Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #1111 18 kwietnia 2011, 19:48

olka2747 Gotowa na wszystko
tak mój synuś będzie taki mały gangsta :) A mąż mówi, że od małego, będą grać razem w piłę :) . O tak ciuszki są teraz prześliczne. Ja już nie mogę się doczekać kiedy zacznę stroić mojego Kacpra.

Zgłoś nadużycie #1112 18 kwietnia 2011, 20:15

olka8922 Gotowa na wszystko
no ja tez sie nie moge doczekac zeby swojego stroic ;) moj chlopak tylko czeka az maly bedzie na tyle kumaty zeby mogl z nim pograc na playu albo zeby go pouczyc grac na dekach, bo sam ma swira na punkcie playa i tych vinyli i grania :P
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1113 18 kwietnia 2011, 20:21

Black_rose Supermama

agf napisał(a)

Ciekawe ile z was mnie teraz opieprzy i powie, ze jestem glupia i pozostałe banały... Trudno, janwyżej więcej nie napiszę, alepo prostu musze to z siebie wydusić.  Byliśmy dziś na usg i okazało sie, ze bedzie chłopiec. Ledwo wyszłam stamtąd i jak zaczęłam ryczeć tak rycze do tej pory. To nie jeste tak, ze ja świadomie myślałam o dziewczynce, ja po prostu nieświadomie nie brałam pod uwagę chłopca, bo jest to dla mnie po prostu jakaś abstrakcja, coś nie do wyobrażenia.  Cała rodzina do mnie teraz wydzwania, wszyscy sie cieszą i uważająmnie chyba za jakąś wariatkę, bo ja ryczę i sięnie cieszę. I co z tego, ze każdy mówie "nie ważne co byele zdrowe", "kocha się kazżde tak samo", "i chłopiec i dziewczynka mająplusy". ja to wzystko wiem! Tylko wiem tak logicznie, a czuję co innego! Nie ma to nic wspólnego z rozsądkiem! Nie moge tgo poweidzieć na glos, boje siępowiedzieć to sama przed sobą, ale jak się dowiedzialam to jakby cała moja więź  z moim brzuchem zniknęła. Powiecie, ze brzmię jak wariatka, ale czujęjakbym dopiero co dowiedziała się o ciązy, jakby w moim brzuchu było coś obcego, do czego niec nie czuję. I tym bardziej ryczę, bo wiem, ze to nieludzkie tak myśleć, co ze mnie za matka! Pojawiły sie w mojej głowie myśli, ze jakbym mogła to chciałabym cofnąc czas, zajść w ciążę jeszcze raz, bo to nie może być prawda. Ja nie wiem co mam robić, jak mam to zmienić, jak poczuć się lepiej...

agf powiem Ci, że my byliśmy na 100% nastawieni na chłopca. I jak zobaczyłam minę mojego męża gdy lekarz powiedział, że na 100% dziewczynka i potem wracaliśmy w milczeniu całą drogę do domu to normalnie oddałabym wszystko żeby nie być w tej ciąży. Tak się rozbeczałam w domu, że szok... kilka dni się zbierałam w sobie po tej wiadomości i tak jak piszesz -cała więź i radość z ciąży znikła. Do następnej wizyty (4tyg.) zdążyliśmy się już oswoić i "odżałować". Teraz mąż cieszy się z córy, a ja że mogę kupować różowe ubranka. Nie powiem-wolałabym chłopca, ale i tak córcię będę kochać całą sobą :) . Daj sobie czas-tyle Ci mogę powiedzieć z doświadczenia. Pogodzisz się z tym i zaczniecie się na nowo cieszyć :) pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #1114 18 kwietnia 2011, 20:34

wenus1988 Gotowa na wszystko
agf nie martw sie będzie dobrze :-) synek czy córka aby zdrowe :-) miłość sama przyjdzie :-)

Zgłoś nadużycie #1115 18 kwietnia 2011, 20:47

agf Supermama
Dzięki wam, mam nadzieję, ze to nie potrwa długo, bo jest strasznie. Nie dotykam brzucha w ogóle bo nie mogę się pogodzić z tym,  że to chłopiec. Aim mój mąż bardziej się cieszy (powiedziałam mu co czuję, ale on kompletnie nie wykazał zrozumienia) tym bardziej mi źle, bowiem,że ja powinnam tak samo.

