Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11211 16 sierpnia 2011, 15:42

Konto usunięte
kurcze przy tym jak teraz sie mecze, to normlanie moga mnie nacinac w kazda strone, zszywac na 5 razy, i wszystko bez znieczulenia. 
budze sie zmeczona... masakra. dzisiaj w nocy no-spa sie nacpalam bo bym nie spala :/
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #11212 16 sierpnia 2011, 15:47

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

kurcze przy tym jak teraz sie mecze, to normlanie moga mnie nacinac w kazda strone, zszywac na 5 razy, i wszystko bez znieczulenia. 
budze sie zmeczona... masakra. dzisiaj w nocy no-spa sie nacpalam bo bym nie spala :/

Jezu!! aż tak źle ?? Współczuję ,cholera niech już Ci wyjmą tego Kazika no!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11213 16 sierpnia 2011, 15:48

paprotka25 Supermama
wróciłam z poczty, wysłałam kuponik lotto do kartki ślubnej, tak sobie zażyczyli zamiast kwiatów, zresztą my też prosiliśmy o kupony :) i wysłałam :) pani powiedziała że pojutrze powinno dojść, to akurat zdąrzyliśmy przed ślubem :) kupiłam świeże bułeczki :) właśnie jedną wcinam z dżemikiem i do tego mleczko czekoladowe z kartonika :) wstawiłąm pranie, ściereczki kuchenne i ręczniki do rąk, same białe z odplamiaczem bo już się nie dopierały, może to im troche pomoże :) i zaraz idę wstawić kompocik :)
Olu, mi stopy puchły przez 2-3 dni i to nie jakoś bardzo mocno, teraz narazie spokój nawet jak dużo łaziłam. Może u Ciebie też to taki kilkudniowy incydent

Zgłoś nadużycie #11214 16 sierpnia 2011, 15:50

paprotka25 Supermama
Aga, dasz rade, jeszcze troszkę

Zgłoś nadużycie #11215 16 sierpnia 2011, 16:22

Konto usunięte
mini drzemke sobie ucielam, jak sie polozylam to troche przeszło, tzn nie skurczowalam sie co 4-5 min tylko co 8-10 :) takze bomba :P
ale jest masakra, i dlatego tak na te jutro sie ciesze, przemecze i z glowy :)

Zgłoś nadużycie #11216 16 sierpnia 2011, 16:24

paprotka25 Supermama
wiecie co, właśnie się dowartościowałam :) weszłam sobie w necie na kalkulator BMI i wpisałam sobie wzrost i obecną wage i co się okazało? mimo tego że przytyłam jakieś 12 kilo to moja waga jest idealna do mojego wzrostu :) czyli wielorybem nie jestem :)
A i pokremowałam sobie brzuszek tym kremikiem, fajnie pachnie i i skóra jest milutka w dotyku :)

Zgłoś nadużycie #11217 16 sierpnia 2011, 16:25

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

mini drzemke sobie ucielam, jak sie polozylam to troche przeszło, tzn nie skurczowalam sie co 4-5 min tylko co 8-10 :) takze bomba :P
ale jest masakra, i dlatego tak na te jutro sie ciesze, przemecze i z glowy :)

a może do jutra nie dotrzymasz i Kazio wyjdzie jeszcze dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #11218 16 sierpnia 2011, 16:30

Konto usunięte
kurcze jaki ten zegarek ma kolosalne wymiary hahaha :) i mój jest na wskazówki :) faktycznie żarówa :D mąż mówi że jakby człowiek miał lepszy wzrok to na ścianę by go powiesił hahaha :D

Zgłoś nadużycie #11219 16 sierpnia 2011, 16:41

Anka.M Zadomowiona
Cześć dziewczyny :) Widzę ze jeszcze sie turlacie :)
Gratulacje dla wszystkich szczesliwych mam :) Tez juz bym chciala termin na 20,08 a tu nic sie nie dzieje :( Najbardziej sie boje ze przechodze termin i beda cyrki jakies :/ jutro znow do lekarza. Az mnie odrzuca, bo wyobrazcie sobie ze tydzien temu musialm siedziec na ławeczce dokladnie 6 godzin przed wizyta bo nie bylam akurat zarejestrowana na ten dzien a mialam przyjsc na wizyte i ktg bo mala cos malutko sie ruszala :/ Koszmar :/ Ciekawe ile jutro bede musiala wysiedziec w kolejce :( Synka urodzilam 10 dni przed terminem teraz zostaly tylko 4 a ja nic nie odczuwam :( Moze corki sa bardzej uparte ? Oczywiscie rodze sama bo maz nadal w Afg :( Pozdrowienia

