Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11131 16 sierpnia 2011, 11:23

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

ale się cholernie boje tego porodu!!!! :| :| :|

Zastanawiałam się właśnie co z tobą, czy już nie po, ale widzę, że generalnie jakoś żadna chyba przed terminem nie rodzi tutaj. Czy mi się zdaje?

Zgłoś nadużycie #11132 16 sierpnia 2011, 11:31

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Zastanawiałam się właśnie co z tobą, czy już nie po, ale widzę, że generalnie jakoś żadna chyba przed terminem nie rodzi tutaj. Czy mi się zdaje?

daj spokój ;) ja to pewnie do grudnia będe z tym brzuchem chodzić ;)
jak mój chłopak ma wolne to staram się nie przesiadywac przed kompem tylko spędzamy jak najwięcej czasu razem ,bo wiadomo -później różnie może być ,a tak to się sobą cieszymy póki czas :D :D to dlatego mnie nie było widać.
Mnie już od dawna brzuchol boli w dole ,czy to kości czy pachwiny czy już nie wiem co sama,więc się przyzwyczaiłam.Jak chodzę ,bo jak siedzę czy leżę itp to wtedy nie.No i odkąd napisałaś o tym bólu pleców że to oznacza ,że szyjka się skraca-to oczywiście od tej pory bolą mnie plecy ;) ;) wczoraj oglądałam w faktach coś na temat porodów,że dają jakiś gaz rozweselający,albo własnie ten żel ale to chyba dopiero tylko w jednym szpitalu w Polsce i ogólnie mówili że pod tym względem to nasz kraj zacofany itp....no i oczywiście po tym zaczęłam ryczeć że sie boje,że nie chce itp....... :| :|

Zgłoś nadużycie #11133 16 sierpnia 2011, 11:35

mamaela Supermama
Witam, ja dziś tak w locie tu zaglądam i znikam. Jak już się napisałam to przy zapisywaniu był komunikat błędu :(   Mam męzusia w domku na urlopie, więc mam towarzystwo :) wstaliśmy wcześni, bo synek o 8 na rybki jechał . śniadanko zrobił mi mąż - tosty :) potem zabrałam się za prasowanie, bo się sterta uzbierała :( jestem oczywiści mokra jak z sauny, więc prysznic niezbędny. Obiadu ni robię dziś, bo o 14 wybywamy na wizytę do doktorka, a syn ni wiem kiedy wróci, to coś sobie zje sam. A my pewnie coś na mieści wtrynimy :)  
co do puchnięcia, mi troszkę wieczorem puchną stopy i kilka dni temu zdjęłam obrączkę już, bo ciężko ją było zdjąć wieczorem. ale to tak od tygodnia jakoś, spytam doktorka dziś o to.

Zgłoś nadużycie #11134 16 sierpnia 2011, 11:35

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

ja jestem zapaloną horoskopowiczką ;)

no chyba, że tak- to który z tych 2 znaków lepszy ?? :)

Zgłoś nadużycie #11135 16 sierpnia 2011, 11:36

mamaela Supermama

agf napisał(a)

No chyba nie bardzo, bo jak go poprosiłam żeby mi lekko pazokcie opiłował, bo ja to jakoś koślawo na kwadratowo je poobcinałam to jak wziął do ręki pilniczek to nawet aż na głos powiedział, że on nie wie jak można tak pracować i komuś cały dzień paznokcie robić ;)

no to się chłop poświęcił dla Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #11136 16 sierpnia 2011, 11:40

schmetterling Supermama
Ela nawet nie wiesz jak zazdroszczę męża w domu ....
A co do horoskopu to czy ktoś ma coś do znaku PANNA ?? ?!! Bo to mój znak jest 29 sierpnia mam urodzinki ,to chyba Beatka ma termin na wtedy jak się nie mylę? ;) ;)

Zgłoś nadużycie #11137 16 sierpnia 2011, 11:41

mamaela Supermama
właśnie czytam to, co napisałam i widzę, że mój laptop to już złom :( najpierw jakiś czas temu ja zepsułam klawisz z literą c i czasem się napisze a czasem nie, a wczoraj mój pies poplątał się w kablach wyłażąc spod ławy i zrzucił laptopa na podłogę i teraz nie wpisuje się od razu literka e, trzeba po kilka razy i mocno wciskać :( no i teraz piszę jak analfabetka- sorki za to :)

