Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11151 16 sierpnia 2011, 12:25

muzzza Fajna mama

Aga.W napisał(a)

mam nadzieje ze dzisiaj sie akcja rozkreci... bo wole tak naturalnie niz tymi kroplowami itp. bo jak nie rozkreci no to jutro juz na wywolywanie.
:)

powiem szczerze że bardzo sobię chwalę tą kropluówę, szkoda że po tak długim czasie mi ją podali. Akcja rozwija się wówczas błyskawicznie i nie ma czasu na myślenie :) skurcz za skurczem, kilka partych i już :)

Zgłoś nadużycie #11152 16 sierpnia 2011, 12:29

Konto usunięte
muzza skurcze to ja mam i mam ich po dziurki w nosie :) juz 3 dzien z nimi sie mecze! mi brakuje rozwarcia :) heh ale mam nadzieje ze juz bedzie szlo wszystko...
moja siostra skurczy dostala dopiero po 3 kroplówie :)  
heh kazda kobita inaczej sie meczy z tymi porodami :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #11153 16 sierpnia 2011, 12:36

Konto usunięte
wysmarowałam się tym kremem ... cholera aż piecze :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11154 16 sierpnia 2011, 13:03

agnes143 Początkująca
siemanko dziewczyny! długo mnie tu nie było bo byłam w szpitalu, 6 sierpnia urodziłam moją córeczkę, ale musiałam kilka dni dłużej zostać w szpitalu bo mała miała żółtaczkę i przez 2 dni była naświetlana. Co do porodu to w zasadzie nie trwał długo, o 3 w nocy dostałam skurcze co 8 minut o 5 byliśmy na izbie przyjęć o 6 na porodówce już leżałam a o 9.20 urodziłam, także jak na pierworódkę myslę że nie najgorzej mi poszło :)

Zgłoś nadużycie #11155 16 sierpnia 2011, 13:04

Konto usunięte

agnes143 napisał(a)

siemanko dziewczyny! długo mnie tu nie było bo byłam w szpitalu, 6 sierpnia urodziłam moją córeczkę, ale musiałam kilka dni dłużej zostać w szpitalu bo mała miała żółtaczkę i przez 2 dni była naświetlana. Co do porodu to w zasadzie nie trwał długo, o 3 w nocy dostałam skurcze co 8 minut o 5 byliśmy na izbie przyjęć o 6 na porodówce już leżałam a o 9.20 urodziłam, także jak na pierworódkę myslę że nie najgorzej mi poszło :)

Gratuluję córeczki :) rzeczywiście sprawnie Ci poszło ;)

Zgłoś nadużycie #11156 16 sierpnia 2011, 13:09

Konto usunięte
Agnes gratulacje :D super że już w domu :D i fajnie że tak szybko poszło :)

Zgłoś nadużycie #11157 16 sierpnia 2011, 13:13

agf Supermama
Agnes, widzę, że w miarę lajtowo było, bez traumy ;) Gratulacje!
Margolcia - dobrze, że to nic ciążowego, może coś zjadłaś i cię uczuliło?
Aga - robiłaś przysiady? :D

Zgłoś nadużycie #11158 16 sierpnia 2011, 13:19

agnes143 Początkująca
dziękuję :) poród były jeszcze szybszy ale miałam problemy z parciem, jak sie potem okazało dlatego, że mała była owinięta pępowiną i trudno jej było przejść przez kanał rodny, na szczęście nie traciła pulsu i odrazu zaczęła płakać :) tylko ja na tym ucierpiałam bo przez to miałam obrzęk i dodatkowo krocze mnie bolało, ale co tam, ważne że córcia zdrowa. To która teraz następna do porodu?

Zgłoś nadużycie #11159 16 sierpnia 2011, 13:36

muzzza Fajna mama
gratulacje !!! :)
a to Olek jednodniowy :)

Zgłoś nadużycie #11160 16 sierpnia 2011, 13:41

paprotka25 Supermama
Agnes, gratuluje córci, a jaka jest duża?
Aga, superowo, coś się dzieje, i gratuluje czopogluta :) teraz już jakoś pójdzie :) i trzymam kciuki żeby szybko :)
Marta, fajnie że już wiesz kiedy będziesz rodzić, może malutka wysiedzi grzecznie do tego terminu to ominą Cię niespodzianki, tylko Cię położą i wyjmą małą :)
Aniu, ja mam termin na 30 a 29 mamy rocznice, z tym że raczej do termiu nie dotrwam bo 26 idę do szpitala i dr coś planuje pokombinować :) i jak dobrze pójdzie to akurat na rocznice wrócimy w trójeczke do domu :)
Margolciu, strasznie masz z tym uczuleniem, smaruj się tym kremem, bierz piguły i może pij wapno do tego, chyba można łączyć nie? najważniejsze że widziała to dr i że to nic groźnego, a nie mówiła Ci od czego mogło Ci się to zrobić?