Zgłoś nadużycie #11220 16 sierpnia 2011, 16:42

Romka Fajna mama
Od kilku godzin bola mnie plecy;/a przed chwilą zobaczyłam troszkę...gluta;/ Zaczynam panikować!!!!!!!!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #11221 16 sierpnia 2011, 16:43

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

wiecie co, właśnie się dowartościowałam :) weszłam sobie w necie na kalkulator BMI i wpisałam sobie wzrost i obecną wage i co się okazało? mimo tego że przytyłam jakieś 12 kilo to moja waga jest idealna do mojego wzrostu :) czyli wielorybem nie jestem :)
A i pokremowałam sobie brzuszek tym kremikiem, fajnie pachnie i i skóra jest milutka w dotyku :)

no ja też posmarowałam brzuszek tym kremem i powiem Wam że rzeczywiście skóra jest taka aksamitna ni i ładnie pachnie :)

Zgłoś nadużycie #11222 16 sierpnia 2011, 16:45

paprotka25 Supermama

Romka napisał(a)

Od kilku godzin bola mnie plecy;/a przed chwilą zobaczyłam troszkę...gluta;/ Zaczynam panikować!!!!!!!!

Romka, czyżby coś się zaczynało? masz jeszcze 2 tyg, może Grześ chce już wyjść bo mu się nudzi w środku? dzwoniłaś do lekarza?

Zgłoś nadużycie #11223 16 sierpnia 2011, 16:46

Konto usunięte
kurcze a ja Wam pisałam że jutro znów mam wizytę ?? no ta moje ginekolorzka to jakaś przewrażliwiona jest :| ale co tam ważne że będziemy pod kontrolą do momentu aż się położę do szpitala czyli do czwartku :D

Zgłoś nadużycie #11224 16 sierpnia 2011, 16:51

Konto usunięte
Romka, nie panikuj :) moja siora gluta sie pozbyla tydzien przed terminem a i tak przenosila o 11 dni ;)
ja jestem po terminie 7 dni i dopiero sie pozbywam :)
Paprotka licze na to ze moje dziecie dzisiaj wyjdzie :D a jak nie to chyba jutro o 6 bede w szpitalu warowac zeby mnie przyjeli :P
kremiki fajne nie? przyjemnie pachna i skóra taka gladka :D
Margolcia, dobrze ze dba o Was :) lepiej w ta strone niż w druga ;)

Zgłoś nadużycie #11225 16 sierpnia 2011, 16:55

Konto usunięte
no pewnie Aga ,wczesniej chodziłam do ginekologa faceta i on poszedł na urlop i teraz co chodzę do niej to go zastępowała i już mi się nie chciało wracać do tamtego bo ta to przynajmniej mnie zbada i wogóle wytłumaczy wszystko i już ona zostanie moją ginekolorzką tak na fest :)

Zgłoś nadużycie #11226 16 sierpnia 2011, 17:03

Konto usunięte
dokładnie, przynajmniej wiesz po co idizesz do takiego lekarza :) i wychodzisz z odpowiedzia :D

Zgłoś nadużycie #11227 16 sierpnia 2011, 17:15

Romka Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

Romka, czyżby coś się zaczynało? masz jeszcze 2 tyg, może Grześ chce już wyjść bo mu się nudzi w środku? dzwoniłaś do lekarza?

właśnie czytałam,że to może byc kilka dni, choc z Tosią wyszedł jednego weczoru, a świtem poszły wody.Ale teraz jeszcze te plecy i twardy brzuch...no...wiadomo,ze człowiek panikuje, to różne rzeczy widzi ;) Asia jutro ma 21, a Dawidek pojutrze roczek ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #11228 16 sierpnia 2011, 17:47

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

dokładnie, przynajmniej wiesz po co idizesz do takiego lekarza :) i wychodzisz z odpowiedzia :D

dzwoniła do mnie nie dawno ginekolorzka i pytała czy jest jakaś różnica po wzięciu tabletki którą mi wypisała i powiedziała że jak jutro będę na wizycie to wypisze mi jeszcze jeden krem żebym się nie zadrapała, to jest lekarz z powołania :)

Zgłoś nadużycie #11229 16 sierpnia 2011, 17:50

Konto usunięte
przynajmniej widac ze jej zalezy :) takiej to trzeba sie trzymac ;)

Zgłoś nadużycie #11230 16 sierpnia 2011, 17:52

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

przynajmniej widac ze jej zalezy :) takiej to trzeba sie trzymac ;)

i będę już nie zmienię ginekologa na innego :)