciekam spać,kurcze palce u stup tak mnie swędzą :(

Zgłoś nadużycie #11359 17 sierpnia 2011, 8:04

Konto usunięte
Dzień dobry ja nie dawno wstałam i piję kawkę ,całą noc bolał mnie brzuch i był bardzo twardy (jeszcze nigdy taki nie był) ciężko mi bioyło się przewrócić z boku na bok :|

Zgłoś nadużycie #11360 17 sierpnia 2011, 8:24

wampirella Zaprawiona w bojach
Dzień dobry, u nas spokojnie słońce juz zabija promieniami, mała jeszcze śpi, poszalała troche o 21.30 do teraz. Wczoraj ostatni raz jadła o 19.00 i dopiero o 6 rano upomniała się o jedzienie (szok). Dzisiaj muszę ogarnąć chatę bo przychodzą znajomi, fiesty pożegnalnej im się zachciało robić. Ja im powiedziałam że nie widzę problemu jak żarcie przyniosą bo ja nie mam czasu nic przygotować, mam dość roboty z walizkami (walcze juz od poniedziałku. Poza tym wczoraj nie mogłąm wpaść bo zajęć trochę miałam. Selena dostała na pamiątkę od swojego taty naszyjniek z zawieszką ze złota :) Jak cyganka to cyganka :P (żart oczywiśćie Claudiu nie jest cyganem :P tylko rumunem ale ludzie czasem mylą te dwie nacje ) odezwę się jeszcze tym czasem obejrzę sobie mój serial.
Wampirella

Zgłoś nadużycie #11361 17 sierpnia 2011, 9:37

mamaela Supermama
witam, nas dzisiaj pies obudził zaraz po 7, mężuś się ubrał i poszedł z nim na spacer, a ja zasnęłam dalej. Obudziłam się o 8.30 i zeszłam do mężusia- spał na kanapie w salonie :)   Na razie zjadłam jogurcik, mężuś się obudził właśnie to zaraz wymyślimy jakieś śniadanko. Dzisiaj czekamy na kurierów z wózkiem i kołyską, to póki nie przyjadą siedzimy w domku. Robi się chyba gorąco, bo słońce już przygrzewa, a miałam ochotę na spacerek do lasu i na zbieranie jeżyn bo jest ponoć sporo w lesie, no może pójdziemy ale po południu? Noc minęła mi wspaniale, zasnęłm koło północy i żadnej pobudki na siusiu aż do rana :) Ale z rana mała już tak się wypinała i kopała, że już żebra bolą mnie a to jeszcze 10 nie ma ;)

Zgłoś nadużycie #11362 17 sierpnia 2011, 9:52

agnes143 Początkująca

snoopy90 napisał(a)

gratulacje :D wrzuc fotke małej :D a to w terminie miałaś poród bo nie pamietam na którego miałaś :D

termin miałam na 7 sierpnia a urodziłam 6 także prawie idealnie :) fotka małej Wiktorii jeszcze jak leżałyśmy w szpitalu

Zgłoś nadużycie #11363 17 sierpnia 2011, 9:53

mamaela Supermama

agnes143 napisał(a)

termin miałam na 7 sierpnia a urodziłam 6 także prawie idealnie :) fotka małej Wiktorii jeszcze jak leżałyśmy w szpitalu

słodzizna :) gratulacje

Zgłoś nadużycie #11364 17 sierpnia 2011, 10:09

schmetterling Supermama
dzeń dobry :)
Agnes gratuluję małej Wiktorii :) moja też już niebawem pojawi się na tym świecie :) Tak piszecie o tym salami,blehhhh nienawidzę :|
Ja już po kawce i pączku -pączek wczorajszy ale nawet dobry.Wczoraj wyszłam na wioskę na piechotę,co kogo spotkałam to wielkie zdziwienie że ja jeszcze chodzę i jak zwykle sto pytań ,głupie gadanie ,wypytywanie.Niech spieprzają,następnym razem auto biore.....
A co do puchnięcia to stopy mam jak balony ,dłonie nie lepsze ,wyglądam jak prosiak poprostu :|
Wampirella czyli imprezka się szykuje ;) w takim razie udanej imprezki życzę :)
Aga ty nasza bidulo nie daj się tam :)

Zgłoś nadużycie #11365 17 sierpnia 2011, 10:09

agf Supermama

wampirella napisał(a)

Dzień dobry, u nas spokojnie słońce juz zabija promieniami, mała jeszcze śpi, poszalała troche o 21.30 do teraz. Wczoraj ostatni raz jadła o 19.00 i dopiero o 6 rano upomniała się o jedzienie (szok). Dzisiaj muszę ogarnąć chatę bo przychodzą znajomi, fiesty pożegnalnej im się zachciało robić. Ja im powiedziałam że nie widzę problemu jak żarcie przyniosą bo ja nie mam czasu nic przygotować, mam dość roboty z walizkami (walcze juz od poniedziałku. Poza tym wczoraj nie mogłąm wpaść bo zajęć trochę miałam. Selena dostała na pamiątkę od swojego taty naszyjniek z zawieszką ze złota :) Jak cyganka to cyganka :P (żart oczywiśćie Claudiu nie jest cyganem :P tylko rumunem ale ludzie czasem mylą te dwie nacje ) odezwę się jeszcze tym czasem obejrzę sobie mój serial.

No to przyjemnej fiesty :) A jak znajomi zajmą się organizacją to tym lepiej dla ciebie, a zawsze to miłe :0

Zgłoś nadużycie #11366 17 sierpnia 2011, 10:13

agf Supermama
Ela, mi się wczoraj w nocy udało nie wstawać, dziś natomiast dwa razy i to na dodatek miałam wrażenie, że jeden raz zaraz po drugim. Poza tym za drugim razem jak wróciłam do łóżka nie mogłam zasnąć, bo strasznie bolały mnie plecy, ale tylko z prawej strony, nie wiem czy nerka czy co? Może przez to, że taki pęchcerz mi się uzbierał pełen, że aż bolało jak wstałam... No w każdym razie nijak nie szło się ułożyć, ale w końcu zasnęłam. A plecy z tej jednej strony dalje bolą :/

Zgłoś nadużycie #11367 17 sierpnia 2011, 10:23

schmetterling Supermama
ja już nawet nie pisze co mnie boli :| :| :|
nigdy nie byłam jakaś delikatna i wrażliwa na ból to i tym razem będzie dobrze.Musi boleć widocznie ,taka kolej rzeczy i tyle.

Zgłoś nadużycie #11368 17 sierpnia 2011, 10:40

wiolka1991x Fajna mama

agnes143 napisał(a)

ooooo jakie sloneczko piekne :) :) :) gratuluje :) :) :)
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #11369 17 sierpnia 2011, 10:43

Donia1982 Gotowa na wszystko
pierścionek zaręczynowy zdjęłąm w 3 miesiącu ciąży a obrączkę 2 miesiące temu .
lubię wygodę ;)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #11370 17 sierpnia 2011, 11:18

Konto usunięte
Dziewczyny od samego rana dzieci mi się nie ruszją!!!!