Zgłoś nadużycie #11138 16 sierpnia 2011, 11:42

Brioszka Gotowa na wszystko
dziewczyny, nie wiem czy mam sie martwić, ale od kilku dni boli mnie w okolicach mostka, nie moge wziąć głebszego wdechu, nachylanie tez sprawia mi ból. nie wiem czy to przez rozmiary dziecka... zastanawiam się jak ja przetrwałm ostatni miesiąc... kregosłup boli mnie calusieńki, ten mostek i jeszcze rwa kulszowa... i znowu zaczełam wyczuwac głowe młodego u góry, ehh

Zgłoś nadużycie #11139 16 sierpnia 2011, 11:44

mamaela Supermama

schmetterling napisał(a)

Ela nawet nie wiesz jak zazdroszczę męża w domu ....
A co do horoskopu to czy ktoś ma coś do znaku PANNA ?? ?!! Bo to mój znak jest 29 sierpnia mam urodzinki ,to chyba Beatka ma termin na wtedy jak się nie mylę? ;) ;)

no fajnie, że przez tydzień mam go w domku, raźniej mi i nie muszę sama samochodem jeździć, np. dziś do lekarza, bo już mi mniej fajnie to robić.

Zgłoś nadużycie #11140 16 sierpnia 2011, 11:44

schmetterling Supermama
dobra dziewczyny,umalowałam się ,wyczesałam i ruszam w trasę :D
nie chce mi się w domu siedzieć ,taka ładna pogoda ,idę do koleżanki na ploty,później do siostry -obiadu dzisiaj nie będzie ;) ;)
do później :)

Zgłoś nadużycie #11141 16 sierpnia 2011, 11:51

Konto usunięte
hej dziewczyny :)
Ania - jak przystalo na wróżkę udalo Ci się wstrzelić z tym  że coś zaczyna się dziać :)
ja się ciągle toczę, 3 dzień męczą mnie niereg. skurcze ale dzisiaj rano poszedł przynajmniej czop oblech razem z niewielka iloscia krwi :) a co za tym idize, wkoncu szyjka sie skraca :)
mam nadzieje ze dzisiaj sie akcja rozkreci... bo wole tak naturalnie niz tymi kroplowami itp. bo jak nie rozkreci no to jutro juz na wywolywanie.
czuje sie fatalnie, te skurcze mnie wykanczaja wiec poczytam Was przy okazji jak sie lepiej bede czula badz już po :P
3majcie sie mamuski, wszystkiego dobrego Wam życze, malo bolesci :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #11142 16 sierpnia 2011, 11:53

wenus1988 Gotowa na wszystko
Heyka, wróciłam ze szpitala ale nadal 2w1 :-)
Gratulacje tym które urodziły.... hmm chyba olka i desdemona jak dobrze czytałam ... bo troche nie sposób czytac TEGO wszystkiego :-) No chyba ze jeszcze któraś urodziła to tez gratuluję :) ;)   

Ja juz wszystko na swój temat wiem... będę mieć cesarke w pon. czyli 22 sierpnia. mam za małe wymiary miednicy.. malutka nie da rady wyjść i główki nawet ułozyć, także odrdynator kazał ciąć. I w sumie dobrze bo jakos troche bopje sie porodu.... cesarki tez ale jakos bardziej do mnie przemawia... :-) Malutka wazy 3300 z dzisiejszego USG i termin wyszedł jakos aż na wrzesien z USG to byłam w szoku ale lekarz powiedział że to przez to że mama kruszynka to i malutka tak wychodzi ale ma juz dużo tkanki tłuszczowej i można już ją WYJĄĆ :-)
Także czekam do poniedziałku, chyba ze znowu skurcze beda i zaczne swój niby poród, bo w szpitalu już mieli mnie szykowac na rodzenie :) :)

Zgłoś nadużycie #11143 16 sierpnia 2011, 12:06

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

hej dziewczyny :)
Ania - jak przystalo na wróżkę udalo Ci się wstrzelić z tym  że coś zaczyna się dziać :)
ja się ciągle toczę, 3 dzień męczą mnie niereg. skurcze ale dzisiaj rano poszedł przynajmniej czop oblech razem z niewielka iloscia krwi :) a co za tym idize, wkoncu szyjka sie skraca :)
mam nadzieje ze dzisiaj sie akcja rozkreci... bo wole tak naturalnie niz tymi kroplowami itp. bo jak nie rozkreci no to jutro juz na wywolywanie.
czuje sie fatalnie, te skurcze mnie wykanczaja wiec poczytam Was przy okazji jak sie lepiej bede czula badz już po :P
3majcie sie mamuski, wszystkiego dobrego Wam życze, malo bolesci :)

Aga! Gratuluję czopa :D Weż no jakieś przysiady porób czy co, niech już ruszy na całego do przodu!