Zgłoś nadużycie #11161 16 sierpnia 2011, 13:42

paprotka25 Supermama

muzzza napisał(a)

słodki :)

Zgłoś nadużycie #11162 16 sierpnia 2011, 13:51

paprotka25 Supermama
kupiliśmy dzisiaj to ubranko dla Jarka na porodówke :) hehe przymierzył, ale się uśmiałam, wygląda uroczo i jak męsko :) a najlepsze jest to że to trochę prześwituje więc majty widać :)
i kupiłam sobie laktator za 30 zł z baby ono :) w zestawie jest butelka do której się ściąga, oczywiście musiałam zobaczyć jak zaciąga i przyssałam Jarkowi do cyca :) aż się bidok wystraszył bo nie wiedział co się dzieje :)
W rossmanie kupiłam małą paste do zębów żeby mieć więcej miejsca w torbie, wzięłam też ręczniki papierowe z velvetu bo kupiłam jakieś inne ale były dość szorstkie to wzięłam te, zawsze troszkę bardziej miękkie.
Byliśmy w bibliotece, oddałam książkę
Wstąpiliśmy do warzywniaka po jabłka na kompot i po śliweczki :) i do marketu po wędlinkę.
A i przyszły dzisiaj kremiki z konkursu :) a już się zastanawiałam czy nie kupić jakiegoś w rossmanie bo ten z gerbera już się licząc skończył a czymś się muszę kremować i jak już mieliśmy wychodzić z domu to przyszedł listonosz  więc ominął mnie jeden zakup :)  zaraz ide na poczte, muszę wysłać kartkę ślubną koleżance, zapraszała nas na ślub ale to jest w tą sobote i to jakieś 500km od nas więc niestety nie pojedziemy bo to za duże ryzyko że mogę po drodze urodzić :)

Zgłoś nadużycie #11163 16 sierpnia 2011, 13:58

Konto usunięte
śliczny ten Twój Oluś :D
Agf, przysiada nie zrobie... mam bardzo duże problemy w ogóle z przemieszczaniem sie, z kanapy wstaje przez kilka minut, siadam jescze dłużej tak mnie wszystko w okolicy boli :) także na przysiady troche po herbacie. 
ja sobie prysznic wzielam zeby jakos sie odswiezyc... od razu lepiej :) ale boli i tak jak cholera WSZYSTKOOOO :D

Zgłoś nadużycie #11164 16 sierpnia 2011, 13:59

agnes143 Początkująca
paprotka25- mała ważyła 3340 i długa jest na 55cm

Zgłoś nadużycie #11165 16 sierpnia 2011, 14:03

Karolinia Supermama

agnes143 napisał(a)

paprotka25- mała ważyła 3340 i długa jest na 55cm

Gratulacje!!! ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #11166 16 sierpnia 2011, 14:24

snoopy90 Fajna mama

muzzza napisał(a)

słodziutki jest :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11167 16 sierpnia 2011, 14:28

snoopy90 Fajna mama

agnes143 napisał(a)

gratulacje :D wrzuc fotke małej :D a to w terminie miałaś poród bo nie pamietam na którego miałaś :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #11168 16 sierpnia 2011, 15:03

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Agnes, gratuluje córci, a jaka jest duża?
Aga, superowo, coś się dzieje, i gratuluje czopogluta :) teraz już jakoś pójdzie :) i trzymam kciuki żeby szybko :)
Marta, fajnie że już wiesz kiedy będziesz rodzić, może malutka wysiedzi grzecznie do tego terminu to ominą Cię niespodzianki, tylko Cię położą i wyjmą małą :)
Aniu, ja mam termin na 30 a 29 mamy rocznice, z tym że raczej do termiu nie dotrwam bo 26 idę do szpitala i dr coś planuje pokombinować :) i jak dobrze pójdzie to akurat na rocznice wrócimy w trójeczke do domu :)
Margolciu, strasznie masz z tym uczuleniem, smaruj się tym kremem, bierz piguły i może pij wapno do tego, chyba można łączyć nie? najważniejsze że widziała to dr i że to nic groźnego, a nie mówiła Ci od czego mogło Ci się to zrobić?

powiedziała że to badziewie łapiek bardzo mało kobiet przy końcówce kobiet i tylko tyle

Zgłoś nadużycie #11169 16 sierpnia 2011, 15:04

Konto usunięte

agf napisał(a)

Agnes, widzę, że w miarę lajtowo było, bez traumy ;) Gratulacje!
Margolcia - dobrze, że to nic ciążowego, może coś zjadłaś i cię uczuliło?
Aga - robiłaś przysiady? :D

nieee, jem to co zwykle :(

Zgłoś nadużycie #11170 16 sierpnia 2011, 15:05

Konto usunięte
dopiero wstałam ,przespałam się 2 h :) a tak na marginesie to dostałam dziś kosmetyki i zegarek (żółty) z konkursu