Zgłoś nadużycie #1116 18 kwietnia 2011, 20:53

paprotka25 Supermama
Dziewczyny byliśmy na usg :) i jestem kolejna u której będzie synuś :) Szymuś ładnie się pokazał i nie ma wątpliwości - ptaszek jest! nawet dostaliśmy zdjęcie z zaznaczonym kółeczkiem. Wg usg 20tydzień i 2 dni, chociaż wg kalendarza jutro zaczynam 21, młody od główki do pupy ma 13 cm, dorodny facet nie? :) po tatusiu :)
Mężuś jest chyba najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem :) ja też się cieszę, chociaż do końca troszkę liczyłam że może jednak córcia, ale okazało się inaczej. Wreszcie zobaczyliśmy naszego maluszka, jest cudny :) mąż jakby mógł to wszedł by na ten monitor :) fajnie było widać jak się rusza :)
Mój kochany wiercioszek, cały czas teraz mi się rusza :) chyba lubi czekolade truskawkową :)

Ola nic się nie martw, ja Cię rozumiem, też sobie planowałam jak będę córci wiązać wstążki, ale jak to mężuś stwierdził zamiast wstążek będą sznurówki. Najważniejsze że jest zdrowe. Daj sobie troszkę czasu i się oswoisz z tą myślą. Ja zawsze chciałam mieć dwie córy ale teraz stwierdziłam że może za drugim razem się uda a to nawet lepiej że synuś pierwszy, będzie jak coś starszy brat który obroni siostre :) uszy do góry :) powiem Ci że jak słucham mojego męża jak planuje jak nauczy młodego grać w piłkę, jeździć na rowerze, bawić się autkami to widząc jego ogromną radość też coraz bardziej się cieszę i stwierdzam że nawet lepiej że chłopak :)

Zgłoś nadużycie #1117 18 kwietnia 2011, 21:12

paprotka25 Supermama
powiem Wam jeszcze że doktorem mnie dowartościował :) stwierdził że wreszcie przyszła szczuplutka kobietka - tzn brzuszek jest ale bez warstwy tłuszczu,  powiedział że wszystkie wcześniej które wchodziły na usg były bardziej obtłuszczone i nie było tak wyraźnie widać jak u mnie :) hehe, trochę lepiej się czuje bo już myślałam że jestem straszny grubas :)

Zgłoś nadużycie #1118 18 kwietnia 2011, 21:25

Black_rose Supermama
ah tych samców się namnożyło :D paprotko gratuluję tak dorodnego mężczyzny :) !

Zgłoś nadużycie #1119 18 kwietnia 2011, 21:26

paprotka25 Supermama

Black_rose napisał(a)

ah tych samców się namnożyło :D paprotko gratuluję tak dorodnego mężczyzny :) !

dzięki :) widzisz ilu masz kandydatów na przyszłego zięcia... 

Zgłoś nadużycie #1120 19 kwietnia 2011, 9:40

Konto usunięte
agf głowa do góry :) najważniejsze teraz jest by Maluszek był zdrowy :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #1121 19 kwietnia 2011, 11:29

schmetterling Supermama
agf wszystko będzie dobrze!! Musisz się oswoić z tą myślą i zobaczysz że wszystko minie :)
a Tobie paprotko gratuluję chłopa :)

Zgłoś nadużycie #1122 19 kwietnia 2011, 12:56

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

agf wszystko będzie dobrze!! Musisz się oswoić z tą myślą i zobaczysz że wszystko minie :)
a Tobie paprotko gratuluję chłopa :)

Dzięki :) a Ty kiedy masz usg?
Wczoraj doktorek robił jako wyrocznia :) wszystkie kobietki które wchodziły dowiadywały się jaka płeć :)

Zgłoś nadużycie #1123 19 kwietnia 2011, 13:00

Konto usunięte
Ja również gratuluję chłopczyka :)

Zgłoś nadużycie #1124 19 kwietnia 2011, 13:02

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

Ja również gratuluję chłopczyka :)

Dzięki :) nareszcie wiemy jak się zwracać do brzuszka, bo do tej pory tak było trochę bezosobowo :)

Zgłoś nadużycie #1125 19 kwietnia 2011, 13:06

schmetterling Supermama

paprotka25 napisał(a)

Dzięki :) a Ty kiedy masz usg?
Wczoraj doktorek robił jako wyrocznia :) wszystkie kobietki które wchodziły dowiadywały się jaka płeć :)

ja mam 28 kwietnia ,chyba się nie doczekam ,jeszcze dwa tygodnie :/

Zgłoś nadużycie #1126 19 kwietnia 2011, 13:08

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja mam 28 kwietnia ,chyba się nie doczekam ,jeszcze dwa tygodnie :/

jakie dwa tygodnie ?? tydzień czasu :)

Zgłoś nadużycie #1127 19 kwietnia 2011, 13:09

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

jakie dwa tygodnie ?? tydzień czasu :)

no popatrz popieprzyło mi się coś ;) rzczywiście :)

Zgłoś nadużycie #1128 19 kwietnia 2011, 13:11

gosias Fajna mama
Margolcia to ta nowa fryzura? Zaszalałaś :) Bardzo ładnie :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #1129 19 kwietnia 2011, 13:12

paprotka25 Supermama
dasz rade :) chociaż wiem jak było u mnie, aż skręcało mnie z ciekawości, a wczoraj to już sobie miejsca nie umiałam znaleźć, nie wspomne o tym że jakbym mogła to wepchnęłabym się bez kolejki do gabinetu. Mam nadzieje że Tobie też się ładnie pokaże :)

Zgłoś nadużycie #1130 19 kwietnia 2011, 13:12

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

no popatrz popieprzyło mi się coś ;) rzczywiście :)

hahaha :) ja okna dopiero umyłam i teraz Kropelki się ruszają :)