Zgłoś nadużycie #11144 16 sierpnia 2011, 12:09

agf Supermama

wenus1988 napisał(a)

Heyka, wróciłam ze szpitala ale nadal 2w1 :-)
Gratulacje tym które urodziły.... hmm chyba olka i desdemona jak dobrze czytałam ... bo troche nie sposób czytac TEGO wszystkiego :-) No chyba ze jeszcze któraś urodziła to tez gratuluję :) ;)   
Ja juz wszystko na swój temat wiem... będę mieć cesarke w pon. czyli 22 sierpnia. mam za małe wymiary miednicy.. malutka nie da rady wyjść i główki nawet ułozyć, także odrdynator kazał ciąć. I w sumie dobrze bo jakos troche bopje sie porodu.... cesarki tez ale jakos bardziej do mnie przemawia... :-) Malutka wazy 3300 z dzisiejszego USG i termin wyszedł jakos aż na wrzesien z USG to byłam w szoku ale lekarz powiedział że to przez to że mama kruszynka to i malutka tak wychodzi ale ma juz dużo tkanki tłuszczowej i można już ją WYJĄĆ :-)
Także czekam do poniedziałku, chyba ze znowu skurcze beda i zaczne swój niby poród, bo w szpitalu już mieli mnie szykowac na rodzenie :) :)

No to nie ma się już teraz co zastanawiać czy dobrze czy źle, co by się wolało itd. Wszystko już wiesz, najważniejsze, że wszystko dobrze i nic tylko nastawiać się pozytywnie na poniedziałek! :)

Zgłoś nadużycie #11145 16 sierpnia 2011, 12:12

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

daj spokój ;) ja to pewnie do grudnia będe z tym brzuchem chodzić ;)
jak mój chłopak ma wolne to staram się nie przesiadywac przed kompem tylko spędzamy jak najwięcej czasu razem ,bo wiadomo -później różnie może być ,a tak to się sobą cieszymy póki czas :D :D to dlatego mnie nie było widać.
Mnie już od dawna brzuchol boli w dole ,czy to kości czy pachwiny czy już nie wiem co sama,więc się przyzwyczaiłam.Jak chodzę ,bo jak siedzę czy leżę itp to wtedy nie.No i odkąd napisałaś o tym bólu pleców że to oznacza ,że szyjka się skraca-to oczywiście od tej pory bolą mnie plecy ;) ;) wczoraj oglądałam w faktach coś na temat porodów,że dają jakiś gaz rozweselający,albo własnie ten żel ale to chyba dopiero tylko w jednym szpitalu w Polsce i ogólnie mówili że pod tym względem to nasz kraj zacofany itp....no i oczywiście po tym zaczęłam ryczeć że sie boje,że nie chce itp....... :| :|

Ja idę w czwartek do lekarza i zobaczymy co mi lekarka powie... Bo na poczatku jak zaczęły mnie te plecy boleć to się wystraszyłam, ze zaraz zacznę rodzić. Ale chyba to jednak nie to, bo jutro minie tydzień odkąd mnie te bóle łapią. Czasem jak z kibla wstanę albo stoję pod prysznicem - masakra, ale już przyuważyłam, ze one bolą prawie zawsze tylko jak stoję i wtedy mały się rusza, więc mi gdzieś kurcze coś naciska , jakiś przewód ;) Więc to chyba nie szyjka, ale jak mówię - zobaczymy w czwartek.

Zgłoś nadużycie #11146 16 sierpnia 2011, 12:14

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

no chyba, że tak- to który z tych 2 znaków lepszy ?? :)

jak dla mnie lew :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #11147 16 sierpnia 2011, 12:17

Konto usunięte
juz jestem po wizycie przytyłam pół kilo heh :) serduszka biją ,na te swędzenie wypisała mi krem znów 2 op hydrocortisonum jelfa i  tabletki allertec

Zgłoś nadużycie #11148 16 sierpnia 2011, 12:19

Konto usunięte
i powiedziała że to jest nie możliwe żebym miała cholestazę bo już jest za późno bo ona obiawia się w 34 tc a u mnie jest 38 tc

Zgłoś nadużycie #11149 16 sierpnia 2011, 12:22

Karolinia Supermama
Jeju Margolcia aż szok że tyle wytzymałaś z Kropelkami, jesteśmy dumne ;) Ja też uważam że Lew jest the best, bo ja nim jestem ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #11150 16 sierpnia 2011, 12:24

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Jeju Margolcia aż szok że tyle wytzymałaś z Kropelkami, jesteśmy dumne ;) Ja też uważam że Lew jest the best, bo ja nim jestem ;)

hehe a kiedy masz urodziny ??